Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Luck visszavonulasaval szinte biztossa valt, hogy a 2012-es draft class (jatekoskent) legsikeresebb QB-ja RW lett/lesz.

Kor Pick Csapat
1 1 (Colts) Andrew Luck
1 2 (Redskins) Robert Griffin III
1 8 (Dolphins) Ryan Tannehill
1 22 (Browns) Brandon Weeden
2 57 (Broncos) Brock Osweiler
3 75 (Seahawks) Russell Wilson
3 88 (Eagles) Nick Foles
4 102 (Redskins) Kirk Cousins

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
BigProtein Seattle Seahawks Washington Huskies 6

Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?
BigProtein
Szia!
Próbáljuk rózsaszínű szemüveggel, de amíg Ifedi a megingathatatlan nagybetűs megoldás RT-ben, addig nagyon nehéz. 😀

Brown-Iupati-Britt-Fluker-Ifedi lesz kb amúgy.
Futáshoz középszer, passprotectionben bottom 5 (nem véletlenül nem is erőltetjük), de szerintem idén is javulás várható.

Az a baj, hogy a Cable-expirement nyomait még Dante Scarnecchiának is több évbe kerülne teljesen eltüntetni.
De már kifelé tartunk a gödörből, a fekete lyuk most épp Oakland-ben készül felszippantani mindent. Pontosabban mindent amit Josh Gordon még nem szippantott fel. 😀
akdestroyer
Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?
BigProtein
Szia!
Próbáljuk rózsaszínű szemüveggel, de amíg Ifedi a megingathatatlan nagybetűs megoldás RT-ben, addig nagyon nehéz. 😀

Brown-Iupati-Britt-Fluker-Ifedi lesz kb amúgy.
Futáshoz középszer, passprotectionben bottom 5 (nem véletlenül nem is erőltetjük), de szerintem idén is javulás várható.

Az a baj, hogy a Cable-expirement nyomait még Dante Scarnecchiának is több évbe kerülne teljesen eltüntetni.
De már kifelé tartunk a gödörből, a fekete lyuk most épp Oakland-ben készül felszippantani mindent. Pontosabban mindent amit Josh Gordon még nem szippantott fel. 😀
akdestroyer
hát igen sajnos én is úgy látom hogy ez a sor még mindig gyenge és idén is sok baj lehet velük

Szerkesztette: BigProtein

💙💚GO HAWKS💚💙
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?
BigProtein
Szia!
Próbáljuk rózsaszínű szemüveggel, de amíg Ifedi a megingathatatlan nagybetűs megoldás RT-ben, addig nagyon nehéz. 😀

Brown-Iupati-Britt-Fluker-Ifedi lesz kb amúgy.
Futáshoz középszer, passprotectionben bottom 5 (nem véletlenül nem is erőltetjük), de szerintem idén is javulás várható.

Az a baj, hogy a Cable-expirement nyomait még Dante Scarnecchiának is több évbe kerülne teljesen eltüntetni.
De már kifelé tartunk a gödörből, a fekete lyuk most épp Oakland-ben készül felszippantani mindent. Pontosabban mindent amit Josh Gordon még nem szippantott fel. 😀
akdestroyer
Nope, nálunk Chung szippant, Gordon csak pöfékel. Scarral egyetértek 😊)

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?
BigProtein
Szia!
Próbáljuk rózsaszínű szemüveggel, de amíg Ifedi a megingathatatlan nagybetűs megoldás RT-ben, addig nagyon nehéz. 😀

Brown-Iupati-Britt-Fluker-Ifedi lesz kb amúgy.
Futáshoz középszer, passprotectionben bottom 5 (nem véletlenül nem is erőltetjük), de szerintem idén is javulás várható.

Az a baj, hogy a Cable-expirement nyomait még Dante Scarnecchiának is több évbe kerülne teljesen eltüntetni.
De már kifelé tartunk a gödörből, a fekete lyuk most épp Oakland-ben készül felszippantani mindent. Pontosabban mindent amit Josh Gordon még nem szippantott fel. 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?
BigProtein
működik
több mint 4 éve
BigProtein Seattle Seahawks Washington Huskies 6
Sziasztok 😊 hogy látjátok a kedő OL-t?

💙💚GO HAWKS💚💙
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Lynch, hogy van... Most láttam milyen szép fejest kapott...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amíg kezdők voltak tetszett. Carson állat, offense működött, Poona alázott, a kezdő cbket verte Thielen de ezt tudjuk.
Penny és Carson között szakadék, 1.körös bustszag.
Sok rookie sérült, ez eléggé aggaszt, vmint az h Fant és Jones is, igy Nkansah a LT csere, aki irtó szar.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Poona bőven all-pro kaliber
1,5negyed alatt kb: 3tfl, 1ff
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Félidei gyorsértékelő.

Nyílván semmit sem tudunk, csak azt hogy nagyon-nagyon izgalmas lesz az 53-as keretszűkítés.

A preseason előtt megnéztem a 4-5 legrelevánsabb oldal 53-as jóslatát, és szerintem olyan helyeken várható a legnagyobb meglepetés ahol amúgy a legnagyobb konszenzus volt. 😀

Itt van Jazz Ferguson, aki nem lesz azonnali kezdő, de szerintem hatalmas fogás az UDFA-k közt, és a keretben VAN a helye.
A majdnem TD elkapása tegnap este fantasztikus volt!
De ki helyett?

A LB sorban is overflow van, Calitro minden jóslatban cutolva lett, én se látom a helyét, hacsak nem vágunk ki valakit a frissen draftoltak közül (nyílván nem 😀). De már második meccse mutatja azt, hogy igenis számítani kéne rá.
Ha kivágjuk, valaki nagyon jól jár majd vele, mert átlag feletti csere.

Shead-et nagyon szeretem, tegnap is zseniális volt, (nem csak az INT ret TD miatt, amúgy is), ebben a vanilla secondaryban lenne is helye, de itt is vezéráldozatot kell hozni, ha nem frissen draftoltakat cutolunk. Mert ők is ígéretesek. T.Thompson széke inog, pedig az egyik kedvencem. Csak szar, egyelőre. 😀

RB-ben X.Turnerre hívnám fel a figyelmet, aki kurva nagy fogás volt. Kiváló mélység lesz Carson mögött. Csak itt is kinek a helyén?
Amúgy meg ezért nem hozunk 1.körben RB-et.
Penny 6 rec for -2 yard, legendás.

Myers-el a rugó poszt megoldva, VÉGRE, Dickson meg simán kurva jó volt, tegnap is 50 yard felett átlagolt.

Ezeket érdemes figyelni, minden más majd a szezon kezdetén kiderül.
Valamit kihagytam?
akdestroyer
Wilson? 😀
petey
Ö mar kiegett!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Félidei gyorsértékelő.

Nyílván semmit sem tudunk, csak azt hogy nagyon-nagyon izgalmas lesz az 53-as keretszűkítés.

A preseason előtt megnéztem a 4-5 legrelevánsabb oldal 53-as jóslatát, és szerintem olyan helyeken várható a legnagyobb meglepetés ahol amúgy a legnagyobb konszenzus volt. 😀

Itt van Jazz Ferguson, aki nem lesz azonnali kezdő, de szerintem hatalmas fogás az UDFA-k közt, és a keretben VAN a helye.
A majdnem TD elkapása tegnap este fantasztikus volt!
De ki helyett?

A LB sorban is overflow van, Calitro minden jóslatban cutolva lett, én se látom a helyét, hacsak nem vágunk ki valakit a frissen draftoltak közül (nyílván nem 😀). De már második meccse mutatja azt, hogy igenis számítani kéne rá.
Ha kivágjuk, valaki nagyon jól jár majd vele, mert átlag feletti csere.

Shead-et nagyon szeretem, tegnap is zseniális volt, (nem csak az INT ret TD miatt, amúgy is), ebben a vanilla secondaryban lenne is helye, de itt is vezéráldozatot kell hozni, ha nem frissen draftoltakat cutolunk. Mert ők is ígéretesek. T.Thompson széke inog, pedig az egyik kedvencem. Csak szar, egyelőre. 😀

RB-ben X.Turnerre hívnám fel a figyelmet, aki kurva nagy fogás volt. Kiváló mélység lesz Carson mögött. Csak itt is kinek a helyén?
Amúgy meg ezért nem hozunk 1.körben RB-et.
Penny 6 rec for -2 yard, legendás.

Myers-el a rugó poszt megoldva, VÉGRE, Dickson meg simán kurva jó volt, tegnap is 50 yard felett átlagolt.

Ezeket érdemes figyelni, minden más majd a szezon kezdetén kiderül.
Valamit kihagytam?
akdestroyer
Wilson? 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Félidei gyorsértékelő.

Nyílván semmit sem tudunk, csak azt hogy nagyon-nagyon izgalmas lesz az 53-as keretszűkítés.

A preseason előtt megnéztem a 4-5 legrelevánsabb oldal 53-as jóslatát, és szerintem olyan helyeken várható a legnagyobb meglepetés ahol amúgy a legnagyobb konszenzus volt. 😀

Itt van Jazz Ferguson, aki nem lesz azonnali kezdő, de szerintem hatalmas fogás az UDFA-k közt, és a keretben VAN a helye.
A majdnem TD elkapása tegnap este fantasztikus volt!
De ki helyett?

A LB sorban is overflow van, Calitro minden jóslatban cutolva lett, én se látom a helyét, hacsak nem vágunk ki valakit a frissen draftoltak közül (nyílván nem 😀). De már második meccse mutatja azt, hogy igenis számítani kéne rá.
Ha kivágjuk, valaki nagyon jól jár majd vele, mert átlag feletti csere.

Shead-et nagyon szeretem, tegnap is zseniális volt, (nem csak az INT ret TD miatt, amúgy is), ebben a vanilla secondaryban lenne is helye, de itt is vezéráldozatot kell hozni, ha nem frissen draftoltakat cutolunk. Mert ők is ígéretesek. T.Thompson széke inog, pedig az egyik kedvencem. Csak szar, egyelőre. 😀

RB-ben X.Turnerre hívnám fel a figyelmet, aki kurva nagy fogás volt. Kiváló mélység lesz Carson mögött. Csak itt is kinek a helyén?
Amúgy meg ezért nem hozunk 1.körben RB-et.
Penny 6 rec for -2 yard, legendás.

Myers-el a rugó poszt megoldva, VÉGRE, Dickson meg simán kurva jó volt, tegnap is 50 yard felett átlagolt.

Ezeket érdemes figyelni, minden más majd a szezon kezdetén kiderül.
Valamit kihagytam?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a DK műtét is óriási reményekre ad okot...
Hanni
Rutinmutet allitolag. Az ilyen utan ket hettel mar lazan jatszani szoktak elesben. O kihagyja az eloszezon tovabbi reszet gondolom, de az elso hetre mar rendben kell lennie.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a DK műtét is óriási reményekre ad okot...
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Látta valaki a vikings elleni meccset?
A statik alapján Myers edzése megvolt.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
J. T. Barrett QB érkezett

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szegény Kearse 😕
braxa88
Valóban csúnya volt. 😕

A Bevell bemutatkozása sem sikerült túl szépre...

több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
szegény Kearse 😕
braxa88
Nem nézett ki jól:/ Pats ellen mindig tört hawks-ex, játékosnak valami, most Kearse anno Lane..
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szegény Kearse 😕
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem játszik holnap hajnalban: Wilson, Carson, Lockett, Dissly, Ed Dickson, Hollister, McKissic, Iupati, Haynes, Knox, Prosise, Homer, Collier, Wagner, Wright, Flowers, Griffin, McDougald, Hill, Ansah, Christmas.

-Geno Smith kezd, aztán jöhet Paxton, hát nem megéri felkelni?! 😀
-RBk közül Penny és Scarbough csak aki játszik, nyílván előbbi se túl sokat.
-kezdő OL is max 1-2 támadadósort lesz fenn, lehet annyit se
-A fiatalok sokat játszanak
-Metcalf, Jennings, Ursua, Jazz, Green, Martin, Barton, BKK, Blair, Amadi, Shaquem, Simeon Thomas azok akik engem érdekelnek.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Köszi!
Ezen a Jaron Brown megszólaláson felröhögtem. 😆
De legyen!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem követtem az edzőtábor eseményeit. Van valami erdemleges info?
(Azon kivul hogy mindenki MVP formában van 🙂 )
funkyparduc
-Poona jó
-Geno vs paxton Lynch harc a csereposztért epikus 😀
-Ansah állítólag első hétre jó lesz de még külön mozog
-Amadi és Shead is inkább S mint CB egyenlőre
-Metcalf már hamar WR2 lehet
-Hollister az elkapó TE.
-Carson még mindig a legjobb RB a csapatban
-sok a kisebb sérülés: iupati, metcalf, barton, bbk, hill, ed dickson, collier, prosise,
-Jaron Brown azt mondta idén kinyitjuk a playbookot 😀
-ncb: egyenlőre Akeem King a kezdő. Esélyes még amadi, kalan reed és jamar taylor a posztra.
-Mingo már nem slb hanem edge rusher
-ha Ansah egészséges és reed eltiltásával számolva a Jefferson, Ford, Woods, Ansah sor kezd. Marsh, Green, Martin, Jackson, Mitchell még fontos a rotációba.
-kezdő slb Kendricks. Többet leszünk állítólag 3LBvel fenn mint tavaly, amikor Coleman kb fulltime kezdő volt
WR: Lockett, Metcalf, Moore és Brown helye biztos. Maradék 1-2 helyre esélyes Jennings, Turner, Ursua, Jazz F, Reynolds.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Nem követtem az edzőtábor eseményeit. Van valami erdemleges info?
(Azon kivul hogy mindenki MVP formában van 🙂 )

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én erősen látom magam előtt, hogy maximum a harmadik héttel bezárólag szerzünk majd edge rushert, egy 2.-3.körös trade-del. Meg jó drága fizetéssel.
Csak akkor a Clark sztorinak mi értelme volt. Brrr.
akdestroyer
Collier 1.kör rookie
Green 3.kör 2.éve jön
Martin ígéretes 2.éves
+Ansah
Nem hoznak még egy fiatalt ilyen áron idén. Meg kell nézni hogy Green és Collier kezdő szint e.
Én Martinból kinézek egy 10+sackes szituácios speed edge rushert
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Én erősen látom magam előtt, hogy maximum a harmadik héttel bezárólag szerzünk majd edge rushert, egy 2.-3.körös trade-del. Meg jó drága fizetéssel.
Csak akkor a Clark sztorinak mi értelme volt. Brrr.