Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Én két matchupot hoztam nektek, amiket nem mondom hogy dominálni kéne, de - ha csak kicsivel is - be kell húzni ahhoz, hogy egyáltalán legyen értelme W-ről beszélgetni.

1: Gurley vs. LB sor
Azt fogadjuk el, hogy ettől a McVay féle spread offense-től simán 20-21 pontot fogunk kapni a levegőben. Nincs elsődleges célpont, akit egy elit corner játékkal leveszel a tábláról, az összes bábuját egyszerre pedig még senkinek se sikerült lekapni McVaynek, ellenünk is meg fogja találni a mismatcheket.
Szóval az, hogy 10-12 driveból felpakolnak min. 2TD-t és 2FG-t az még egy jól teljesítő D# mellett is simán benne lehet a meccsben.
Ennyit pontot viszont mi is fel tudunk rakni!

Viszont ha Gurleynek engedünk egy 200 yard közeli meccset, akkor akkor az tippre 20-21 pont könnyen 30+ lehet, és ott már vége lesz a dalnak.
Elő kell lépni a ligaelit LB párosunknak és megenni a futásokat, nem akarok megint tacklehegyeket látni Thompsontól, mert akkor a fene megette... Lesz épp elég dolga a safety sorunknak ezen kívűl is.

2: OL vs. DL
Elcsépelt közhely, de ez van, ez az este matchupja. Az OL múltkor kiválóan levette a Rams védőfalát, és meccsben tartotta a csapatot. Ha ez nincs, nincs meccs se.
Ne feledjük 20 pont fölé kell dobni.
A Chargers ellen abból az 5 driveból amin sack volt 5 punt lett, mert nem tudtuk megoldani a 3&hosszúkat, és ezen el is ment a meccs. Ma se fér bele ez. ZsebWilson kell a W-hez.
Valamint ha elesünk ezen a fronton futójáték sem lesz, az meg már hagyományosan nem jó ómen számunkra.

Mit várok én személyszerint:

-Wilsonmedzsiket!

-Azt hogy szétdobáljuk a Lockett-Peters matchupot.

-Minimális sémázást. Mittudomén ha látjuk hogy embereznek, akkor egyszer az életben hívjunk már be egy shallow crosst, vagy bármit ahol keresztező útvonalak vannak. Ha Wilson nem tudja olvasni az sem érdekel, de legalább próbáljuk meg.

-Nem akarok 1&2 kísérletre folyamatosan belső futást. Variáljuk már meg legalább néha egy kicsit. Ha már futunk akkor hívjunk be néha egy HB toss-t, de passzolni sem tilos 1&10-re.

-Legalább 1 trükkös játékot.

-Minimális passrusht.

-Dicksonmedzsiket.

Bakker érzem hogy nyerünk! Este borul a papírforma! Az eredménykövetőben találkozunk!
akdestroyer
Ááá annyira szeretem az írásaid😊 Most nemazé me nyalni akarok😀 Valamiért tök nyugodt vagyok a meccsel kapcsolatban, ez a rams most kőkemény. Egyébként Baldwin-t miért nem használjuk úgy kőkeményen? Azzal viszont egyetértek hogy nagyon nem kellene run-run-pass, keverni kellene nagyon. De hát ezt majd meglátjuk.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én két matchupot hoztam nektek, amiket nem mondom hogy dominálni kéne, de - ha csak kicsivel is - be kell húzni ahhoz, hogy egyáltalán legyen értelme W-ről beszélgetni.

1: Gurley vs. LB sor
Azt fogadjuk el, hogy ettől a McVay féle spread offense-től simán 20-21 pontot fogunk kapni a levegőben. Nincs elsődleges célpont, akit egy elit corner játékkal leveszel a tábláról, az összes bábuját egyszerre pedig még senkinek se sikerült lekapni McVaynek, ellenünk is meg fogja találni a mismatcheket.
Szóval az, hogy 10-12 driveból felpakolnak min. 2TD-t és 2FG-t az még egy jól teljesítő D# mellett is simán benne lehet a meccsben.
Ennyit pontot viszont mi is fel tudunk rakni!

Viszont ha Gurleynek engedünk egy 200 yard közeli meccset, akkor akkor az tippre 20-21 pont könnyen 30+ lehet, és ott már vége lesz a dalnak.
Elő kell lépni a ligaelit LB párosunknak és megenni a futásokat, nem akarok megint tacklehegyeket látni Thompsontól, mert akkor a fene megette... Lesz épp elég dolga a safety sorunknak ezen kívűl is.

2: OL vs. DL
Elcsépelt közhely, de ez van, ez az este matchupja. Az OL múltkor kiválóan levette a Rams védőfalát, és meccsben tartotta a csapatot. Ha ez nincs, nincs meccs se.
Ne feledjük 20 pont fölé kell dobni.
A Chargers ellen abból az 5 driveból amin sack volt 5 punt lett, mert nem tudtuk megoldani a 3&hosszúkat, és ezen el is ment a meccs. Ma se fér bele ez. ZsebWilson kell a W-hez.
Valamint ha elesünk ezen a fronton futójáték sem lesz, az meg már hagyományosan nem jó ómen számunkra.

Mit várok én személyszerint:

-Wilsonmedzsiket!

-Azt hogy szétdobáljuk a Lockett-Peters matchupot.

-Minimális sémázást. Mittudomén ha látjuk hogy embereznek, akkor egyszer az életben hívjunk már be egy shallow crosst, vagy bármit ahol keresztező útvonalak vannak. Ha Wilson nem tudja olvasni az sem érdekel, de legalább próbáljuk meg.

-Nem akarok 1&2 kísérletre folyamatosan belső futást. Variáljuk már meg legalább néha egy kicsit. Ha már futunk akkor hívjunk be néha egy HB toss-t, de passzolni sem tilos 1&10-re.

-Legalább 1 trükkös játékot.

-Minimális passrusht.

-Dicksonmedzsiket.

Bakker érzem hogy nyerünk! Este borul a papírforma! Az eredménykövetőben találkozunk!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én elég pesszimistán àllok a meccshez szerintem sokkal simább vereség lesz mint a multkori. Sok függ hogy a kérdeses státuszu jàtékosaink közül ki lesz bevethető. Ramsben nem làtok egymás után 2 vereséget. És offense oldalon szerintem ők tobbszor tudnak majd megallitani mint mi oket. Multkor nagyon jo volt a O line blokkolása a rams D line csak erősödött Flowersel, plusz multkor Kupp es Cooks leserult meccs kozben de nelkuluk is szet passzolt minket és ez a meccs idegenbe lesz ez még inkabb megneheziti a dolgunkat.
A sikerhez a turnover battlet kène nyerni, tamado oldalon pedig minél tobbet fent lenni es lassu hosszu drive vezetésével haladni (persze nem a run-run-pass sormintával) és az O line extra teljesitménye szükséges szerintem.

De persze Go Hawks muszáj lenne nyerni ha PO-rol álmodozunk!!

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Gyerekek mi ez?
Vihar előtti csend?
1 nappal egy ilyen csoportrangadó előtt?
Semmi vélemény?
A TV is adja.
Ez egy jel.
Meglepetést szimatolok.
Wilson karrier napot majd tart Peters oldalán! 😀
akdestroyer
Traumatizálta a többieket az őszinteséged!
Amúgy jó, amit csinálsz, szerintem!
Dissident Aggressor
Helm féle cheat code-ot használ, persze, hogy jó!😁

Amúgy mindent bele ak, majd meglátod, hogy egy nem pocket QB-t mennyire nem egyszerű ránevelni az olvasásra, pocket awarenessre blablabla...

Amúgy Pete Carroll már mindent bevet? Éppen erdőt gyújtogat LA-ben, hogy a Rams ne tudjon készülni. Belicheati magasságok😁. Najó, ilyennel mégsem viccelünk, szóval ő csak a csikket dobta el...
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Gyerekek mi ez?
Vihar előtti csend?
1 nappal egy ilyen csoportrangadó előtt?
Semmi vélemény?
A TV is adja.
Ez egy jel.
Meglepetést szimatolok.
Wilson karrier napot majd tart Peters oldalán! 😀
akdestroyer
Traumatizálta a többieket az őszinteséged!
Amúgy jó, amit csinálsz, szerintem!

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Gyerekek mi ez?
Vihar előtti csend?
1 nappal egy ilyen csoportrangadó előtt?
Semmi vélemény?
A TV is adja.
Ez egy jel.
Meglepetést szimatolok.
Wilson karrier napot majd tart Peters oldalán! 😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ezt csak úgy itthagyom:

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Napi "ikertornyok" rovatunk következik!

Videó #1


Videó #2


Keresd a különbséget!

Megfejtés: | (14pont, nem ide) |

Ugyanaz a játék, mind támadó mind védőoldalon.
O#-oldalon bal oldalt 2 elkapó, a vonal melletti Curl-t fut (Moore+Washington), a benti Go-t (Lockett+JuJu).
D#- oldalon csapdajáték, a benti elkapót kísérő CB csapdázza a szélső elkapót a curl-ön - (az ő emberét a safety veszi át).

1 -Nálunk, Wilson vezeti a szemével Mooret, és meg is dobja, Desmond King pedig leolvassa és le is vadássza a lasztit. Ez amúgy egy jól behívott játék, Wilson részéről pedig egy jó dobás volt, csak egy kurva szar döntés előzte meg.

2 -Tegnap BB szintén szemmel vezette a DB-t, és, hogy az tuti lemondjon JuJu őrzéséről még egy lövőcselt is bedobott. 😀
Aztán megnézte hogy JuJu mennyi idő alatt futja le a 40yardot, mert nem volt benne biztos.

Helm: a PMben feltett kérdéseket, így két nap múlva magamtól is sikerült megválaszolni, de ehhez kellett azért egy-két publikusba írt posztod is szóval köszi!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem baj mert a Niners fanok bármelyik 1. meccses irányítóban, aki dob két egyeneset meglátják Young és Montana szerelemgyerekét.... aztán úgy 3-4 meccs múlva elfogy a programsor... de sebaj, mert jön a következő.

De ma már legalább nem emlegetik a "wect kószt" playbookot….
😀
Dissident Aggressor
Na elmész a búsba 😊
Jó embernek írod. Hárdkór Joepapa fannak. Közel 10 év alatt nem olvastál olyat tőlem, hogy hozzá hasonlítottam volna bármely kubit. Youngot pedig rüheltem (most már megszépül az idő távlatában ő is picit) még a gyűrűjével együtt is. WCO-t meg már lematekoztuk évekkel ezelőtt 😊
Ja és mondtam már, hogy elmész te a búsba? 😊 😊
diverdoc
nembaj, mert a Seahawks fanok azt hiszik, ha nyernek 1 SB-t 30 évente akkor már egyből Dinasztiáról beszélnek..aztán ha nem akkor jön a következő 30 év. De ma ár legalább nem emlegetik hogy ők találták fel a focit 😀 😛

/troll off, ❤️ Helm👆👆👆
- amúgy Mullens tipikus WCO QB - 😛
petey
volt egy mondás... nem baj ha baloldalon van a kormány , amíg az autó a jobboldalon halad ...
mindegy, hogy wco a qb, amíg a vezetôedzô korszerû szakember... nem túl jó, de korszerû... 😛

still lovin' you 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Nem baj mert a Niners fanok bármelyik 1. meccses irányítóban, aki dob két egyeneset meglátják Young és Montana szerelemgyerekét.... aztán úgy 3-4 meccs múlva elfogy a programsor... de sebaj, mert jön a következő.

De ma már legalább nem emlegetik a "wect kószt" playbookot….
😀
Dissident Aggressor
Na elmész a búsba 😊
Jó embernek írod. Hárdkór Joepapa fannak. Közel 10 év alatt nem olvastál olyat tőlem, hogy hozzá hasonlítottam volna bármely kubit. Youngot pedig rüheltem (most már megszépül az idő távlatában ő is picit) még a gyűrűjével együtt is. WCO-t meg már lematekoztuk évekkel ezelőtt 😊
Ja és mondtam már, hogy elmész te a búsba? 😊 😊
diverdoc
nembaj, mert a Seahawks fanok azt hiszik, ha nyernek 1 SB-t 30 évente akkor már egyből Dinasztiáról beszélnek..aztán ha nem akkor jön a következő 30 év. De ma ár legalább nem emlegetik hogy ők találták fel a focit 😀 😛

/troll off, ❤️ Helm👆👆👆
- amúgy Mullens tipikus WCO QB - 😛

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem baj mert a Niners fanok bármelyik 1. meccses irányítóban, aki dob két egyeneset meglátják Young és Montana szerelemgyerekét.... aztán úgy 3-4 meccs múlva elfogy a programsor... de sebaj, mert jön a következő.

De ma már legalább nem emlegetik a "wect kószt" playbookot….
😀
Dissident Aggressor
Na elmész a búsba 😊
Jó embernek írod. Hárdkór Joepapa fannak. Közel 10 év alatt nem olvastál olyat tőlem, hogy hozzá hasonlítottam volna bármely kubit. Youngot pedig rüheltem (most már megszépül az idő távlatában ő is picit) még a gyűrűjével együtt is. WCO-t meg már lematekoztuk évekkel ezelőtt 😊
Ja és mondtam már, hogy elmész te a búsba? 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Zseniális játékrendszerek vannak kialakulóban, és ez elment mellettünk.
Dissident Aggressor
Van-e visszaút? (úgyértem Carrollal). De őszintén.

Ha nyilvánosba nem szeretnéd, pmben még mindig szívesen várlak.
akdestroyer
Carroll egy zseniális edző, zseniális D szakember.
Az a szomorú, hogy egy Rams játékrendszer úgy van összetéve, hogy gyönyörűen diverzifikáltak a játékok. Goff feje pl. nem mozdul, mert az elsődleges támadási territóriumban simán van prime, secondary, és késleltetett target.
Arról nem is beszélve, hogy az 1. ütemben már tud lenni van valami kis misslead, amely miatt 3-4 ütemre tud csak zárni a védelem, ezalatt meg már meg is csinálják... nyilván, ha megeszi a védeleem, ha nem csinál valaki nagy játékot. Mire olvassa a védelem, akkor elteszik a missleadet máshova. Felprogramozott játék, kigyakorolva, ehhez képest azért kevés az, hogy Wilson lábon nyer időt, közben jár a feje, mint a motolla... érezzük, hogy ez nagyon két eltérő filozófia.
Amúgy ez az irány, és 13-ig mi is ezt csináltuk, csak akkor ez még egy kicsit egyszerűbb volt.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Zseniális játékrendszerek vannak kialakulóban, és ez elment mellettünk.
Dissident Aggressor
Van-e visszaút? (úgyértem Carrollal). De őszintén.

Ha nyilvánosba nem szeretnéd, pmben még mindig szívesen várlak.

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lájkolja már valaki... dolgozott rajta, szerintem sokat!
Dissident Aggressor
50%-os a találati arány, valóban sokat dolgoztam rajta, de nem a lájkok miatt.

Van jó pár ember a topic nagyöregjei közül, (köztük te is) akiket mindig szívesen olvasok, akikre éremes odafigyelni. De mostanában fájóan nagy a csönd, az utóbbi hetek posztmodern flémcunamija szabad szemmel is jól láthatóan szétbarmolta a topic morálját. Ujjal mutogatni maximum magamra akarok, mert a talán túltolt károgással én is löktem egy-kettőt ezen a szekeren.
| Sőt, talán pont miattam született meg a bundi account is. |

Most azon vagyok, hogy visszatérjen az élet, meg a szakma a topicba. Talán ilyen posztokra nagyobb kedvvel érkeznek válaszok. Nem utolsósorban a megírásuk alatt (+videózás, +statisztikák böngészése) én magam is szoktam új infókkal gazdagodni.
akdestroyer
Ne bánkódj, olyan még lesz, de az már nem lesz....
Elvitte a cica. Nekem nincs kedvem ugyanazokat a vitákat megvívni, főleg úgy hogy minimális az érvelés. Amúgy azért is kár érte, mert éppen nagy forradalom kellős közepén vagyunk... hívjuk a merev nyakú katapult funkciójú QB-k, és forradalmi OC-k korának. Zseniális játékrendszerek vannak kialakulóban, és ez elment mellettünk.

Ha megint izgalmas lesz a csapat, akkor lesz egy új gárda, ami rápörög.

Nekem ez az év a gyászról szól... Allen miatt, és mert gyászolom a csapatot, amely szétesett néhány "kegyes" hazugság miatt. Ez van.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Lájkolja már valaki... dolgozott rajta, szerintem sokat!
Dissident Aggressor
50%-os a találati arány, valóban sokat dolgoztam rajta, de nem a lájkok miatt.

Van jó pár ember a topic nagyöregjei közül, (köztük te is) akiket mindig szívesen olvasok, akikre éremes odafigyelni. De mostanában fájóan nagy a csönd, az utóbbi hetek posztmodern flémcunamija szabad szemmel is jól láthatóan szétbarmolta a topic morálját. Ujjal mutogatni maximum magamra akarok, mert a talán túltolt károgással én is löktem egy-kettőt ezen a szekeren.
| Sőt, talán pont miattam született meg a bundi account is. |

Most azon vagyok, hogy visszatérjen az élet, meg a szakma a topicba. Talán ilyen posztokra nagyobb kedvvel érkeznek válaszok. Nem utolsósorban a megírásuk alatt (+videózás, +statisztikák böngészése) én magam is szoktam új infókkal gazdagodni.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Parancs, értettem 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lájkolja már valaki... dolgozott rajta, szerintem sokat!
A vasárnapi KO egy képen:

RW-nak 10 yard fölé nem nagyon sikerült dobni, pedig ha egy idei QB gridet nézünk, toronymagasan ott dolgozik a legmagasabb rating-gel.

Itt van a Lions elleni, aki lát difit az szóljon!


Ugye a Lions ellen nagyon ment a futójáték, és ezzel sikeresen ágyaztunk meg a 10-30 yardos bigplayeknek, meg amúgy sem kellett szétdobáltatni Wilsont.

Ezzel szemben mit látunk a Chargers ellen? Egyrészt, hogy passzoltunk orra szájba, mert szinte végig futottunk az eredmény után.
Másrészt, hogy nagyon erőltettük az egy-két ütemes gyors játékokat ill screen paszokat (ez még nekem is feltűnt a meccs alatt), - de amúgy ezek még ültek is.

Mi volt a baj...
Nekem most nagyon nem tetszettek a hívások. 1&2-ra orrba-szájba toltunk az inside runokat, -annak ellenére, hogy a meccs nagy részében nem nagyon haladtunk vele,- ezen nem egyszer felhorkantam.
Ezért rengeteg 3.és hosszút (6-12yard) kellett passzal megoldani.
Innentől meg a chart is mutatja:
-Ha hosszút dobtunk akkor instant punt jött
-Ha meg rövid screent (0-5yard) abból bár elkapás lett, de 1.down nem.
Sakk-Matt.
(A 3&8-ra dobott screeneknél amúgy is lekapartam az arcom.)

A gameplan továbbra se tetszik, nagyon izoláltak az elkapók, nincs semmi sémázás, bár az előképen nem lehetett látni, de szerintem sokszor nem is sikerült elszakadniuk.
Ennek meg egyenes következménye volt a sok 4-5mp utáni coverage sack, mert a fal am jól dolgozott megint.

Félreértés ne essék nem a mundért védem. Azt szögezzük le hogy RW egy ritkaszar gyenge meccsen van túl, és nagyrészt rajta is ment el.

Egyúttal féltem is.
Kopik az a sebesség. Belefordult sackbe ami elől régen simán kiforgott. Kihúzták a lábát miközben átfutott egy lyukon a falban, egy bazi nagy lyukon... Régen átfért egy feleakkorán is.

Jaj...
Nagyon nagy szükségünk lesz arra, hogy sikeres legyen a már emlegetett átképzés, mert ha eltűnik a dual threat, könnyen eltűnhet ő is. És csak az marad, hogy mit tud a zsebben. És lesz egy upgrade Bortlesünk.

De ha valakinek neki menni fog!
Vasárnap Kosvadászat!
Amúgy kurvára nem mi vagyunk az esélyesek. 😀

Én eleget fostam ma a szót, ti jöttök 😊
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én nem féltelek titeket. Egyértelműen egy rebuild elején vagytok. Ehhez képest 2-ak vagytok a csoportban, és még egyáltalán nem esélytelen a PO sem.
Pizsama
Hehehe. Ez ebben a csoportban, a bivalyerős pintyek és a még erősebb niners mellett, tényleg nagy fegyvertény.
diverdoc
Ők is rebuild-et tolnak, aztán még rosszabbak mint ti. Egyedül a Giants fogalmatlanabb náluk az NFC-ben. Oké, a 49ers elvesztette JimmyG-t erre a szezonra, de két győzelemnél többre lenne képes az a csapat is.
Pizsama
Nem baj mert a Niners fanok bármelyik 1. meccses irányítóban, aki dob két egyeneset meglátják Young és Montana szerelemgyerekét.... aztán úgy 3-4 meccs múlva elfogy a programsor... de sebaj, mert jön a következő.

De ma már legalább nem emlegetik a "wect kószt" playbookot….
😀

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Én nem féltelek titeket. Egyértelműen egy rebuild elején vagytok. Ehhez képest 2-ak vagytok a csoportban, és még egyáltalán nem esélytelen a PO sem.
Pizsama
Hehehe. Ez ebben a csoportban, a bivalyerős pintyek és a még erősebb niners mellett, tényleg nagy fegyvertény.
diverdoc
Ők is rebuild-et tolnak, aztán még rosszabbak mint ti. Egyedül a Giants fogalmatlanabb náluk az NFC-ben. Oké, a 49ers elvesztette JimmyG-t erre a szezonra, de két győzelemnél többre lenne képes az a csapat is.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én nem féltelek titeket. Egyértelműen egy rebuild elején vagytok. Ehhez képest 2-ak vagytok a csoportban, és még egyáltalán nem esélytelen a PO sem.
Pizsama
Hehehe. Ez ebben a csoportban, a bivalyerős pintyek és a még erősebb niners mellett, tényleg nagy fegyvertény.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A vasárnapi KO egy képen:

RW-nak 10 yard fölé nem nagyon sikerült dobni, pedig ha egy idei QB gridet nézünk, toronymagasan ott dolgozik a legmagasabb rating-gel.

Itt van a Lions elleni, aki lát difit az szóljon!


Ugye a Lions ellen nagyon ment a futójáték, és ezzel sikeresen ágyaztunk meg a 10-30 yardos bigplayeknek, meg amúgy sem kellett szétdobáltatni Wilsont.

Ezzel szemben mit látunk a Chargers ellen? Egyrészt, hogy passzoltunk orrvérzésig, mert szinte végig futottunk az eredmény után.
Másrészt, hogy nagyon erőltettük az egy-két ütemes gyors játékokat ill screen passzokat (ez még nekem is feltűnt a meccs alatt), - de amúgy ezek még ültek is.

Mi volt a baj...
Nekem most nagyon nem tetszettek a hívások. 1&2-ra orrba-szájba toltunk az inside runokat, - annak ellenére, hogy a meccs nagy részében nem nagyon haladtunk vele, - ezen nem egyszer felhorkantam.
Ezért rengeteg 3.és hosszút (6-12yard) kellett passzal megoldani.
Innentől meg a chart is mutatja:
-Ha hosszút dobtunk akkor instant punt jött
-Ha meg rövid screent (0-5yard) abból bár elkapás lett, de 1.down nem.
Sakk-Matt.
(A 3&8-ra dobott screeneknél amúgy is lekapartam az arcom.)

A gameplan továbbra se tetszik, nagyon izoláltak az elkapók, nincs semmi sémázás, bár az előképen nem lehetett látni, de szerintem sokszor nem is sikerült elszakadniuk.
Ennek meg egyenes következménye volt a sok 4-5mp utáni coverage sack, mert a fal am jól dolgozott megint.

Félreértés ne essék nem a mundért védem. Azt szögezzük le hogy RW egy ritkaszar gyenge meccsen van túl, és nagyrészt rajta is ment el.

Egyúttal féltem is.
Kopik az a sebesség. Belefordult sackbe ami elől régen simán kiforgott. Kihúzták a lábát miközben átfutott egy lyukon a falban, egy bazi nagy lyukon... Régen átfért egy feleakkorán is.

Jaj...
Nagyon nagy szükségünk lesz arra, hogy sikeres legyen a már emlegetett átképzés, mert ha eltűnik a dual threat, könnyen eltűnhet ő is. És csak az marad, hogy mit tud a zsebben. És lesz egy upgrade Bortlesünk.

De ha valakinek neki menni fog!
Vasárnap Kosvadászat!
Amúgy kurvára nem mi vagyunk az esélyesek. 😀

Én eleget fostam ma a szót, ti jöttök 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem minimálisan 3 évvel kell számolni a rebuild kapcsán.

Ugye az első, azaz idei szólt a cutokról, kitakarítottuk az öltözőt, rendeztük a sorokat, hogy ne zuhanjon be a csapat. A cappel vannak még egyedül problémák, később könnyebb lesz rendezni, most még kicsit sok a dead money.
Elvárás: a PO irreális - persze örülnénk neki, de egy 8-8 is álomszerű kezdés lenne, (más csapatok évekbe telik az szintlépés mondjuk egy 2-14ről 6-10re), mi meg a PO ajtajából kezdhetünk.

Aztán jövőre kell egy jó draft, jó FA munka, és PO csapattá kéne válni. Legalább egy WC körre.

Utána a 3. évben jöhet egy újabb remek offseason, és az SB contenderré válás, és legalább 2 éven át mehetünk a Lombardiért.

Ehhez kell minimum másfél sikeres draft, meg egy legalább B+os FA tevékenység. Illetve addigra gatyába kell rázni a capet, hogy ne one-hit wonder legyen a vége.

A csapat jó állapotból indul, a védelem már most (lyukasan meg passrush nélkül) is top 6-8, az offenseben fr. QB van, fr. RB van (Carson az!) a többi lyuk meg pótolható.

Ami a drafton prioritás lesz:
1. DE, Clark mellé. Elsőszámú need, gondolom nem kell indokolni.
2. DT, Reed mellé. (Nazair Jonessal mi van? Bust lett, vagy sérült, vagy lekúrta Carroll lányát, vagymi?) Ja és köszi McDowell!
3. OT. Szép-szép az OL, de tudjuk hogy Ifedi hosszú távon nem megoldás.
4. CB, én legalábbis örülnék ha ismét lenne egy shutdown sec. 3 poszton már megvagyunk ehhez.
5. Egy igazi WR1. Meglátjuk a fiatalok közül elő tud-e lépni addig valaki.
6. G. (Pocic is bebustolt, vagy sose volt jó csak én imádtam? Hol van?)
7. Csak Helm kedvéért: QB. Mondjuk a 7. körben vagy udfa. Belicseknek bejött. 😊

Én szerintem ezek a hiányzó puzzle darabkák ahhoz, hogy ismét szaros legyen az a gatya, ha valaki idegenbe jön majd a katlanba.

Ui: Gyerekek Tedric Thompson kurva nagy spíler lesz! Imádom! 😊
Vasárnap karriernapot tartott miután a passrush meg a LB sor az öltözőben ragadt az első három negyedben. (ET-ér kár, úgy kéne most az a 2. körös pick, mint tyúknak egy falat takony vagy mi.)

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
A Rams-nél nagyon nagy az elvárás, a SB győzemen kívül minden más csalódás. Nem olyan régen mi is voltunk ebben a helyzetben, egyszer sikerült is, bár ma talán teljesen más világ lenne ha másodjára Wilson Lynch kezébe nyomja azt a rohadt lasztit.
A tét a Rams-nél, a nyomás rajtuk, a mi PO-nk nagyjából kakukk, bár ki tudja. Odaát most minden klappol és ez nekem továbbra is gyanús. Ha az a bizonyos porszem bekerül a rendszerbe akkor könnyen mehet a szezon a levesbe.
Sőt, akár még az utolsó utáni pillanatban is kieshet a sajt a szájból. Ezt a Falcons szurkolók közvetlen közelről megtapasztalhatták. Szóval csak óvatosan.
Azért vasárnap csak be kellene bizonyítani, hogy nem olcsó a bőrünk.
garrett27
Én amúgy valamelyest örültem is a múltheti vereségnek a Saints ellen:
1. Lekerült egy kicsit a figyelem/nyomás a csapatról hogy már nem veretlen
2. Jobban előtérbe kerültek a korábbi hetek győzelmei alatt kissé elsikkadt hiányosságok (secondary).
3. Az alapszakasz során beszedett vereségekből lehet tanulni. Javítani technikán, playcalling-on, coverage-en, stb. PO-ban nincs második esély!
4. Van még idő az alapszakasz végéig kijavítani a hiányosságokat. 5. Nem volt a meccsen sérülés.

Innentől kezdve csak hozni kell a kötelező meccseket, vigyázni a sérülésekkel, és tanulni/javulni folyamatosan!

Én nem féltelek titeket. Egyértelműen egy rebuild elején vagytok. Ehhez képest 2-ak vagytok a csoportban, és még egyáltalán nem esélytelen a PO sem. Nyilván örülnétek ha már SB-contender lenne a csapat, de én Rams drukkerként bármikor beáldoznék 1-2 építkezős évet egy háromévenkénti Win Now-évért. Helyette láttam a csapatot 13 évig szenvedni. Higgyétek el, az sokkal szarabb!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Rams-nél nagyon nagy az elvárás, a SB győzemen kívül minden más csalódás. Nem olyan régen mi is voltunk ebben a helyzetben, egyszer sikerült is, bár ma talán teljesen más világ lenne ha másodjára Wilson Lynch kezébe nyomja azt a rohadt lasztit.
A tét a Rams-nél, a nyomás rajtuk, a mi PO-nk nagyjából kakukk, bár ki tudja. Odaát most minden klappol és ez nekem továbbra is gyanús. Ha az a bizonyos porszem bekerül a rendszerbe akkor könnyen mehet a szezon a levesbe.
Sőt, akár még az utolsó utáni pillanatban is kieshet a sajt a szájból. Ezt a Falcons szurkolók közvetlen közelről megtapasztalhatták. Szóval csak óvatosan.
Azért vasárnap csak be kellene bizonyítani, hogy nem olcsó a bőrünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én egy kicsit tartok tőle, hogy felszívja magát a Seahawks, és minden áron vissza akarnak vágni a legutóbbi két otthoni fiaskóért.
Mi viszont otthon leszünk, és az idei első pofon után biztos szeretnénk helyrerázódni. Kérdés, mennyire sikerül. A secondary-nk elég nagy katasztrófa, szóval ha Wilson a jobbik formáját hozza, akkor akár brillírozhatok is ellenünk.
Inkább brusztolós, kevés pontos meccsre számítok, max. 7 pontos különbséggel a végén.
Pizsama
Sajnos elvertek mint jégeső a határt. Bár tévednék...
BigBaltazar
sajnos én is így érzem, plusz függeni fog attól is , hogy a kezdő sérültjeink rendbe jönnek-e. Szerintem múltkori volt inkább meglepően szoros most inkább vereséget érzek. Múltkori meccsen Cooks és Kupp is lesérült az is segitett minket. Ramsnek muszáj nyerni mert különben el fog úszni a 1st seed, nekünk viszont az életbemaradásért kell vívnunk. Kíváncsi leszek nagyon az eredményre