Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A tegnapi meccsből kell kiindulni a következő hetek gyilkos meneteléséhez. Szerintem jók voltunk. Sokkal jobb a fal, RW nem csak Baldwint látja, Carson-Davis hozzák amit kell, meg most már két Dicksonunk van, ráadásul az egyiknek akkora tökei vannak hogy elbotlik bennük. (Na vajon melyikre gondolok?) Moore, Lockett fasza.
A védelem nagyon feljött. Bár a két CB időnként behúzta 19-re a felsőt, de ez most belefért. Rivers, Rodgers és Goff ellen nem fog. K.J. Wright esetében tudtuk hogy ő a hiányzó láncszem és ezt tegnap be is bizonyította. Ők ketten Wagnerrel nálam a top 1 LB páros.
Szóval jön a fagyos november (nem nálunk, mert ugye tavaszodik rendesen), de szerencsére nagyon együtt van a csapat.
Felségsértő leszek, de mióta kiszállt E.T mintha kevesebb lenne a feszkó is a csapatban. McDougald-Thompson megoldják a dolgot, derék iparos szinten, de hát tudjuk, ET csak elit na.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Amúgy javaslom hogy nézzétek meg az NFC állását hét indításnak, 6. helyen vagyunk 😀 már csak ezt meg kéne tartani 😀 aki előttünk van Bears és Redskinstől én visszaesést várok, viszont Packers,Vikings, Falcons, Eagles mögöttünk van szóval kiélezett lesz a szezon második fele az biztos
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na megjott(ek) Niners fanok 😃😃😃 Tudom nem szabad vissza nézni ezt merkozest sem ☝☝ Mert a liga legnyengebb csapata a Detroit........stb.😃 Meg dehogy már hinni kezdjetek abban hogy valamire is jó a csapatotok! Meg hogy idén lehet PO 😃 meg egy rakas szar az O falatok na meg az Ifedi ugyebar 😅😅😅😅 Bocsi igen õ a Rokonom és nagyon tehetseges jatekosnak tartom mint ahogy a Colin Kaepernicet is ( mondjuk ő meg most is Isten király lenne a szomszedban de ezzel szerintem te is egyet értesz kedves PETEY ) apropó és talán ha meg Õ lenne a frencsajz QB akkor ma simán nyertetek volna ha már a liga legjobb cornere nálatok van 😃😃😃😃☝☝☝
Bundi1986
Azt hiszem a Seahawks topic végképp becsúszott a post-modernbe. Ez nem is post ez egy művészeti alkotás. 😀 😀 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
49-ers háza táján a SB run után nagyon szétesett minden (edző, öltöző, jöttek a balhés playerek). Utólag persze könnyű okoskodni, de tartani kellett volna a Kovács Sanyit. Csak akkor ilyet épeszű ember nem csinált volna.

Hawks: jobb a mérlegünk annál, mint amit épeszű ember várt volna a szezon előtt. Árnyalja a képet, hogy az eddigi ellenfeleinknél is rendesen akadozik a gép (kivéve Rams és Bears). A következő 4 meccsünk ellenfelei viszont mind jól muzsikálnak. 5-2; 3-3 (levették IDEGENBEN a Ramst a pályáról); 5-2; 8-0

Ha a Chargers szíveskedik elszórakozni a meccset, ahogy szokta + ők jönnek hozzánk - itt lehet win, de nem fogják könnyen adni (Rivers szét fog minket passzolni + bye után jönnek, fel tudnak készülni)

A hétvége előtt nyerhetőnek gondoltam ezt a meccset, de már nem. Mi megyünk a hidegbe, a GB def tegnap parádés volt, ha így tolják, akkor off, ARod meg mégiscsak ARod nálam ez L

Panthers ellen működhet a futás, offense oldalról elvileg jók lehetünk. Nyomás kéne Newtonon, amivel viszont hadilábon állunk + jó a faluk. Newton válla boríthat mindent, de még egy W-ért sem kívánnám egy játékos sérülését, szóval maradjunk abban, hogy egészséges. Ez nálam fifty-fifty. Mivel nem akarom magamra borítani a csillogó-szeműen-támogató-igazi-szurkolók szemrehányásait, legyen W.

Értem én, hogy a Rams jön hozzánk, meg minden, de lássuk be, hogy most éppen majdnem minden ponton jobbak. Az egyik komoly tényező, hogy szerintem ilyen tempóval nem lehet végignyomni egy szezont, kell lennie völgynek. (A Chiefs ebben nagyon profi). Érdekes lesz nekik a NO-i túra, ott sok minden el fog dőlni. Ha ott kikapnak és előttük lesz még a KC is, akkor nálunk nem engedhetik meg maguknak, hogy ne daráljanak. Ez inkább L.
peet_24
Mi megyünk a Rams és a Green By meg jön hozzánk !
Bundi1986
Én 2-2 mondanék a következő négy meccsre, igazából amiért kár az a nyitó fordulóbeli denveri vereség azt behuzhattuk volna és a Rams elleni hazai vereség, ahol végig nyomukba voltunk, de hát a Packers is elhibázta a végét mint mi :/
szerintem Chargers és Panthers a fogható, Rogers nagyon jól passzol ami a véedlmünk gyengéje, Rams pedig talán egy múltkorihoz hasonló játékkal fogható de idegenbe nehezebb lenne.
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
49-ers háza táján a SB run után nagyon szétesett minden (edző, öltöző, jöttek a balhés playerek). Utólag persze könnyű okoskodni, de tartani kellett volna a Kovács Sanyit. Csak akkor ilyet épeszű ember nem csinált volna.

Hawks: jobb a mérlegünk annál, mint amit épeszű ember várt volna a szezon előtt. Árnyalja a képet, hogy az eddigi ellenfeleinknél is rendesen akadozik a gép (kivéve Rams és Bears). A következő 4 meccsünk ellenfelei viszont mind jól muzsikálnak. 5-2; 3-3 (levették IDEGENBEN a Ramst a pályáról); 5-2; 8-0

Ha a Chargers szíveskedik elszórakozni a meccset, ahogy szokta + ők jönnek hozzánk - itt lehet win, de nem fogják könnyen adni (Rivers szét fog minket passzolni + bye után jönnek, fel tudnak készülni)

A hétvége előtt nyerhetőnek gondoltam ezt a meccset, de már nem. Mi megyünk a hidegbe, a GB def tegnap parádés volt, ha így tolják, akkor off, ARod meg mégiscsak ARod nálam ez L

Panthers ellen működhet a futás, offense oldalról elvileg jók lehetünk. Nyomás kéne Newtonon, amivel viszont hadilábon állunk + jó a faluk. Newton válla boríthat mindent, de még egy W-ért sem kívánnám egy játékos sérülését, szóval maradjunk abban, hogy egészséges. Ez nálam fifty-fifty. Mivel nem akarom magamra borítani a csillogó-szeműen-támogató-igazi-szurkolók szemrehányásait, legyen W.

Értem én, hogy a Rams jön hozzánk, meg minden, de lássuk be, hogy most éppen majdnem minden ponton jobbak. Az egyik komoly tényező, hogy szerintem ilyen tempóval nem lehet végignyomni egy szezont, kell lennie völgynek. (A Chiefs ebben nagyon profi). Érdekes lesz nekik a NO-i túra, ott sok minden el fog dőlni. Ha ott kikapnak és előttük lesz még a KC is, akkor nálunk nem engedhetik meg maguknak, hogy ne daráljanak. Ez inkább L.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Na megjott(ek) Niners fanok 😃😃😃 Tudom nem szabad vissza nézni ezt merkozest sem ☝☝ Mert a liga legnyengebb csapata a Detroit........stb.😃 Meg dehogy már hinni kezdjetek abban hogy valamire is jó a csapatotok! Meg hogy idén lehet PO 😃 meg egy rakas szar az O falatok na meg az Ifedi ugyebar 😅😅😅😅 Bocsi igen az a Rokonom és nagyon tehetseges jatekosnak tartom mint ahogy a Colin Kaepernicet is ( mondjuk ő meg most is isten király lenne a szomszedban de ezzel szerintem te is egyet értesz kedves PETEY )
Bundi1986
nem értek egyet.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Bundi neked családtagod amúgy Ifedi?

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Oda nezzetek mit talaltam 20 napja volt de olyan mint ha 100 éve lett volna !!!

Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3

Azért ezen nagyon elgondolkoztam már mint a kiíráson 🤔🤔🤔🤔
Bundi1986
Nagyon igaz, nagyon szomorú, hogy sokan mennyire nem hisz ek a csapatban 😕 😕 😕
Dissident Aggressor
Ugye ugye aztán hogy mondták hogy majd a Bundi ad nekünk erőt meg mindent eldonto akaratot 😃😃😃😃 hát Kérem szépen adtam is ☝☝☝☝ de viccet felreteve az "Ifedi te világtalan gyoker" az nagyon tetszik 😊😊😊😊😊 Gyorsan fordul a világ vagy hogy is mondják!!! De egy kicsit szakma mit szólsz David Moore zsenialis merkozesehez ?? Nekem ő nagyon kellemes meglepetes volt !!!
Bundi1986
Magam sem értem, hogy NEM lehetett látni Ifediben a pro bowler kalibert, mégiscsak 1. Körös volt. Most azért, mert az alapállásából 90+ %-ban lehetett olvasni a támadójátékot... megesik.
Moore jó hüzás volt. PC-JS páros nagyon tud 😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Oda nezzetek mit talaltam 20 napja volt de olyan mint ha 100 éve lett volna !!!

Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3

Azért ezen nagyon elgondolkoztam már mint a kiíráson 🤔🤔🤔🤔
Bundi1986
Nagyon igaz, nagyon szomorú, hogy sokan mennyire nem hisz ek a csapatban 😕 😕 😕

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Az biztos h kemeny november elé nezünk legalàbb egy 2-2( inkabb 3-1) kène hozni a kövi 4 meccsbol amugy sztem rams is erdekes lesz jol megszorongattuk oket multkor is
A ketto hazai meccs mindenkepp kellene

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jövőhéten Chargers-t húzni kell utána jön három igencsak kemény meccs Rams, Packers, Panthers, ráadásul abból csak packers lesz centurylink field-es... kemény lesz 😀 Majd az ezeket követő 5 meccsből 4 hazai lesz. Nem szeretek pesszimista lenni de a fentebb említett hármasból nem tudom melyiket húzhatjuk be😊
Oszi
mert a chargers nem igencsak kemény
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jövőhéten Chargers-t húzni kell utána jön három igencsak kemény meccs Rams, Packers, Panthers, ráadásul abból csak packers lesz centurylink field-es... kemény lesz 😀 Majd az ezeket követő 5 meccsből 4 hazai lesz. Nem szeretek pesszimista lenni de a fentebb említett hármasból nem tudom melyiket húzhatjuk be😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem a Lions most beárazza a csapatot. Leginkább a védelemre leszek kíváncsi, az utóbbi meccsek jó teljesítménye folytatódik-e?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na mivan Halászbástyák?! ☝ ☝
Nincs mondanivalótok 🤔, pedig nagy túrára indul a csapat.
Harcos meccsre számítok az Oroszlánok ellen.
Legutóbb elég vitatható eredményű meccset vívtunk, ordas nagy bírózásba is torkollott, méghozzá nem ok nélkül. KJ Wright is visszatér, megint fasza lesz, érzem. 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Közben Damon Harrison egy ötödik körért ment a Lionsba.

Ha a jelenlegi fizetésével egy harmadik kört kellett volna adnunk, csak annyit kérdeztem volna, hogy hol kell aláírni.

Nálunk amúgy mi folyik az FOban ilyenkor, amikor egyes csapatok a rebuild jegyében áron alul dobálják ki az elit játékosaikat kb egy marék szotyiért?
Csoportos maszturbálás?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Mindig elcsodálkozok mennyi múlik egy borzalmas/jó edzőn. Pedig nem kéne, mert logikus.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sziasztok szurkolótarsak !!
Egy kis érdekesség ami szerintem nagyon pozitív mindenki számára !
Az ESPN nézegetés kozben erre az információra akadtam !

Brown és Ifedi ( világtalan barátunk 😅) páros a ligában statisztikák szerint az 5.legjobb! (3.hét óta ) Abban hogy legalább 2.5 masodpercig vagy tovabb kepesek feltartani a rájuk nehezedo nyomást !!
Plusz meg ha jól ertelmeztem az ármérték-rõl volt szó koltseghatekonysag szempontjabol !
Tinektek mi vellemenyetek ,szerintetek Solari mester tudja meg tovább fejleszteni az O falunkat ?? Akar liga elit szintre?És képes lehet egy közepessen jó jatekost faragni mindenki kedvencebol Ifedi-mesterbol??
Bundi1986
Jó kasztni, jó sofőr, nincs kockázat.
 www.youtube.com/results?search_query=j%C3%B3+kaszni+j%C3%B3+sof%C5%91r

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀
empty taxi
és egyúttal megvilágítja Gruden mentális állapotát

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CalvinBoolidge/status/1052636895685959681
kb 1.5 oranyi gorgetes utan megtalaltam a twitter feeden 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ
BigBaltazar
SPOILER - DANGER
(Nem megy twitter linkkel a spoiler)

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1052352736610508801

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Most bíztatásra vagy hüledezésre vágysz, vagy mi van?
Mondjad már! 😀