Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.
Dissident Aggressor
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch.

Én így tudom, de nem biztos hogy jól. Illetve abban is segíthetnél, hogy miben más pontosan az air raid, mert ez a 2 sokszor összemosódik nekem.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mi az a spread offence?!
A meccsről hosszabban majd a hétvégén, addig is jöjjön az 'egy statisztika, két konklúzió' rovatom. (Nem loptam mind saját utánajárás.)

Utolsó 3 meccs, passzmutatók (target/catch):
Baldwin (4/4), (5/5), (10/7)
Lockett (4/3), (6/5), (5/5)
Davis (8/7), (6/4), (2/2)
Moore (7/2), (6/4), (4/2)

Egyik: Ahelyett hogy a szerencsétlen fumble miatt elássuk Carsont...
(aki mellesleg megint kulcsfontosságú 1st down-okat oldott meg, alapból negatív yardos játékokból, kb nemlétező lyukakon keresztül, illetve idén 128 labdacipelésnél jár, ebből összesen kétszer ejtette el, ami nem számít annyira rossz aránynak)

...ahelyett én előszedném Mooret, aki most már konzisztensen 50%-körül kap el. És nem 50-50 labdákat.

Ráadásul a dropok nagy részét pont kulcsszituációkban tudja előadni:
A Chargers és a GB ellen 10x puntoltunk, abból 4 esetben is ő volt célbavéve a 3 kísérleten. Fieldgoallal végződő driveoknál ugyanez az arány 3/1.
Valamint volt egy gamewinning dropja is a Chargers ellen.
Mondanom se kell, hogy ezen statisztikában toronymagas éllovas a csapatban, bár ennek ő aligha örül.

Másik: Most már ki merem jelenteni, hogy megszűnt RW Baldwin függősége, amiből az utóbbi 3 évben sokszor nem jöttünk ki jól.
(Nekem legalábbis beleégett a hosszútávú memóriámba az a kép így az évek során, hogy a tipikus Seahawks drive úgy néz ki: 1&2 run, 3&akármennyi dobjuk fel Baldwinnak. És nem ok nélkül.)

Na ennek hivatalosan is vége, idén igazi spread offense-t tolunk, jól szétosztjuk a labdákat mind a levegőben, mind a földön, valamint passzjátéknál masszívan használjuk a futókat is.
És ennek örüljünk nagyon, mármint hogy mi is ebbe az irányba haladunk, mert a domináns csapatokat, jelenleg mind ez a támadószisztéma viszi a csúcsra. (Ha nem tudják levenni a No.1 elkapódat, illetve ha van több jól teljesítő RB-ed is egyszerre, és nem fárad ki a futójáték sem.)

Nem tudom már ki írta, de nagyon igaza volt - a korszakos QB&No1.WR kapcsolatoknak kezd leáldozni.

Azt, hogy ezt a fajta passzjátékot Carroll mennyire tudja magas szintre emelni/hogy vegyíti majd az oldschool runheavy felfogással, az legyen az ő gondja, kíváncsian várom mi sül ki belőle. Mármint hosszútávon.

Álljon itt is pár szám szemléltetésnek:
Baldwin utolsó 3 évében 104-126-117 targetet kapott, 1069-1128-991 yarddal.
Most ez a szám 39/327, bőven az idény fele után. Ebben az ütemben olyan 60/500 körül végezhet, ami rekord alacsony. Juhé! Megérkezett Lockett!

Ennyit mára.
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A meccsről hosszabban majd a hétvégén, addig is jöjjön az 'egy statisztika, két konklúzió' rovatom. (Nem loptam mind saját utánajárás.)

Utolsó 3 meccs, passzmutatók (target/catch):
Baldwin (4/4), (5/5), (10/7)
Lockett (4/3), (6/5), (5/5)
Davis (8/7), (6/4), (2/2)
Moore (7/2), (6/4), (4/2)

Egyik: Ahelyett hogy a szerencsétlen fumble miatt elássuk Carsont...
(aki mellesleg megint kulcsfontosságú 1st down-okat oldott meg, alapból negatív yardos játékokból, kb nemlétező lyukakon keresztül, illetve idén 128 labdacipelésnél jár, ebből összesen kétszer ejtette el, ami nem számít annyira rossz aránynak)

...ahelyett én előszedném Mooret, aki most már konzisztensen 50%-körül kap el. És nem 50-50 labdákat.

Ráadásul a dropok nagy részét pont kulcsszituációkban tudja előadni:
A Chargers és a GB ellen 10x puntoltunk, abból 4 esetben is ő volt célbavéve a 3 kísérleten. Fieldgoallal végződő driveoknál ugyanez az arány 3/1.
Valamint volt egy gamewinning dropja is a Chargers ellen.
Mondanom se kell, hogy ezen statisztikában toronymagas éllovas a csapatban, bár ennek ő aligha örül.

Másik: Most már ki merem jelenteni, hogy megszűnt RW Baldwin függősége, amiből az utóbbi 3 évben sokszor nem jöttünk ki jól.
(Nekem legalábbis beleégett a hosszútávú memóriámba az a kép így az évek során, hogy a tipikus Seahawks drive úgy néz ki: 1&2 run, 3&akármennyi dobjuk fel Baldwinnak. És nem ok nélkül.)

Na ennek hivatalosan is vége, idén igazi spread offense-t tolunk, jól szétosztjuk a labdákat mind a levegőben, mind a földön, valamint passzjátéknál masszívan használjuk a futókat is.
És ennek örüljünk nagyon, mármint hogy mi is ebbe az irányba haladunk, mert a domináns csapatokat, jelenleg mind ez a támadószisztéma viszi a csúcsra. (Ha nem tudják levenni a No.1 elkapódat, illetve ha van több jól teljesítő RB-ed is egyszerre, és nem fárad ki a futójáték sem.)

Nem tudom már ki írta, de nagyon igaza volt - a korszakos QB&No1.WR kapcsolatoknak kezd leáldozni.

Azt, hogy ezt a fajta passzjátékot Carroll mennyire tudja magas szintre emelni/hogy vegyíti majd az oldschool runheavy felfogással, az legyen az ő gondja, kíváncsian várom mi sül ki belőle. Mármint hosszútávon.

Álljon itt is pár szám szemléltetésnek:
Baldwin utolsó 3 évében 104-126-117 targetet kapott, 1069-1128-991 yarddal.
Most ez a szám 39/327, bőven az idény fele után. Ebben az ütemben olyan 60/500 körül végezhet, ami rekord alacsony. Juhé! Megérkezett Lockett!

Ennyit mára.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛
undisputedly
😛 de még csak 2-3 hónapja..., nem kapkodtad el" 😛
Ezt leszámítva is jó lenne önálló tartalmat látni tőled, színesebb lenne a világ 😀
-pl.:
- Carroll ez fasz
- Schneider is egy fasz
- Carroll egy fasz, és Schneider is az
- Carroll egy fasz, de Schneiderrel már ketten vannak
...
😛
Dissident Aggressor
Lassu viz partot mos 😀
Sajnos szignifikansan kevesebb idom van az NFL-re, igy tobbnyire a szovegalkotasos statisztika elemzos idon sporolok, de szerencsere igy is porog a topic, ami oromteli, mert igy a hozzam hasonlok megtehetik, hogy olvasni jarnak csak, meg neha belapatolnak par erdekesseget.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛
undisputedly
😛 de még csak 2-3 hónapja..., nem kapkodtad el" 😛
Ezt leszámítva is jó lenne önálló tartalmat látni tőled, színesebb lenne a világ 😀
-pl.:
- Carroll ez fasz
- Schneider is egy fasz
- Carroll egy fasz, és Schneider is az
- Carroll egy fasz, de Schneiderrel már ketten vannak
...
😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/ParkerLewisJR/status/1063321292290412549
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Történelmi, de nem nevezném sikertörténetnek (jelen állás szerint). Na várjunk, akire rákérdeztél annak hány keze van? Bocs, fekete humor, én mindkét fickót bírom, meg hát ugye a mi kutyánk kölyke.
garrett27
Mind a 2 érdekes... én amúgy nagyon csípem

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....
Dissident Aggressor
Az 5 bemasolt adatbol egy dolgozik az "alkategoriak alkategoriajaval", a tobbi az adott poszton iden legjobbra ertekelt jatekosokra vonatkozik. Toled elvarna az ember egy kis erto olvasast, de ahogy erzed 😊
undisputedly
Na, ha Te is tudod, hogy bohózat az egyik kategória akkor… miért csodálkozol?! Én is csak egy kategóriát írtam. 😀
"Jajj csak tegyük fel valahogy Wilsont egy listára, hiszen idén még csak 2-3 meccs ment el rajta.. jujjdejó!" 😀 Azt még oda tehették volna, és a legjobb akkor, ha meccsenként kevesebb, mint 25 passzkísérlet van, és a futójáték összehoz min 200 yardot. MIVAN???
Jó értem én, hogy értelmezhető tartalmat önálló gondolatokkal AK írja, te meg ilyen PFF statokkal házalsz, de azért ...mégis!! 😛

Carsonnak meg a fumble prone listán van egyedül keresnivalója (tényleg megint elhajított egy lasztit) ezt csak a b*****sz nem látja, sajnos az ellenfelek mind...
De Te tudod...illetve Te nem tudod, de azért still loving You!!!! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....
Dissident Aggressor
Az 5 bemasolt adatbol egy dolgozik az "alkategoriak alkategoriajaval", a tobbi az adott poszton iden legjobbra ertekelt jatekosokra vonatkozik. Toled elvarna az ember egy kis erto olvasast, de ahogy erzed 😊
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha azt akarjuk hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk ahhoz a következők kellenek:
A 3 csoportmeccsünket 3-0-ra hozni. (Ari, SF49 2x)
A 4 nemcsoportmeccsből pedig 3-at nyerni. (GB, @Car, Min, KC)
Ebből a négyesből ez lesz a "legkönnyebb" meccsünk, szóval ezt hozni kell.

Ha nyerünk akkor hozok forgatókönyveket a PO-hoz, meg kiszámolom hogy a 9-7 elég lehet-e.
Ha nem akkor linkelek pár mockdraftot.

Este ki lesz? Remélem nem egyedül kelek.

Hogy garrettnek is válaszoljak, W-re készülök, egy blowoutért nem kelnék hajnali kettőkor. 😀
akdestroyer
én leszek!
egyébként szerintem 9-7 nem lenne elég bár NFC south-ba és NFC north-ba még szépen körbe verhetik egymást a csapatok.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ha azt akarjuk hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk ahhoz a következők kellenek:
A 3 csoportmeccsünket 3-0-ra hozni. (Ari, SF49 2x)
A 4 nemcsoportmeccsből pedig 3-at nyerni. (GB, @Car, Min, KC)
Ebből a négyesből ez lesz a "legkönnyebb" meccsünk, szóval ezt hozni kell.

Ha nyerünk akkor hozok forgatókönyveket a PO-hoz, meg kiszámolom hogy a 9-7 elég lehet-e.
Ha nem akkor linkelek pár mockdraftot.

Este ki lesz? Remélem nem egyedül kelek.

Hogy garrettnek is válaszoljak, W-re készülök, egy blowoutért nem kelnék hajnali kettőkor. 😀

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Na ki mit vàr a hajnali meccstől?
En egy szoros gyozelmet amivel életbe maradnánk es packersel szembeni tiebrakerunk maris jobb lenne igaz velük nem lesz egálba sose a dontetlenjuk miatt😃
Defensenek fel kell lépnie es a turnover battlet meg kell nyernunk a gyozelemhez. Packers meg iden nem nyert idegenbe remelem nem most kezdenek el.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Történelmi, de nem nevezném sikertörténetnek (jelen állás szerint). Na várjunk, akire rákérdeztél annak hány keze van? Bocs, fekete humor, én mindkét fickót bírom, meg hát ugye a mi kutyánk kölyke.

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Szerintem nem lesz rossz elozo szezonba sajnos eleg nagy lett a hype korulotte mert tenyleg nagyon jol jatszott de meg sokat kell tanulnia de wagner es wright azt hiszem eleg jo mentor lesz szamara
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Griffin draftot milyennek értékelitek?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A szemem kiég ezektől a kommentektől.
Matthew99
A mondandójától agy, a kommentjeitől pedig szemrákot kapok kb.
Hanni
Nagyon egyszeru tudod van egy tiltas gomb plusz nem kel el olvasni 😉😙😙
Bundi1986
Köszcsi a tippet. Lol. Puszcsi neked is. #tanuljmegirni
Matthew99
☝️☝️☝️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
A hét special team player-e Halacska 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most akkor moderáltátok Sanyi 68-at?
ejnye!

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
hawks12
Mindenkinek ugyanannyi joga van a kommenteléshez.
Neked viszont, most hogy regisztráltál, lehetőségedben áll némítani a szalonképtelen elemeket.
Kikeresed az egyik hozzászólását, jobb alsó sarok, fogaskerék, katt, felhasználó némítása, katt.
Ez a többiekre is vonatkozik, akik read only módban vannak. 2 perc a regisztáció+tiltás, cserébe lifetime garantált a nyugalom. Megéri 😉

De most már ejtsük ezt a témát, mert pont az ilyen kommentek hajtják előre kicsi trollunkat.
akdestroyer
Így van. Csak a stílussal meg az írásmóddal van óriási probléma.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Sziasztok!
Én nem szoktam kommemteket irogatni de rendszeresen olvastam a fórumot. Eddig...
Miota megérkezett Budni egyszerüen élvezhetetlen az egész. Rengeteg idotaságon kell átrágni magamat mire végre eljutok egy értelmes ember véleményéhez.
De ugy látom nem vagyok ezzel egyedül. Mi volna ha drága egykomám Budni elhuznál a bús picsába innen???
hawks12
Mindenkinek ugyanannyi joga van a kommenteléshez.
Neked viszont, most hogy regisztráltál, lehetőségedben áll némítani a szalonképtelen elemeket.
Kikeresed az egyik hozzászólását, jobb alsó sarok, fogaskerék, katt, felhasználó némítása, katt.
Ez a többiekre is vonatkozik, akik read only módban vannak. 2 perc a regisztáció+tiltás, cserébe lifetime garantált a nyugalom. Megéri 😉

De most már ejtsük ezt a témát, mert pont az ilyen kommentek hajtják előre kicsi trollunkat.