Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Tudom nem igazán szerettek itt engemet !!! (De nem baj 😃,nem is ezért van itt az ember fia 😃)

1;Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a mai mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen rossz CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy kettőt említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝

Mégegyszer tudom szem kiég,meg az agy is!!Plusz tudom nagyon posztmodern az irományom!És azt is ,hogy nem állítok semmit!!!Talán csak azt ,hogy Hajrá Seahawks!!!!!!Meg,hogy kritikán aluli a helyesírásom(meg sokk esetben a mondandóm is😃)
De kérlek nézzétek el nekem most ezeket !!!!

Utóirat: Főleg te Dissident Aggressor na meg Hanni meg Matthew99 na és AK !!!!!!!!!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igaz, én kedvellek! 😀
Dissident Aggressor
Na de a többi kérdésre nem válaszolsz ????
Vagy az a nagy helyzet áll fent ,hogy a többi kérdésem nem éri meg a válaszadás "lehetőségét" ????🙈😎😃😜😜(vagy inkább a reá fordított időt !!Mondjuk ez szubjektív😃😃Vagy is nézőpont kérdése☝☝☝☝😜😜😜)

Kedves Agresszor !!!!

Utóirat:
Kicsit én is próbálkozok
Trollkodni😚😚😚😚
(Több kevesebb sikerrel,mint ahogy látod)

"Ja és bocs hogy ezeket a gondolatokat,nem megfelelően választékos komunikáció formályába,tolmácsolom szerény személyed irányába!!!!"
Tudod nem mindenki tudja mi a ZH😜😜
Rózsa Sándor (betyár)
A helyzet lassan tarthatatlan lesz. Néha visszasírom 12-öt minimum három karaktert. Az öregek tudják miről beszélek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Költözködés miatt, jelenleg én is csak takaréklángon égek, de legkésőbb januárra (amikor a legfontosabb meccsek jönnek) itt leszek, és nyomjuk ezerrel!

Most csak annyi hogy: W W W, hurrá!

Dissident Aggressor
Te most tényleg saját magaddal beszélgetsz? Szerintem kb mindenki némította már a másik accodat. 😊
akdestroyer
Bundy nem én vagyok 😀
Bundyhoz kicsit több közöd van nem gondolod? Annyi érvénytelen dolgot sikerült megfogalmazni... legutóbb Moore-ról (a véleménybuborékból), hogy eljött a tautológia szentje! 😛 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Költözködés miatt, jelenleg én is csak takaréklángon égek, de legkésőbb januárra (amikor a legfontosabb meccsek jönnek) itt leszek, és nyomjuk ezerrel!

Most csak annyi hogy: W W W, hurrá!

Dissident Aggressor
Te most tényleg saját magaddal beszélgetsz? Szerintem kb mindenki némította már a másik accodat. 😊

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Csak meg lett ez a tegnapi W. Végre egy szoros meccs amit le tudtuk hozni. Hirtelen nem is emlékszem mikor nyertünk így utolsó pillanatos FG-al. Mindenesetre Jani beverte, Gano meg nem.
Támadásban tetszett a TD 4.-re, tökös húzás volt. Eddig ilyenkor általában egy agyament belső futással végeztük ki a drive-t.
Szerintem a támadófal nem volt rossz. Az első félidőben volt néhány megingás, RW a zsákban végezte, de aztán egész jól tartottak.
A védelemben nagyon hiányzott KJ. McCaffrey szétfutott minket. Rossz volt nézni.
A 2 CB nagyon gyenge pont a csapatban. Griffin nálam az év csalódása. Flowers még újonc, neki adok sanszot, Gano kihagyott FG-ja előtt azért megcsinálta a kulcs tackle-t.

Összességében ez egy be nem kalkulált W volt, de jól esett.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tudom nem igazán szerettek itt engemet !!! (De nem baj 😃,nem is ezért van itt az ember fia 😃)

1;Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a mai mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen rossz CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy kettőt említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝

Mégegyszer tudom szem kiég,meg az agy is!!Plusz tudom nagyon posztmodern az irományom!És azt is ,hogy nem állítok semmit!!!Talán csak azt ,hogy Hajrá Seahawks!!!!!!Meg,hogy kritikán aluli a helyesírásom(meg sokk esetben a mondandóm is😃)
De kérlek nézzétek el nekem most ezeket !!!!

Utóirat: Főleg te Dissident Aggressor na meg Hanni meg Matthew99 na és AK !!!!!!!!!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igaz, én kedvellek! 😀
Dissident Aggressor
Na de a többi kérdésre nem válaszolsz ????
Vagy az a nagy helyzet áll fent ,hogy a többi kérdésem nem éri meg a válaszadás "lehetőségét" ????🙈😎😃😜😜(vagy inkább a reá fordított időt !!Mondjuk ez szubjektív😃😃Vagy is nézőpont kérdése☝☝☝☝😜😜😜)

Kedves Agresszor !!!!

Utóirat:
Kicsit én is próbálkozok
Trollkodni😚😚😚😚
(Több kevesebb sikerrel,mint ahogy látod)

"Ja és bocs hogy ezeket a gondolatokat,nem megfelelően választékos komunikáció formályába,tolmácsolom szerény személyed irányába!!!!"
Tudod nem mindenki tudja mi a ZH😜😜
Rózsa Sándor (betyár)
Nem! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tudom nem igazán szerettek itt engemet !!! (De nem baj 😃,nem is ezért van itt az ember fia 😃)

1;Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a mai mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen rossz CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy kettőt említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝

Mégegyszer tudom szem kiég,meg az agy is!!Plusz tudom nagyon posztmodern az irományom!És azt is ,hogy nem állítok semmit!!!Talán csak azt ,hogy Hajrá Seahawks!!!!!!Meg,hogy kritikán aluli a helyesírásom(meg sokk esetben a mondandóm is😃)
De kérlek nézzétek el nekem most ezeket !!!!

Utóirat: Főleg te Dissident Aggressor na meg Hanni meg Matthew99 na és AK !!!!!!!!!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igaz, én kedvellek! 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?
akdestroyer
Griffin nem teljesen arra a feladatra készült, ami jutott neki, ennek ellenére alul teljesít. A 3+mp-es containek pusztán a teljes csapdázásunkat ölik meg.... de persze nem baj. 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyetertek, elvezzuk, hatalmas gyozelem 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88

nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊
gabokocka
Nem volt! 😊 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?
akdestroyer
magamban énis szidtam Moore-t 😀 de jó terv hátha bejön szerinted mi lehet az oka amúgy ennek?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
12th member
Nem szídták sokan. 😀
Én írtam róla negatívan max, volt 3 kurvagyenge meccse zsinórban, de hálaisten kiheverte.

Lehet szídnom kéne Griffint is, hátha bejön.
Idén nagyobb leolvadást tol egymaga, mert a teljes Falcons
What happens?

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyébként emeljük ki hogy ma az előző hetekben sokat szidott Moore is kulcs elkapásokkal járult hozzá a győzelemhez 4 catch 103 yard 1TD nem rossz stat
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bízva, bízzál benne,és a végén a jóisten is megsegít!!!
És Bundi már mikor megmondta hogy PO lesz !!!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝😃😃😃😜😜
Igaz vannak malacok is na szó mi szó !De akkor is "Kurva anyját" meg van a mai W a többit meg ki nem szarja le ma !!!!!!!
(Majd holnap jönnek a hibáknak az ellemzései!De különben mindent egybevéve ez egy biztosravett PO csapat volt!Már mint a Párducok szezon elején !!)
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Seattle Seahawks fb oldalán Carollt adják live-ba
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
peet_24
az is a baj hogy tavaly azt hittük Griffin köré majd kiépítjük a CB sort de idén sajnos elég homály 1-2 jó meccse ha volt :/
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Ha jól jön ki a lépés, akkor van esély a POra, ami túlteljesíti az elvárásaimat és ettől igazán boldog vagyok. De nagyon látszanak a gyenge pontok. DE és a secondary nagyon halovány
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊
gabokocka
meccs végén fontos szituációban még oda is tudtunk érni Camhez aki igy kidobta a labdát és megállt az óra
Nagyot léptünk előre a PO-ért de még igy is nagyon izzadós lesz a maradék 5 meccs (4otthon). végre egymás után két szoros meccset húztunk be amire szezon első felében nem vollt példa
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Szerintem ma örülni kel nagyon és kész !
Ez egy nagyon fontos Win volt!
Es a végén a nagyjáték Wilson papátol a jövőre nézve több mint bíztató !!!
De különben teljesen 1 értek !!!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
braxa88
Mé volt? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyertünk egy kikurt nagy meccsen ami ráadául rohadtul fontos volt, de vkinek a meccs után 5perccel az baja hogy nincs pass rush...
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Passrush...az vajon mi?
Dissident Aggressor
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀
Oszi
Mennyire igazad volt !Jani 😉😉😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Passrush...az vajon mi?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Grat srácok, remélem meglesz a PO és ott is megtréfáltok egy-két felhypeolt csapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mire készültök ma?
Kéne az a W.
akdestroyer
Reed és Clark-tól nagy játék. Jani ne rúgjon mellé😀