Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na mivan Halászbástyák?! ☝ ☝
Nincs mondanivalótok 🤔, pedig nagy túrára indul a csapat.
Harcos meccsre számítok az Oroszlánok ellen.
Legutóbb elég vitatható eredményű meccset vívtunk, ordas nagy bírózásba is torkollott, méghozzá nem ok nélkül. KJ Wright is visszatér, megint fasza lesz, érzem. 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Közben Damon Harrison egy ötödik körért ment a Lionsba.

Ha a jelenlegi fizetésével egy harmadik kört kellett volna adnunk, csak annyit kérdeztem volna, hogy hol kell aláírni.

Nálunk amúgy mi folyik az FOban ilyenkor, amikor egyes csapatok a rebuild jegyében áron alul dobálják ki az elit játékosaikat kb egy marék szotyiért?
Csoportos maszturbálás?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Mindig elcsodálkozok mennyi múlik egy borzalmas/jó edzőn. Pedig nem kéne, mert logikus.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sziasztok szurkolótarsak !!
Egy kis érdekesség ami szerintem nagyon pozitív mindenki számára !
Az ESPN nézegetés kozben erre az információra akadtam !

Brown és Ifedi ( világtalan barátunk 😅) páros a ligában statisztikák szerint az 5.legjobb! (3.hét óta ) Abban hogy legalább 2.5 masodpercig vagy tovabb kepesek feltartani a rájuk nehezedo nyomást !!
Plusz meg ha jól ertelmeztem az ármérték-rõl volt szó koltseghatekonysag szempontjabol !
Tinektek mi vellemenyetek ,szerintetek Solari mester tudja meg tovább fejleszteni az O falunkat ?? Akar liga elit szintre?És képes lehet egy közepessen jó jatekost faragni mindenki kedvencebol Ifedi-mesterbol??
Bundi1986
Jó kasztni, jó sofőr, nincs kockázat.
 www.youtube.com/results?search_query=j%C3%B3+kaszni+j%C3%B3+sof%C5%91r

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀
empty taxi
és egyúttal megvilágítja Gruden mentális állapotát

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CalvinBoolidge/status/1052636895685959681
kb 1.5 oranyi gorgetes utan megtalaltam a twitter feeden 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ
BigBaltazar
SPOILER - DANGER
(Nem megy twitter linkkel a spoiler)

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1052352736610508801

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Most bíztatásra vagy hüledezésre vágysz, vagy mi van?
Mondjad már! 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most hogy van egy kis pihenőnk, akkor ledobom az atomot:

A következő hathetes túrától ki mit vár?
(Lions, Chargers, Rams, Packers, Panthers)

Tudom 3-3nál ez hülyén hangzik, de én úgy gondolom, hogy a Lions ellenire sorsdöntő meccsként kell tekinteni, már ha még vannak PO álmaink. (Szerintem a wildcard körhöz idén kelleni fog a 10-6, még akkor is hogy sok csapat nem annyira domináns az NFC-ben mint azt várni lehetett.)
Azaz max 3 meccshez írhatunk be L-t, és még a fönti ötös mellé még kapunk egy Vikings+Chiefs kombót is.

Én azért is voltam nagyon mérges, és negatív kezdetben, mert nagyon nagy ziccert hagytunk ki a szezon első két meccsén, és ez nagyon fájt.

Ha a védelmünk majd a támadófalunk nem terített betlit villant az első két fordulóban, hanem csak simán lehoz egy középszar teljesítményt, akkor 3-3 helyett most 5-1 van. És képben van a PO rebuild ide-vagy oda.

Látni a belefektetett munkát/fejlődést a csapaton, és ennek nagyon kell örülni, mert egy rebuild év kb erről szól, csak ugye az egyszeri szurkoló mindig a magasabbra akarna törni, ami ugye egy PO szereplés lenne.
Ha hasonló ütemben haladunk, akkor még mindig nyerhetünk, csak 1 gólos vezetés helyett, most 2 gólos hátrányból kéne ehhez felállni.

Első lépésként a Lionst kell megcsapni. Igen megverték a GB-t meg a Patst, de mellette meg kikaptak 3 bottom 10 csapattól is, szóval hasra ne essünk azért.

Meg Allen miatt is!
Annyival tartozunk hogy erről az 5 meccsről pozitív mérleggel távozunk, még akkor is ha Vegas szerint 0-5 következik.

Ti mit vártok?
akdestroyer
Korában azt mondtam volna, hogy hagyjuk idén a PO-t (jót tesz az árazásnak 😊 )
De Bandi tezsvírem megosztotta velem azt a mindent megváltoztató infót, mely szerint Höri a hétvégén nem érezte a Seattlet esélyesnek po-ra… bazdmeg be fogunk jutni, és még nyerünk is egyet. 😀 😀 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Most hogy van egy kis pihenőnk, akkor ledobom az atomot:

A következő hathetes túrától ki mit vár?
(Lions, Chargers, Rams, Packers, Panthers)

Tudom 3-3nál ez hülyén hangzik, de én úgy gondolom, hogy a Lions ellenire sorsdöntő meccsként kell tekinteni, már ha még vannak PO álmaink. (Szerintem a wildcard körhöz idén kelleni fog a 10-6, még akkor is hogy sok csapat nem annyira domináns az NFC-ben mint azt várni lehetett.)
Azaz max 3 meccshez írhatunk be L-t, és még a fönti ötös mellé még kapunk egy Vikings+Chiefs kombót is.

Én azért is voltam nagyon mérges, és negatív kezdetben, mert nagyon nagy ziccert hagytunk ki a szezon első két meccsén, és ez nagyon fájt.

Ha a védelmünk majd a támadófalunk nem terített betlit villant az első két fordulóban, hanem csak simán lehoz egy középszar teljesítményt, akkor 3-3 helyett most 5-1 van. És képben van a PO rebuild ide-vagy oda.

Látni a belefektetett munkát/fejlődést a csapaton, és ennek nagyon kell örülni, mert egy rebuild év kb erről szól, csak ugye az egyszeri szurkoló mindig a magasabbra akarna törni, ami ugye egy PO szereplés lenne.
Ha hasonló ütemben haladunk, akkor még mindig nyerhetünk, csak 1 gólos vezetés helyett, most 2 gólos hátrányból kéne ehhez felállni.

Első lépésként a Lionst kell megcsapni. Igen megverték a GB-t meg a Patst, de mellette meg kikaptak 3 bottom 10 csapattól is, szóval hasra ne essünk azért.

Meg Allen miatt is!
Annyival tartozunk hogy erről az 5 meccsről pozitív mérleggel távozunk, még akkor is ha Vegas szerint 0-5 következik.

Ti mit vártok?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
1. E.T. a liga legjobb vedo jatekosa volt a seruleseig iden (PFF). Azt hihettuk volna, hogy a kiesesevel szetesik a sec. Nos, ugy tunik mienk a legjobb safety duo, mivel mindket safetynk benne van a Top5-ben (PFF):
 media.profootballfocus.com/2018/10/SeattleSafeties-1024x576.png

 www.profootballfocus.com/news/pro-no-earl-thomas-no-problem-seahawks-have-top-safety-tandem-in-the-nfl

2. Reed a szuk elitben a DT-k kozott:
Geno Atkins, 6 sack
DeForest Buckner, 4.5
Reed, Aaron Donald, Fletcher Cox, 4

 www.fieldgulls.com/2018/10/16/17984446/jarran-reeds-breakout-season-seahawks-2016-draft-kawann-short-comparison-aaron-donald-sack-leaders
undisputedly
Na persze, PFF-es statokkal ékeskedünk mi? 😀
Ha meg én jövök PFF gradekkel, akkor meg le vagyok hurrogva. 😀

Ui: Én megmondtam már egy éve is, hogy Tedric Thompson elit lesz!

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. E.T. a liga legjobb vedo jatekosa volt a seruleseig iden (PFF). Azt hihettuk volna, hogy a kiesesevel szetesik a sec. Nos, ugy tunik mienk a legjobb safety duo, mivel mindket safetynk benne van a Top5-ben (PFF):


 www.profootballfocus.com/news/pro-no-earl-thomas-no-problem-seahawks-have-top-safety-tandem-in-the-nfl

2. Reed a szuk elitben a DT-k kozott:
Geno Atkins, 6 sack
DeForest Buckner, 4.5
Reed, Aaron Donald, Fletcher Cox, 4

 www.fieldgulls.com/2018/10/16/17984446/jarran-reeds-breakout-season-seahawks-2016-draft-kawann-short-comparison-aaron-donald-sack-leaders

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
AZ elottem szolok mar szepen osszefoglaltak, igy nem is probalnam meg oket felulmulni. Szamomra Allen azon emberek egyike, akiknek az eletmuve arra tanit, hogy: "Adj vissza [a tarsadalomnak]!"

Par evszammal alljon itt a tortenete:

• 1953: Paul Allen is born January 21, 1953 in Seattle, Washington
• 1968: While at Lakeside School, Paul meets Bill Gates. A friendship that would later produce one of the world’s most innovative companies, Microsoft.
• 1969: Attends first rock concert, where he sees Jimi Hendrix at Seattle Center Coliseum
• 1975: Founds Microsoft
• 1982: In September, Paul is diagnosed with Hodgkin’s lymphoma. Nearly eight months later, doctors said he had beaten the disease.
• 1983: Officially resigns from Microsoft in March
• 1986: Founds Vulcan Inc. in Seattle as an investment and project management firm with his sister, Jody Allen
• 1988: Establishes The Paul G. Allen Family Foundation
• 1988: Purchases the Portland Trail Blazers
• 1988: Rescues Seattle Cinerama from demolition by purchasing and restoring the theater
• 1990: The Paul G. Allen Family Foundation makes its first grant.
• 1990: Becomes a billionaire at age 37
• 1995: Makes his single biggest investment to date by purchasing a 18.5% stake in Dreamworks
• 1996: Purchases the St. Paul’s Hospital in London, which would reopen later after renovations as The Hospital Club
• 1997: Creates Vulcan Productions, an independent film production company
• 1997: Purchases the Seattle Seahawks, preventing the NFL team from relocating to California
• 2002: Donates $14 million to the University of Washington to construct the Paul G. Allen Center for Computer Science and Engineering
• 2003: Launches the Allen Institute for Brain Science (AIBS) with $100 million in seed money
• 2004: SpaceShipOne becomes the first privately-based effort to successfully put a civilian in suborbital space, winning the Ansari X Prize
• 2004: Opens the Flying Heritage Collection, a private collection of warbirds, in Arlington, Washington
• 2008: Lifetime philanthropic giving reaches $1 billion in total
• 2009: Becomes a minority owner in Seattle Sounders, the MLS team
• 2011: Releases memoir “Idea Man”
• 2011: Announces the launch of Stratolaunch Systems. The venture’s goal is to create an air launch to orbit system
• 2012: Opens the Living Computer Museum, an interactive collection of vintage mainframes and machines, to the public in Seattle’s SoDo neighborhood
• 2013: Announces expansion of the Allen Institute for Artificial Intelligence, aiming to model it after the Brain Science Institute
• 2014: Seattle Seahawks win the Super Bowl over the Denver Broncos
• 2014: Pledges $100 million to support efforts to stop Ebola outbreak in West Africa
• 2014: Founds the Allen Institute for Cell Science
• 2017: Locates the wreck of the USS Indianapolis

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Repülőről leszállva, netet bekapcsolva ez a hír jött szembe először hajnalban... Sokkoló.

Rengeteget köszönhet neki az egész világ az alkotásai, a támogatásai, a mentalitása miatt.

Szurkolóként hálásnak kell lennünk, hogy egy ilyen franchiset mentett meg és épített fel, tett naggyá.

RIP
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589

Ez a nagybetűs lényeg.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
RIP

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Nem sajnáltam még így elhunyt közéleti személyt. Hisz amit ő alkotott, és tett a csapatért, az emberekért, tudományért az példaértékű.
Hiányozni fogsz!
Oszi
Én se fogalmazhattam volna meg szebben.
A mai nap szóljon a csendes megemlékezésről, majd holnap jön vélemény a hétvégéről, mert az most másodlagos.
Holnaptól viszont meló van mindenkinek a csapat környékén, méghozzá kemény, mert annyival tartozunk neki mindnyájan, hogy együtt újra trónra emeljük a franchiset.
És még akkor se viszonoztuk a negyedét se annak, amit tőle kaptuk.
Pótlásról meg felesleges beszélni, mind most, mind később. A székébe be lehet majd ülni, de pótolni...

több mint 5 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 041
RIP Paul Allen ! 😕 😕
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem sajnáltam még így elhunyt közéleti személyt. Hisz amit ő alkotott, és tett a csapatért, az emberekért, tudományért az példaértékű.
Hiányozni fogsz!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nem is tudom,mit mondjak srácok... 😕 . A Seahawks miatta lett az amit ma jelent. Pótolhatatlan veszteség érte nem csak a Seahawkst, hanem az egész football-társadalmat. Hasonló érzések Dan Rooney halálakor fogtak el.

Egy legenda távozott most közölünk...Nyugodjék békében! 😕

" class="embed">
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Tudjuk mit jelentett Paul Allen a csapatnak és közvetve nekünk is. Nélküle lehet hogy talán Niners, Steelers, rosszabb esetben Pats drukkerek lennénk. Ki tudja. Ez az ember viszont létrehozott valamit, ami nagyon nehezen indult, de ma már egy komoly frencsájzról beszélünk és nagyon sok hűséges szurkolóról. Churchill ugyan azt mondta, hogy tele van a temető pótolhatatlan emberekkel, de nem tudom Allen nélkül hová jut el a Hox vonata. Annyival viszont mindannyian tartozunk neki, hogy szurkolunk minden körülmények között az ő teremtményének a Seattle Seahawksnak. Mert ez az ő csapata marad. Nyugodjék Békében!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.