Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 451
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Nemzetes és Méltóságos petey
Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄
Zman77
Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.
garrett27
Gyalog ha kell ! Ez nem lenne távolság 😀
több mint 1 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Nemzetes és Méltóságos petey
Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄
Zman77
Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 451
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Nemzetes és Méltóságos petey
Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Nemzetes és Méltóságos petey
Felcsút Turuls 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

több mint 1 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.espn.com/nfl/story/_/id/34197912/jody-allen-seattle-seahawks-portland-trail-blazers-not-sale-yet-eventually-be

vajon mi lehet a mesterterv??!
Helmut the Dystopian Ride
Valoszinuleg oszinte nyilatkzoat volt. El akarjak majd adni, hogy jotekony celokra forditsak PA vagyonat, ahogyan azt meghagyta, de jelenleg nem targyalnak senkivel es valoban egy frencsajz eladasa idoigenyes folyamat (habar kozel sem 10-20 ev, mint ahogyan irja).

Szerintem 2-3 ev es uj tulaj johet.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0705%2Fr1032923_1023x682_3-2.jpg
Allen: Seahawks, Blazers not up for sale yet
Jody Allen said that the Seahawks and Blazers are not currently for sale but acknowledged they eventually will be in accordance to Paul Allen's wishes.


vajon mi lehet a mesterterv??!
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pedig az elmúlt évek ehetetlen rágós-szara után egy jó gyros... hmmm de jó is lenne! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Gyros? Hazaarulo! Egy jo porkolt lenne jo! 😀
ulpianus
De az allegória gyrosost említ. 😛
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Pedig az elmúlt évek ehetetlen rágós-szara után egy jó gyros... hmmm de jó is lenne! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Gyros? Hazaarulo! Egy jo porkolt lenne jo! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Vendégként már nagyon kellemetlen volt hallgatni, hogy - bár mosolyogva hozták a levest - a konyhában a szakács, meg az étteremvezető üvöltözik. Elromlott miatta a hely hangulata. Engem nem érdekel a Michelin csillag, vagy ha koszos a tányér, csak más legyen a menü, mint eddig.
peet_24
Ez olyan szép volt hogy megkönnyeztem.

Talán csak 2 negatívum maradt, az egyik az, hogy az idegbeteg es dilettáns étteremvezető bizony maradt, a másik meg az hogy a nem elég csillaggal rendelkező Michelin séfet, a sarki gyrosossal sikerült pótolni, ami hát, majd kiderül jó lesz-e.

Megnyugtatásul: a menü egészen biztosan más lesz.
akdestroyer
Idegbeteg??? Az vajon ki lehet?!

Pedig az elmúlt évek ehetetlen rágós-szara után egy jó gyros... hmmm de jó is lenne! 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
<3 távozása után pont úgy kell visszavonultatni a főzéssel kapcsolatos poénkodást, ahogy a mezszámokat szokták.
Az a főzés egyszeri volt és m3gism3t3lh3t3tl3n...
akdestroyer
Ez igaz, mivel le is égett a konyha a francba. A festésen túl vagyunk, a bútorok már mrgjöttek, de a konyhagépészet még nem teljes.

Itt most legfeljebb szendvicset.
Helmut the Dystopian Ride
Kidobótok sincs
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Vendégként már nagyon kellemetlen volt hallgatni, hogy - bár mosolyogva hozták a levest - a konyhában a szakács, meg az étteremvezető üvöltözik. Elromlott miatta a hely hangulata. Engem nem érdekel a Michelin csillag, vagy ha koszos a tányér, csak más legyen a menü, mint eddig.
peet_24
Ez olyan szép volt hogy megkönnyeztem.

Talán csak 2 negatívum maradt, az egyik az, hogy az idegbeteg es dilettáns étteremvezető bizony maradt, a másik meg az hogy a nem elég csillaggal rendelkező Michelin séfet, a sarki gyrosossal sikerült pótolni, ami hát, majd kiderül jó lesz-e.

Megnyugtatásul: a menü egészen biztosan más lesz.

több mint 1 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Vendégként már nagyon kellemetlen volt hallgatni, hogy - bár mosolyogva hozták a levest - a konyhában a szakács, meg az étteremvezető üvöltözik. Elromlott miatta a hely hangulata. Engem nem érdekel a Michelin csillag, vagy ha koszos a tányér, csak más legyen a menü, mint eddig.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
<3 távozása után pont úgy kell visszavonultatni a főzéssel kapcsolatos poénkodást, ahogy a mezszámokat szokták.
Az a főzés egyszeri volt és m3gism3t3lh3t3tl3n...
akdestroyer
Ez igaz, mivel le is égett a konyha a francba. A festésen túl vagyunk, a bútorok már mrgjöttek, de a konyhagépészet még nem teljes.

Itt most legfeljebb szendvicset.
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
<3 távozása után pont úgy kell visszavonultatni a főzéssel kapcsolatos poénkodást, ahogy a mezszámokat szokták.
Az a főzés egyszeri volt és m3gism3t3lh3t3tl3n...

több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Na, akkor majd jöhet a "Let Baker bake!"
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
???
 kepkuldes.com/images/6f64372d754c0e1096d2981774ac82d4.png
Zman77
nyílván rögtön adják neki Diggs mezét...
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mehet érte a fél frencsájz!...
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 451
???
 kepkuldes.com/images/6f64372d754c0e1096d2981774ac82d4.png

Szerkesztette: Zman77
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mindenkinek ajánlom a 4 & Long utolsó adását.
Melyik irányítóval mennél el sörözni.

Braxának, AK-nak különösen ajánlott. 😊
több mint 1 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 youtu.be/SdqW_uXxt2A

Nem egy ismetlodo vita inditonak szanom, remelem ezen mar tul vagyunk csak erdekessegkent .
Fantomas0429
Úgy érzem tudom tovább sivatagosítani a témát. Csak hard-coreoknak. 😊

Eszembe jutott Wilson játékával kapcsolatban egy analógia a zenei életből ez pedig a Purdie shuffle esete.

Hogy pontosan mi technikailag a Purdie shuffle az most nem érdekes annyira. Youtubról a half time shuffle, Purdie shuffle címszavak alatt megtalálható minden.
Most elég annyit tudni róla, hogy a soul - funky -pop egyik mitikus kreatúrája, jelentős rajongótáborral, folyamatos hivatkozással.
Legendás lemezeknek adja az alaphangulatát Aretha Franklintől, BB Kingen át, a Steeley Danig. Nagyon speciális" vibe", nagyon nyugis, de izgalmas.

Én amikor tényleg hátra akarok dőlni (évente 2x), akkor a Home at last című dalnál ugrik be, hogy na milyen pia van itthon.

Szóval egy mágikus lény, és tényleg már a nyitó dalnál érzed, hogy jó lesz. A baj csak az, hogy ugyan megadja a "vibeot", de igazából kevés igazi nagy sláger alatt pörög a Purdie Shuffle.

Szó se róla óriási dalok groovejának a magja, pl. az említett Home at last, vagy a Babylon Sisters, és ezeket adják az amerikai rádiók, de közel sem akkora gigamega naponta 10000 x játszott slágerek, mint a Whole Latte's love, Was made for loving You, Hold the line, Africa, More than a feeling, Jump, Rikki don't lose that number....stb.

A Purdie shufflet inkább a szakma, meg az "értő" közönség méltatja. A sors iróniája, hogy a Steeley Dan egyik másik sokat szereplő sztár-kisegítő dobosa az ugyancsak korszakos Jeff Porcaro tekert egyet a Purdie Shuffle-n.

Megbolondította Bonham "Fool in the rain"-ben akalmazott talán megoldásával, majd hozzátette Bo Diddley egyik kedvelt motívumát, és megszületett a....
Rosanna, ami viszont minden idők egyik gigamega slágere. Azt viszont már Rosanna shufflenek hívják, és nem Purdie shufflenek.

Na hát ennyi lenne a történet.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 youtu.be/SdqW_uXxt2A

Nem egy ismetlodo vita inditonak szanom, remelem ezen mar tul vagyunk csak erdekessegkent .
Fantomas0429
Annyira örülök, hogy végre megtalálta a boldogságát Denverben, a kis Winnel, Successel, Amálkával és Princess Ciarával.
A legjobbakat nekik!
Helmut the Dystopian Ride
Future kérdéses?
Willie Parker
Future nevű Wilson poronyròl nem tudok, de nem is követem a családot.... valòjában azòta nem követem, miòta a determinisztikus megfelelési-kényszeres hülyenév- adási versenyben terítettek egy royal flusht.
Helmut the Dystopian Ride
Future Ciara első (?) kapcsolatából származik, a Future nevű rappertől.
Willie Parker
Én azt érzem, hogy nem rendelkezem a megfelelő kulturális beágyazottsággal, vagy másképpen a Ciara Princess /Russell Wilson által képviselt szokások, életviteli, családkezelési eljárások megértéséhez nem rendelkezem a szükséges kulturális gyökökkel.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
 youtu.be/SdqW_uXxt2A

Nem egy ismetlodo vita inditonak szanom, remelem ezen mar tul vagyunk csak erdekessegkent .
Fantomas0429
Annyira örülök, hogy végre megtalálta a boldogságát Denverben, a kis Winnel, Successel, Amálkával és Princess Ciarával.
A legjobbakat nekik!
Helmut the Dystopian Ride
Future kérdéses?
Willie Parker
Future nevű Wilson poronyròl nem tudok, de nem is követem a családot.... valòjában azòta nem követem, miòta a determinisztikus megfelelési-kényszeres hülyenév- adási versenyben terítettek egy royal flusht.
Helmut the Dystopian Ride
Future Ciara első (?) kapcsolatából származik, a Future nevű rappertől.