Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Solari munkájának az a gyümölcse, hogy Ifedi-t fosból szarrá gyúrta. Szarból pedig még várat is lehet építeni. Büdös lesz, nem sokáig tart, de legalább a sajátod.
Fast Willie
Na de ha az alapanyag szar, akkor mást abból nagyon nem is lehet csinálni. 😀
Mi annyit költünk a kezdő támadófalra kb amennyit Tyron Smith egymaga megkap a Dallastól.
Csodák pedig nincsenek.
Kis pénz, kis foci. 😊
Ha innen nézzük én sikerként könyvelem el azt ami van.

(Napistat: Jelenleg a 18.helyen állunk OL rakingban.)

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ifedinél illett volna jobbnak lenni úgy hiszem.
TRI4X
Solari munkájának a gyümölcse, - amit már hetek óta szüretelünk - bennem sok mindent összezavart mindarról, amit eddig az ÓL-ról vagy akár Ifediről gondoltam.

Nézd meg, Mark Glowinski elment a Coltsba és most ELIT.
Solarival a mi falunk is egy korrekt középszer lett bottom3-ból.
Lehet Ifedi is Cable áldozata volt csupán? Bustnak bust, de talán közel sem akkora mint azt eddig hittük. (Bár akinek az alapállásából 90+%ban lehet olvasni a hívást, annak azért túl sok esze nem lehet 😀)

De ennek megválaszolásához úgy gondolom még idő kell.

| Mindjárt jönnek a duálaccos trollok, és megint megmagyarázzák majd, hogy ellentmondok magamnak, és ez hiteltelen, mert ha valamit állítasz szeptemberben akkor december elején se gondolhatsz mást.
Félek.
Ja nem. 😀
|
akdestroyer
Solari munkájának az a gyümölcse, hogy Ifedi-t fosból szarrá gyúrta. Szarból pedig még várat is lehet építeni. Büdös lesz, nem sokáig tart, de legalább a sajátod.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ifedinél illett volna jobbnak lenni úgy hiszem.
TRI4X
Solari munkájának a gyümölcse, - amit már hetek óta szüretelünk - bennem sok mindent összezavart mindarról, amit eddig az ÓL-ról vagy akár Ifediről gondoltam.

Nézd meg, Mark Glowinski elment a Coltsba és most ELIT.
Solarival a mi falunk is egy korrekt középszer lett bottom3-ból.
Lehet Ifedi is Cable áldozata volt csupán? Bustnak bust, de talán közel sem akkora mint azt eddig hittük. (Bár akinek az alapállásából 90+%ban lehet olvasni a hívást, annak azért túl sok esze nem lehet 😀)

De ennek megválaszolásához úgy gondolom még idő kell.

| Mindjárt jönnek a duálaccos trollok, és megint megmagyarázzák majd, hogy ellentmondok magamnak, és ez hiteltelen, mert ha valamit állítasz szeptemberben akkor december elején se gondolhatsz mást.
Félek.
Ja nem. 😀
|
akdestroyer
Semmit nem tudtam meg arról, hogy mit gondolsz a kérdésről. Mondom én, hogy nem állítasz semmit, már azon túl, hogy úgy össze vagy zavarodva.

Régebben lett volna teóriád arra, hogy Glowinski miért tud ennyire jól játszani máshol. Mondjuk már tutti öszehasonlítottad volna a két rendszert. 😉 😊
Sic tran...😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ifedinél illett volna jobbnak lenni úgy hiszem.
TRI4X
Solari munkájának a gyümölcse, - amit már hetek óta szüretelünk - bennem sok mindent összezavart mindarról, amit eddig az ÓL-ról vagy akár Ifediről gondoltam.

Nézd meg, Mark Glowinski elment a Coltsba és most ELIT.
Solarival a mi falunk is egy korrekt középszer lett bottom3-ból.
Lehet Ifedi is Cable áldozata volt csupán? Bustnak bust, de talán közel sem akkora mint azt eddig hittük. (Bár akinek az alapállásából 90+%ban lehet olvasni a hívást, annak azért túl sok esze nem lehet 😀)

De ennek megválaszolásához úgy gondolom még idő kell.

| Mindjárt jönnek a duálaccos trollok, és megint megmagyarázzák majd, hogy ellentmondok magamnak, és ez hiteltelen, mert ha valamit állítasz szeptemberben akkor december elején se gondolhatsz mást.
Félek.
Ja nem. 😀
|

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
TRI4X
Miért volt valaha jó?
Legalábbis a leigazolásakor én nem éreztem a csempionsip szagot. 😀

Funfact braxának:
Blowinski az első 12 forduló után a 5. legjobb Guard az egész ligában PFF osztályzatok alapján.
Bzdmg!

Ui: Jani lett a hét ST játékosa az NFCben! Gratulálunk!
Szükségünk volt erre, a Walsh okozta trauma után. 😀
akdestroyer
Ifedinél illett volna jobbnak lenni úgy hiszem.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Dickson pedig november legjobb special teams játékosa lett az NFC-ben.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
TRI4X
Miért volt valaha jó?
Legalábbis a leigazolásakor én nem éreztem a csempionsip szagot. 😀

Funfact braxának:
Blowinski az első 12 forduló után a 5. legjobb Guard az egész ligában PFF osztályzatok alapján.
Bzdmg!

Ui: Jani lett a hét ST játékosa az NFCben! Gratulálunk!
Szükségünk volt erre, a Walsh okozta trauma után. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj, hogy ilyenkor megertem, tobbek miert untak meg PC mondanivalojat 😊 Ezt a beszedet legalabb 10 alkalommal hallottam mar tole.

Fun fact: a 9ers 5 evvel ezelott vert meg minket utoljara, abban az evben amikor bajnokok lettunk. A 14. heten kaptunk ki idegenben 17-19-re, amiert aztan a csapat tortenetenek egyik legemlekezetesebb merkozesen, a Conferencia dontoben vagtunk vissza, ahol az utolso masodpercekben Sherm es Smith osszehozta az INT-et. Good ol' days.
undisputedly
azóta is ebből éltek 😛 😀
petey
Ez velhetoen igy is lesz egy ideig, habar benne van a pakliban, hogy a kozeljovoben RW vezetesevel nyerunk meg egyet. Viszont ugy gondolom, hogy ez termeszetes. Egy olyan kulonleges terben, mint amilyen az NFL, nagyon meg kell becsulni egy SB cimet, hiszen ezert az "eroforrasert" 32 csapat versenyez, ha mindenki mindent jol csinal stb, 32 evente kellene nyernie egyet minden csapatnak. Mi 5 eve nyertunk, es a magam neveben beszelve, nekem meg par evig biztosan eleg "loketet" ad a 2013-as cím.

Azt pedig mindannyian tudjuk, hogy 2013-ban, a Denver NFL rekorder tamadoi ellenere is, az igazi donto a konferencia donto volt.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Az a baj, hogy ilyenkor megertem, tobbek miert untak meg PC mondanivalojat 😊 Ezt a beszedet legalabb 10 alkalommal hallottam mar tole.
undisputedly
A lényeg, hogy a pályán mutasson valami újat. 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Az a baj, hogy ilyenkor megertem, tobbek miert untak meg PC mondanivalojat 😊 Ezt a beszedet legalabb 10 alkalommal hallottam mar tole.

Fun fact: a 9ers 5 evvel ezelott vert meg minket utoljara, abban az evben amikor bajnokok lettunk. A 14. heten kaptunk ki idegenben 17-19-re, amiert aztan a csapat tortenetenek egyik legemlekezetesebb merkozesen, a Conferencia dontoben vagtunk vissza, ahol az utolso masodpercekben Sherm es Smith osszehozta az INT-et. Good ol' days.
undisputedly
azóta is ebből éltek 😛 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj, hogy ilyenkor megertem, tobbek miert untak meg PC mondanivalojat 😊 Ezt a beszedet legalabb 10 alkalommal hallottam mar tole.

Fun fact: a 9ers 5 evvel ezelott vert meg minket utoljara, abban az evben amikor bajnokok lettunk. A 14. heten kaptunk ki idegenben 17-19-re, amiert aztan a csapat tortenetenek egyik legemlekezetesebb merkozesen, a Conferencia dontoben vagtunk vissza, ahol az utolso masodpercekben Sherm es Smith osszehozta az INT-et. Good ol' days.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
TRI4X
Ian Wiiliams szerint még rosszab
 www.nbcsports.com/bayarea/49ers/former-49er-ian-williams-calls-out-seahawks-jr-sweezy-dirty-play

Egyébként petey szurkertársammal teljesen egyetértek: szarok vagyunk, simán nyertek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

akdestroyer
Sweezy ennyire rossz lenne?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.
akdestroyer
a védelem fogalmatlan, a QB egy 3. számú UDFA, 2 futó kiesett, rookie WR-ek, sima W. az első negyedben vége lesz.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589

Itt tartunk jelenleg. Nagy következtetéseket ebből levonni nem akarok, de azért szerintem a helyén vannak a számok. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
hess trollok, hess...

Próbáljuk meg visszairányítani a topikot a helyes irányba... plíííz
BigBaltazar
Akkor hívjátok vissza Szilárdot :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A LOB pótlása gyakorlatilag lehetetlen, az egy olyan csillagállás volt, ami nagyon ritka. Éppen ezért CB fronton húzni kell mindenképpen. No és persze a pass rush. Itt meg az Avril-Bennett duó hagyott maga után űrt, egy Kancellárral a háttérben. Clark, Reed alakul, de azért nem egy Watt-Donald nyomvonal. Kendrics sokat dobhat majd a dolgokon.

Szerintem RB vonalon rendben vagyunk, TE oldalon szintén, ha Dissly visszatér akkor meg pláne.
A WR sor oké, főleg ha Moore konzisztensebb lesz a jövőben és Baldwin is teljesen épkézlábra gyógyítja magát.
Nálam is visszatér lassan PC felé a bizalom, de ehhez azt a 4 hazait nem ártana behúzni (legalább).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
12th member
Én nem csak imádom, de hiszek is benne!
A labda mindkét oldalán látni a koncepciót, csak még pár építőkocka hiányzik. Ha ezek a helyükre kerülnek jövőre ráb@szhatjuk az ajtót a ligára.

D#-ben még pár játékos hiányzik ahhoz, hogy újra top védelmünk legyen, jelenleg a sok egyéni hiba hazavágja a rendszert ami amúgy működne, PC értő keze nyoma ott van rajta. Jó lesz az.
Nézek itt pl Griffinre meg a passrushra.

O#-ben pedig a rendszer szorul további upgrade-re, mert az emberállomány közben majdnem kész. Legalábbis nálam egy OT híján teljes a keret.
De a látottak illetve az irány itt is elégedettséggel töltenek el.

A Carolina elleni győzelem nem csak a tiebreaker miatt volt meghatározó számomra, hanem azért is, mert míg a Chargers/Rams ellen a saját játékunkkal voltunk partiban, most vasárnap úgy húztuk be a meccset, hogy a ligaelit futás elleni front7-ük miatt kicsit a konfortzónán kívülre kényszerültünk.

De erre előre fel voltunk készülve, -készítve!- és ezért jár a pacsi PCnek.
(Hány olyan HC ténfereg a pálya mellett aki csak ott a helyszínen reagált volna a nyílvánvalóra, vagy még akkor sem.)

Kiköveztük az utat a POhoz, most már csak be kéne rajta tolatni.

Ui: Az utóbbi időben sokat gondolkoztam rajta, hogy hosszútávon melyik egységet lenne érdemesebb elitté tenni egy SB runhoz, azaz hová pumpáljuk inkább a pénzt/draftpickeket?

1.Próbáljunk meg menni az újgenerációs air raid O#-ek után?
Buktatók:
-Megvan-e ehhez a megfelelő QB?
-Megvan-e ehhez a megfelelő OC?

2.Csináljunk LoB 2.0-át?
Buktatók:
-A jelenlegi szembeszél szabályok mellett van-e ennek bármi értelme?
-Van-e egyáltalán olyan gyenge pontja a merevnyakú QB rendszereknek, amivel majd konzisztensen meg lehet őket fogni?

Valamelyikre szükség lesz, mindkettőre nem lesz pénz.

Én utóbbira szavazok, egyrészt PC-t ismerve, másrészt meg mennyivel menőbb lenne már felhúzni az első működő D#-t ezek ellen a csodarendszerek ellen, mint majmolni őket O#-ben.

Ha nem tévedek, akkor viszont a drafton az első két körben jó eséllyel DE+DT érkezik majd, kb pont ebben a sorrendben. Passrush, passrush, passrush. Amúgy is ez a lelke egy védelemnek, de egy Goff/Mahomes/Brady ellen 3x annyit számít.

Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.
akdestroyer
Egyetèrtek, énis a védelmet erősiteném a drafton elsősorban bár érkeztek oda is pickek elmult években lehet lesz még belőlük valami( nazair jones, green,martin), . Szerintem egy tapasztaltabb játékos is jöhetne FA-ról Clark mellé.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
12th member
Én nem csak imádom, de hiszek is benne!
A labda mindkét oldalán látni a koncepciót, csak még pár építőkocka hiányzik. Ha ezek a helyükre kerülnek jövőre ráb@szhatjuk az ajtót a ligára.

D#-ben még pár játékos hiányzik ahhoz, hogy újra top védelmünk legyen, jelenleg a sok egyéni hiba hazavágja a rendszert ami amúgy működne, PC értő keze nyoma ott van rajta. Jó lesz az.
Nézek itt pl Griffinre meg a passrushra.

O#-ben pedig a rendszer szorul további upgrade-re, mert az emberállomány közben majdnem kész. Legalábbis nálam egy OT híján teljes a keret.
De a látottak illetve az irány itt is elégedettséggel töltenek el.

A Carolina elleni győzelem nem csak a tiebreaker miatt volt meghatározó számomra, hanem azért is, mert míg a Chargers/Rams ellen a saját játékunkkal voltunk partiban, most vasárnap úgy húztuk be a meccset, hogy a ligaelit futás elleni front7-ük miatt kicsit a konfortzónán kívülre kényszerültünk.

De erre előre fel voltunk készülve, -készítve!- és ezért jár a pacsi PCnek.
(Hány olyan HC ténfereg a pálya mellett aki csak ott a helyszínen reagált volna a nyílvánvalóra, vagy még akkor sem.)

Kiköveztük az utat a POhoz, most már csak be kéne rajta tolatni.

Ui: Az utóbbi időben sokat gondolkoztam rajta, hogy hosszútávon melyik egységet lenne érdemesebb elitté tenni egy SB runhoz, azaz hová pumpáljuk inkább a pénzt/draftpickeket?

1.Próbáljunk meg menni az újgenerációs air raid O#-ek után?
Buktatók:
-Megvan-e ehhez a megfelelő QB?
-Megvan-e ehhez a megfelelő OC?

2.Csináljunk LoB 2.0-át?
Buktatók:
-A jelenlegi szembeszél szabályok mellett van-e ennek bármi értelme?
-Van-e egyáltalán olyan gyenge pontja a merevnyakú QB rendszereknek, amivel majd konzisztensen meg lehet őket fogni?

Valamelyikre szükség lesz, mindkettőre nem lesz pénz.

Én utóbbira szavazok, egyrészt PC-t ismerve, másrészt meg mennyivel menőbb lenne már felhúzni az első működő D#-t ezek ellen a csodarendszerek ellen, mint majmolni őket O#-ben.

Ha nem tévedek, akkor viszont a drafton az első két körben jó eséllyel DE+DT érkezik majd, kb pont ebben a sorrendben. Passrush, passrush, passrush. Amúgy is ez a lelke egy védelemnek, de egy Goff/Mahomes/Brady ellen 3x annyit számít.

Ui2: A Friscót meg egy pillanatig ne becsüljük le, de ettől még kötelező a W.

több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
hess trollok, hess...

Próbáljuk meg visszairányítani a topikot a helyes irányba... plíííz
BigBaltazar
Rózsa Sándor (betyár)
Dissident Aggressor
Rózsa Sándor (betyár)
A helyzet lassan tarthatatlan lesz. Néha visszasírom 12-öt minimum három karaktert. Az öregek tudják miről beszélek.
BigBaltazar
Ne sírdogálj a trollok miatt, mert még le is Pipacsoznak.
ahogy a híres német mondta:
life ist hard
híres német
Én azért lettem HelmutZ virtuális illiberális asztrálteste, mert túltolta a matematikai alapon számoljuk ki a focit, mi is történt, mire gondolt a költő... egy meccsen... ahol vagy nyer a csapat, vagy nem! Erre bújt elő az agresszív énje... és azt írta, hogy a bináris banális. Valamit elkezdett kutatni és talált is egy érekes kutatnivalót:
matematikai alapon számoljuk ki a focit
Még a SF drukkerekkel történt eszmecseréi sem tudták kiölni ezt belőle, ez némileg felmet engem.

Ezért van az, hogy most is válaszol az ilyen mi történt az elmúlt meccsen?, mi fog történni a következőn?, ez miért nem csinálta ezt?, az miért csinálta azt? Szépen pontokba szedve leírja a megoldást (2pont) majd az indoklást (3pont) - tiszta agresszor...

Ezért mindig nekem kell leírni, hogy azért történt és fog történni; azért csinálta, vagy nem csinálta, mert sérült.
És akkor a kérdezők megnyugodnak és békésen hajtják álomra a fejüket, azzal a boldog tudattal, hogy nincsenek egyedül.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050

Nadal17
imádom az öreget (még ha vannak/voltak rossz húzásai), egyszerűen nem akar megöregedni 😀 kigondolná hogy ő a jelenlegi legöregebb HC a ligában?! 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀
akdestroyer
csak szép lassan 😀 , esélyt latolgatni lehet de szerintem a vikings elleni meccs után kapunk tisztább képet majd az lesz a sorsdöntő
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀
akdestroyer
Persze, de a te hibád lesz ha mégse jön össze 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Szabad már amúgy a PO-ról beszélni? 😀