Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
braxa88
Szia a Carolina nem számít ha nyerünk mert az egymás elleni nekünk kedvez !
Rózsa Sándor
szia de
braxa88
Hogyan ?? Bocsi de tényleg nem tudom ?? Mert a fűzőve kifelé oldalon azt írták hogy az egymás elleni rangsorol ilyenkor
Rózsa Sándor
ha kettőnél több csapat van azonos mérleggel akkor más a tiebreaker azt hiszem, de szerintem ha nyerünk már bent vagyunk, mert két meccs előnyünk meglesz ugyanúgy mindenkivel szemben és szerintem tiebreakerben nem vernek meg a többiek
12th member
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine itt tudsz matekozni a mérlegekkel 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Az lenne a kérdésem ha 49er ellen meg van a W és a Jobbik Wild card hely utána van e realitása a kulcsjátékosok pihentetésének pl.Wilson,Wagner,O line, stb..
Tehát ,hogy szinte csere csapat játszon a meghatározó játékosok meg semmit ! Vagy egy ilyen szintű pihentetés hülyeség lenne ?? A Dallas ellen ?? Mi a szokás ilyenkor ??
Rózsa Sándor
általában nem szokott jól elsülni ez a teljes pihentetés, elég ha megnézed a Rams és KC múltheti teljesítményét byeweek-ről hogyan tértek vissza, illetve én nem emlékszem, hogy lett volna példa ilyenre nálunk
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
braxa88
Szia a Carolina nem számít ha nyerünk mert az egymás elleni nekünk kedvez !
Rózsa Sándor
szia de
braxa88
Hogyan ?? Bocsi de tényleg nem tudom ?? Mert a fűzőve kifelé oldalon azt írták hogy az egymás elleni rangsorol ilyenkor
Rózsa Sándor
ha kettőnél több csapat van azonos mérleggel akkor más a tiebreaker azt hiszem, de szerintem ha nyerünk már bent vagyunk, mert két meccs előnyünk meglesz ugyanúgy mindenkivel szemben és szerintem tiebreakerben nem vernek meg a többiek
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
braxa88
Szia a Carolina nem számít ha nyerünk mert az egymás elleni nekünk kedvez !
Rózsa Sándor
szia de
braxa88
Hogyan ?? Bocsi de tényleg nem tudom ?? Mert a fűzőve kifelé oldalon azt írták hogy az egymás elleni rangsorol ilyenkor
Rózsa Sándor
seahawks: 8-5
carolina: 6-7
van még 3 forduló.

ha helmut vagy akkor ne csináld tovább mert nem vicces
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
braxa88
Szia a Carolina nem számít ha nyerünk mert az egymás elleni nekünk kedvez !
Rózsa Sándor
szia de
braxa88
Hogyan ?? Bocsi de tényleg nem tudom ?? Mert a fűzőve kifelé oldalon azt írták hogy az egymás elleni rangsorol ilyenkor
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az lenne a kérdésem ha 49er ellen meg van a W és a Jobbik Wild card hely utána van e realitása a kulcsjátékosok pihentetésének pl.Wilson,Wagner,O line, stb..
Tehát ,hogy szinte csere csapat játszon a meghatározó játékosok meg semmit ! Vagy egy ilyen szintű pihentetés hülyeség lenne ?? A Dallas ellen ?? Mi a szokás ilyenkor ??
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
braxa88
Szia a Carolina nem számít ha nyerünk mert az egymás elleni nekünk kedvez !
Rózsa Sándor
szia de
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Nem volt szép meccs, offense oldalon kifejezetten gyengék voltunk. Wilson a futásaival tette elfogadhatóbbá a mai teljesítményét. A PO-ban ez roppant sovány lesz. TE játék továbbra is 0. Nem volt Baldwin és ez látszott is.
Defense oldalon viszont jól karcoltak a srácok. Még Griffin is elment. Wagner meg ufó és kész. Amit mostanában csinál az óriási. Még jó hogy a mi játékosunk. Sík ideg lennék attól a palitól. Mindenhol ott van, szinte nem tud hibázni.
A sorsunk most már tényleg saját kézben.
garrett27
egyrész Griffin nem elment, hanem jó volt
másrészt meg TE játék?
 twitter.com/PFF/status/1072322502586707968
tök gyors volt, és természetesen kapta el labdát (mondjuk kosarazott). több passzt neki 😀 lesz idén TDje.
braxa88
Ja..ja. Csak az a fránya gravitáció ne lenne. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem volt szép meccs, offense oldalon kifejezetten gyengék voltunk. Wilson a futásaival tette elfogadhatóbbá a mai teljesítményét. A PO-ban ez roppant sovány lesz. TE játék továbbra is 0. Nem volt Baldwin és ez látszott is.
Defense oldalon viszont jól karcoltak a srácok. Még Griffin is elment. Wagner meg ufó és kész. Amit mostanában csinál az óriási. Még jó hogy a mi játékosunk. Sík ideg lennék attól a palitól. Mindenhol ott van, szinte nem tud hibázni.
A sorsunk most már tényleg saját kézben.
garrett27
egyrész Griffin nem elment, hanem jó volt
másrészt meg TE játék?
 twitter.com/PFF/status/1072322502586707968
tök gyors volt, és természetesen kapta el labdát (mondjuk kosarazott). több passzt neki 😀 lesz idén TDje.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rebuild year
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem volt szép meccs, offense oldalon kifejezetten gyengék voltunk. Wilson a futásaival tette elfogadhatóbbá a mai teljesítményét. A PO-ban ez roppant sovány lesz. TE játék továbbra is 0. Nem volt Baldwin és ez látszott is.
Defense oldalon viszont jól karcoltak a srácok. Még Griffin is elment. Wagner meg ufó és kész. Amit mostanában csinál az óriási. Még jó hogy a mi játékosunk. Sík ideg lennék attól a palitól. Mindenhol ott van, szinte nem tud hibázni.
A sorsunk most már tényleg saját kézben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Meglestem az összefoglalót Fant elkapását hogy röhögték már a kommentátorok 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Nekem még Wagner után Reed és Clark játéka tetszett. Egyébként most Schottinak jár a keksz😊 Élőben csak az első félidőt láttam, visszanézni még nem volt időm, nagy Griffin hogy muzsikált?
Oszi
voltak homály játékai,mistackle-jei de meccs végén két kulcs védekezése volt back-to-back playekbe Diggsen és Thielen-en szóval összeségében idei önmagához képest átlag felett teljesített
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nekem még Wagner után Reed és Clark játéka tetszett. Egyébként most Schottinak jár a keksz😊 Élőben csak az első félidőt láttam, visszanézni még nem volt időm, nagy Griffin hogy muzsikált?
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Wagner már megint mit művelt. Hát még Russell. Jó lenne, ha ezeket a hülyeségeit elfelejtené mert ezt az interceptiont még az általános iskolában se magyarázná ki.
Matthew99
Dehogynem. Lynchet kereste a labdaval. PC tanult a Super Bowlban elkovetett hibajabol. 😊

Egyebkent most latom Wagner FG-blokkjat, az nagyon beteg volt, ahogy a ket tarsara tamaszkodva atugrotta a tamadofalat. Felelmetes ez a pali.
Stez
igazi playmaker, de az hozzátartozik hogy szabálytalan volt de bírók visszavonták a zászlót és ott fordulatott vett a meccs. nem mintha nem érdemeltük volna mega győzelmet
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wagner már megint mit művelt. Hát még Russell. Jó lenne, ha ezeket a hülyeségeit elfelejtené mert ezt az interceptiont még az általános iskolában se magyarázná ki.
Matthew99
Dehogynem. Lynchet kereste a labdaval. PC tanult a Super Bowlban elkovetett hibajabol. 😊

Egyebkent most latom Wagner FG-blokkjat, az nagyon beteg volt, ahogy a ket tarsara tamaszkodva atugrotta a tamadofalat. Felelmetes ez a pali.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
frisco ellen győzelemmel már POban lehet a csapat.
ez kell hozzá:
Washington loses to the Jacksonville Jaguars,
Philadelphia loses to the Los Angeles Rams és
Carolina loses to the New Orleans Saints
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha egy Vikingst egy nagyon gyengén játszó Wilsonnal 2 TD előnnyel verünk, akkor lehetnek merész céljaink. 1-2 éven belül pláne, főleg hogy év végén lesz cap space erősíteni. (Clark, jövőre Reed hosszabbítása azért prioritás)
A mai defenset nem tudom hova tenni, ez honnan jött. Carroll továbbra is top3 coach of the year.

Griffinnek szóljatok hogy minden meccs MNF!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.instagram.com/p/BrO5HbmhOnX/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=axzzb4ioecz
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Wagner már megint mit művelt. Hát még Russell. Jó lenne, ha ezeket a hülyeségeit elfelejtené mert ezt az interceptiont még az általános iskolában se magyarázná ki.
Matthew99
Nagyon szépen köszönöm 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Wagner már megint mit művelt. Hát még Russell. Jó lenne, ha ezeket a hülyeségeit elfelejtené mert ezt az interceptiont még az általános iskolában se magyarázná ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
ki mit vár a hajnali meccstől?

Amit én gondolok:

- Úgy tűnik mindkét csapat bent lesz WC helyen és jelenleg a maximum egy 5. hely lehet mindkettő csapatnak. Fontos lenne a győzelem,mert szerintem a 5th seed a Dallas ellen jobb lenne mint a Chicago ellen.
- Én egy Panthers meccshez hasonló passzorientált offenset várok, de kiváncsi leszek Simmons hogy tudja helyettesíteni Flukert. Explosive play-ek megint ülni fognak szerintem
- védelembe secondarynek kemény napja lesz a Thielen,Diggs duóval nem tudom mennyire tudjuk levenni őket, de a Patriots-tól láthattuk hogy nem lehetetlen múlt héten
- turnover battle megint kulcsfontosságú lesz, ezért is lenne hangsúlyos a passrush a gyenge viks O-line szemben
- Wagner - Kendricks duóra nagyon kiváncsi leszek, sajnálom hogy Wright nem épült fel, mert ez a trió hatalmas lett volna együtt.
Én személy szerint egy szoros győzelmet várok hazai pályán ami közel vinne a fent leírt 5th seed eléréséhez. Primetime meccsmérleg nekünk kedvez de nem tudom mennyire releváns ez.
12th member
Sima győzelmet 😊
Szerintem egyre jobban összeáll ez a Seahawks.
"Benfentes barátom" visszatért.
Ahogy a nyilatkozatait olvastam hatalmas motiváció van benne plusz a tesója ellen tér vissza.Meg legyünk őszinték ő Igen is csak jó játékos.Na meg talán így lesz pass rush ami meghatározó az egész védelem szempontjából!
Szerintem Griffinék(CB posztokon lévő játékosaink) végre levetkőzik fusztrációjukat és végre jo formájukat fogják hozni főleg Griffin mert a tehetsége megvan ezt már bizonyította elég csak a Dallas elleni mérkőzésre gondolni szezon elején.

Meg Ez Vikings korán sem kelti egy jó csapat benyomását idegenben.Igen az O fal milyensége így ,hogy Fluker kiesett Igen csak kérdőjeles ??(De bízom Solari mester képességében,hogy tudja pótolni a kiesését)

Hát 1000 inkább a Texasiak mint sem,hogy a Macik.
A Dallas jóval gyengébb csapat mint a Chicago.Tény Turbomen sokszor gyenge de ha jó napot fog ki akkor nincs csapat a ligában aki azt Defenst egy jó Trubival megfogja.És igen Trubi képes jol játszani.Szóval inkább a most jó formát is mutató Dallast akarom.

A hátralévő mérkőzésektől nem kel félni igaz a 49er most jól nyomta de ahogy a TE kivették a második félidőben meghalt a támadásuk.Szóval nekünk nem szabad ,hogy problémát okozzanak.
KANSAS:Igen csak sebezhető az a Defens náluk ,mint ahogy láthattuk most hétvégén Lamar Jacksonék ellen.Már pedig ők mint tudjuk mire is alapoznak ?Már mint a Baltimor ?Igen Lamar futására.Na már most mi miben is vagyunk erősek ?"3 fejű futó szőrny"-ben!
És ha valahol akkor futtásal igen is megfogható az Kansas.Főleg hazai pályán!És nagyon remélem arra összeáll Mychal Kendricks és K. J. Wright duó !!!!Mellettük Bobby Wagnerel(azért ez így elég komoly hármas tudna lenni na 😃)

Na szóval az én meglátásom az,hogy most jön 3 Win és akkor 10-5 állunk a Jobbik Wild card helyen szóval a Pintyek ellen simán játszhatt a csere csapat mivel az eredmény tök lényegtelen lesz!Sőt kicsit utánaszámolva ha úgy alakul már Kansas elleni mérközésen is lehet pihentetni.És úgy is meglesz a jobbik Wild card hely!
És pihentetve készülhetünk Amerika "kedvenc"csapata ellen Texasi rangadóra☝

Ja és még egyszer mondom idén konferencia döntőt fogunk játszani tetszik vagy sem!Szóval Kérem a topictársakat kezdjenek el barátkozni a gondolattal!!!

HAJRÁ SEAHAWKS! !
Super Bowl champions 2018
Pontosítani kell ☝
Idén SUPER BOWL FOGUNK JÁTSZANI !!!!!!!!!

Szóval lehet készülni 😃😃
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
ki mit vár a hajnali meccstől?

Amit én gondolok:

- Úgy tűnik mindkét csapat bent lesz WC helyen és jelenleg a maximum egy 5. hely lehet mindkettő csapatnak. Fontos lenne a győzelem,mert szerintem a 5th seed a Dallas ellen jobb lenne mint a Chicago ellen.
- Én egy Panthers meccshez hasonló passzorientált offenset várok, de kiváncsi leszek Simmons hogy tudja helyettesíteni Flukert. Explosive play-ek megint ülni fognak szerintem
- védelembe secondarynek kemény napja lesz a Thielen,Diggs duóval nem tudom mennyire tudjuk levenni őket, de a Patriots-tól láthattuk hogy nem lehetetlen múlt héten
- turnover battle megint kulcsfontosságú lesz, ezért is lenne hangsúlyos a passrush a gyenge viks O-line szemben
- Wagner - Kendricks duóra nagyon kiváncsi leszek, sajnálom hogy Wright nem épült fel, mert ez a trió hatalmas lett volna együtt.
Én személy szerint egy szoros győzelmet várok hazai pályán ami közel vinne a fent leírt 5th seed eléréséhez. Primetime meccsmérleg nekünk kedvez de nem tudom mennyire releváns ez.
12th member
Sima győzelmet 😊
Szerintem egyre jobban összeáll ez a Seahawks.
"Benfentes barátom" visszatért.
Ahogy a nyilatkozatait olvastam hatalmas motiváció van benne plusz a tesója ellen tér vissza.Meg legyünk őszinték ő Igen is csak jó játékos.Na meg talán így lesz pass rush ami meghatározó az egész védelem szempontjából!
Szerintem Griffinék(CB posztokon lévő játékosaink) végre levetkőzik fusztrációjukat és végre jo formájukat fogják hozni főleg Griffin mert a tehetsége megvan ezt már bizonyította elég csak a Dallas elleni mérkőzésre gondolni szezon elején.

Meg Ez Vikings korán sem kelti egy jó csapat benyomását idegenben.Igen az O fal milyensége így ,hogy Fluker kiesett Igen csak kérdőjeles ??(De bízom Solari mester képességében,hogy tudja pótolni a kiesését)

Hát 1000 inkább a Texasiak mint sem,hogy a Macik.
A Dallas jóval gyengébb csapat mint a Chicago.Tény Turbomen sokszor gyenge de ha jó napot fog ki akkor nincs csapat a ligában aki azt Defenst egy jó Trubival megfogja.És igen Trubi képes jol játszani.Szóval inkább a most jó formát is mutató Dallast akarom.

A hátralévő mérkőzésektől nem kel félni igaz a 49er most jól nyomta de ahogy a TE kivették a második félidőben meghalt a támadásuk.Szóval nekünk nem szabad ,hogy problémát okozzanak.
KANSAS:Igen csak sebezhető az a Defens náluk ,mint ahogy láthattuk most hétvégén Lamar Jacksonék ellen.Már pedig ők mint tudjuk mire is alapoznak ?Már mint a Baltimor ?Igen Lamar futására.Na már most mi miben is vagyunk erősek ?"3 fejű futó szőrny"-ben!
És ha valahol akkor futtásal igen is megfogható az Kansas.Főleg hazai pályán!És nagyon remélem arra összeáll Mychal Kendricks és K. J. Wright duó !!!!Mellettük Bobby Wagnerel(azért ez így elég komoly hármas tudna lenni na 😃)

Na szóval az én meglátásom az,hogy most jön 3 Win és akkor 10-5 állunk a Jobbik Wild card helyen szóval a Pintyek ellen simán játszhatt a csere csapat mivel az eredmény tök lényegtelen lesz!Sőt kicsit utánaszámolva ha úgy alakul már Kansas elleni mérközésen is lehet pihentetni.És úgy is meglesz a jobbik Wild card hely!
És pihentetve készülhetünk Amerika "kedvenc"csapata ellen Texasi rangadóra☝

Ja és még egyszer mondom idén konferencia döntőt fogunk játszani tetszik vagy sem!Szóval Kérem a topictársakat kezdjenek el barátkozni a gondolattal!!!

HAJRÁ SEAHAWKS! !
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Sziasztok!
ki mit vár a hajnali meccstől?

Amit én gondolok:

- Úgy tűnik mindkét csapat bent lesz WC helyen és jelenleg a maximum egy 5. hely lehet mindkettő csapatnak. Fontos lenne a győzelem,mert szerintem a 5th seed a Dallas ellen jobb lenne mint a Chicago ellen.
- Én egy Panthers meccshez hasonló passzorientált offenset várok, de kiváncsi leszek Simmons hogy tudja helyettesíteni Flukert. Explosive play-ek megint ülni fognak szerintem
- védelembe secondarynek kemény napja lesz a Thielen,Diggs duóval nem tudom mennyire tudjuk levenni őket, de a Patriots-tól láthattuk hogy nem lehetetlen múlt héten
- turnover battle megint kulcsfontosságú lesz, ezért is lenne hangsúlyos a passrush a gyenge viks O-line szemben
- Wagner - Kendricks duóra nagyon kiváncsi leszek, sajnálom hogy Wright nem épült fel, mert ez a trió hatalmas lett volna együtt.
Én személy szerint egy szoros győzelmet várok hazai pályán ami közel vinne a fent leírt 5th seed eléréséhez. Primetime meccsmérleg nekünk kedvez de nem tudom mennyire releváns ez.
12th member
Én lehet inkább a Bearst választanám a Dallas ellenében.
Mindkét védelem bivaly, de míg a Cowboys offense Zekével meg Cooperrel azért okozhat bajt, (még akkor is ha Dak max középszert nyújt), de a macik oldalán nem érzem ugyanezt a langyos WR sorral, meg a néhány meccsen elég bust szagú Trubival.

Nagy érdekesnek ígérkezik amúgy az idei NFC PO. Lesznek űroffensek (Rams, Saints) meg bivaly védelmek (Bears, Dallas), meg mi, a Vikings-el karöltve olyan félúton. Kíváncsian várom mi sül ki belőle.

A Vikings ellen azért szeretnék W-t, mert egyre kevésbé hiszek a két sima csoportmeccsben, és ha valahol neadjisten botlunk, akkor ne a Chiefs elleni legyen már a must win game a PO-hoz.
Ez a viking gárda szerencsével verhető.

(A Coleman-Thielen csata is kemény lesz, de a Diggs-Griffin lesz az igazán melegpálya.)
akdestroyer
jogos amit mondasz Trub nagyon inkonzistens és PO-ban lehet mégjobban kijönne ez belőle, de a védelmüket én jobban tartom és januárban jobb lenne a Dallas fedett stadion mint a fagyos tundra 😀 plusz Prescott is megtesz gyakran mindent azért hogy elbukják a meccset

DE majd ráérünk persze akkor matekozni ha már biztos a PO nem szeretném elkiabálni.. Egyébként a 2kötelező meccsünktől én is tartok, főleg a 49ers ellenitől jövőhéten
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Sziasztok!
ki mit vár a hajnali meccstől?

Amit én gondolok:

- Úgy tűnik mindkét csapat bent lesz WC helyen és jelenleg a maximum egy 5. hely lehet mindkettő csapatnak. Fontos lenne a győzelem,mert szerintem a 5th seed a Dallas ellen jobb lenne mint a Chicago ellen.
- Én egy Panthers meccshez hasonló passzorientált offenset várok, de kiváncsi leszek Simmons hogy tudja helyettesíteni Flukert. Explosive play-ek megint ülni fognak szerintem
- védelembe secondarynek kemény napja lesz a Thielen,Diggs duóval nem tudom mennyire tudjuk levenni őket, de a Patriots-tól láthattuk hogy nem lehetetlen múlt héten
- turnover battle megint kulcsfontosságú lesz, ezért is lenne hangsúlyos a passrush a gyenge viks O-line szemben
- Wagner - Kendricks duóra nagyon kiváncsi leszek, sajnálom hogy Wright nem épült fel, mert ez a trió hatalmas lett volna együtt.
Én személy szerint egy szoros győzelmet várok hazai pályán ami közel vinne a fent leírt 5th seed eléréséhez. Primetime meccsmérleg nekünk kedvez de nem tudom mennyire releváns ez.
12th member
Szia nem tudod véletlenül ,hogy K. J. Wrightnak milyen sérülése van ? És ,hogy előreláthatólag meddig lesz sérült ? Mert én csak annyit találtam ,hogy térd.
Rózsa Sándor
pontosat én sem tudok de előszezon óta bajlódik vele nem mondtak timeline-t a visszatérésére engem az se lepne meg, ha csak januárba játszana újra ( reméljük fogunk januárba is focizni azért)