Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
igaz
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ramset még megverjük a szezonban csak szólok.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
ilyen zsenit még nem látott a világ. te MINDENT megmondtál 😀

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ha már ott vagyunk akkor nyerjük is meg 😀 Ha SB-t nyer a csapat, vendégem vagy egy tálca sörre.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.
garrett27
Ha hozzuk a két kötelezőt: @SF, vsARI, akkor 9-7, és a vikings ellen is van sansz szerintem, KC már nyílván brutál nehéz.
ha nekünk 9-7, akkor ellenfelek a Wild Card-ért:
-eagles: 6-6, két köv meccsük @DAL, @LAR. ha ez két zakó akkor előttük vagyunk
-panthers: 6-6 lesz még két meccsük a saints ellen és vertük őket, szal nekik a 10-6 kéne...
-redskins: 6-6, 3.számú QBval?
-vikings. ha meg is előznek minket, 6. hely is PO.
-bucs lehe még 9-7 ha nyernek négyet.vsNO, @BAL, @DAL, vsATL. meglepne a 4W

szóval szerintem ez a meccs nem dönt a playoffról. vagyis ha nyerünk akkor valszeg megvan, ha kikapunk akkor semmi sincs veszve.
braxa88
Látom fiam készültél, ülj le ötös. 😉 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.
garrett27
Ha hozzuk a két kötelezőt: @SF, vsARI, akkor 9-7, és a vikings ellen is van sansz szerintem, KC már nyílván brutál nehéz.
ha nekünk 9-7, akkor ellenfelek a Wild Card-ért:
-eagles: 6-6, két köv meccsük @DAL, @LAR. ha ez két zakó akkor előttük vagyunk
-panthers: 6-6 lesz még két meccsük a saints ellen és vertük őket, szal nekik a 10-6 kéne...
-redskins: 6-6, 3.számú QBval?
-vikings. ha meg is előznek minket, 6. hely is PO.
-bucs lehe még 9-7 ha nyernek négyet.vsNO, @BAL, @DAL, vsATL. meglepne a 4W

szóval szerintem ez a meccs nem dönt a playoffról. vagyis ha nyerünk akkor valszeg megvan, ha kikapunk akkor semmi sincs veszve.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Meg van a kötelező W. Volt itt minden örömboldogság meg k....anyázás. De hát csak a Frisco volt az ellenfél. Két játék között megszzeretgették egymást a fiúk, hűen a hagyományokhoz.
A Frisco folyamatosan tökön szúrta magát, mi meg büntettünk. Fluker kiválásáig tetszett az O fal, aztán nagyon nem. Lesz itt gond és sajnos pont a legrosszabbkor, mikor valami kezdett alakulni.
Carson állatmód nyomja, Davis kissé visszaesett, Penny pedig nagyjából megérkezett az NFL-be.
Lockette kurvajó, most még Brown is előkerült, meg Baldwin is kezd karcolgatni. Moore eltűnt erre a meccsre, de nem volt gond.

A Def is tetszett, (50%-ban) minden hibát megtorolt. Reed fasza volt. A két CB homály. Flowers még rookie, őt hagyjuk, de Griffin..... Hetek óta mantrázom, hogy nem lehetb ráismerni. Teljes homály a fickó. Nem hogy Sherman kettő, de még csak egy fél sem. (mondjuk annak azért örültem, hogy Sherman-t kissé szívatták.)

Na és akkor Wagner. Imádom a fickót. Amit éjjel leművelt azt oktatni kellene. Mintha 3 lett volna belőle. Pedig még mindig hiányzott a jobb keze KJ.

A Thompson-McDougald-Coleman trió is jól hasít.

Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Fun fact (nem ellenoriztem):
Since 2012, the Seahawks are 50-0 when leading by four or more points at halftime.

2. Szoval Sherm nagyszaju nyilatkozata utan igy unnepeltuk az egyik TD-t tegnap:
 twitter.com/pastapadre/status/1069349414500626434

Itt egy play Baldwin ellen:
 twitter.com/tomrollman/status/1069372598985752576

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Nyertünk!
Azért is vagyok nagyon elégedett, mert ehhez egy 2-esre is elég lett volna megcsinálni a házi feladatot, mégis egy erős négyest kaptunk!

Kezdjük a pozitívumokkal:

D#
-Karcolt a frontseven!
Fő feladatukként ki kellett kapcsolni a játékból az ellenfél 2 playmakerét; Breidát és Kittle-t. Pipa.
Breida 1.2 yardos átlaggal futott, Kittle első nagy játékára
pedig a harmadik negyed közepéig kellett várni, (futfact: ugyanazzal a játékkal szivattak meg amit az első negyedben mi is elővettünk 😊 ), addig észrevehetetlen volt.

-Végre szabad szemmel is látható volt a passrush: kevés sack, de annál több nyomás érkezett, több ízben is sikerül taccsra dobatni Mullensel a lasztit (olyan nyolcig számoltam), voltak leütött meg felpattanó labdák, Reed karrier napot tartott... a legelégedettebb mégis a run-stoppokkal voltam, minden második alkalommal be tudtuk omlasztani a LoS-t, gyökerestül írtottuk a futójátékot, pacsi!

-Ehhez persze kellett az ihletett formában játszó LB sor is. Az eddig lefelé kilógó Calitro kiváló volt, Wagner meg, hát bmeg, ő meg nem ember. Olyan szinten dominálja az az ember a LB posztot, mint Donald a sajátját, egyszerűen hihetetlen - ma is 12 tackle, 8 solo, 1 sack, 2 fumble, és amikor ezeket a gondolatokat megfogalmaztam magamban, még vissza sem vitte a pick6-et. 😊

-A vonal melletti munka is erős volt, ha nincsen megint pár hatalmas egyébi hibából engedett nagyjáték akkor ez egy top3 D#, de erre majd a negatívumoknál még visszatérek, csak el ne felejtsem.

A másik oldalra átpillatva:
-Az O-line minden dícséretet megérdemel, Wilsonnak többször még egy gyors kávéra is volt ideje -amit saját maga főzött le a snap után- ez pedig a bölcsője volt az összes bigplaynek, amelyekben még mindig gyilkos.

-A gameplan megint egy fokkal jobban tetszett még a múlt hetinél is, nem tudom kinek jár a pacsi, de jár, Lockett end around-ja, vagy az, hogy OL emberek felmennek a második vonalba blokkolni, hát ehhez egyenlőre még nincs hozzászokva az egyszeri seahawks drukker szeme, az enyém legalábbis tuti nem. Penny-nek jó napja volt, az összes kreatív futást rá hívták, ő meg lubickolt a szerepben. (9.3 y/c)

Az O# Wagnere mégis Carson volt. Lehet itt szopkodni Gurleyt, akinek általában akkora lyukakat nyitnak, amiben egy különösen elbaszottul lomha csatahajó is megcsinál egy y-fordulót, meg a blokkoknak hála 15 yardig ember nincs a közelében...
Mi viszont hoztuk a resztliből egy olyan futót, amit a Jagsnak 1/4-en se sikerült, aki átlag két kontaktot kap a LoS +/-1 yardos körzetében, és amikor Gurley már rég fekszik, ő csinál egy spinmove-ot, és ott is a mistackle, és hiába lóg rajta az ember, vagy kettő, elviszi a labdát 8 yardig. Embertelen.
A passzjátékban is jeleskedett.


Negatívumok, bizony ilyen is van:

-O#-oldalon max azon húztam fel a szemöldököm, amikor 1 yardról sikerült hátramennig 20-ig, amúgy nagyobb problémám semmivel sem volt. Ha Wilson bele-bele nézett egy sackbe, azt is csak azért, hogy Dickson meg tudja mutatni, miért ő az egyik legjobb punter a ligában 😀 (megint 50 yardos átlaggal rugdalózott).

-És akkor ugorhatunk is a secondaryra, ami több sebből is vérzik. Bár szerintem McDougald illetve Thompson is jól játszott, (meg játszik hetek óta), mégis azt éreztem (idén először) hogy nagyon hiányzik ET. Egy bluechip szintű playmaker, aki a nyomásokat labdaszerzésre tudja váltani. Ha ma játszik, tuti behúz ő is egy picket (bold: kettőt is).

De a turnoverek hiányánál* voltak nagyobb gondok is, pl, hogy a front7 erőn felüli munkáját, meg az egész D gameplant sikerült több ízben is nullázni. Talán 3x is volt olyan jelenet, hogy Mullenst éppen beledöngölték a földbe, és a már kb esés közben elengedett labda 15-20 yarddal arréb célt talál.

Griffin megint vakon volt, az egyik TD róla jött, a másik Flowersről, nem gondoltam volna hogy lesz olyan pillanat amikor a CB-t nagyobb neednek látom majd mint az OT-t, de ma hajnalban eljött ennek is az ideje. 😀
Pont akkora a lyuk, amit egy ET szintű klasszis még tudna kozmetikázni, de a jelenlegi belső páros már kevés hozzá.

Funfact#2: Az összes valamirevaló 49ers elkapó/TE/RB 10 yard/catch felett átlagolt, és a leghosszabb elkapás mindenkinél +25 yardos volt. Gyerekek ez siralmas.

Kíváncsi vagyok Carroll válaszára, mert erre kell válasz. Ha egy ilyen teljesítmény legközelebb egy olyan meccsen jön ahol épp a passrush is döglődik (amire többször is van példa 😀), az egy esetleges PO szereplésnél is csak egy oneanddownra lesz elég.

De most elsősorban örüljünk a W-nek, mert van miért.
Az összes közvetlen rivális kikapott (Car, Chi, Min), célegyenesben/lépéselőnyben vagyunk.

Jó éjt! 😊

Ti hogy láttátok a ma estét?

* A turnoverek hiányát úgy értem, hogy a passzjátéknál, nyomás alatt kvázi vaktában eldobott labdákat nem tudtuk összeszedni a secondaryben. A 2 fumble+int természetesen nice job.
akdestroyer
először is gratulálok.
Breida azért tűnt el, mert alig játszott, sérült hetek óta. azért kezdett egy újabb PS-os futó Wilson, aki azért annyira nem volt kikapcsolva. a 2 kezdő WR-ünk szintén nem kezdett, így elég volt Kittle-re figyelni. Mullens meg összedobált 414 yardot ami nem kevés ott, szerintem.
a futásotokat megfogtuk, a Q4-ben amikor már fáradt a védelem, akkor ment igazán a futójáték. ha már braxa is látta a kurva nagy holdingot akkor baj van 😀 írtam is az EK-ban, hogy hihetetlen ezt nem vették észre Penny TD-jénél. mindegy, nem osztott, szorzott.
pass rushunk nincs egész évben, szóval bárkinek adunk fél napot a zsebben.
szóval nem mi voltunk a fokmérője az elit csapatoknak tegnap este.
inkább az volt az érdekes, hogy egy rookie WR, Pettis hogy hozott össze 2 TD-t és 120+ yardot. ráadásul olyan misstackle-k mellett hogy az fájt.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jaja volt ám pass rush. 15 qb hit, ebből az egysíkú runstopper Reed 6.
Wagner egyértelműen a hét védője (és évek óta kiemelkedően a legjobb LB a ligában).
kár hogy Griffin meg annyira szar hogy szavak nincsenek. volt idén Trubisky ellen 2 int-je, ezen kívűl kb 2db passzt védekezett le Elképesztően nagy csalódás a gyerek.


 pbs.twimg.com/media/Dtdf7gyUUAApfai.jpg
braxa88
1-2 meccsel ezelőtt én is mondtam követőben hogy Shead szerintem jobb volt. De Griffin kezdi beárazni magát, szerintem szezon után keresnek neki ellenfelet😊 Egyébként nekem is furán kreatívabb volt a playbook, ezt most csak azért mert instant win-re gondolták amúgy is a meccset, vagy valami kis kreativitás támadt offense oldalon?😀
Oszi
Bizzunk benne, hogy a "szokasos" 2. eves visszaesesrol van szo, mert tavaly pont kiemelkedoen jo volt, most meg 2. szamu elkapok is bealazzak.

Egy veteran CB mindenkeppen kell majd a piacrol, plusz egy 3. kornyeki kort is el kellene loni ra. Ami jelenleg kiemelkedik a vedelemben az az S paros es a LB-ek idei teljesitmenye. Mellette Reed es Clark, a tobbiek eleg halovanyok. Ezt biztosan PC is latja, mert az o vedelmi filozofiajanak az alapja, hogy exploziv jatekokat nem engedunk. Iden viszont minden meccsen 4-5 ilyet benyelunk.

Egy rebuild szezonhoz kepest azonban nem rossz ez. Meg PO is lehet belole. A legtobb csapatnak ez a Peak, nem a rebuild year, az pedig sejtheto volt, hogy a vedelemnek kell 1-2 ev mire kiheveri a talent vesztest (Kancellar, Thomas, Bennett, Sherm (4db allpro), plusz Avril es Sheldon). Jo lesz ez hosszutavon, csak az offseasonban ossze kell tenni a vedelmet.

Fun fact: Jarron Brownnak 11 elkapasa van iden, abbol 5TD.
undisputedly
Thompson oké hogy néha fasza coverben, de kb én is eltudok mellette futni annyi szarul szerel. rohadt sok a missed tackle. a secondary McDougaldon kívűl rohadt gyenge.

Fluker kiesett, ami kurvára gáz. bejött helyére Hunt, nem Simmons aki egyszer kezdett is, Pocic meg inaktív volt
hát remélem nem Hunt lesz a kezdő :/ amúgy meg az 5 holding is tiszta vicc, és asszem Penny TDjénél volt egy Sweezy holding amit nem fujtak be. (ha nem Penny TDjénél de egy hasonló balra futásnál).
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A tegnapi mérkőzés óriási "vereség" volt sajnos........(ezt úgy értem,hogy!!!)

D. J. Fluker kiesésével(külföldi oldalakon 4-6 hetet írnak) hatalmas bajban vagyunk!
Nem tudom láttátok e de ahogy Fluker kiszállt a fal látványossan összeomlott ,Russel Wilson-nak kb.1.5 sec állt a rendelkezésére és a nem túl veretes 49ers pass rush benne is volt a képében (és jön az elit pass rush Vikingek)!
Ha Solari mester nem tud kitalálni valamit akkor nagy bajban lehetünk!
Mert tudjuk ,hogy a mi falunkban rengeteg munka van ami az összeszokotság nélkül nem tartana ott ahol most tart!És sajnos egy nagyon fontos ,ha nem a legfontosabb láncszem eset ki a gépezetből!
Hiszen láttuk tegnap a Pintyek sem olyan reménytelenül rosszak!
Vikingek őket nem kel bemutatni senkinek !
Mahoms-ékat úgy szintén!
És megfelelő fal nélkül 49ers is nagyon veszélyes lehet ránk idegenben !
(Csak dehogy 3 vagy 4 vereség legyen a hátralévő mérkőzéseken!)
Szóval nekem a hét kérdése az lesz,hogy Solari mester tudja e orvosolni ezt a szituációt a rendelkezésére álló "ember anyagból"!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
jaja volt ám pass rush. 15 qb hit, ebből az egysíkú runstopper Reed 6.
Wagner egyértelműen a hét védője (és évek óta kiemelkedően a legjobb LB a ligában).
kár hogy Griffin meg annyira szar hogy szavak nincsenek. volt idén Trubisky ellen 2 int-je, ezen kívűl kb 2db passzt védekezett le Elképesztően nagy csalódás a gyerek.


 pbs.twimg.com/media/Dtdf7gyUUAApfai.jpg
braxa88
1-2 meccsel ezelőtt én is mondtam követőben hogy Shead szerintem jobb volt. De Griffin kezdi beárazni magát, szerintem szezon után keresnek neki ellenfelet😊 Egyébként nekem is furán kreatívabb volt a playbook, ezt most csak azért mert instant win-re gondolták amúgy is a meccset, vagy valami kis kreativitás támadt offense oldalon?😀
Oszi
Bizzunk benne, hogy a "szokasos" 2. eves visszaesesrol van szo, mert tavaly pont kiemelkedoen jo volt, most meg 2. szamu elkapok is bealazzak.

Egy veteran CB mindenkeppen kell majd a piacrol, plusz egy 3. kornyeki kort is el kellene loni ra. Ami jelenleg kiemelkedik a vedelemben az az S paros es a LB-ek idei teljesitmenye. Mellette Reed es Clark, a tobbiek eleg halovanyok. Ezt biztosan PC is latja, mert az o vedelmi filozofiajanak az alapja, hogy exploziv jatekokat nem engedunk. Iden viszont minden meccsen 4-5 ilyet benyelunk.

Egy rebuild szezonhoz kepest azonban nem rossz ez. Meg PO is lehet belole. A legtobb csapatnak ez a Peak, nem a rebuild year, az pedig sejtheto volt, hogy a vedelemnek kell 1-2 ev mire kiheveri a talent vesztest (Kancellar, Thomas, Bennett, Sherm (4db allpro), plusz Avril es Sheldon). Jo lesz ez hosszutavon, csak az offseasonban ossze kell tenni a vedelmet.

Fun fact: Jarron Brownnak 11 elkapasa van iden, abbol 5TD.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
jaja volt ám pass rush. 15 qb hit, ebből az egysíkú runstopper Reed 6.
Wagner egyértelműen a hét védője (és évek óta kiemelkedően a legjobb LB a ligában).
kár hogy Griffin meg annyira szar hogy szavak nincsenek. volt idén Trubisky ellen 2 int-je, ezen kívűl kb 2db passzt védekezett le Elképesztően nagy csalódás a gyerek.


 pbs.twimg.com/media/Dtdf7gyUUAApfai.jpg
braxa88
1-2 meccsel ezelőtt én is mondtam követőben hogy Shead szerintem jobb volt. De Griffin kezdi beárazni magát, szerintem szezon után keresnek neki ellenfelet😊 Egyébként nekem is furán kreatívabb volt a playbook, ezt most csak azért mert instant win-re gondolták amúgy is a meccset, vagy valami kis kreativitás támadt offense oldalon?😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jaja volt ám pass rush. 15 qb hit, ebből az egysíkú runstopper Reed 6.
Wagner egyértelműen a hét védője (és évek óta kiemelkedően a legjobb LB a ligában).
kár hogy Griffin meg annyira szar hogy szavak nincsenek. volt idén Trubisky ellen 2 int-je, ezen kívűl kb 2db passzt védekezett le Elképesztően nagy csalódás a gyerek.




Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Nyertünk!
Azért is vagyok nagyon elégedett, mert ehhez egy 2-esre is elég lett volna megcsinálni a házi feladatot, mégis egy erős négyest kaptunk!

Kezdjük a pozitívumokkal:

D#
-Karcolt a frontseven!
Fő feladatukként ki kellett kapcsolni a játékból az ellenfél 2 playmakerét; Breidát és Kittle-t. Pipa.
Breida 1.2 yardos átlaggal futott, Kittle első nagy játékára
pedig a harmadik negyed közepéig kellett várni, (futfact: ugyanazzal a játékkal szivattak meg amit az első negyedben mi is elővettünk 😊 ), addig észrevehetetlen volt.

-Végre szabad szemmel is látható volt a passrush: kevés sack, de annál több nyomás érkezett, több ízben is sikerül taccsra dobatni Mullensel a lasztit (olyan nyolcig számoltam), voltak leütött meg felpattanó labdák, Reed karrier napot tartott... a legelégedettebb mégis a run-stoppokkal voltam, minden második alkalommal be tudtuk omlasztani a LoS-t, gyökerestül írtottuk a futójátékot, pacsi!

-Ehhez persze kellett az ihletett formában játszó LB sor is. Az eddig lefelé kilógó Calitro kiváló volt, Wagner meg, hát bmeg, ő meg nem ember. Olyan szinten dominálja az az ember a LB posztot, mint Donald a sajátját, egyszerűen hihetetlen - ma is 12 tackle, 8 solo, 1 sack, 2 fumble, és amikor ezeket a gondolatokat megfogalmaztam magamban, még vissza sem vitte a pick6-et. 😊

-A vonal melletti munka is erős volt, ha nincsen megint pár hatalmas egyébi hibából engedett nagyjáték akkor ez egy top3 D#, de erre majd a negatívumoknál még visszatérek, csak el ne felejtsem.

A másik oldalra átpillatva:
-Az O-line minden dícséretet megérdemel, Wilsonnak többször még egy gyors kávéra is volt ideje -amit saját maga főzött le a snap után- ez pedig a bölcsője volt az összes bigplaynek, amelyekben még mindig gyilkos.

-A gameplan megint egy fokkal jobban tetszett még a múlt hetinél is, nem tudom kinek jár a pacsi, de jár, Lockett end around-ja, vagy az, hogy OL emberek felmennek a második vonalba blokkolni, hát ehhez egyenlőre még nincs hozzászokva az egyszeri seahawks drukker szeme, az enyém legalábbis tuti nem. Penny-nek jó napja volt, az összes kreatív futást rá hívták, ő meg lubickolt a szerepben. (9.3 y/c)

Az O# Wagnere mégis Carson volt. Lehet itt szopkodni Gurleyt, akinek általában akkora lyukakat nyitnak, amiben egy különösen elbaszottul lomha csatahajó is megcsinál egy y-fordulót, meg a blokkoknak hála 15 yardig ember nincs a közelében...
Mi viszont hoztuk a resztliből egy olyan futót, amit a Jagsnak 1/4-en se sikerült, aki átlag két kontaktot kap a LoS +/-1 yardos körzetében, és amikor Gurley már rég fekszik, ő csinál egy spinmove-ot, és ott is a mistackle, és hiába lóg rajta az ember, vagy kettő, elviszi a labdát 8 yardig. Embertelen.
A passzjátékban is jeleskedett.


Negatívumok, bizony ilyen is van:

-O#-oldalon max azon húztam fel a szemöldököm, amikor 1 yardról sikerült hátramennig 20-ig, amúgy nagyobb problémám semmivel sem volt. Ha Wilson bele-bele nézett egy sackbe, azt is csak azért, hogy Dickson meg tudja mutatni, miért ő az egyik legjobb punter a ligában 😀 (megint 50 yardos átlaggal rugdalózott).

-És akkor ugorhatunk is a secondaryra, ami több sebből is vérzik. Bár szerintem McDougald illetve Thompson is jól játszott, (meg játszik hetek óta), mégis azt éreztem (idén először) hogy nagyon hiányzik ET. Egy bluechip szintű playmaker, aki a nyomásokat labdaszerzésre tudja váltani. Ha ma játszik, tuti behúz ő is egy picket (bold: kettőt is).

De a turnoverek hiányánál* voltak nagyobb gondok is, pl, hogy a front7 erőn felüli munkáját, meg az egész D gameplant sikerült több ízben is nullázni. Talán 3x is volt olyan jelenet, hogy Mullenst éppen beledöngölték a földbe, és a már kb esés közben elengedett labda 15-20 yarddal arréb célt talál.

Griffin megint vakon volt, az egyik TD róla jött, a másik Flowersről, nem gondoltam volna hogy lesz olyan pillanat amikor a CB-t nagyobb neednek látom majd mint az OT-t, de ma hajnalban eljött ennek is az ideje. 😀
Pont akkora a lyuk, amit egy ET szintű klasszis még tudna kozmetikázni, de a jelenlegi belső páros már kevés hozzá.

Funfact#2: Az összes valamirevaló 49ers elkapó/TE/RB 10 yard/catch felett átlagolt, és a leghosszabb elkapás mindenkinél +25 yardos volt. Gyerekek ez siralmas.

Kíváncsi vagyok Carroll válaszára, mert erre kell válasz. Ha egy ilyen teljesítmény legközelebb egy olyan meccsen jön ahol épp a passrush is döglődik (amire többször is van példa 😀), az egy esetleges PO szereplésnél is csak egy oneanddownra lesz elég.

De most elsősorban örüljünk a W-nek, mert van miért.
Az összes közvetlen rivális kikapott (Car, Chi, Min), célegyenesben/lépéselőnyben vagyunk.

Jó éjt! 😊

Ti hogy láttátok a ma estét?

* A turnoverek hiányát úgy értem, hogy a passzjátéknál, nyomás alatt kvázi vaktában eldobott labdákat nem tudtuk összeszedni a secondaryben. A 2 fumble+int természetesen nice job.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Tippek:

- Lockett szerez TD-t Shermanen
- Carson 100+ futott yard
- Griffin vagy Flowers szed egy INT-et
- Védelem be fog nézni egy 50+ yardos futást
Nadal17
Sanszos mindegyik, Shermant szerintem megfogjuk égetni párszor ha már ilyen nagy szája volt meccs előtt, bár valahol én ezt szerettem benne hogy mindig nyomta a trashtalkot.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tippek:

- Lockett szerez TD-t Shermanen
- Carson 100+ futott yard
- Griffin vagy Flowers szed egy INT-et
- Védelem be fog nézni egy 50+ yardos futást
több mint 5 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
a védelem fogalmatlan, a QB egy 3. számú UDFA, 2 futó kiesett, rookie WR-ek, sima W. az első negyedben vége lesz.
petey
Remélem igazad lesz.😛 Attól tartok Breida úgy fogja szopatni védelmet mint Frank Gore fénykorában. A két meccsen szerintem legalább 400 scrimmage yardot pakol fel.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Az a baj, hogy ilyenkor megertem, tobbek miert untak meg PC mondanivalojat 😊 Ezt a beszedet legalabb 10 alkalommal hallottam mar tole.

Fun fact: a 9ers 5 evvel ezelott vert meg minket utoljara, abban az evben amikor bajnokok lettunk. A 14. heten kaptunk ki idegenben 17-19-re, amiert aztan a csapat tortenetenek egyik legemlekezetesebb merkozesen, a Conferencia dontoben vagtunk vissza, ahol az utolso masodpercekben Sherm es Smith osszehozta az INT-et. Good ol' days.
undisputedly
azóta is ebből éltek 😛 😀
petey
Ez velhetoen igy is lesz egy ideig, habar benne van a pakliban, hogy a kozeljovoben RW vezetesevel nyerunk meg egyet. Viszont ugy gondolom, hogy ez termeszetes. Egy olyan kulonleges terben, mint amilyen az NFL, nagyon meg kell becsulni egy SB cimet, hiszen ezert az "eroforrasert" 32 csapat versenyez, ha mindenki mindent jol csinal stb, 32 evente kellene nyernie egyet minden csapatnak. Mi 5 eve nyertunk, es a magam neveben beszelve, nekem meg par evig biztosan eleg "loketet" ad a 2013-as cím.

Azt pedig mindannyian tudjuk, hogy 2013-ban, a Denver NFL rekorder tamadoi ellenere is, az igazi donto a konferencia donto volt.
undisputedly
ami a kurva nagy mákotok, hogy RW egyszer sem volt sérült. ő is 30 éves, azért megy kifelé korban, kopik a sebesség, nő a fájdalom, sérülésveszély(de a nanobubi rulez 😀)
szóval ez behatárolja az SB runt.

értem mit mondasz, jó lenne ezért is egy történelmi SB-t látni a CLE/DET révén 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jo eg, ennyire salty nyilatkozatot meg sosem olvastam 😀

When pressed by reporters about how his knowledge of Russell Wilson's game could help the underdog Niners on Sunday, Sherman countered that he knows both sides of the Pro Bowl quarterback. "I've also seen him throw five picks in a game," Sherman responded.

Sherman's not buying Seattle's bounce-back season. "They're 6-5," Sherman said. "It's not like they're 8-1 or 12-1. If they were that, I'd be surprised. But kind of middle of the road. They're fighting in every game."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mkjixvr1sewyc7ltj7bj
Richard Sherman sounds off on Seahawks, Wilson
In a press conference Wednesday ahead of his return to Seattle, 49ers cornerback Richard Sherman expressed that there are still hard feelings surrounding his Emerald City exit.