Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....
Helmut Zimmer
És mellé elhappolta az ST coachotokat, Brian Schneidert is!



Larry Izzo lesz az utódja itt.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....
Helmut Zimmer
A Jax 2 ev mulva megint HC-t fog keresni.
undisputedly
Hát lehet 2 év alatt SBt nyerni végülis. 😀 😛
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....
Helmut Zimmer
A Jax 2 ev mulva megint HC-t fog keresni.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
aztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮
petey
Sikeresen kiégetted a topicot, gratulálok!
akdestroyer
segítek szívesen, mint a Sport szeletes csávó

több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
Ilyen helyzetben búcsú-üzenetet kell írni.
Pályázati felhívás: Tegyünk úgy, mintha 2 hete bejelentette volna Carroll, hogy visszavonul. Ebből a szempontból kéne értékelni a helyzetet. 😀
Helmut Zimmer
Hurra!!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ilyen helyzetben búcsú-üzenetet kell írni.
Pályázati felhívás: Tegyünk úgy, mintha 2 hete bejelentette volna Carroll, hogy visszavonul. Ebből a szempontból kéne értékelni a helyzetet. 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
aztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮
petey
Sikeresen kiégetted a topicot, gratulálok!

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
Helmut Zimmer
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛

Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.
Helmut Zimmer
En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.
undisputedly
Adam Thielent , vagy Cole Beasleyt szívesen látnám a csapatban, neki szerintem Wilson is be merné dobi ütemre.

He Peizhang Arizona stateről ideális választás lenne a gyengélkedő LB posztra. Kínai piac imádná a csapatot.
😀
Helmut Zimmer
aztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮

több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kickernek johetne egy latino, a mostani ugyis tul jo, Hori is megmondta a wildcard tulreagalasban... 😀
Es persze egy noi jatekos is, NCAA-ben mar ugyis megvolt a debutalas.
tomz
Félkezű játékosunk már van, így az esélyegyenlőség is kimaxolva. Ja nem, még kell egy nyugdíjas is a csapatba. Bár ha Carroll felmegy a rosterbe akkor ez is meg van oldva.

Viccen kívül, elég sötét éveket vízionálok. Lehet tényleg beragadunk a középszerbe és nem csak rossz lesz nézni a meccseinket (mint eddig általában), de többségében le is zakózunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 190
Kickernek johetne egy latino, a mostani ugyis tul jo, Hori is megmondta a wildcard tulreagalasban... 😀
Es persze egy noi jatekos is, NCAA-ben mar ugyis megvolt a debutalas.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
Helmut Zimmer
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛

Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.
Helmut Zimmer
En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.
undisputedly
Adam Thielent , vagy Cole Beasleyt szívesen látnám a csapatban, neki szerintem Wilson is be merné dobi ütemre.

He Peizhang Arizona stateről ideális választás lenne a gyengélkedő LB posztra. Kínai piac imádná a csapatot.
😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
Helmut Zimmer
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛

Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.
Helmut Zimmer
En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Istenem!
VP for diversity -committee kormányoz -Carroll azt tesz, amit akar.
Pótcselexik ez a csapat, a vak is látja. Jövőre a Niners oda vissza úgy picsán rúg minket, hogy leég a hajunk!!!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
Helmut Zimmer
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛

Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
Helmut Zimmer
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛

Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
undisputedly
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
Na de most tényleg csak levetett gatyákban gondolkodunk? Semmi új és friss szellő modjuk egyetemi vonalról? Ha hülye gondolat szóljatok!
garrett27
Nincs baj szerintem a levetett.gatyaval mert volt hordva van tapasztalat csak az nem mindegy hogy egy ujjonnan divatos ferfi cica nadragot hozunk vagy egy fasza passzolo normalis nadragot 😂
En nem ertek hozza ki jo meg ki nem de sztem Pc t nem is erdekli, biztos h nem dzempont neki se RW se a fal ugyh Gase pont ugyanannyira megfelel neki mint barki mas.

Az meg kizart h olyan felfogasu legxen mint Mcvay vvagy Sanahan , o oldschool edzot keres futas a lenyeg ne felejtsd el.

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na de most tényleg csak levetett gatyákban gondolkodunk? Semmi új és friss szellő modjuk egyetemi vonalról? Ha hülye gondolat szóljatok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Amúgy Jackson nem volt szar OC
Helmut Zimmer
Amúgy Gase sem volt szar OC, nem véletlenül érdemelte ki a támadóguru megszólítást. 😀

Eddig az volt a bajotok, hogy Schotty egy rakás fos.
Helmut Zimmer
Ilyet ki írt? Én biztos nem. 😀

Csak én gondolom úgy hogy PC kritikus mértékben szólt bele a támadójátékba, és ha tavaly kitör egy Let's Schotty Cook kampány akkor idén egy tökmás offenset látunk?

...

Figyelj, én nem követtem Lynn OC munkáját, csak a HC tevékenységéből tudok kiindulni.
Ha azt mondod hogy nem lesz szar, én elhiszem. Annyit írtam csak hogy nekem így elsőre nem tetszene.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szóval szerinted ez a bejelentjük, hogy szerdától 7 forintot drágul a benzin, amire elkezd lázadozni a pórnép, majd szerdán csak 3-at emelünk, és ettől mindenki boldog lesz - művelet? 😀

És ezt tényleg el lehet adni valakinek?

Bedobhatják akár Hue Jackson nevét is, akkor se fogják rajtam átverni, hogy pl egy Lynn jaj de mennyire jó választás volt.
akdestroyer
Eddig az volt a bajotok, hogy Schotty egy rakás fos.
Én erről kivételesen ugyanazt gondolom, mint Csillámpóni, de ez lényegtelen. Most jönne Lynn, akinek ismerjük a HC munkásságát, ami vegyes.

Tudom ez nem számít, de azért én élveztem az ő munkásságát a Billsben, és egyáltalán nem negatív figura. EJ Manuellel, meg Tyroddal a fedélzeten pakolta fel a pontokat, és kifejezetten kreatív futójátékokat hívott LeSeanra, rengeteg ütempasszal operált. Egy olyan évben, amikor Rexyt kibaszták, mint a macskát szarni és széthullott a csapat. Én azért emléxem arra a Bills elleni meccsre, amikor egy elég véleményes Sherman megmozdulás kellett, hogy hazai pályán nyerjen a Hox. Kapott a Hox 430 yardot, 300-at a levegőben a Legion of Boom ... Tyrod ellen. Robert Woodsnak volt 160 Yardja.
Kedvenc szurkolótársunk még át is ment, hogy Tyrod deszar QB. Kúrva jól esett mindenkinek.

Eddig Schotty volt a bajotok, most Lynn a bajotok. .

Szóval maradjunk annyiban, hogy nektek eddig is drága volt a benzin, ha 3 Ft-al, ha 7-el emelik. Nektek valójában az a bajotok, hogy nem elektromos a kocsi. 😀

Amúgy Jackson nem volt szar OC
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Szerintem meg az egyész Gase story ahhoz kell, hogy utána ne fájjon annyira Pep Hamilton, vagy Lynn. 😀
Helmut Zimmer
Van barki akivel kibekulnetek/nenk? Ugy ertem aki elerheto lenne Andy Reidet irni nem er 😂
Aki hozhatna azt amire Wilsonnak es az offensnek szuksege van eltekintve PC tol
Fantomas0429
Ha már mindenképpen ezeket a kiégett/bukott neveket erőltetjük, innen én Doug Pedersonban látnék potenciált, mint OC.

Ő keményen preferálná a jó támadófalat, és kb 2 év alatt fel is húzna RW elé egy közepes-vállalhatót. Imádnám.
Emellett tökös gyerek, simán nekimegy a negyedikre ha úgy van.

Neki örülnék.

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Szóval szerinted ez a bejelentjük, hogy szerdától 7 forintot drágul a benzin, amire elkezd lázadozni a pórnép, majd szerdán csak 3-at emelünk, és ettől mindenki boldog lesz - művelet? 😀

És ezt tényleg el lehet adni valakinek?

Bedobhatják akár Hue Jackson nevét is, akkor se fogják rajtam átverni, hogy pl egy Lynn jaj de mennyire jó választás volt.