Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Na ki mit vàr a hajnali meccstől?
En egy szoros gyozelmet amivel életbe maradnánk es packersel szembeni tiebrakerunk maris jobb lenne igaz velük nem lesz egálba sose a dontetlenjuk miatt😃
Defensenek fel kell lépnie es a turnover battlet meg kell nyernunk a gyozelemhez. Packers meg iden nem nyert idegenbe remelem nem most kezdenek el.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Történelmi, de nem nevezném sikertörténetnek (jelen állás szerint). Na várjunk, akire rákérdeztél annak hány keze van? Bocs, fekete humor, én mindkét fickót bírom, meg hát ugye a mi kutyánk kölyke.

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Szerintem nem lesz rossz elozo szezonba sajnos eleg nagy lett a hype korulotte mert tenyleg nagyon jol jatszott de meg sokat kell tanulnia de wagner es wright azt hiszem eleg jo mentor lesz szamara
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Griffin draftot milyennek értékelitek?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
☝️☝️☝️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
A hét special team player-e Halacska 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most akkor moderáltátok Sanyi 68-at?
ejnye!

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
hawks12
Mindenkinek ugyanannyi joga van a kommenteléshez.
Neked viszont, most hogy regisztráltál, lehetőségedben áll némítani a szalonképtelen elemeket.
Kikeresed az egyik hozzászólását, jobb alsó sarok, fogaskerék, katt, felhasználó némítása, katt.
Ez a többiekre is vonatkozik, akik read only módban vannak. 2 perc a regisztáció+tiltás, cserébe lifetime garantált a nyugalom. Megéri 😉

De most már ejtsük ezt a témát, mert pont az ilyen kommentek hajtják előre kicsi trollunkat.
akdestroyer
Így van. Csak a stílussal meg az írásmóddal van óriási probléma.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
hawks12
Mindenkinek ugyanannyi joga van a kommenteléshez.
Neked viszont, most hogy regisztráltál, lehetőségedben áll némítani a szalonképtelen elemeket.
Kikeresed az egyik hozzászólását, jobb alsó sarok, fogaskerék, katt, felhasználó némítása, katt.
Ez a többiekre is vonatkozik, akik read only módban vannak. 2 perc a regisztáció+tiltás, cserébe lifetime garantált a nyugalom. Megéri 😉

De most már ejtsük ezt a témát, mert pont az ilyen kommentek hajtják előre kicsi trollunkat.

több mint 5 éve
hawks12 Seattle Seahawks 3
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mit gondoltak McKissic-ről elvileg már játszhatna de nem hoztuk meg fel. Futoposzton ugy gondolom nem sok lehetoseget kapna mivel prosise is kiesett a rotaciobol de furge robbanekony elkapoként en eltudnam képzelni a pályán.
De PC nekem kicsit ködösitvw beszél rola mintha nem akarna felhozni hacsak nem jonne valami komolyabb serules szerintetek?
12th member
A Carson-Davis-Penny sor mögé nem fér be RB poszton. Én bírom egyébként a fickót, voltak jó futásai és elkapásai tavaly is, de Carson és Davis nem kérdéses, Penny meg sokba került, muszáj játszatni, ráadásul a Rams ellen egész tűrhető volt. Aztán meg ott van még Prosise is, aki inkább csak töltelék.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mit gondoltak McKissic-ről elvileg már játszhatna de nem hoztuk meg fel. Futoposzton ugy gondolom nem sok lehetoseget kapna mivel prosise is kiesett a rotaciobol de furge robbanekony elkapoként en eltudnam képzelni a pályán.
De PC nekem kicsit ködösitvw beszél rola mintha nem akarna felhozni hacsak nem jonne valami komolyabb serules szerintetek?
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
AR jó kis teszt lesz a Flowers-Griffin duónak. Nem létezik, hogy Griff mindig homály legyen.
Bízom benne hogy KJ játszani fog, azért ő még kissé rozsdásan is igen magas szint, főleg Wagnerrel karöltve.
Ifedit majd kompenzáljuk (remélem), Britt meg talán nem ver agyon senkit. A Green Bay-el nincs nagy gond zsigeri szinten mint mondjuk a Rams-Frisco-Cardinals trió esetében, de az meg már hagyomány.
Oda kell érni AR-re és ütni -vágni (nyilván a szabályokon belül). Clark fiam neked szólok!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589


KJ Wright játéka kérdéses, Carlson és Fluker újra a kezdőben!
Egy dolgot várok csak a csütörtöktől, 0 sérülést.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Chargers topicból:

Több mint érdekes.
3.-ra sikerült a pick.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Nekem is elég volt ebből a kamaradrámából.
Azt hittem szórakoztat, de egyre inkább csak idegesít.

Csak így tovább, ebben az ütemben egy év alatt meglesz vagy 7000 komment is! Úgyis csak a mennyiség számít! Éljen a poszt modern! Puszi!

több mint 5 éve
Béczkó 1 264
 www.nfl.com/labs/sidelines/bobby-wagner/bobby-wagner
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem hittem volna, hogy az igazi disztópiát mégis itt találom meg... 😀
Dissident Aggressor
egyébként Ifedit ezen a héten sem akarta kibaszni még senki?
a Rams meccsen volt rajta vagy 3 bünti. abból egy 15 yardos mert megint egy kretén volt, ha jól emlékszem ott FG távolságból mentünk vissza miatta
Szerinted kedves Helm ???
Bundi1986
Konkrét válaszom van:
"Boldog Karácsonyt!"

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem hittem volna, hogy az igazi disztópiát mégis itt találom meg... 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Na akkor egy kis iromány 😃😃😃

Annyiban kapcsolodik az NFL-hez hogy több egykori vagy jelenlegi játékost érint(het) a téma!
De amire kiváncsi lennék az az ,hogy az itt lévő fórum használók hogy s miként vélekednek arról ha valaki teszem fel információval rendelkezik ,egy adott cég -másik által történő felvásárlásárol.Olyan indokbol mivel a felvásárolandó cég egy új proceszort talált fel ami már biztos hogy forradalmasítani fogja a piacot! Mondanom se kel a felvásárlo cég jelen van a tőzsdén és hadügyi beszállító!
Na már most ez azért fontos tudnunk mert képzeljétek a baratnőm ennek a proceszornak a feltalálásában vett részt mivel programozó!!És felvásárolandó cég alkalmazotja (volt)!És egyik este megosztotta velem ezt az információt ,mármint azt hogy elfogják adni a munkahelyét egy óriásvállalatnak!Ez még bőven a felvásárlás előtt történt hogy ezt megosztotta velem! Na már most én ennek az információnak a tudatában gyorsan elkezdtem az adott felvásárlo cég részvényeit vásárolni az összes megtakaritásom értékében ! Ma pedig milliomos vagyok mivel mondanom sem kel amint ez az információ napvilágot látott az általam vásárolt reszvények 1000× értéket értek mivel szinte az összes USA-ban lévő hadiipari eszkozben kicserélték az elavulttá váló összes proceszort az újra!

A kérdéseim a következők lennének!!!!

1; Ki járt volna ugyan így el ,ahogy én ?És vásárolt volna részvényeket?

2;Ha lebuktam volna akkor most én egy elítélendő köztörvényes bűnöző lennék??(morális értelemben)

3;Én akkor ugyan olyan gonosz ember lennék mint azok az emberek akik Nőket bántalmaznak brutálisan!!! Ráadásúl a saját feleségüket vagy barátnőjüket??(Van egy pár NFL játékos aki csinált már ilyet tudtommal)

4; Vagy csak egy szerencsés tökös gyerek vagyok aki ismert valakit akinek jó tippje volt, és azt volt merszem nagypénzben megjátszani(lásd.megtakaritásom)???



Természetesen a történet fikció!!
Tényleg csak véleményekre vagyok kiváncsi!!Hogy erkölcsileg hogy viszonyúltok ehhez az adott esetben történő BENFENTES KERESKEDELMHEZ !!!!!
Bundi1986
a rajongód vagyok

több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
egyébként Ifedit ezen a héten sem akarta kibaszni még senki?
a Rams meccsen volt rajta vagy 3 bünti. abból egy 15 yardos mert megint egy kretén volt, ha jól emlékszem ott FG távolságból mentünk vissza miatta

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
Már réges rég rányomtam, de sajnos az idézést nem tiltja : (
Hanni
Akkor egyszerű nem kel elolvasni !!!😃 Vagy írj egy adminnak hogy zarjon ki engem az oldalrol !! Ne haragudj de máshogy nem tudok segiteni sajnos😥😥mert azt tényleg nem tudnám elviselni ha ràkos lennèl basszus.............. (belegondolni is szörnyű lenne, foleg manapsag mikor olyan sok sajnos az e fajta megbetegedès) de szerintem tényleg írjatok az adminoknak Matthew99-el hogy töröljenek engem !!
Bundi1986
Bundi, írj csak nyugodtan, legalább kicsit pezseg a topik. 😉 Ígérem, én el fogom olvasni... becsszó
BigBaltazar
Nèmi ironiát érzek felfedezni a mondatokban 😃😃😃😃 De oks irok ! Végülis a cél hogy minnél több fórum hozzászolás legyen platformon ! (Az meg végülis szubjektív hogy a tartalma elnyeri e többség tetszését vagy sem)
Bundi1986
ne halgass rájuk Bundi!!!! csak irigyek, hogy ilyen fiatalos hévvel nyomod. sok kiégett károgóval nem kell foglalkozni!!!4!!4 én is jókedvű leszek a kommentjeidtől 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Donaldnek ugye nincs küzdősport háttere ? 😀
Dissident Aggressor
Random csapattars a videoban: "Teso, akkor odamesz lerendezni?"
Donald: "Hol van ez a falember, persze, hogy oda, ketteutom"
Random csapattars: "Teso, a sisakod azert vedd fel"
Donald: "Koszi bro, mar majdnem elfelejtettem"
*Donald oda megy Britthez... hogy belekapaszkodjon a sisakjaba es ezzel le is tudja*

 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Ezt valami olyan videómegosztóval, ami nem ez? Mert nem indítja el. vagy hogyan keressek rá?
kristóf17
Katt rá, hogy megnyissa új ablakban, ad blocker ki, úgy menni fog