Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
hawks12 Seattle Seahawks 3
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mit gondoltak McKissic-ről elvileg már játszhatna de nem hoztuk meg fel. Futoposzton ugy gondolom nem sok lehetoseget kapna mivel prosise is kiesett a rotaciobol de furge robbanekony elkapoként en eltudnam képzelni a pályán.
De PC nekem kicsit ködösitvw beszél rola mintha nem akarna felhozni hacsak nem jonne valami komolyabb serules szerintetek?
12th member
A Carson-Davis-Penny sor mögé nem fér be RB poszton. Én bírom egyébként a fickót, voltak jó futásai és elkapásai tavaly is, de Carson és Davis nem kérdéses, Penny meg sokba került, muszáj játszatni, ráadásul a Rams ellen egész tűrhető volt. Aztán meg ott van még Prosise is, aki inkább csak töltelék.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mit gondoltak McKissic-ről elvileg már játszhatna de nem hoztuk meg fel. Futoposzton ugy gondolom nem sok lehetoseget kapna mivel prosise is kiesett a rotaciobol de furge robbanekony elkapoként en eltudnam képzelni a pályán.
De PC nekem kicsit ködösitvw beszél rola mintha nem akarna felhozni hacsak nem jonne valami komolyabb serules szerintetek?
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
AR jó kis teszt lesz a Flowers-Griffin duónak. Nem létezik, hogy Griff mindig homály legyen.
Bízom benne hogy KJ játszani fog, azért ő még kissé rozsdásan is igen magas szint, főleg Wagnerrel karöltve.
Ifedit majd kompenzáljuk (remélem), Britt meg talán nem ver agyon senkit. A Green Bay-el nincs nagy gond zsigeri szinten mint mondjuk a Rams-Frisco-Cardinals trió esetében, de az meg már hagyomány.
Oda kell érni AR-re és ütni -vágni (nyilván a szabályokon belül). Clark fiam neked szólok!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594


KJ Wright játéka kérdéses, Carlson és Fluker újra a kezdőben!
Egy dolgot várok csak a csütörtöktől, 0 sérülést.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Chargers topicból:

Több mint érdekes.
3.-ra sikerült a pick.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nekem is elég volt ebből a kamaradrámából.
Azt hittem szórakoztat, de egyre inkább csak idegesít.

Csak így tovább, ebben az ütemben egy év alatt meglesz vagy 7000 komment is! Úgyis csak a mennyiség számít! Éljen a poszt modern! Puszi!

több mint 5 éve
Béczkó 1 264
 www.nfl.com/labs/sidelines/bobby-wagner/bobby-wagner
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem hittem volna, hogy az igazi disztópiát mégis itt találom meg... 😀
Dissident Aggressor
egyébként Ifedit ezen a héten sem akarta kibaszni még senki?
a Rams meccsen volt rajta vagy 3 bünti. abból egy 15 yardos mert megint egy kretén volt, ha jól emlékszem ott FG távolságból mentünk vissza miatta
Szerinted kedves Helm ???
Bundi1986
Konkrét válaszom van:
"Boldog Karácsonyt!"

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem hittem volna, hogy az igazi disztópiát mégis itt találom meg... 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Na akkor egy kis iromány 😃😃😃

Annyiban kapcsolodik az NFL-hez hogy több egykori vagy jelenlegi játékost érint(het) a téma!
De amire kiváncsi lennék az az ,hogy az itt lévő fórum használók hogy s miként vélekednek arról ha valaki teszem fel információval rendelkezik ,egy adott cég -másik által történő felvásárlásárol.Olyan indokbol mivel a felvásárolandó cég egy új proceszort talált fel ami már biztos hogy forradalmasítani fogja a piacot! Mondanom se kel a felvásárlo cég jelen van a tőzsdén és hadügyi beszállító!
Na már most ez azért fontos tudnunk mert képzeljétek a baratnőm ennek a proceszornak a feltalálásában vett részt mivel programozó!!És felvásárolandó cég alkalmazotja (volt)!És egyik este megosztotta velem ezt az információt ,mármint azt hogy elfogják adni a munkahelyét egy óriásvállalatnak!Ez még bőven a felvásárlás előtt történt hogy ezt megosztotta velem! Na már most én ennek az információnak a tudatában gyorsan elkezdtem az adott felvásárlo cég részvényeit vásárolni az összes megtakaritásom értékében ! Ma pedig milliomos vagyok mivel mondanom sem kel amint ez az információ napvilágot látott az általam vásárolt reszvények 1000× értéket értek mivel szinte az összes USA-ban lévő hadiipari eszkozben kicserélték az elavulttá váló összes proceszort az újra!

A kérdéseim a következők lennének!!!!

1; Ki járt volna ugyan így el ,ahogy én ?És vásárolt volna részvényeket?

2;Ha lebuktam volna akkor most én egy elítélendő köztörvényes bűnöző lennék??(morális értelemben)

3;Én akkor ugyan olyan gonosz ember lennék mint azok az emberek akik Nőket bántalmaznak brutálisan!!! Ráadásúl a saját feleségüket vagy barátnőjüket??(Van egy pár NFL játékos aki csinált már ilyet tudtommal)

4; Vagy csak egy szerencsés tökös gyerek vagyok aki ismert valakit akinek jó tippje volt, és azt volt merszem nagypénzben megjátszani(lásd.megtakaritásom)???



Természetesen a történet fikció!!
Tényleg csak véleményekre vagyok kiváncsi!!Hogy erkölcsileg hogy viszonyúltok ehhez az adott esetben történő BENFENTES KERESKEDELMHEZ !!!!!
Bundi1986
a rajongód vagyok

több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
egyébként Ifedit ezen a héten sem akarta kibaszni még senki?
a Rams meccsen volt rajta vagy 3 bünti. abból egy 15 yardos mert megint egy kretén volt, ha jól emlékszem ott FG távolságból mentünk vissza miatta

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
Már réges rég rányomtam, de sajnos az idézést nem tiltja : (
Hanni
Akkor egyszerű nem kel elolvasni !!!😃 Vagy írj egy adminnak hogy zarjon ki engem az oldalrol !! Ne haragudj de máshogy nem tudok segiteni sajnos😥😥mert azt tényleg nem tudnám elviselni ha ràkos lennèl basszus.............. (belegondolni is szörnyű lenne, foleg manapsag mikor olyan sok sajnos az e fajta megbetegedès) de szerintem tényleg írjatok az adminoknak Matthew99-el hogy töröljenek engem !!
Bundi1986
Bundi, írj csak nyugodtan, legalább kicsit pezseg a topik. 😉 Ígérem, én el fogom olvasni... becsszó
BigBaltazar
Nèmi ironiát érzek felfedezni a mondatokban 😃😃😃😃 De oks irok ! Végülis a cél hogy minnél több fórum hozzászolás legyen platformon ! (Az meg végülis szubjektív hogy a tartalma elnyeri e többség tetszését vagy sem)
Bundi1986
ne halgass rájuk Bundi!!!! csak irigyek, hogy ilyen fiatalos hévvel nyomod. sok kiégett károgóval nem kell foglalkozni!!!4!!4 én is jókedvű leszek a kommentjeidtől 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Donaldnek ugye nincs küzdősport háttere ? 😀
Dissident Aggressor
Random csapattars a videoban: "Teso, akkor odamesz lerendezni?"
Donald: "Hol van ez a falember, persze, hogy oda, ketteutom"
Random csapattars: "Teso, a sisakod azert vedd fel"
Donald: "Koszi bro, mar majdnem elfelejtettem"
*Donald oda megy Britthez... hogy belekapaszkodjon a sisakjaba es ezzel le is tudja*

 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Ezt valami olyan videómegosztóval, ami nem ez? Mert nem indítja el. vagy hogyan keressek rá?
kristóf17
Katt rá, hogy megnyissa új ablakban, ad blocker ki, úgy menni fog

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne haragudj de Kendricks-et köztörvènyes bunözönek nevezni hatalmas baromsag !!!!!!!!!!!
Jó oke nem artatlan a srác !
1.Meg el sincs itelve ( igaz ez csak formalitas)
2.Undi Topic tars teljelsen mas kalap alà eső "uriembereket" sorolt fel !Megjegyzem teljesen jogosan !!!!😠😠 Ezek úgy nevezett eroszakos bűnelkovetők ☝☝☝ Kiket normal esetben a tarsadalom mèlyen elitèl és megvet !! (Valamiért az NFL-ben nem igazán figyelhető meg ez jelenleg )
3.Benfentes kereskedes ! Na ez egy érdekes dolog 50 év a Max buntetes az USA-ban 🤔🤔🤔🤔 Na ez a vicc kategória kozBen meg egy emberoles nem ritkan pár év letöltendő(jó persze lehetnek sulyosbito korulmenyek de ebbe most nem mennek bele )

Szemely szerint a Benfentes kereskedest egyaltalan nem tartom egy elitèlendő dolognak hiszen aki ebben az esetben kárt szenved az nem mas mint egy szűk gazdasági elit☝☝
És ugye Mindenki tisztaban van vele hogy az elmult ropke 100 evben ez a "Gazdasagi ELIT" MILYEN JÓ DOLGOKAT VITTTTT IS VEGBE!!!
(Rengeteg spekulacio ,nyugdijalapok eltuntetese ,valuta alapu hitelek ,haboruk finaszirozasa, stb..)
És ha nagy àlltalánossàgban az amerikai tarsadalom nem lenne ennyire , teszem hozzá (szàndekossan )elbutitva talán nekik is feltunne hogy Hoppà Itt azért oriasi igazsagtalansagok vannak !!! Pl. Nő verők ,erőszaktevők sztàrolàsa kontra sima egyszerü ügyeskedök(benfentes kereskedök és adó elkerülök) megitelese tarsadalmi szinten !!!!

Megjegyzes: lesarkitottam a dolgokat ez Tèny De Europai ertèkekkel egy eröszakos Bűnelkovetőt mindig is millioszor jobban el fogok itèlni mint egy gazdasági bünözőt☝☝☝

De ahogy Undi topic tars mondta valahogy az NFL pont az ilyen tipusu embereket sztàrolja !!!!!!!!!!

Kendricks :Èn az esetében tènyleg csak azt sajnàlom hogy lebukott szegény !!!!! Màst egy percig sem !!
Bundi1986
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A troll accountok már csak ilyenek. De egyébként zseniális ez a naív vagyok, és kedves, és hepi sztájl. Éljenek az emoji huszárok!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
Már réges rég rányomtam, de sajnos az idézést nem tiltja : (
Hanni
Akkor egyszerű nem kel elolvasni !!!😃 Vagy írj egy adminnak hogy zarjon ki engem az oldalrol !! Ne haragudj de máshogy nem tudok segiteni sajnos😥😥mert azt tényleg nem tudnám elviselni ha ràkos lennèl basszus.............. (belegondolni is szörnyű lenne, foleg manapsag mikor olyan sok sajnos az e fajta megbetegedès) de szerintem tényleg írjatok az adminoknak Matthew99-el hogy töröljenek engem !!
Bundi1986
Bundi, írj csak nyugodtan, legalább kicsit pezseg a topik. 😉 Ígérem, én el fogom olvasni... becsszó

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 565 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
Már réges rég rányomtam, de sajnos az idézést nem tiltja : (
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Milyen beszari ez a Donald, visszamegy meccs után bunyózni de előtte felveszi a sisakot!
Egyből alá is írták Brittel az örök barátsági szerződést. Mint mi anno Jugoszláviával. Ja hogy annak nagy balhé lett a vége? Ennek is az lesz.
garrett27
Az sokkal viccese, amikor az ominózus blokk után hátulról rácsimpizik Brittre… szabad asszociáció.
Dissident Aggressor
Mondjuk azt blokknak nem nevezném, de amúgy valóban szép jelenet volt, átjött az egymás iránt érzett mély szeretet 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Donaldnek ugye nincs küzdősport háttere ? 😀
Dissident Aggressor
De. 😀 Nyaron kicsit gyakorolta a késharcot. Mit lehet tudni manapság ...
 youtu.be/53_BuVw7HzE
dogbite
Végülis Britt is csak konferencia bajnoki címig jutott birkózásban, igaz ott háromszor. National sosem lett.
Dissident Aggressor
Akkor AD esélytelen, ő csak ping-pongozni tud.
 i.imgur.com/mZQr0Nt.jpg
dogbite
Na jó de azt mint az állat.
Dissident Aggressor
forgóban lenyomnánk
petey
A földrajz atlasszal.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Milyen beszari ez a Donald, visszamegy meccs után bunyózni de előtte felveszi a sisakot!
Egyből alá is írták Brittel az örök barátsági szerződést. Mint mi anno Jugoszláviával. Ja hogy annak nagy balhé lett a vége? Ennek is az lesz.
garrett27
Az sokkal viccese, amikor az ominózus blokk után hátulról rácsimpizik Brittre… szabad asszociáció.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Milyen beszari ez a Donald, visszamegy meccs után bunyózni de előtte felveszi a sisakot!
Egyből alá is írták Brittel az örök barátsági szerződést. Mint mi anno Jugoszláviával. Ja hogy annak nagy balhé lett a vége? Ennek is az lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 565 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Amúgy Bennett letartóztatáshoz visszakanyarodva, nekem arról mindig ez a jelenet ugrik be:


...az erőszak velejárója a rendszernek, ELNYOMNAK, SEGÍTSÉG ELNYOMNAK!... Látta hogy elnyomott?! Maga látta ugye?
😀😀

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szemely szerint a Benfentes kereskedest egyaltalan nem tartom egy elitèlendő dolognak hiszen aki ebben az esetben kárt szenved az nem mas mint egy szűk gazdasági elit☝☝
És ugye Mindenki tisztaban van vele hogy az elmult ropke 100 evben ez a "Gazdasagi ELIT" MILYEN JÓ DOLGOKAT VITTTTT IS VEGBE!!!
(Rengeteg spekulacio ,nyugdijalapok eltuntetese ,valuta alapu hitelek ,haboruk finaszirozasa, stb..)
Bundi1986
STOP SOROS! 😀

Amúgy hatalmas +1, szerintem ez a hónap kommentje. 😀
akdestroyer
Bundinak igaza van. Láttam a szerepcsere című Eddie Murphy filmben is, hogy mindig csak a gazdagok szívják meg a bennfentes kereskedelmet, a kisember csak profitál. 😊

Sending out an S.O.S