Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mosley 17M/év.
Wagner elképesztően drága lesz
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hosszabbító ERFA-k:
Branden Jackson DE
Tyler Ott LS
Jordan Simmons OG
Shalom Luani S
David Moore WR
Joey Hunt C
mind olcsó depth játékosok, jó hogy maradnak.

Korábban pedig Akeem King CB (RFA) kapott tendert. az is jó, elég jól szált be TEk ellen.
Fant és Jefferson is RFAk, remélem olcsóbban visszahozhatóak mint az RFA tender.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Vártok amúgy valami nagy durrantást tőlünk a következő pár napban, vagy visszaaludhatok? 😀
akdestroyer
aludj vissza, Clarkot, Wilsont, Wagnert és Reedet kell majd megfizetni nem Trent Brownoknak adni rekordszerződéseket.
majd mikor lecsenget a nagycirkusz akkor jön Schneider és igazol majd kisebb nevű olcsóbb játékosokat. Lesz bőven érkezős, mert nagyon vékony a roster.
braxa88
Ez mind igaz lehet, de én azért egy kicsit sajnálom Coleman-t és Davis-t is. Ha Carsont megint agyonverik akkor jól jönne, Penny mellett meg azért még mindig ott figyel a kérdőjelem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vártok amúgy valami nagy durrantást tőlünk a következő pár napban, vagy visszaaludhatok? 😀
akdestroyer
aludj vissza, Clarkot, Wilsont, Wagnert és Reedet kell majd megfizetni nem Trent Brownoknak adni rekordszerződéseket.
majd mikor lecsenget a nagycirkusz akkor jön Schneider és igazol majd kisebb nevű olcsóbb játékosokat. Lesz bőven érkezős, mert nagyon vékony a roster.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Vártok amúgy valami nagy durrantást tőlünk a következő pár napban, vagy visszaaludhatok? 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shamar Stephen -> Vikings
Mike Davis -> Bears.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lassan mi is csinalhatnánk valamit...
12th member
2-3 nap mulva
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Lassan mi is csinalhatnánk valamit...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Coleman a Lionsé. évi 9M.
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Chancellor hosszútávú szerződésével megszívtuk. Thomas nem kapott ilyet, nehogy ugyanúgy járjunk vele és mit ad Isten, le is sérült, kvázi "megérte" nem hosszútávú szerződést kötni vele, igazolódott az elmélet. Lehet, hogy most (túlságosan) félünk ilyen szerződéseket kötni?
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Wilson, Wagner, Clark szerződése jár le 2020ban :/
Cap space van rájuk ne tököljünk.
braxa88
ja meg ugye Reed is.
hát így hogy Clark fr.taggel eladó, kurvára nem állunk jól.

minden FA-nk lelép, és szerintem még középkategóráis FA-k se fognak jönni. Eléggé lószar offseason ez
és van 4 db pick a drafton...
braxa88
Erre még jöhet egy Clark holdout, aztán kiszáll E.T. lehet hogy Wright is, meg Fluker is, a CB fronton nekem egyáltalán nem életbiztosítás a Flowers-Griffin duó. Van gond bőven. De hát tavaly is elsirattuk a csapatot, főleg 0-2-nél, aztán csak becsúsztunk a PO-ba.
Mondjuk voltak érthetetlen dolgok, pick Hundley-ért, aztán idehozzuk Lynch-et, Luani meg számomra szinte teljesen észrevétlen maradt egész idényben. Persze őérte is ment a pick.
Amit viszont nagyon utálok, hogy Sherman állandóan beleugat a dolgainkba, meg folyamatosan duruzsol a fülekbe. Külsősként látszik igazán mekkora köcsög a manus.

Na de a lényeg, a két koronagyémántot (Wilson, Wagner) itt tartani nyugdíjig!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson, Wagner, Clark szerződése jár le 2020ban :/
Cap space van rájuk ne tököljünk.
braxa88
ja meg ugye Reed is.
hát így hogy Clark fr.taggel eladó, kurvára nem állunk jól.

minden FA-nk lelép, és szerintem még középkategóráis FA-k se fognak jönni. Eléggé lószar offseason ez
és van 4 db pick a drafton...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson, Wagner, Clark szerződése jár le 2020ban :/
Cap space van rájuk ne tököljünk.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/1104820443855364104


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
draft:

Annyiféle mehetünk hogy nincs is most kiszemeltem, és akkor az FA is bezavarhat. Remélhetőleg hozunk is 2-3 kezdőkalibert.


DE: Clark melletti másik poszt lyukas, de ott van Green vagy Martin mint fiatal. Jordan FA.
DT: Reed melletti másik poszt lyukas, de ott van Ford és Jones mint fiatal.
OG: Fluker és Sweezy is FA, sztem előbbi marad. Simmons és Pocic van mint fatalok depthnek, Simmons jó volt.
LB: Wright FA, ott van Griffin mint fiatal.
TE: Dissly remélem berobban, blokkolóként szinte biztos, de jó lenne ha olyan elkapó teljesítményt tudna mint azt év elején. Dickson és Vannett is van, TE-t remélem nem hozunk.
CB: Griffin és Flowers gyenge páros, de fiatal és tehetség van bennük, Coleman FA, mögöttük senki
WR: Lockett és Baldwin nagyon király páros, Moore gyenge, rajta jó lenne upgradelni. Azt sajnálom hogy Jaron Brown nem lett az amit vártam
S: McDougald király, Thompson nagyon nem Hill-ben bízok. Remélem valamelyik felnő.

QB, OT és RB poszton megvagyunk. az nem sok 😀

Ami jó lenne:
Megtartani: Fluker, Wright, Dion Jordan, Coleman. Többiek mehetnek (annyira szomorú, hogy Earl Thomas most jutott csak eszembe 😕 ).
FAn erősíteni: Hozni egy OG-t, pl: James Carpenter, Rodger Saffold, Quinton Spain vagy John Miller...
-DE poszton az lenne a jó ha Martin vagy Green berobbanna, és ugyanígy Ford a DT poszton. Így ide még nem költenék, és draft elején se biztos hogy hoznék embert. Mondjuk a Reed-Ford duó ha király is lesz, akkor is vékony. Bár ha CB, LB és OG posztoko eltűnik a need FAn akkor ide kell draftolni.
-CB posztra költenék: Ronald Darby lenne a legdrágább, akár ő is. Olcsóbb megoldás Pierre Desir, Bradley Roby, Steven Nelson, Morris Claiborne. De ők sztélső CBk, így Griffin vagy Flowers kiszorulna a kezdőből. Így szerintem nem fogunk ilyen CBket hozni, hanem egy nickel (Coleman hosszabbítása, vagy Bryce Callahan, Darqueze Dennard) igazolása esélyesebb
LB: Wrightot meg kéne tartani, de teszteli a piacot. Ha nem marad, akkor Griffin lesz a next man up, Illetve draft, szerintem jelenleg a LB a legesélyesebb az első választással a drafton.
Vagy OG, attól függ ide hozunk FAn ember(eket).

szóval 5-6 féle út felé is mehetünk jelenleg, de pár héten belül okosabbak leszünk, meglátjuk, hogy a FAn milyen aktívak leszünk, a tavalyinál nagyobb neveket várok.

ja meg kicker, az se árt. Egy jó Jason Myers aki tavaly a TCben kikapott Janitól, most megint elérhető mint már pro bowler kicker. Kicsit drágábban.

szóval draft:
1,3,4,5.körök vannak
1.körből letrade vagy 2-3x. Jó lenne kihozni vmi ilyesmit:
2.kör közepevége felé húznánk először, aztán kétszer a 3.ban, majd 4-5-6-7.körben 1-1x.

FA után újra megnézzük hogy állunk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na majd amikor megkapja az 5 év/90 milliós szerződését is^^

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Frank Clark megkapta a taget Schefter szerint

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
braxa88
Ez így nagyon soványka. Marad az FA meg a kuka.
garrett27
Megérte offseasonben Luani-ert es Hundleyert odaadni a 6-7.körös pickeinket...
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
braxa88
Ez így nagyon soványka. Marad az FA meg a kuka.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20190219-megoltek-a-korabbi-nfljatekost-anthony-tj-cunningham-seattle-seahawks.html
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nekem egy egy olyan XXL XLVIII méretű 12-es zászló van kifeszítve az ágyam fölé, amit saját kézzel horgoltam a CenturyField szent gyepszőnyegét
és őshonos halászsas tollakat felhasználva, a készterméket pedig seattle-i szűzlányok vérével és egy marék Skittles-zel szenteltem meg.
(Az egyik sarkán van egy egészalakos dombornyomott JohnSchneider.)

Ennyi.
akdestroyer
Fogadjunk, hogy a végén az egészet PC rágógumijával ragasztottad a falra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀
akdestroyer
Hiányolom a 12-es zászlót. az IGAZI szurkolónak az van. bocs

😀
petey
Egy igazi fannak olyan 12 zászlója van amit saját kezüleg horgolt. 😉
BigBaltazar
A saját hajából... 😀
Matthew99
Vagy pöcs szőrből 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez volt a 14. SB amit láttam, de így még egyiket se untam. Már majdnem Pro Bowl szintű volt. Kíváncsi leszek erre a Rams-re jövőre, amikor előjövünk a hosszú pihiből és törlesztünk nekik az idei dupla zakóért. Persze ez nem az a hely ahol szeretni szokták a Kosokat, én sem teszem, a SB-ba jutásuk történelmet írt (ugye bíróságig jutott a dolog), most meg ez a harmatgyenge, fogalmatlan játék a SB-ban. Sokkal többet vártam tőlük. Az év meccsén teljes betojás.
garrett27
Off
Mivel egyik csapatot sem csípem, ezért ma, munka után terveztem, hogy megnézem. Sejtettem, h Goff még kevés az SB-hez, de Gurley - sérülés ide, sérülés oda - leolvadása a PO-ban eléggé meglepett. Következő szezonban is erősek lesznek az biztos, de ilyen SB győzelmi lehetőségük nem tudom mikor lesz legközelebb.
On
Sonics
azért annak örülök hogy a csoportellenfelek mikor SB runjuk volt olyan QBkal jutottak be mint Kopernikusz és Goff 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nekem egy egy olyan XXL XLVIII méretű 12-es zászló van kifeszítve az ágyam fölé, amit saját kézzel horgoltam a CenturyField szent gyepszőnyegét
és őshonos halászsas tollakat felhasználva, a készterméket pedig seattle-i szűzlányok vérével és egy marék Skittles-zel szenteltem meg.
(Az egyik sarkán van egy egészalakos dombornyomott JohnSchneider.)

Ennyi.