Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Költözködés miatt, jelenleg én is csak takaréklángon égek, de legkésőbb januárra (amikor a legfontosabb meccsek jönnek) itt leszek, és nyomjuk ezerrel!

Most csak annyi hogy: W W W, hurrá!

Dissident Aggressor
Te most tényleg saját magaddal beszélgetsz? Szerintem kb mindenki némította már a másik accodat. 😊

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Csak meg lett ez a tegnapi W. Végre egy szoros meccs amit le tudtuk hozni. Hirtelen nem is emlékszem mikor nyertünk így utolsó pillanatos FG-al. Mindenesetre Jani beverte, Gano meg nem.
Támadásban tetszett a TD 4.-re, tökös húzás volt. Eddig ilyenkor általában egy agyament belső futással végeztük ki a drive-t.
Szerintem a támadófal nem volt rossz. Az első félidőben volt néhány megingás, RW a zsákban végezte, de aztán egész jól tartottak.
A védelemben nagyon hiányzott KJ. McCaffrey szétfutott minket. Rossz volt nézni.
A 2 CB nagyon gyenge pont a csapatban. Griffin nálam az év csalódása. Flowers még újonc, neki adok sanszot, Gano kihagyott FG-ja előtt azért megcsinálta a kulcs tackle-t.

Összességében ez egy be nem kalkulált W volt, de jól esett.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tudom nem igazán szerettek itt engemet !!! (De nem baj 😃,nem is ezért van itt az ember fia 😃)

1;Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a mai mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen rossz CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy kettőt említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝

Mégegyszer tudom szem kiég,meg az agy is!!Plusz tudom nagyon posztmodern az irományom!És azt is ,hogy nem állítok semmit!!!Talán csak azt ,hogy Hajrá Seahawks!!!!!!Meg,hogy kritikán aluli a helyesírásom(meg sokk esetben a mondandóm is😃)
De kérlek nézzétek el nekem most ezeket !!!!

Utóirat: Főleg te Dissident Aggressor na meg Hanni meg Matthew99 na és AK !!!!!!!!!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igaz, én kedvellek! 😀
Dissident Aggressor
Na de a többi kérdésre nem válaszolsz ????
Vagy az a nagy helyzet áll fent ,hogy a többi kérdésem nem éri meg a válaszadás "lehetőségét" ????🙈😎😃😜😜(vagy inkább a reá fordított időt !!Mondjuk ez szubjektív😃😃Vagy is nézőpont kérdése☝☝☝☝😜😜😜)

Kedves Agresszor !!!!

Utóirat:
Kicsit én is próbálkozok
Trollkodni😚😚😚😚
(Több kevesebb sikerrel,mint ahogy látod)

"Ja és bocs hogy ezeket a gondolatokat,nem megfelelően választékos komunikáció formályába,tolmácsolom szerény személyed irányába!!!!"
Tudod nem mindenki tudja mi a ZH😜😜
Rózsa Sándor (betyár)
Nem! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tudom nem igazán szerettek itt engemet !!! (De nem baj 😃,nem is ezért van itt az ember fia 😃)

1;Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a mai mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen rossz CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy kettőt említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝

Mégegyszer tudom szem kiég,meg az agy is!!Plusz tudom nagyon posztmodern az irományom!És azt is ,hogy nem állítok semmit!!!Talán csak azt ,hogy Hajrá Seahawks!!!!!!Meg,hogy kritikán aluli a helyesírásom(meg sokk esetben a mondandóm is😃)
De kérlek nézzétek el nekem most ezeket !!!!

Utóirat: Főleg te Dissident Aggressor na meg Hanni meg Matthew99 na és AK !!!!!!!!!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igaz, én kedvellek! 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?
akdestroyer
Griffin nem teljesen arra a feladatra készült, ami jutott neki, ennek ellenére alul teljesít. A 3+mp-es containek pusztán a teljes csapdázásunkat ölik meg.... de persze nem baj. 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyetertek, elvezzuk, hatalmas gyozelem 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88

nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊
gabokocka
Nem volt! 😊 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?
akdestroyer
magamban énis szidtam Moore-t 😀 de jó terv hátha bejön szerinted mi lehet az oka amúgy ennek?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bízva, bízzál benne,és a végén a jóisten is megsegít!!!
És Bundi már mikor megmondta hogy PO lesz !!!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝😃😃😃😜😜
Igaz vannak malacok is na szó mi szó !De akkor is "Kurva anyját" meg van a mai W a többit meg ki nem szarja le ma !!!!!!!
(Majd holnap jönnek a hibáknak az ellemzései!De különben mindent egybevéve ez egy biztosravett PO csapat volt!Már mint a Párducok szezon elején !!)
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Seattle Seahawks fb oldalán Carollt adják live-ba
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
peet_24
az is a baj hogy tavaly azt hittük Griffin köré majd kiépítjük a CB sort de idén sajnos elég homály 1-2 jó meccse ha volt :/
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊
gabokocka
meccs végén fontos szituációban még oda is tudtunk érni Camhez aki igy kidobta a labdát és megállt az óra
Nagyot léptünk előre a PO-ért de még igy is nagyon izzadós lesz a maradék 5 meccs (4otthon). végre egymás után két szoros meccset húztunk be amire szezon első felében nem vollt példa
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Szerintem ma örülni kel nagyon és kész !
Ez egy nagyon fontos Win volt!
Es a végén a nagyjáték Wilson papátol a jövőre nézve több mint bíztató !!!
De különben teljesen 1 értek !!!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Passrush...az vajon mi?
Dissident Aggressor
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀
Oszi
Mennyire igazad volt !Jani 😉😉😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Passrush...az vajon mi?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Grat srácok, remélem meglesz a PO és ott is megtréfáltok egy-két felhypeolt csapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
muszáj lenne győzni ha PO-ról álmodozunk.
Ami szerintem szükséges:

- Védelemnek első félidőben jól kéne játszania mert jellemzően akkor nagyon sok hosszú játékot engednek. Offensenek is hatékonyan kellene haladni mert rájuk is igaz az első felideji lomhaság
- Védelemtől mostmár illene 1-2 turnover, emellett jó lenne Newtont nyomás alatt tartani és McCaffreyt limitálni
- Támadóktól kiváncsi leszek a futás hogy fog menni az egyik legjobb futás elleni védelem ellen és kicsit kreatívabb playcallingnak örülnék.

Panthers 5-0 eddig idén és kétszer kaptak ki zsinórba nem igazán látom magam előtt hogy ez harmadszor is megtörténjen ráadásul hazai pályán egy PO esélyes csapattal, de végig koncentrált játékkal szerintem meg lehet a győzelem.

Tehát én egy végletekig kiélezettt meccsen győzelmet várok/ szeretnék.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Mire készültök ma?
Kéne az a W.