Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Érkezett Jamal Adams, wow.
Két első köröst küldtetek és egy harmadik köröst, cserébe jött Adams meg egy negyedik kör.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Úgy látszik új taggal bővült a Wilson család.
Win Harrison Wilson megszületett.
🙂

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 190
Bennett papa szögre akasztotta a sisakot...
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157258854261722&id=84249551721&sfnsn=mo
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Russell Wilson rendesen kimaxolta az éjjeli interjúját. Egyenesen a medencéjéből beszélt a Jimmy Kimmel helyére beugró Wingerrel akarom mondani Joel McHalelel. 😊
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
 www.instagram.com/p/CChzfrCjeNv/?igshid=w3a50lx7ny5b

Azert az ilyen statikra jo ranezni. 🙂

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ja nem mondtam, hétfőn hívott a volt munkaadóm, hogy hallják készülök a városi konkurenciához.... ez nagyon nem jó, csalódottak. Felhívták a figyelmem a versenysemlegességire, titoktartásira. Mondtam, hogy az elsőt küldjék át, mert ilyet nem írattak alá. Amúgy megköszöntem, mert nem tudtam, hogy megnyertem a melót. ... és ma megtudtam, tényleg megnyertem. 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mik a hírek?
Clowneynak van csapata? Linkdinen toljunk neki melókat? 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A CSAPAT- Tessék megnézni! 😊

 www.youtube.com/watch?v=NgWbNSy3Pp0&feature=youtu.be
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mert én azt is szeretem látni ha más üti a Frisci/Rams/Cards triót, nem beszélve a Peccről.
Már ugye ha lesz szezon és RW nem lesz addig covidos.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.
garrett27
Miért? Én már két éve csak streamen nézem még a Seahawks meccseket is.
BigBaltazar
Mert Garrett testvérünk szereti, ha fáj. 😊
Helmut Zimmer
-anyu! anyu! b*sznak a kutyák!
-ugyan kisfiam, ne nézz oda.
-de fáj...!!
peach
hát ja, amúgy sem lesz szezon.... 😊
Helmut Zimmer
De ha lesz is szezon, köszönet nem lesz benne.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.
garrett27
Miért? Én már két éve csak streamen nézem még a Seahawks meccseket is.
BigBaltazar
Mert Garrett testvérünk szereti, ha fáj. 😊
Helmut Zimmer
-anyu! anyu! b*sznak a kutyák!
-ugyan kisfiam, ne nézz oda.
-de fáj...!!
peach
hát ja, amúgy sem lesz szezon.... 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.
garrett27
Miért? Én már két éve csak streamen nézem még a Seahawks meccseket is.
BigBaltazar
Mert Garrett testvérünk szereti, ha fáj. 😊
Helmut Zimmer
-anyu! anyu! b*sznak a kutyák!
-ugyan kisfiam, ne nézz oda.
-de fáj...!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.
garrett27
Miért? Én már két éve csak streamen nézem még a Seahawks meccseket is.
BigBaltazar
Mert Garrett testvérünk szereti, ha fáj. 😊
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.
garrett27
Miért? Én már két éve csak streamen nézem még a Seahawks meccseket is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem ide tartozik tudom, de ha ősszel nem lesz Arena4 a Telekomnál is, akkor kissé/nagyon/kurvára ideges leszek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az 1. nagy csapat a 84 es Hawks.
Aki esetleg kevésbé ismeri az AFC-s időszakot, annak külön érdekes. Edzőbá talán tavaly előtt ment el, akkor annak itt nem volt túl nagy visszhangja, pedig nem akárki volt. Szóval mindenképpen hiánypótló alkotás.

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla!  twitter.com/MySportsUpdate/status/1278511900100263936
iktriad
Végülis... itt még nem volt. 😀

(őszintén csalódnék ebben az offseasonben, ha Tonyó Brown nem bukkanna fel 2-3 csapatnál...)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Matthewnak igaza van, hiszen semmi különbség aközött, amikor szabad vegyérték nélküli (szerződéssel rendelkező játékosok), és szabad vegyértékkel rendelkező atom (free agent) próbál reakcióba lépni.
Csak azért próbáltam ezt a példát hozni, mert valahogy le akartam írni a varázsszót...chemistry. 😀
Helmut Zimmer
Carroll és AB között aztán lenne chemistry, bár nem tudom, hogy melyikük kedveli jobban az aranyat

 kemiateszt.uw.hu/jellemzes/jellemz/saletromsav.htm
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Matthewnak igaza van, hiszen semmi különbség aközött, amikor szabad vegyérték nélküli (szerződéssel rendelkező játékosok), és szabad vegyértékkel rendelkező atom (free agent) próbál reakcióba lépni.
Csak azért próbáltam ezt a példát hozni, mert valahogy le akartam írni a varázsszót...chemistry. 😀
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
Reggio1914
Nem is konkrétan neked szólt. Csak már több helyen olvastam ehhez hasonlót. Én mindig csak akkor hiszem el a pletykákat, ha ott mosolyog egy darab üres papír felett valaki egy kiürült tollal.
Matthew99
Öööööööööööö....... tehát akkor nem tudta aláírni a szerződését😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
Reggio1914
Nem is konkrétan neked szólt. Csak már több helyen olvastam ehhez hasonlót. Én mindig csak akkor hiszem el a pletykákat, ha ott mosolyog egy darab üres papír felett valaki egy kiürült tollal.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
most nem mernek mert lelövik őket

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...