Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bízva, bízzál benne,és a végén a jóisten is megsegít!!!
És Bundi már mikor megmondta hogy PO lesz !!!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝😃😃😃😜😜
Igaz vannak malacok is na szó mi szó !De akkor is "Kurva anyját" meg van a mai W a többit meg ki nem szarja le ma !!!!!!!
(Majd holnap jönnek a hibáknak az ellemzései!De különben mindent egybevéve ez egy biztosravett PO csapat volt!Már mint a Párducok szezon elején !!)
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Seattle Seahawks fb oldalán Carollt adják live-ba
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
peet_24
az is a baj hogy tavaly azt hittük Griffin köré majd kiépítjük a CB sort de idén sajnos elég homály 1-2 jó meccse ha volt :/
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊
gabokocka
meccs végén fontos szituációban még oda is tudtunk érni Camhez aki igy kidobta a labdát és megállt az óra
Nagyot léptünk előre a PO-ért de még igy is nagyon izzadós lesz a maradék 5 meccs (4otthon). végre egymás után két szoros meccset húztunk be amire szezon első felében nem vollt példa
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Szerintem ma örülni kel nagyon és kész !
Ez egy nagyon fontos Win volt!
Es a végén a nagyjáték Wilson papátol a jövőre nézve több mint bíztató !!!
De különben teljesen 1 értek !!!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 348
Passrush...az vajon mi?
Dissident Aggressor
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀
Oszi
Mennyire igazad volt !Jani 😉😉😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Passrush...az vajon mi?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
Grat srácok, remélem meglesz a PO és ott is megtréfáltok egy-két felhypeolt csapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
muszáj lenne győzni ha PO-ról álmodozunk.
Ami szerintem szükséges:

- Védelemnek első félidőben jól kéne játszania mert jellemzően akkor nagyon sok hosszú játékot engednek. Offensenek is hatékonyan kellene haladni mert rájuk is igaz az első felideji lomhaság
- Védelemtől mostmár illene 1-2 turnover, emellett jó lenne Newtont nyomás alatt tartani és McCaffreyt limitálni
- Támadóktól kiváncsi leszek a futás hogy fog menni az egyik legjobb futás elleni védelem ellen és kicsit kreatívabb playcallingnak örülnék.

Panthers 5-0 eddig idén és kétszer kaptak ki zsinórba nem igazán látom magam előtt hogy ez harmadszor is megtörténjen ráadásul hazai pályán egy PO esélyes csapattal, de végig koncentrált játékkal szerintem meg lehet a győzelem.

Tehát én egy végletekig kiélezettt meccsen győzelmet várok/ szeretnék.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mire készültök ma?
Kéne az a W.

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem előbb-utóbb a McVay-féle offense ellenszerét is meg fogják találni. Ugye mindig 11 personnel-lel állnak fel, és McVay az alapján hivatja át a játékot Goff-fal, hogy mit lát Defense oldalon. Ha tömve a box és eredetileg futójáték lett volna, akkor simán áthívja passzra, play-action passzra, screen-re vagy épp egy end-aroundra. Szóval van mindig egy tartalék-play a tarsolyában az adott szituációra.
De akkor is kell hogy legyen valami rendszer mögötte, tehát videózással szerintem kielemezhető hogy McVay milyen szituációkban milyen play-ekhez nyúl. Innen már pedig csak a következő lépcsőfok hogy egy jól felkészített védelemmel tőrbe csalják a Rams-t. Pl. elterelésként úgy állsz fel a védelmmel mintha a futásra számítanál, de közben meg tudod hogy McVay úgyis át fogja hívni a játékot, de te meg tudod a videózásból hogy mondjuk 3rd&5 és saját térfél, szóval valószínű jön egy drag vagy slant passz Kupp vagy Woods irányába. És ezt belevered mondjuk egy eszesebb LB fejébe, akkor simán le tudja reagálni és szól a többieknek hogy mire készüljenek.
Persze szükséged lehet még kicsit gyorsabb LB-kre vagy esetleg masszívabb, futást is szerelni képes CB-kre, de nem kivitelezhetetlen a dolog.
Szóval én látom hogy jó McVay-rendszere még, de nem hinném hogy ne lehetne valamit kitalálni ellene.
Persze nem ilyen egyszerű ez, mint ahogy most leírtam, de én egy védő-koordinátor helyében ezen az úton indulnék el ha meg akarnám állítani valahogy a Rams offense-t.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Wright out, Baldwin kerdeses a vasarnapi sorsdonto meccsre
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
Hú de jó, hogy még véletlenül sincs jogom semmi ilyesmire, mert én már komolyan minden hsz-t, amiben ez szerepel, automatikusan bannolnám

A többivel egyetértek, simán lehet, hogy ilyen gyenge védelemmel kevesek lesznek

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Idén eddig így:

Highest Completion Percentage - Throws At Least 15 Yards Downfield
Drew Brees 66 % (39-of-59, 8 TD, 0 INT)
Andrew Luck 56%
Jared Goff 56%
kapitnono
 nextgenstats.nfl.com/stats/passing#yards

Én ebből és a CAY IAY LCAD adatokból indultam ki, de oké

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Idén eddig így:

Highest Completion Percentage - Throws At Least 15 Yards Downfield
Drew Brees 66 % (39-of-59, 8 TD, 0 INT)
Andrew Luck 56%
Jared Goff 56%


több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.
Dissident Aggressor
Hotymeredaszondani, hoty ganzlingerek!

Végignéztem, de 70 pontnál már elröhögtem magam Keenumban, hogy 7 labdaeladás ellenére defense lufik voltak. Teljes hatástalanság. Beszipkáztál egy 10 y sacket, majd dobsz egy 30 yardost.

A legergyább az volt, mikor Donaldot crossra küldték, amivel sikeresen kivette Brockerst is.

A LOB ezeket megette volna az akkori szabályokkal, de még normális trapeket sem láttam, csak brusztolt a DL. LB-t már ki sem mernek venni zone coverből szinte a DC-k. A safetyk 30 yardra, hogynehogy beavatkozzá...

Nem tudom amúgy, hogy a két fiatal QB idegekkel meddig bírja ezt a tempót, de most a Vikesban látom egyedül, hogy belassítja őket (ha bejut). Ott vannak előregondolkodó és olvasó védők.

A Saints azért szar, mert ott két futóra nem tudsz extra embert rakni. Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
Fast Willie
Diminishing dome trap összehúzódó zónákkal 15 yardot védesz … de LOS +5 ig olyan swarming van...mint a 13-14 es Hawksnál 😊

Ma nincsenek Small Dog defek 😀
Várom a Tampa 2 mint filozófia megújulását, amúgy viccen kívül.

Be kell látni, csak részben Carroll érdeme, hogy a 18 Hawks még nem szállt ki a PO chaseből (hozzáteszem várakozáson felüli néhány teljesítmény), de … nem annyira acélos itt a többi csapat sem 6-8 kivételtől eltekintve.

Olyan ez mint amikor az öregek megdumálják a barber shopban, hogy a régi idők nehézsúlyú bunyója mennyivel jobb volt. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.
Dissident Aggressor
Hotymeredaszondani, hoty ganzlingerek!

Végignéztem, de 70 pontnál már elröhögtem magam Keenumban, hogy 7 labdaeladás ellenére defense lufik voltak. Teljes hatástalanság. Beszipkáztál egy 10 y sacket, majd dobsz egy 30 yardost.

A legergyább az volt, mikor Donaldot crossra küldték, amivel sikeresen kivette Brockerst is.

A LOB ezeket megette volna az akkori szabályokkal, de még normális trapeket sem láttam, csak brusztolt a DL. LB-t már ki sem mernek venni zone coverből szinte a DC-k. A safetyk 30 yardra, hogynehogy beavatkozzá...

Nem tudom amúgy, hogy a két fiatal QB idegekkel meddig bírja ezt a tempót, de most a Vikesban látom egyedül, hogy belassítja őket (ha bejut). Ott vannak előregondolkodó és olvasó védők.

A Saints azért szar, mert ott két futóra nem tudsz extra embert rakni. Én beszűkíteném nekik a teret, lássuk már, hogy dob Brees mélyre...
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.
petey
én igen... nem foci meccs volt az, hanem balettelőadás szépen begyakorolt mozdulatokkal.
A két qb nyaka kb szumma 5 alkalommal mozdiult, de epic maddent toltak (abból az időből, amikor volt awareness+vision 2004-2008), amerre néztek a snap után arra dobtak, azt vagy nagy játék, vagy zacsi, vagy pick. Az hogy ennyire pusztít az előprogramozott játék számomra csak annyit jelez, hogy kevés az igazi nagy egyéniség (agy, szem, láb, kéz) a védelmekből, akik tudták olvasni a pakkot...Alig látok no techniquet
De pl Saints más, amúgy az is balettelőadás, csak ott van önálló döntési kompetencia a pályán.
Amúgy szórakoztató.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Most jutottam a végére a Rams-Chief meccsnek. Majdnem semlegesként (ugye szeretjük az apajuhokat) oltári jó meccs volt. Igazi rangadó, benne minden ami az NFL-ben előfordulhat (talán már csak egy onside kick kellett volna).
Viszont továbbra is gyanús a dolog nekem. Ilyen védelmekkel.....hát nem is tudom. Van ugye az alap mondás, hogy az offense nyeri a meccset, a defense meg a bajnokságot. Na de mi van ha a két ifjú titán a po-ban nem dobál majd ilyen ihletetten? 50 pont fölött kapni még ezen a szinten sem igazán elfogadható. Szóval a SB-hoz még kellenek dominók. Van egy olyan érzésem, hogy két másik gárda játssza majd a döntőt.
garrett27
McVay azért nem hülye, olyan sémái vannak amik kihúzzák az ellenfél méregfogát, és csak beviszik a döntő ütést a végén. Reid pedig egy dörzsölt róka rozmár, akinek megvan a játékszere a playbook-hoz. én nem féltem őket.