Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Van itt olyan szurkolótárs aki már e mérkőzés idejében is szurkolt kis csapatunknak??????

Ha igen az lenne a kérdésem akkoriban hol s hogyan jutottatok információhoz vagy képanyaghoz ??
Mivel gondolom a linkek nem igazán voltak elérhetőek??! Sport 1 közvetített már akkor ??
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A közelgő ünnepekre tekintettel mellékesen megjegyzem, hogy rendszeres nézője vagyok a The Walking Dead sorozatnak. Eddig Rick csapatának szurkoltam, de mióta Negan húzta fel vasárnap a 12-es zászlót, azóta elbizonytalanodtam.
Bocs srácok!
garrett27
Én a 8.évad felénél mikor Carl meghalat és elolvasták a leveleit abba hagytam! Érdemes folytatni ?? Fear the Walking Dead meg 3.évadnál fejeztem be ! Azt esetleg folytatni ??
Rózsa Sándor (betyár)
Látogass el a "Filmek" topikba, ott erről beszélgetnek. Ez itt a Seattle Seahawks topik.
BigBaltazar
Oks igaz ,Sorry !
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A közelgő ünnepekre tekintettel mellékesen megjegyzem, hogy rendszeres nézője vagyok a The Walking Dead sorozatnak. Eddig Rick csapatának szurkoltam, de mióta Negan húzta fel vasárnap a 12-es zászlót, azóta elbizonytalanodtam.
Bocs srácok!
garrett27
Én a 8.évad felénél mikor Carl meghalat és elolvasták a leveleit abba hagytam! Érdemes folytatni ?? Fear the Walking Dead meg 3.évadnál fejeztem be ! Azt esetleg folytatni ??
Rózsa Sándor (betyár)
Látogass el a "Filmek" topikba, ott erről beszélgetnek. Ez itt a Seattle Seahawks topik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A közelgő ünnepekre tekintettel mellékesen megjegyzem, hogy rendszeres nézője vagyok a The Walking Dead sorozatnak. Eddig Rick csapatának szurkoltam, de mióta Negan húzta fel vasárnap a 12-es zászlót, azóta elbizonytalanodtam.
Bocs srácok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
undisputedly
van abban valami kellemes báj mikor egy seattle szurkoló nagy arcú pats játékosokról beszél.. 😊
gordon
A korábbi Pats-szurkolóból átalakuló Seattle-fan 😛



kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
Ez tényleg jó hír! 😊
Az MLS-es Sounders smafu? 😊
Sonics
A négy nagy major ligába nem tartozik bele a labdarúgás, szóval az 😊

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
ja, hogy ez humoros volt? akkor sorry
de igazad van, többet pörögtünk ezen a témán , mint kellett volna.
gordon
Szeretettel:
 youtu.be/_QyYaPWasos

több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 196
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
Ez tényleg jó hír! 😊
Az MLS-es Sounders smafu? 😊
Sonics
És az LFL-es Mist? 😉

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
undisputedly
van abban valami kellemes báj mikor egy seattle szurkoló nagy arcú pats játékosokról beszél.. 😊
gordon
Abban pedig irritalo arrogancia, amikor egy Pats drukker annyira tamadolag lep fel minden kulvilagi inger ellen, hogy egy humoros hozzaszolast sem tud ertelmezni.
undisputedly
ja, hogy ez humoros volt? akkor sorry
de igazad van, többet pörögtünk ezen a témán , mint kellett volna.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
undisputedly
van abban valami kellemes báj mikor egy seattle szurkoló nagy arcú pats játékosokról beszél.. 😊
gordon
Abban pedig irritalo arrogancia, amikor egy Pats drukker annyira tamadolag lep fel minden kulvilagi inger ellen, hogy egy humoros hozzaszolast sem tud ertelmezni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
undisputedly
van abban valami kellemes báj mikor egy seattle szurkoló nagy arcú pats játékosokról beszél.. 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Seattle Sounders FC,Seattle Seahawks ,Seattle Storm,Seattle Reign FC, Seattle Seawolves,Seattle Mariners major ligában szereplő csapatok találhatóak Seattle városában! 2021-től az NHL is visszatér ebbe a gyönyörű városba ,és már csak egy NBA csapat hiányzik ismét szeretett kis városunkba !
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
Ez tényleg jó hír! 😊
Az MLS-es Sounders smafu? 😊
Sonics
igaz 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
Ez tényleg jó hír! 😊
Az MLS-es Sounders smafu? 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.
BigBaltazar
igaz
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
braxa88
A mondat helyesen így hangzik. "2021-től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks és a Mariners mellett, végre az NHL kiköt Seattleben.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kis off
2021től lesz még egy major ligás csapat a Seahawks mellett, végre az NHL kiköt Seattleben. Reméljük az NBA is visszatér.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
Oszi
Patriotsos arc.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....
kapitnono
Pfhúú az a srác... Sose csíptem.. volt akkora arca mint egy ifa plató
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 041 — WHO DAT!!!!
Közben Brandon Browner 8 év letöltendőt kapott....


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ramset még megverjük a szezonban csak szólok.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
ilyen zsenit még nem látott a világ. te MINDENT megmondtál 😀

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Mindenki emlékszik mikor megérkeztem ide a fórumra!?? (Hogy a viharba ne emlékeznétek!!Hisz azóta is azt várjátok mikor takarodok már el !!)

Na akkor azt mondtam idén PO-ban leszün!k(mindenki csak nevetett rajtam )Meg azt is mondtam ,hogy lesz falunk! (arra is azt mondta mindenki ,hogy azt engedjem el mert itt a fiúk már rég elengedték azt) , plusz verjük a RAMS(itt jegyezném meg majdnem sikerült!)
Na most meg azt mondom idén biztos ,hogy konferencia döntőt fogunk játszani !(Ha nem lesz meg a konferencia döntő akkor eltakarodok 😃)
Plusz azt ,hogy kis szerencsével Super bowl fogunk játszani !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ha már ott vagyunk akkor nyerjük is meg 😀 Ha SB-t nyer a csapat, vendégem vagy egy tálca sörre.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.
garrett27
Ha hozzuk a két kötelezőt: @SF, vsARI, akkor 9-7, és a vikings ellen is van sansz szerintem, KC már nyílván brutál nehéz.
ha nekünk 9-7, akkor ellenfelek a Wild Card-ért:
-eagles: 6-6, két köv meccsük @DAL, @LAR. ha ez két zakó akkor előttük vagyunk
-panthers: 6-6 lesz még két meccsük a saints ellen és vertük őket, szal nekik a 10-6 kéne...
-redskins: 6-6, 3.számú QBval?
-vikings. ha meg is előznek minket, 6. hely is PO.
-bucs lehe még 9-7 ha nyernek négyet.vsNO, @BAL, @DAL, vsATL. meglepne a 4W

szóval szerintem ez a meccs nem dönt a playoffról. vagyis ha nyerünk akkor valszeg megvan, ha kikapunk akkor semmi sincs veszve.
braxa88
Látom fiam készültél, ülj le ötös. 😉 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.
garrett27
Ha hozzuk a két kötelezőt: @SF, vsARI, akkor 9-7, és a vikings ellen is van sansz szerintem, KC már nyílván brutál nehéz.
ha nekünk 9-7, akkor ellenfelek a Wild Card-ért:
-eagles: 6-6, két köv meccsük @DAL, @LAR. ha ez két zakó akkor előttük vagyunk
-panthers: 6-6 lesz még két meccsük a saints ellen és vertük őket, szal nekik a 10-6 kéne...
-redskins: 6-6, 3.számú QBval?
-vikings. ha meg is előznek minket, 6. hely is PO.
-bucs lehe még 9-7 ha nyernek négyet.vsNO, @BAL, @DAL, vsATL. meglepne a 4W

szóval szerintem ez a meccs nem dönt a playoffról. vagyis ha nyerünk akkor valszeg megvan, ha kikapunk akkor semmi sincs veszve.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Meg van a kötelező W. Volt itt minden örömboldogság meg k....anyázás. De hát csak a Frisco volt az ellenfél. Két játék között megszzeretgették egymást a fiúk, hűen a hagyományokhoz.
A Frisco folyamatosan tökön szúrta magát, mi meg büntettünk. Fluker kiválásáig tetszett az O fal, aztán nagyon nem. Lesz itt gond és sajnos pont a legrosszabbkor, mikor valami kezdett alakulni.
Carson állatmód nyomja, Davis kissé visszaesett, Penny pedig nagyjából megérkezett az NFL-be.
Lockette kurvajó, most még Brown is előkerült, meg Baldwin is kezd karcolgatni. Moore eltűnt erre a meccsre, de nem volt gond.

A Def is tetszett, (50%-ban) minden hibát megtorolt. Reed fasza volt. A két CB homály. Flowers még rookie, őt hagyjuk, de Griffin..... Hetek óta mantrázom, hogy nem lehetb ráismerni. Teljes homály a fickó. Nem hogy Sherman kettő, de még csak egy fél sem. (mondjuk annak azért örültem, hogy Sherman-t kissé szívatták.)

Na és akkor Wagner. Imádom a fickót. Amit éjjel leművelt azt oktatni kellene. Mintha 3 lett volna belőle. Pedig még mindig hiányzott a jobb keze KJ.

A Thompson-McDougald-Coleman trió is jól hasít.

Jöhetnek a Vikingek és nagyjából ez fog dönteni, hogy lesz-e idén PO.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.