Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
TRI4X
Ian Wiiliams szerint még rosszab
 www.nbcsports.com/bayarea/49ers/former-49er-ian-williams-calls-out-seahawks-jr-sweezy-dirty-play

Egyébként petey szurkertársammal teljesen egyetértek: szarok vagyunk, simán nyertek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.
akdestroyer
a védelem fogalmatlan, a QB egy 3. számú UDFA, 2 futó kiesett, rookie WR-ek, sima W. az első negyedben vége lesz.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
hess trollok, hess...

Próbáljuk meg visszairányítani a topikot a helyes irányba... plíííz
BigBaltazar
Akkor hívjátok vissza Szilárdot :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A LOB pótlása gyakorlatilag lehetetlen, az egy olyan csillagállás volt, ami nagyon ritka. Éppen ezért CB fronton húzni kell mindenképpen. No és persze a pass rush. Itt meg az Avril-Bennett duó hagyott maga után űrt, egy Kancellárral a háttérben. Clark, Reed alakul, de azért nem egy Watt-Donald nyomvonal. Kendrics sokat dobhat majd a dolgokon.

Szerintem RB vonalon rendben vagyunk, TE oldalon szintén, ha Dissly visszatér akkor meg pláne.
A WR sor oké, főleg ha Moore konzisztensebb lesz a jövőben és Baldwin is teljesen épkézlábra gyógyítja magát.
Nálam is visszatér lassan PC felé a bizalom, de ehhez azt a 4 hazait nem ártana behúzni (legalább).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
12th member
Én nem csak imádom, de hiszek is benne!
A labda mindkét oldalán látni a koncepciót, csak még pár építőkocka hiányzik. Ha ezek a helyükre kerülnek jövőre ráb@szhatjuk az ajtót a ligára.

D#-ben még pár játékos hiányzik ahhoz, hogy újra top védelmünk legyen, jelenleg a sok egyéni hiba hazavágja a rendszert ami amúgy működne, PC értő keze nyoma ott van rajta. Jó lesz az.
Nézek itt pl Griffinre meg a passrushra.

O#-ben pedig a rendszer szorul további upgrade-re, mert az emberállomány közben majdnem kész. Legalábbis nálam egy OT híján teljes a keret.
De a látottak illetve az irány itt is elégedettséggel töltenek el.

A Carolina elleni győzelem nem csak a tiebreaker miatt volt meghatározó számomra, hanem azért is, mert míg a Chargers/Rams ellen a saját játékunkkal voltunk partiban, most vasárnap úgy húztuk be a meccset, hogy a ligaelit futás elleni front7-ük miatt kicsit a konfortzónán kívülre kényszerültünk.

De erre előre fel voltunk készülve, -készítve!- és ezért jár a pacsi PCnek.
(Hány olyan HC ténfereg a pálya mellett aki csak ott a helyszínen reagált volna a nyílvánvalóra, vagy még akkor sem.)

Kiköveztük az utat a POhoz, most már csak be kéne rajta tolatni.

Ui: Az utóbbi időben sokat gondolkoztam rajta, hogy hosszútávon melyik egységet lenne érdemesebb elitté tenni egy SB runhoz, azaz hová pumpáljuk inkább a pénzt/draftpickeket?

1.Próbáljunk meg menni az újgenerációs air raid O#-ek után?
Buktatók:
-Megvan-e ehhez a megfelelő QB?
-Megvan-e ehhez a megfelelő OC?

2.Csináljunk LoB 2.0-át?
Buktatók:
-A jelenlegi szembeszél szabályok mellett van-e ennek bármi értelme?
-Van-e egyáltalán olyan gyenge pontja a merevnyakú QB rendszereknek, amivel majd konzisztensen meg lehet őket fogni?

Valamelyikre szükség lesz, mindkettőre nem lesz pénz.

Én utóbbira szavazok, egyrészt PC-t ismerve, másrészt meg mennyivel menőbb lenne már felhúzni az első működő D#-t ezek ellen a csodarendszerek ellen, mint majmolni őket O#-ben.

Ha nem tévedek, akkor viszont a drafton az első két körben jó eséllyel DE+DT érkezik majd, kb pont ebben a sorrendben. Passrush, passrush, passrush. Amúgy is ez a lelke egy védelemnek, de egy Goff/Mahomes/Brady ellen 3x annyit számít.

Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.
akdestroyer
Egyetèrtek, énis a védelmet erősiteném a drafton elsősorban bár érkeztek oda is pickek elmult években lehet lesz még belőlük valami( nazair jones, green,martin), . Szerintem egy tapasztaltabb játékos is jöhetne FA-ról Clark mellé.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
12th member
Én nem csak imádom, de hiszek is benne!
A labda mindkét oldalán látni a koncepciót, csak még pár építőkocka hiányzik. Ha ezek a helyükre kerülnek jövőre ráb@szhatjuk az ajtót a ligára.

D#-ben még pár játékos hiányzik ahhoz, hogy újra top védelmünk legyen, jelenleg a sok egyéni hiba hazavágja a rendszert ami amúgy működne, PC értő keze nyoma ott van rajta. Jó lesz az.
Nézek itt pl Griffinre meg a passrushra.

O#-ben pedig a rendszer szorul további upgrade-re, mert az emberállomány közben majdnem kész. Legalábbis nálam egy OT híján teljes a keret.
De a látottak illetve az irány itt is elégedettséggel töltenek el.

A Carolina elleni győzelem nem csak a tiebreaker miatt volt meghatározó számomra, hanem azért is, mert míg a Chargers/Rams ellen a saját játékunkkal voltunk partiban, most vasárnap úgy húztuk be a meccset, hogy a ligaelit futás elleni front7-ük miatt kicsit a konfortzónán kívülre kényszerültünk.

De erre előre fel voltunk készülve, -készítve!- és ezért jár a pacsi PCnek.
(Hány olyan HC ténfereg a pálya mellett aki csak ott a helyszínen reagált volna a nyílvánvalóra, vagy még akkor sem.)

Kiköveztük az utat a POhoz, most már csak be kéne rajta tolatni.

Ui: Az utóbbi időben sokat gondolkoztam rajta, hogy hosszútávon melyik egységet lenne érdemesebb elitté tenni egy SB runhoz, azaz hová pumpáljuk inkább a pénzt/draftpickeket?

1.Próbáljunk meg menni az újgenerációs air raid O#-ek után?
Buktatók:
-Megvan-e ehhez a megfelelő QB?
-Megvan-e ehhez a megfelelő OC?

2.Csináljunk LoB 2.0-át?
Buktatók:
-A jelenlegi szembeszél szabályok mellett van-e ennek bármi értelme?
-Van-e egyáltalán olyan gyenge pontja a merevnyakú QB rendszereknek, amivel majd konzisztensen meg lehet őket fogni?

Valamelyikre szükség lesz, mindkettőre nem lesz pénz.

Én utóbbira szavazok, egyrészt PC-t ismerve, másrészt meg mennyivel menőbb lenne már felhúzni az első működő D#-t ezek ellen a csodarendszerek ellen, mint majmolni őket O#-ben.

Ha nem tévedek, akkor viszont a drafton az első két körben jó eséllyel DE+DT érkezik majd, kb pont ebben a sorrendben. Passrush, passrush, passrush. Amúgy is ez a lelke egy védelemnek, de egy Goff/Mahomes/Brady ellen 3x annyit számít.

Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.

több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
hess trollok, hess...

Próbáljuk meg visszairányítani a topikot a helyes irányba... plíííz
BigBaltazar
Rózsa Sándor (betyár)
Dissident Aggressor
Rózsa Sándor (betyár)
A helyzet lassan tarthatatlan lesz. Néha visszasírom 12-öt minimum három karaktert. Az öregek tudják miről beszélek.
BigBaltazar
Ne sírdogálj a trollok miatt, mert még le is Pipacsoznak.
ahogy a híres német mondta:
life ist hard
híres német
Én azért lettem HelmutZ virtuális illiberális asztrálteste, mert túltolta a matematikai alapon számoljuk ki a focit, mi is történt, mire gondolt a költő... egy meccsen... ahol vagy nyer a csapat, vagy nem! Erre bújt elő az agresszív énje... és azt írta, hogy a bináris banális. Valamit elkezdett kutatni és talált is egy érekes kutatnivalót:
matematikai alapon számoljuk ki a focit
Még a SF drukkerekkel történt eszmecseréi sem tudták kiölni ezt belőle, ez némileg felmet engem.

Ezért van az, hogy most is válaszol az ilyen mi történt az elmúlt meccsen?, mi fog történni a következőn?, ez miért nem csinálta ezt?, az miért csinálta azt? Szépen pontokba szedve leírja a megoldást (2pont) majd az indoklást (3pont) - tiszta agresszor...

Ezért mindig nekem kell leírni, hogy azért történt és fog történni; azért csinálta, vagy nem csinálta, mert sérült.
És akkor a kérdezők megnyugodnak és békésen hajtják álomra a fejüket, azzal a boldog tudattal, hogy nincsenek egyedül.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀
akdestroyer
csak szép lassan 😀 , esélyt latolgatni lehet de szerintem a vikings elleni meccs után kapunk tisztább képet majd az lesz a sorsdöntő
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀
akdestroyer
Persze, de a te hibád lesz ha mégse jön össze 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Van miből elindítani a flippet😀
 www.instagram.com/p/Bld4ttgnlFT/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/benbbaldwin/status/1067089862598291458
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1.)Koncentráció, dobó pozíció, lábmunka. Lehet javítani rengeteg gyakorlással. A lábmunkát, és a dobó pozíciót Brady tán még ma is gyakorolja hevederekkel. 3gyűrűje volt mikor a napi rutin része volt. Wilson egy-két meccen volt feltünően pontatlan, amúgy területre, mélységbe inkább pontos, mint nem. A két pick6 más tészta, de ezt ak kielemezte.
2.) annyira tudunk futni, amennyire hagyják. Olyan, hogy tutti 1 yardos futás, olyan ritkán van futásra felállt védelem ellen, ahhoz komoly missmatch kell, vagy olyan trükk, amit a védelelm nem olvas.... baltazár jól mondta, a Carolina futás elleni védelme igencsak ok. De nem teheted meg, hogy nem futsz, és ennek számos oka van. A futás célja nem mindig a terültszerzés, sok esetben az ellenfél bizonyos játékelemeinek tönkretétele, erodálása, óra kontroll, és diverzifikálás. A játékhívásnak van logikája, és üteme. Nálunk fontos, hogy bár Wilson tud bőven 40 + passzos meccseket hozni, a komfort zónája nem ez.
Ron -bár csípem- ezt valójában benézte egy kicsit, mint ahogy a meccset is. Olyan csatát nyert meg, amit nem akart. Jobb csapat a Carolina annál, mint, amit az eredményjelző mutatott tegnap.

3.csoportellenfelek jönnek gazdagon, ezek sosem könnyű meccsek, bákmit is mond a mérleg. Ismerjük egymást, an történelmünk, van miért törleszteni, van mit bizonyítani.

4.) Inkább az ultrahighgain támadósoroktól tartok. Ebben a támadósorban még rengeteg a tartalék, és még mindig fejlődik. Nekem nagyon tetszik az irány, amelybe elindult Schottenheimer Wilsonnal. Valszeg évekkel hosszabbította meg a karrierjét.
A védelembe, már Kenndricks is nagy segítség lenne. Okát leírtam bővebben, ahol kérted 😊
No azt gondolom válaszoltam, ez önmagamhoz képest túl sok 😉
Akkor újra szeretném megkérdezni ezeket a felvetéseimet!
És tényleg szeretnék rá érdemi válaszokat kapni tőletek!!!

Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni elkövetkezendőkben)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a vasárnapi mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen gyenge CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy néhányat említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Bár messze nem én vagyok a legjobb a "szakmázgatásban" azért megpróbálok válaszolni Neked.

1. Sajnos nem tudom. Azt gondolom, hogy az lehet a benne " csak nehogy INT legyen". Okosabbat nem tudok rá mondani.

2. Ha tudod, hogy a liga egyik legjobb futás elleni védekezése ellen játszol, az álmos könyvek szerint sem célszerű a futást erőltetni. Próbáld meg a levegőben megverni őket. Wilson a Párducok ellen szezoncsúcsot jelentő 339 y dobott.

3. Olyan van hogy gyengébb ellenfél, de olyan nincs hogy könnyebb meccs. Pláne csoport mérkőzések mindig kemények szoktak lenni, és nem szabad félvállról venni semelyiket sem. Lásd a Rams bármilyen kutyaütők is voltak minden évben elvertek egyszer.

4. Komolyan nem tudom. Attól függ, a csapat milyen formát mutat. Azért idén a Viks sem egy világverő csapat.
BigBaltazar
Nagyon szépen köszönöm 😉 a válaszokat !
És ha szabad visszakérdeznem te nem tartasz attól hogy a későbbi ellenfeleink ugyan úgy minimalizálni fogJák a futásainkat és ezáltal rá kényszerítenek minket a passz játékra!!Hisz látták higy ez a Párducoknak is működött!De sajnos egy jóval tehetségesebb Corner állománnyal rendelkező ellenfélel fogjuk majd szembe találni magunkat ??
Meg én úgy gondolom hogy még így is sokat erőltettük a futást főleg annak tudatában ,hogy láttuk hogy mennyire nem megy !
Rózsa Sándor (betyár)
Dissident Aggressor
Csak ismételni tudom magam a szomszédba lévő megjegyzésemmel!!!
Ott is már írni akartam hogy szinte minden kérdésemre választ kaptam de hiányzott két pont ami ugyebár itt kifejtésre került!!
Annyit szeretnek megjegyezni hogy a két bejegyzés szerintem együtt egészíti ki egymást teljes mértékben !
Szóval hatalmas respeckttttttttt👏👏👏👌👌👌👌👌👌

Ezt inkább a többieknek szánom tudom sokan nem adtok a véleményemre de nagyon ajánlom a kedves Úriember mind a két bejegyzését "értő olvasásra" (hangsúly az értőn van)mindenki számára aki kerdésekre választ szeretne kapni a mai Űr foci mikéntjével kapcsolatban☝☝☝☝☝☝☝☝☝

Biztos vagyok benne hogy aki érti az olvasottak tartalmát az hatalmas felismerésben fog részesülni !!!!
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
1.)Koncentráció, dobó pozíció, lábmunka. Lehet javítani rengeteg gyakorlással. A lábmunkát, és a dobó pozíciót Brady tán még ma is gyakorolja hevederekkel. 3gyűrűje volt mikor a napi rutin része volt. Wilson egy-két meccen volt feltünően pontatlan, amúgy területre, mélységbe inkább pontos, mint nem. A két pick6 más tészta, de ezt ak kielemezte.
2.) annyira tudunk futni, amennyire hagyják. Olyan, hogy tutti 1 yardos futás, olyan ritkán van futásra felállt védelem ellen, ahhoz komoly missmatch kell, vagy olyan trükk, amit a védelelm nem olvas.... baltazár jól mondta, a Carolina futás elleni védelme igencsak ok. De nem teheted meg, hogy nem futsz, és ennek számos oka van. A futás célja nem mindig a terültszerzés, sok esetben az ellenfél bizonyos játékelemeinek tönkretétele, erodálása, óra kontroll, és diverzifikálás. A játékhívásnak van logikája, és üteme. Nálunk fontos, hogy bár Wilson tud bőven 40 + passzos meccseket hozni, a komfort zónája nem ez.
Ron -bár csípem- ezt valójában benézte egy kicsit, mint ahogy a meccset is. Olyan csatát nyert meg, amit nem akart. Jobb csapat a Carolina annál, mint, amit az eredményjelző mutatott tegnap.

3.csoportellenfelek jönnek gazdagon, ezek sosem könnyű meccsek, bákmit is mond a mérleg. Ismerjük egymást, an történelmünk, van miért törleszteni, van mit bizonyítani.

4.) Inkább az ultrahighgain támadósoroktól tartok. Ebben a támadósorban még rengeteg a tartalék, és még mindig fejlődik. Nekem nagyon tetszik az irány, amelybe elindult Schottenheimer Wilsonnal. Valszeg évekkel hosszabbította meg a karrierjét.
A védelembe, már Kenndricks is nagy segítség lenne. Okát leírtam bővebben, ahol kérted 😊
No azt gondolom válaszoltam, ez önmagamhoz képest túl sok 😉
Akkor újra szeretném megkérdezni ezeket a felvetéseimet!
És tényleg szeretnék rá érdemi válaszokat kapni tőletek!!!

Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni elkövetkezendőkben)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a vasárnapi mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen gyenge CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy néhányat említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Bár messze nem én vagyok a legjobb a "szakmázgatásban" azért megpróbálok válaszolni Neked.

1. Sajnos nem tudom. Azt gondolom, hogy az lehet a benne " csak nehogy INT legyen". Okosabbat nem tudok rá mondani.

2. Ha tudod, hogy a liga egyik legjobb futás elleni védekezése ellen játszol, az álmos könyvek szerint sem célszerű a futást erőltetni. Próbáld meg a levegőben megverni őket. Wilson a Párducok ellen szezoncsúcsot jelentő 339 y dobott.

3. Olyan van hogy gyengébb ellenfél, de olyan nincs hogy könnyebb meccs. Pláne csoport mérkőzések mindig kemények szoktak lenni, és nem szabad félvállról venni semelyiket sem. Lásd a Rams bármilyen kutyaütők is voltak minden évben elvertek egyszer.

4. Komolyan nem tudom. Attól függ, a csapat milyen formát mutat. Azért idén a Viks sem egy világverő csapat.
BigBaltazar
Nagyon szépen köszönöm 😉 a válaszokat !
És ha szabad visszakérdeznem te nem tartasz attól hogy a későbbi ellenfeleink ugyan úgy minimalizálni fogJák a futásainkat és ezáltal rá kényszerítenek minket a passz játékra!!Hisz látták higy ez a Párducoknak is működött!De sajnos egy jóval tehetségesebb Corner állománnyal rendelkező ellenfélel fogjuk majd szembe találni magunkat ??
Meg én úgy gondolom hogy még így is sokat erőltettük a futást főleg annak tudatában ,hogy láttuk hogy mennyire nem megy !
Rózsa Sándor (betyár)

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Átmentünk nagyon offtopicba.
Inkább szídjuk a passrusht, de ez... 😀
akdestroyer
Mondja, aki az egészet elindította... 😀
Amúgy ami nincs, azt nem lehet szidni 😛
Dissident Aggressor
Dehogynem. Csak ki kell pécézni egy embert, lehetőleg játékost és őt kell szídni teli torokból mindenért... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Átmentünk nagyon offtopicba.
Inkább szídjuk a passrusht, de ez... 😀
akdestroyer
Mondja, aki az egészet elindította... 😀
Amúgy ami nincs, azt nem lehet szidni 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Akkor újra szeretném megkérdezni ezeket a felvetéseimet!
És tényleg szeretnék rá érdemi válaszokat kapni tőletek!!!

Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni elkövetkezendőkben)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a vasárnapi mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen gyenge CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy néhányat említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Bár messze nem én vagyok a legjobb a "szakmázgatásban" azért megpróbálok válaszolni Neked.

1. Sajnos nem tudom. Azt gondolom, hogy az lehet a benne " csak nehogy INT legyen". Okosabbat nem tudok rá mondani.

2. Ha tudod, hogy a liga egyik legjobb futás elleni védekezése ellen játszol, az álmos könyvek szerint sem célszerű a futást erőltetni. Próbáld meg a levegőben megverni őket. Wilson a Párducok ellen szezoncsúcsot jelentő 339 y dobott.

3. Olyan van hogy gyengébb ellenfél, de olyan nincs hogy könnyebb meccs. Pláne csoport mérkőzések mindig kemények szoktak lenni, és nem szabad félvállról venni semelyiket sem. Lásd a Rams bármilyen kutyaütők is voltak minden évben elvertek egyszer.

4. Komolyan nem tudom. Attól függ, a csapat milyen formát mutat. Azért idén a Viks sem egy világverő csapat.
BigBaltazar
Nagyon szépen köszönöm 😉 a válaszokat !
És ha szabad visszakérdeznem te nem tartasz attól hogy a későbbi ellenfeleink ugyan úgy minimalizálni fogJák a futásainkat és ezáltal rá kényszerítenek minket a passz játékra!!Hisz látták higy ez a Párducoknak is működött!De sajnos egy jóval tehetségesebb Corner állománnyal rendelkező ellenfélel fogjuk majd szembe találni magunkat ??
Meg én úgy gondolom hogy még így is sokat erőltettük a futást főleg annak tudatában ,hogy láttuk hogy mennyire nem megy !
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Átmentünk nagyon offtopicba.
Inkább szídjuk a passrusht, de ez... 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Ha gondolod a megállapításom vélelmébe nagyon szívesen belinkelek orvosi kutatásokat és kisérleti tanulmányokat e témában számodra kedves Matthew99!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Akartam már kérni. Én konfliktuskerülő vagyok a saját nyugalmam érdekében úgyhogy inkább hagyjuk. Csinálsz amit akarsz én meg figyelmen kívül hagyom. Majd ha meg eljutsz arra a szintre ahova akarsz és lesz elfogadható szakmai véleményed akkor meg elolvasom. Megfelel?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Akkor újra szeretném megkérdezni ezeket a felvetéseimet!
És tényleg szeretnék rá érdemi válaszokat kapni tőletek!!!

Én arra lennék kIváncsi ,hogy nálam szakavatottabb topic társak,miben látják az okát annak hogy 3. mérkőzés óta Wilson több TD-érő kulcspasszt is túl dob ???🤔
Lehet e ezen javítani(vagy is tud e pontosabb lenni elkövetkezendőkben)?????

2;Minek köszönhető ,hogy a vasárnapi mérkőzésen szinte zérora sikerült redukálni futva szerzett yardjainkat ???Ki ismerték esetleg RB-ek útvonalait ??Túlságosan egy síkúak lennének a futók által futott útvonalak ?? Vagy szimplán ez csak annak tudható be ,hogy a liga egyik ha nem a legjobb futás blokkoló csapata ellen játszottunk???
A következő mérkőzésekre nézve ez igen is sarkalatos kérdés szerintem.Mert abban biztosak lehetünk ,hogy még egyszer ilyen gyenge CB szekcíoval nem fogunk találkozni(főleg a PO-ban nem 😃)
És ha nincs konzisztens futás teljesítmény akkor ez hosszútávon Igen is nagy probléma lehet!!!!!!

3;Ez a bekezdés pedig arra vonatkozna,hogy 4 nehéz ellenfél után nem e félő hogy egy gyengébb képességű ellenfél ellen nagyon nehéz lesz felpörögni??(igaz nincs nagy sport múltam NB 3 csupán,de tapasztalatbol tudom ,hogy ez olykor igen is embert probálo feladat☝)

4;Azért tisztába vagyunk a hiányosságokkal!(pl.pass rush,gyenge Cornerback teljesítmények mind a két oldalunkon,mostanában megint gyengélkedő O line,nem épp "változatos" játékhívások,hogy csak egy néhányat említsek ) Ezeknek a tudatában mire mehetünk a liga legerősebb védelme ellen!Főleg , hogy nekik is élet halál lesz az a mérkőzés!??Mert ugyebár sorsdöntő PO szempontjából a Vikingek elleni derbi☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Bár messze nem én vagyok a legjobb a "szakmázgatásban" azért megpróbálok válaszolni Neked.

1. Sajnos nem tudom. Azt gondolom, hogy az lehet a benne " csak nehogy INT legyen". Okosabbat nem tudok rá mondani.

2. Ha tudod, hogy a liga egyik legjobb futás elleni védekezése ellen játszol, az álmos könyvek szerint sem célszerű a futást erőltetni. Próbáld meg a levegőben megverni őket. Wilson a Párducok ellen szezoncsúcsot jelentő 339 y dobott.

3. Olyan van hogy gyengébb ellenfél, de olyan nincs hogy könnyebb meccs. Pláne csoport mérkőzések mindig kemények szoktak lenni, és nem szabad félvállról venni semelyiket sem. Lásd a Rams bármilyen kutyaütők is voltak minden évben elvertek egyszer.

4. Komolyan nem tudom. Attól függ, a csapat milyen formát mutat. Azért idén a Viks sem egy világverő csapat.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Egy dolgot elfelejtesz. Nem az a topic célja, hogy Téged megtanítsanak az emberek erre a játékra. Folyton azzal jössz, hogy neked így, neked úgy. Elárulom, hogy mások is vannak rajtad kívül a világon, lehet nem lenne hülyeség őket is számításba venned. Peace