Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
muszáj lenne győzni ha PO-ról álmodozunk.
Ami szerintem szükséges:

- Védelemnek első félidőben jól kéne játszania mert jellemzően akkor nagyon sok hosszú játékot engednek. Offensenek is hatékonyan kellene haladni mert rájuk is igaz az első felideji lomhaság
- Védelemtől mostmár illene 1-2 turnover, emellett jó lenne Newtont nyomás alatt tartani és McCaffreyt limitálni
- Támadóktól kiváncsi leszek a futás hogy fog menni az egyik legjobb futás elleni védelem ellen és kicsit kreatívabb playcallingnak örülnék.

Panthers 5-0 eddig idén és kétszer kaptak ki zsinórba nem igazán látom magam előtt hogy ez harmadszor is megtörténjen ráadásul hazai pályán egy PO esélyes csapattal, de végig koncentrált játékkal szerintem meg lehet a győzelem.

Tehát én egy végletekig kiélezettt meccsen győzelmet várok/ szeretnék.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Mire készültök ma?
Kéne az a W.

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem előbb-utóbb a McVay-féle offense ellenszerét is meg fogják találni. Ugye mindig 11 personnel-lel állnak fel, és McVay az alapján hivatja át a játékot Goff-fal, hogy mit lát Defense oldalon. Ha tömve a box és eredetileg futójáték lett volna, akkor simán áthívja passzra, play-action passzra, screen-re vagy épp egy end-aroundra. Szóval van mindig egy tartalék-play a tarsolyában az adott szituációra.
De akkor is kell hogy legyen valami rendszer mögötte, tehát videózással szerintem kielemezhető hogy McVay milyen szituációkban milyen play-ekhez nyúl. Innen már pedig csak a következő lépcsőfok hogy egy jól felkészített védelemmel tőrbe csalják a Rams-t. Pl. elterelésként úgy állsz fel a védelmmel mintha a futásra számítanál, de közben meg tudod hogy McVay úgyis át fogja hívni a játékot, de te meg tudod a videózásból hogy mondjuk 3rd&5 és saját térfél, szóval valószínű jön egy drag vagy slant passz Kupp vagy Woods irányába. És ezt belevered mondjuk egy eszesebb LB fejébe, akkor simán le tudja reagálni és szól a többieknek hogy mire készüljenek.
Persze szükséged lehet még kicsit gyorsabb LB-kre vagy esetleg masszívabb, futást is szerelni képes CB-kre, de nem kivitelezhetetlen a dolog.
Szóval én látom hogy jó McVay-rendszere még, de nem hinném hogy ne lehetne valamit kitalálni ellene.
Persze nem ilyen egyszerű ez, mint ahogy most leírtam, de én egy védő-koordinátor helyében ezen az úton indulnék el ha meg akarnám állítani valahogy a Rams offense-t.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Wright out, Baldwin kerdeses a vasarnapi sorsdonto meccsre
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
Hú de jó, hogy még véletlenül sincs jogom semmi ilyesmire, mert én már komolyan minden hsz-t, amiben ez szerepel, automatikusan bannolnám

A többivel egyetértek, simán lehet, hogy ilyen gyenge védelemmel kevesek lesznek

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Idén eddig így:

Highest Completion Percentage - Throws At Least 15 Yards Downfield
Drew Brees 66 % (39-of-59, 8 TD, 0 INT)
Andrew Luck 56%
Jared Goff 56%
kapitnono
 nextgenstats.nfl.com/stats/passing#yards

Én ebből és a CAY IAY LCAD adatokból indultam ki, de oké

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Idén eddig így:

Highest Completion Percentage - Throws At Least 15 Yards Downfield
Drew Brees 66 % (39-of-59, 8 TD, 0 INT)
Andrew Luck 56%
Jared Goff 56%


több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.
Dissident Aggressor
Hotymeredaszondani, hoty ganzlingerek!

Végignéztem, de 70 pontnál már elröhögtem magam Keenumban, hogy 7 labdaeladás ellenére defense lufik voltak. Teljes hatástalanság. Beszipkáztál egy 10 y sacket, majd dobsz egy 30 yardost.

A legergyább az volt, mikor Donaldot crossra küldték, amivel sikeresen kivette Brockerst is.

A LOB ezeket megette volna az akkori szabályokkal, de még normális trapeket sem láttam, csak brusztolt a DL. LB-t már ki sem mernek venni zone coverből szinte a DC-k. A safetyk 30 yardra, hogynehogy beavatkozzá...

Nem tudom amúgy, hogy a két fiatal QB idegekkel meddig bírja ezt a tempót, de most a Vikesban látom egyedül, hogy belassítja őket (ha bejut). Ott vannak előregondolkodó és olvasó védők.

A Saints azért szar, mert ott két futóra nem tudsz extra embert rakni. Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Diminishing dome trap összehúzódó zónákkal 15 yardot védesz … de LOS +5 ig olyan swarming van...mint a 13-14 es Hawksnál 😊

Ma nincsenek Small Dog defek 😀
Várom a Tampa 2 mint filozófia megújulását, amúgy viccen kívül.

Be kell látni, csak részben Carroll érdeme, hogy a 18 Hawks még nem szállt ki a PO chaseből (hozzáteszem várakozáson felüli néhány teljesítmény), de … nem annyira acélos itt a többi csapat sem 6-8 kivételtől eltekintve.

Olyan ez mint amikor az öregek megdumálják a barber shopban, hogy a régi idők nehézsúlyú bunyója mennyivel jobb volt. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.
Dissident Aggressor
Hotymeredaszondani, hoty ganzlingerek!

Végignéztem, de 70 pontnál már elröhögtem magam Keenumban, hogy 7 labdaeladás ellenére defense lufik voltak. Teljes hatástalanság. Beszipkáztál egy 10 y sacket, majd dobsz egy 30 yardost.

A legergyább az volt, mikor Donaldot crossra küldték, amivel sikeresen kivette Brockerst is.

A LOB ezeket megette volna az akkori szabályokkal, de még normális trapeket sem láttam, csak brusztolt a DL. LB-t már ki sem mernek venni zone coverből szinte a DC-k. A safetyk 30 yardra, hogynehogy beavatkozzá...

Nem tudom amúgy, hogy a két fiatal QB idegekkel meddig bírja ezt a tempót, de most a Vikesban látom egyedül, hogy belassítja őket (ha bejut). Ott vannak előregondolkodó és olvasó védők.

A Saints azért szar, mert ott két futóra nem tudsz extra embert rakni. Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na akkor egy kis iromány 😃😃😃

Annyiban kapcsolodik az NFL-hez hogy több egykori vagy jelenlegi játékost érint(het) a téma!
De amire kiváncsi lennék az az ,hogy az itt lévő fórum használók hogy s miként vélekednek arról ha valaki teszem fel információval rendelkezik ,egy adott cég -másik által történő felvásárlásárol.Olyan indokbol mivel a felvásárolandó cég egy új proceszort talált fel ami már biztos hogy forradalmasítani fogja a piacot! Mondanom se kel a felvásárlo cég jelen van a tőzsdén és hadügyi beszállító!
Na már most ez azért fontos tudnunk mert képzeljétek a baratnőm ennek a proceszornak a feltalálásában vett részt mivel programozó!!És felvásárolandó cég alkalmazotja (volt)!És egyik este megosztotta velem ezt az információt ,mármint azt hogy elfogják adni a munkahelyét egy óriásvállalatnak!Ez még bőven a felvásárlás előtt történt hogy ezt megosztotta velem! Na már most én ennek az információnak a tudatában gyorsan elkezdtem az adott felvásárlo cég részvényeit vásárolni az összes megtakaritásom értékében ! Ma pedig milliomos vagyok mivel mondanom sem kel amint ez az információ napvilágot látott az általam vásárolt reszvények 1000× értéket értek mivel szinte az összes USA-ban lévő hadiipari eszkozben kicserélték az elavulttá váló összes proceszort az újra!

A kérdéseim a következők lennének!!!!

1; Ki járt volna ugyan így el ,ahogy én ?És vásárolt volna részvényeket?

2;Ha lebuktam volna akkor most én egy elítélendő köztörvényes bűnöző lennék??(morális értelemben)

3;Én akkor ugyan olyan gonosz ember lennék mint azok az emberek akik Nőket bántalmaznak brutálisan!!! Ráadásúl a saját feleségüket vagy barátnőjüket??(Van egy pár NFL játékos aki csinált már ilyet tudtommal)

4; Vagy csak egy szerencsés tökös gyerek vagyok aki ismert valakit akinek jó tippje volt, és azt volt merszem nagypénzben megjátszani(lásd.megtakaritásom)???



Természetesen a történet fikció!!
Tényleg csak véleményekre vagyok kiváncsi!!Hogy erkölcsileg hogy viszonyúltok ehhez az adott esetben történő BENFENTES KERESKEDELMHEZ !!!!!
Bundi1986
a rajongód vagyok
petey
a drog rossz

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
A közvetlen riválisaink kikaptak, gyakorlatilag a Panthers és Vikings elleni meccsekkel a saját kezünkben a playoff.
Nadal17
Az utolso 6 meccsbol 4 hazai, ez mindenkeppen minket segit.

SEA @ CAR - 3 nappal tobb idonk van felkeszulni, raadasul a moral most nincs valami magasan Carolinaban.
SF @ SEA - W, kotelezo
MIN @ SEA - Velhetoen meg versenyben lesznek a diviziojukban, 50/50
SEA @ SF - Utni kell oket, idegenben 60-40 nekunk
KC @ SEA - L, azt a pass O-t nem tudjuk megallitani, raadasul nekik meg kell majd minden gyozelem az elso kiemelesert.
ARI @ SEA W, easy

A 6-bol 3 "sima" kell legyen, egy vereseg is biztosnak tunik, igy valoban a Carolina elleni meccsen dolhet el a PO.
undisputedly
remélem az arizona és 49ers nem keseríti meg a dolgunkat és inkább a draft orderre fókuszálnak és tényleg biztosan behúzzuk azokat a meccseket.
Szerintem a most hétvégi meccs lesz a legfontosabb ha ez meglenne, utána jó esélyünk lenne a PO-ra. Panthers most tényleg hullámvölgybe került és Cam is összeszedett egy sérülést ami után nem volt túl mobilis, de idegenben nem lesz egyszerű menet.
Én annyit tennék hozzá, hogy KC elleni meccs az utolsó fordulóba lehet már csak nekünk lesz létfontosságú ( reméljük ma hajnalba KC nyer) és ők pihentetnek esetleg.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A közvetlen riválisaink kikaptak, gyakorlatilag a Panthers és Vikings elleni meccsekkel a saját kezünkben a playoff.
Nadal17
Az utolso 6 meccsbol 4 hazai, ez mindenkeppen minket segit.

SEA @ CAR - 3 nappal tobb idonk van felkeszulni, raadasul a moral most nincs valami magasan Carolinaban.
SF @ SEA - W, kotelezo
MIN @ SEA - Velhetoen meg versenyben lesznek a diviziojukban, 50/50
SEA @ SF - Utni kell oket, idegenben 60-40 nekunk
KC @ SEA - L, azt a pass O-t nem tudjuk megallitani, raadasul nekik meg kell majd minden gyozelem az elso kiemelesert.
ARI @ SEA W, easy

A 6-bol 3 "sima" kell legyen, egy vereseg is biztosnak tunik, igy valoban a Carolina elleni meccsen dolhet el a PO.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A közvetlen riválisaink kikaptak, gyakorlatilag a Panthers és Vikings elleni meccsekkel a saját kezünkben a playoff.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Napi stat döbbenet:
Chris Carson idén 128 kísérletből 580 futott yardnál jár. Ebből:

A first contact-ok mindössze 60.4%-ban sikerül földre vinni, -ami a legjobb mutató a ligában, és 3.5yardot átlagol utána, -ebben pedig a második.

Azért nem első, mert ebben meg Rashaad Penny vezet: 😀
20 futásból 154 yard, ebből 120 contact után, ez 6.0-ás átlag.
Még pár ilyen játék, és énis rajta leszek a bandwagonon, pedig áprilisban kidobott picknek tartottam:
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1063480253039861761
akdestroyer
Penny jó lesz!

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
A vasárnapi győzelem egyik kulcsa:
 twitter.com/PFF/status/1063518822517346304
Előlépett a D# fal, 3 ember is a top5 védő között. 😊
akdestroyer
elég lett volna két betű: MM
petey
Mickey Mouse? 😀😀😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
A vasárnapi győzelem egyik kulcsa:
 twitter.com/PFF/status/1063518822517346304
Előlépett a D# fal, 3 ember is a top5 védő között. 😊
akdestroyer
elég lett volna két betű: MM

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A vasárnapi győzelem egyik kulcsa:
 twitter.com/PFF/status/1063518822517346304
Előlépett a D# fal, 3 ember is a top5 védő között. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Napi stat döbbenet:
Chris Carson idén 128 kísérletből 580 futott yardnál jár. Ebből:

A first contact-ok mindössze 60.4%-ban sikerül földre vinni, -ami a legjobb mutató a ligában, és 3.5yardot átlagol utána, -ebben pedig a második.

Azért nem első, mert ebben meg Rashaad Penny vezet: 😀
20 futásból 154 yard, ebből 120 contact után, ez 6.0-ás átlag.
Még pár ilyen játék, és énis rajta leszek a bandwagonon, pedig áprilisban kidobott picknek tartottam:
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1063480253039861761

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
Pl. NFL szinten a Pats egy spread offense. Ők már hosszú évek óta azok.

Schotty pont ugyanazt csinálja, amit Indyben csinált 2016-ban Luck-al: kitapasztalta, hogy "zsigerből" éppen mi fekszik leginkább Lucknak, és azt kihegyezte.

Luckkal hasonló volt a taktikája, mint WIlsonnal, csak más-más képességet használt ki. Luckra jól mozgott a pocketben, abszolút lesz*rta ha jött a nyomás, és hajlandó volt végigmenni akár a 4. readig is, ha kell. Úgyhogy írt egy valagnyi 5-7 lépéses, hosszú felépülésű pass conceptet neki. Így az elkapóknak lesz 3-4-5mp-ük elszakadni, aztán rábízta Luckra. hogy megtalálja a 3-4 célpontból azt aki addigra el tudott szakadni. Luck pedig szépen kb. minden passznál ki is várta a 3-4-5mp-et és minden passznál pofánbaszták. Vagy vesén, vagy gyomron.

Wilsonnal meg azt csinálja. hogy visszahozta a 2013-2015-ös verziiót. Rakott az offense alá futó játékot, ami ha nem működik akkor baj van. De ha működik, akkor lehet futni, futni, majd ha passzolunk, akkor Wilson lépj hátra - úgy kábé ... hát valamennyit, amennyi kényelmes ... a pontos lépés szám és ütem mindegy, mert nincs programozott játék úgysem -, aztán várjál .... és még várjál .... és még várjál .... várás közben került el, hogy sackeljenek ... na, most már jó lesz. Most már nincs secondary, aki képes lenne fedezni az elkapókat. Most válaszd ki hogy ki van méterekre elszakadva és passzold oda a labdát. Jó a karod, pontosan is dobsz, még mozgásból is, úgyhogy ez nem lehet neked probléma.

Ez a Schotty féle spread offense verzió: random spread.
peterk2005
Blessing from my homeland.
Odahaza remélem minden fasza! 😊
Dissident Aggressor
Mögvagyunk. 😊 Időnként kicsit unalmas az élet, ha beleununk a Carroll, Schotty, Wilson háromszögbe. Ilyenkor jól jönne, ha lenne aki felvetné a bennfentes kereskedelem vs nőverés morális párhuzamait, hogy elmerenghessünk rajta, amíg eljön a vasárnapi meccs.
peterk2005
Jóvan úgyis készülök publival 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Röviden, fingom sincs, de ahelyett hogy folyamatosan megtrollkodsz, szívesen olvasnék erről, mert tudásom e téren erősen hiányos. 😊
akdestroyer
Pl. NFL szinten a Pats egy spread offense. Ők már hosszú évek óta azok.

Schotty pont ugyanazt csinálja, amit Indyben csinált 2016-ban Luck-al: kitapasztalta, hogy "zsigerből" éppen mi fekszik leginkább Lucknak, és azt kihegyezte.

Luckkal hasonló volt a taktikája, mint WIlsonnal, csak más-más képességet használt ki. Luckra jól mozgott a pocketben, abszolút lesz*rta ha jött a nyomás, és hajlandó volt végigmenni akár a 4. readig is, ha kell. Úgyhogy írt egy valagnyi 5-7 lépéses, hosszú felépülésű pass conceptet neki. Így az elkapóknak lesz 3-4-5mp-ük elszakadni, aztán rábízta Luckra. hogy megtalálja a 3-4 célpontból azt aki addigra el tudott szakadni. Luck pedig szépen kb. minden passznál ki is várta a 3-4-5mp-et és minden passznál pofánbaszták. Vagy vesén, vagy gyomron.

Wilsonnal meg azt csinálja. hogy visszahozta a 2013-2015-ös verziiót. Rakott az offense alá futó játékot, ami ha nem működik akkor baj van. De ha működik, akkor lehet futni, futni, majd ha passzolunk, akkor Wilson lépj hátra - úgy kábé ... hát valamennyit, amennyi kényelmes ... a pontos lépés szám és ütem mindegy, mert nincs programozott játék úgysem -, aztán várjál .... és még várjál .... és még várjál .... várás közben került el, hogy sackeljenek ... na, most már jó lesz. Most már nincs secondary, aki képes lenne fedezni az elkapókat. Most válaszd ki hogy ki van méterekre elszakadva és passzold oda a labdát. Jó a karod, pontosan is dobsz, még mozgásból is, úgyhogy ez nem lehet neked probléma.

Ez a Schotty féle spread offense verzió: random spread.
peterk2005
Blessing from my homeland.
Odahaza remélem minden fasza! 😊
Dissident Aggressor
Mögvagyunk. 😊 Időnként kicsit unalmas az élet, ha beleununk a Carroll, Schotty, Wilson háromszögbe. Ilyenkor jól jönne, ha lenne aki felvetné a bennfentes kereskedelem vs nőverés morális párhuzamait, hogy elmerenghessünk rajta, amíg eljön a vasárnapi meccs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
... hogy az idézésben semmit nem ér a némítás 😕
braxa88
Melyikünk van némítva? 😕
peterk2005
Köszönöm a felvilágosítást Schottyról! Ebben a témában felkészültebb fórumozót úgysem találtam volna nálad. 😊

akdestroyer
Én vagyok, és ez így jó, megerősít abban, hogy az irány megfelelő. Nincs jelentősége.

Vicces, hogy Peterek is 1/2 éve “máshol alkot”
Fogok írni a spreadról “máshol”, mert lezártam egy nagy melóm és lesz több időm.

Mindenesetre a kérdésem valid, hogy illeszkedik a spread korunk felprogramozott rendszereihez.

A választ a kosárlabda környékén találod.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
... hogy az idézésben semmit nem ér a némítás 😕
braxa88
Melyikünk van némítva? 😕
peterk2005
Köszönöm a felvilágosítást Schottyról! Ebben a témában felkészültebb fórumozót úgysem találtam volna nálad. 😊

Szerkesztette: akdestroyer