Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Srácok!

Anyám 70 lett itthon vagyok, megnéztem a közvetítést. Imádtam, nem tudom ki az a Zoli, de az első felkészült szakkomi volt. Élvezettel hallgattam...
Nagyon jól ítélte meg Wilson, és a fal valós teljesítményét, de Wilsonét különösen.
Csodálatos, hogy eljutottunk idáig.
😛 😀
Dissident Aggressor
Budai Zoli PFF-nél elemző ugyhogy nagyon jol átlátja a dolgokat😃
12th member
na jó, azért ne toljuk túl... nem azért látja mert PFF elemző, hanem mert jól látja... illetve jól lát dolgokat 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Srácok!

Anyám 70 lett itthon vagyok, megnéztem a közvetítést. Imádtam, nem tudom ki az a Zoli, de az első felkészült szakkomi volt. Élvezettel hallgattam...
Nagyon jól ítélte meg Wilson, és a fal valós teljesítményét, de Wilsonét különösen.
Csodálatos, hogy eljutottunk idáig.
😛 😀
Dissident Aggressor
Budai Zoli PFF-nél elemző ugyhogy nagyon jol átlátja a dolgokat😃
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
Pl. NFL szinten a Pats egy spread offense. Ők már hosszú évek óta azok.

Schotty pont ugyanazt csinálja, amit Indyben csinált 2016-ban Luck-al: kitapasztalta, hogy "zsigerből" éppen mi fekszik leginkább Lucknak, és azt kihegyezte.

Luckkal hasonló volt a taktikája, mint WIlsonnal, csak más-más képességet használt ki. Luckra jól mozgott a pocketben, abszolút lesz*rta ha jött a nyomás, és hajlandó volt végigmenni akár a 4. readig is, ha kell. Úgyhogy írt egy valagnyi 5-7 lépéses, hosszú felépülésű pass conceptet neki. Így az elkapóknak lesz 3-4-5mp-ük elszakadni, aztán rábízta Luckra. hogy megtalálja a 3-4 célpontból azt aki addigra el tudott szakadni. Luck pedig szépen kb. minden passznál ki is várta a 3-4-5mp-et és minden passznál pofánbaszták. Vagy vesén, vagy gyomron.

Wilsonnal meg azt csinálja. hogy visszahozta a 2013-2015-ös verziiót. Rakott az offense alá futó játékot, ami ha nem működik akkor baj van. De ha működik, akkor lehet futni, futni, majd ha passzolunk, akkor Wilson lépj hátra - úgy kábé ... hát valamennyit, amennyi kényelmes ... a pontos lépés szám és ütem mindegy, mert nincs programozott játék úgysem -, aztán várjál .... és még várjál .... és még várjál .... várás közben került el, hogy sackeljenek ... na, most már jó lesz. Most már nincs secondary, aki képes lenne fedezni az elkapókat. Most válaszd ki hogy ki van méterekre elszakadva és passzold oda a labdát. Jó a karod, pontosan is dobsz, még mozgásból is, úgyhogy ez nem lehet neked probléma.

Ez a Schotty féle spread offense verzió: random spread.
peterk2005
Blessing from my homeland.
Odahaza remélem minden fasza! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Srácok!

Anyám 70 lett itthon vagyok, megnéztem a közvetítést. Imádtam, nem tudom ki az a Zoli, de az első felkészült szakkomi volt. Élvezettel hallgattam...
Nagyon jól ítélte meg Wilson, és a fal valós teljesítményét, de Wilsonét különösen.
Csodálatos, hogy eljutottunk idáig.
😛 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
Pl. NFL szinten a Pats egy spread offense. Ők már hosszú évek óta azok.

Schotty pont ugyanazt csinálja, amit Indyben csinált 2016-ban Luck-al: kitapasztalta, hogy "zsigerből" éppen mi fekszik leginkább Lucknak, és azt kihegyezte.

Luckkal hasonló volt a taktikája, mint WIlsonnal, csak más-más képességet használt ki. Luckra jól mozgott a pocketben, abszolút lesz*rta ha jött a nyomás, és hajlandó volt végigmenni akár a 4. readig is, ha kell. Úgyhogy írt egy valagnyi 5-7 lépéses, hosszú felépülésű pass conceptet neki. Így az elkapóknak lesz 3-4-5mp-ük elszakadni, aztán rábízta Luckra. hogy megtalálja a 3-4 célpontból azt aki addigra el tudott szakadni. Luck pedig szépen kb. minden passznál ki is várta a 3-4-5mp-et és minden passznál pofánbaszták. Vagy vesén, vagy gyomron.

Wilsonnal meg azt csinálja. hogy visszahozta a 2013-2015-ös verziiót. Rakott az offense alá futó játékot, ami ha nem működik akkor baj van. De ha működik, akkor lehet futni, futni, majd ha passzolunk, akkor Wilson lépj hátra - úgy kábé ... hát valamennyit, amennyi kényelmes ... a pontos lépés szám és ütem mindegy, mert nincs programozott játék úgysem -, aztán várjál .... és még várjál .... és még várjál .... várás közben került el, hogy sackeljenek ... na, most már jó lesz. Most már nincs secondary, aki képes lenne fedezni az elkapókat. Most válaszd ki hogy ki van méterekre elszakadva és passzold oda a labdát. Jó a karod, pontosan is dobsz, még mozgásból is, úgyhogy ez nem lehet neked probléma.

Ez a Schotty féle spread offense verzió: random spread.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.
Dissident Aggressor
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
... hogy az idézésben semmit nem ér a némítás 😕

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Dissident Aggressor
Ezt neked találtam:
A 4.negyedben, under center alól RW a legmagasabb QB ratinget produkáló irányító cover3 védelmek ellen, a zseben kívülről.

Nem idén, hanem all time. GOAT.
It's a fact!
Jó éjt! 😊

A többiektől kérdezném: Láttok-e összefüggést Griffin visszaesése és az LCB-be való átmozgatása között?
akdestroyer
Wilsonon ne viccelődjünk, ha lehet, jó!!?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Olyan, hogy spread offense, igazabol onmagaban mint szisztema, nincs. Minden annak szamit, ami tamadja a palyat szelteben hosszaban egyszerre, nyilvan passzokkal. Nem kell hozza 5 WR, elvben egy sem. 😛 Celpontok kellenek hozza, nem extra blokkolok, az teny.
Air Raid = nomen est omen. Jo sok WR+elkapo HB. Passz amikor csak lehet, no huddle (leginkabb), es ponthaboru felfogas.

A ketto lehet egyutt is, logikus is, de nem kotelezoen. Ezeket a fogalmakat (es mindent) mindenki ugy hasznal, ahogy gondolja, az alapokon belul. Minden edzo maskent erti. A legrosszabbak meg trollkodnak is a fogalmak ilyeten pontatlansagan. De ezek olyanok, mint a foci (guriga). Milyen a 4-4-2? Felsoroljak 20 variaciot ra? Nem fogok. Attol meg letezik, es van ertelme hasznalni. A mai divatos 4-2-3-1 is jatszhato ezerfelekeppen, es nincs koze mondjuk a Liverpool kontrat kontrazo felfogasahoz. Azt lehet bermilyen felallasbol tolni, ahogy mindent. Nyilvan azert mondjuk klasszikus kontrajatekot nem fogsz 3 soros felallasbol, de lehet. Arrol nem is beszelve, hogy a mai profi ligakban, meccsenkent valami ujitast, vagy variaciot betesznek. Kedvenc Arsenalomnal, meg Wenger idejen olyan volt a 4-3-3, hogy igazabol alig ismerted fel, annyira el voltak tolva a posztok. A meccsek elott szepen pozicionalt rajzot felejtsd el. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Dissident Aggressor
Ezt neked találtam:
A 4.negyedben, under center alól RW a legmagasabb QB ratinget produkáló irányító cover3 védelmek ellen, a zseben kívülről.

Nem idén, hanem all time. GOAT.
It's a fact!
Jó éjt! 😊

A többiektől kérdezném: Láttok-e összefüggést Griffin visszaesése és az LCB-be való átmozgatása között?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.
Dissident Aggressor
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
Nem

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊
Dissident Aggressor
Gondolkozzék Pelikán
A Duma bojkottja, mindenki fogja be a pofáját.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.
Dissident Aggressor
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch. Nálam ezt jelenti. Ha valamiben tévedek szólj. 😊

De ezt épp neked magyarázzam? 😉
akdestroyer
mi az a shutgun? 😊

Komolyan, legyen már valami progeresszív a trolling. Kéne értelmezni, hogy mi az a spread offence és mit jelent ez 2018 ban a sziklaszilárd nyakú irányítók esetében, a preboostolt (mi az a preboost 😊 )játékhívásoknál.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ahogy én tudom olyan támadószisztéma, ami jellemzően shutgunból indul, és 3-5 elkapásra használható játékossal dolgozik.
Nincs kiemelt célpont, hanem közel azonos képességű játékosok alkotják, akik között szét lehet szórni a kísérleteket, attól függően, hogy épp hol alakul ki mismatch.

Én így tudom, de nem biztos hogy jól. Illetve abban is segíthetnél, hogy miben más pontosan az air raid, mert ez a 2 sokszor összemosódik nekem.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mi az a spread offence?!
A meccsről hosszabban majd a hétvégén, addig is jöjjön az 'egy statisztika, két konklúzió' rovatom. (Nem loptam mind saját utánajárás.)

Utolsó 3 meccs, passzmutatók (target/catch):
Baldwin (4/4), (5/5), (10/7)
Lockett (4/3), (6/5), (5/5)
Davis (8/7), (6/4), (2/2)
Moore (7/2), (6/4), (4/2)

Egyik: Ahelyett hogy a szerencsétlen fumble miatt elássuk Carsont...
(aki mellesleg megint kulcsfontosságú 1st down-okat oldott meg, alapból negatív yardos játékokból, kb nemlétező lyukakon keresztül, illetve idén 128 labdacipelésnél jár, ebből összesen kétszer ejtette el, ami nem számít annyira rossz aránynak)

...ahelyett én előszedném Mooret, aki most már konzisztensen 50%-körül kap el. És nem 50-50 labdákat.

Ráadásul a dropok nagy részét pont kulcsszituációkban tudja előadni:
A Chargers és a GB ellen 10x puntoltunk, abból 4 esetben is ő volt célbavéve a 3 kísérleten. Fieldgoallal végződő driveoknál ugyanez az arány 3/1.
Valamint volt egy gamewinning dropja is a Chargers ellen.
Mondanom se kell, hogy ezen statisztikában toronymagas éllovas a csapatban, bár ennek ő aligha örül.

Másik: Most már ki merem jelenteni, hogy megszűnt RW Baldwin függősége, amiből az utóbbi 3 évben sokszor nem jöttünk ki jól.
(Nekem legalábbis beleégett a hosszútávú memóriámba az a kép így az évek során, hogy a tipikus Seahawks drive úgy néz ki: 1&2 run, 3&akármennyi dobjuk fel Baldwinnak. És nem ok nélkül.)

Na ennek hivatalosan is vége, idén igazi spread offense-t tolunk, jól szétosztjuk a labdákat mind a levegőben, mind a földön, valamint passzjátéknál masszívan használjuk a futókat is.
És ennek örüljünk nagyon, mármint hogy mi is ebbe az irányba haladunk, mert a domináns csapatokat, jelenleg mind ez a támadószisztéma viszi a csúcsra. (Ha nem tudják levenni a No.1 elkapódat, illetve ha van több jól teljesítő RB-ed is egyszerre, és nem fárad ki a futójáték sem.)

Nem tudom már ki írta, de nagyon igaza volt - a korszakos QB&No1.WR kapcsolatoknak kezd leáldozni.

Azt, hogy ezt a fajta passzjátékot Carroll mennyire tudja magas szintre emelni/hogy vegyíti majd az oldschool runheavy felfogással, az legyen az ő gondja, kíváncsian várom mi sül ki belőle. Mármint hosszútávon.

Álljon itt is pár szám szemléltetésnek:
Baldwin utolsó 3 évében 104-126-117 targetet kapott, 1069-1128-991 yarddal.
Most ez a szám 39/327, bőven az idény fele után. Ebben az ütemben olyan 60/500 körül végezhet, ami rekord alacsony. Juhé! Megérkezett Lockett!

Ennyit mára.
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A meccsről hosszabban majd a hétvégén, addig is jöjjön az 'egy statisztika, két konklúzió' rovatom. (Nem loptam mind saját utánajárás.)

Utolsó 3 meccs, passzmutatók (target/catch):
Baldwin (4/4), (5/5), (10/7)
Lockett (4/3), (6/5), (5/5)
Davis (8/7), (6/4), (2/2)
Moore (7/2), (6/4), (4/2)

Egyik: Ahelyett hogy a szerencsétlen fumble miatt elássuk Carsont...
(aki mellesleg megint kulcsfontosságú 1st down-okat oldott meg, alapból negatív yardos játékokból, kb nemlétező lyukakon keresztül, illetve idén 128 labdacipelésnél jár, ebből összesen kétszer ejtette el, ami nem számít annyira rossz aránynak)

...ahelyett én előszedném Mooret, aki most már konzisztensen 50%-körül kap el. És nem 50-50 labdákat.

Ráadásul a dropok nagy részét pont kulcsszituációkban tudja előadni:
A Chargers és a GB ellen 10x puntoltunk, abból 4 esetben is ő volt célbavéve a 3 kísérleten. Fieldgoallal végződő driveoknál ugyanez az arány 3/1.
Valamint volt egy gamewinning dropja is a Chargers ellen.
Mondanom se kell, hogy ezen statisztikában toronymagas éllovas a csapatban, bár ennek ő aligha örül.

Másik: Most már ki merem jelenteni, hogy megszűnt RW Baldwin függősége, amiből az utóbbi 3 évben sokszor nem jöttünk ki jól.
(Nekem legalábbis beleégett a hosszútávú memóriámba az a kép így az évek során, hogy a tipikus Seahawks drive úgy néz ki: 1&2 run, 3&akármennyi dobjuk fel Baldwinnak. És nem ok nélkül.)

Na ennek hivatalosan is vége, idén igazi spread offense-t tolunk, jól szétosztjuk a labdákat mind a levegőben, mind a földön, valamint passzjátéknál masszívan használjuk a futókat is.
És ennek örüljünk nagyon, mármint hogy mi is ebbe az irányba haladunk, mert a domináns csapatokat, jelenleg mind ez a támadószisztéma viszi a csúcsra. (Ha nem tudják levenni a No.1 elkapódat, illetve ha van több jól teljesítő RB-ed is egyszerre, és nem fárad ki a futójáték sem.)

Nem tudom már ki írta, de nagyon igaza volt - a korszakos QB&No1.WR kapcsolatoknak kezd leáldozni.

Azt, hogy ezt a fajta passzjátékot Carroll mennyire tudja magas szintre emelni/hogy vegyíti majd az oldschool runheavy felfogással, az legyen az ő gondja, kíváncsian várom mi sül ki belőle. Mármint hosszútávon.

Álljon itt is pár szám szemléltetésnek:
Baldwin utolsó 3 évében 104-126-117 targetet kapott, 1069-1128-991 yarddal.
Most ez a szám 39/327, bőven az idény fele után. Ebben az ütemben olyan 60/500 körül végezhet, ami rekord alacsony. Juhé! Megérkezett Lockett!

Ennyit mára.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛
undisputedly
😛 de még csak 2-3 hónapja..., nem kapkodtad el" 😛
Ezt leszámítva is jó lenne önálló tartalmat látni tőled, színesebb lenne a világ 😀
-pl.:
- Carroll ez fasz
- Schneider is egy fasz
- Carroll egy fasz, és Schneider is az
- Carroll egy fasz, de Schneiderrel már ketten vannak
...
😛
Dissident Aggressor
Lassu viz partot mos 😀
Sajnos szignifikansan kevesebb idom van az NFL-re, igy tobbnyire a szovegalkotasos statisztika elemzos idon sporolok, de szerencsere igy is porog a topic, ami oromteli, mert igy a hozzam hasonlok megtehetik, hogy olvasni jarnak csak, meg neha belapatolnak par erdekesseget.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛
undisputedly
😛 de még csak 2-3 hónapja..., nem kapkodtad el" 😛
Ezt leszámítva is jó lenne önálló tartalmat látni tőled, színesebb lenne a világ 😀
-pl.:
- Carroll ez fasz
- Schneider is egy fasz
- Carroll egy fasz, és Schneider is az
- Carroll egy fasz, de Schneiderrel már ketten vannak
...
😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Dissident Aggressor
undisputedly
Dissident Aggressor
Bocs, az en hibam, nem vettem eszre, hogy most abbol a fiokodbol kommentelsz amit passziv-agressziora hasznalsz es nem a konstruktiv hozzaszolasok szamara fenntartott "Helm"-bol 😛

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/ParkerLewisJR/status/1063321292290412549
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Griffin draftot milyennek értékelitek?
Dissident Aggressor
Történelmi, de nem nevezném sikertörténetnek (jelen állás szerint). Na várjunk, akire rákérdeztél annak hány keze van? Bocs, fekete humor, én mindkét fickót bírom, meg hát ugye a mi kutyánk kölyke.
garrett27
Mind a 2 érdekes... én amúgy nagyon csípem

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....
Dissident Aggressor
Az 5 bemasolt adatbol egy dolgozik az "alkategoriak alkategoriajaval", a tobbi az adott poszton iden legjobbra ertekelt jatekosokra vonatkozik. Toled elvarna az ember egy kis erto olvasast, de ahogy erzed 😊
undisputedly
Na, ha Te is tudod, hogy bohózat az egyik kategória akkor… miért csodálkozol?! Én is csak egy kategóriát írtam. 😀
"Jajj csak tegyük fel valahogy Wilsont egy listára, hiszen idén még csak 2-3 meccs ment el rajta.. jujjdejó!" 😀 Azt még oda tehették volna, és a legjobb akkor, ha meccsenként kevesebb, mint 25 passzkísérlet van, és a futójáték összehoz min 200 yardot. MIVAN???
Jó értem én, hogy értelmezhető tartalmat önálló gondolatokkal AK írja, te meg ilyen PFF statokkal házalsz, de azért ...mégis!! 😛

Carsonnak meg a fumble prone listán van egyedül keresnivalója (tényleg megint elhajított egy lasztit) ezt csak a b*****sz nem látja, sajnos az ellenfelek mind...
De Te tudod...illetve Te nem tudod, de azért still loving You!!!! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner (LB)
 twitter.com/PFF/status/1062824249507934208
Carson (RB)
 twitter.com/PFF/status/1062748767861006337
Dickson (P)
 twitter.com/PFF/status/1062665455511486464
Lockett (ST)
 twitter.com/PFF/status/1063012740682473472
Russ (QB)
 twitter.com/PFF/status/1062446763062239234
undisputedly
És Palik László volt az 1. a 38 éves legfeljebb 3 év Dakar tapasztalattal rendelkező piros autót vezető versenyzők közt....
Dissident Aggressor
Az 5 bemasolt adatbol egy dolgozik az "alkategoriak alkategoriajaval", a tobbi az adott poszton iden legjobbra ertekelt jatekosokra vonatkozik. Toled elvarna az ember egy kis erto olvasast, de ahogy erzed 😊
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha azt akarjuk hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk ahhoz a következők kellenek:
A 3 csoportmeccsünket 3-0-ra hozni. (Ari, SF49 2x)
A 4 nemcsoportmeccsből pedig 3-at nyerni. (GB, @Car, Min, KC)
Ebből a négyesből ez lesz a "legkönnyebb" meccsünk, szóval ezt hozni kell.

Ha nyerünk akkor hozok forgatókönyveket a PO-hoz, meg kiszámolom hogy a 9-7 elég lehet-e.
Ha nem akkor linkelek pár mockdraftot.

Este ki lesz? Remélem nem egyedül kelek.

Hogy garrettnek is válaszoljak, W-re készülök, egy blowoutért nem kelnék hajnali kettőkor. 😀
akdestroyer
én leszek!
egyébként szerintem 9-7 nem lenne elég bár NFC south-ba és NFC north-ba még szépen körbe verhetik egymást a csapatok.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ha azt akarjuk hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk ahhoz a következők kellenek:
A 3 csoportmeccsünket 3-0-ra hozni. (Ari, SF49 2x)
A 4 nemcsoportmeccsből pedig 3-at nyerni. (GB, @Car, Min, KC)
Ebből a négyesből ez lesz a "legkönnyebb" meccsünk, szóval ezt hozni kell.

Ha nyerünk akkor hozok forgatókönyveket a PO-hoz, meg kiszámolom hogy a 9-7 elég lehet-e.
Ha nem akkor linkelek pár mockdraftot.

Este ki lesz? Remélem nem egyedül kelek.

Hogy garrettnek is válaszoljak, W-re készülök, egy blowoutért nem kelnék hajnali kettőkor. 😀