Hivatalos: 11 meccsre tiltották el végül Deshaun Watsont

Seattle Seahawks

63 feliratkozó

23 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 6 463
23 napja
Zman77 Seattle Seahawks 86
Chris Carson nyaksérülése miatt visszavonul.
27 napja
Nem 100 százalékig értem,de ez izgalmas,és jó érzést kellt.Főleg PC személye miatt,hogy nem ment el az esze. Wagnerről is van egy,két mondat,ami helyre teszi ( ... ahogy csinálták azt nem ! ) az elengedését.

www.si.com/nfl/seahawks/news/seahawks-new-cleo-coverage-part-2-successful-2021-application
29 napja
Helmut _Professional drinker 5 470 — movin' back to Frisco
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.
garrett27
Szerintem meg nem szaporodtak meg eléggé így sem... 😀
1 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 6 969 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.
garrett27
Azok még a régi Cutler mezek 😄
1 hónapja
Wyatt New England Patriots 25 868
garrett27
Hát, akiket én ott láttam, a többsége Peyton Manningnek öltözött, szóval azért ebben annyira nem vagyok biztos, de nyilván segít, hogy megint van irányító 😊

1 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 549 — Seahawks fan

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
1 hónapja
De legalább nem töröm meg a sorozatot,hogy idén sem látok NFL-t élőben 😄

Szerkesztette: Zman77
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 10 617 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seahawks szezonbeharangozó by Höri.
 www.youtube.com/watch?v=uRBEr93zogw
iktriad
Megsuvegelendo Hori, hogy ilyen szinten lekutat minden csapatot. Gyakorlatilag 1-2 pontatlansagot leszamitva, insider szinten beszel a Seahawksrol, gondolom a tobbi csapatnal is hasonloan kepbe hozta magat.

Viszont egy jotanacs: Alulrol felfele nezo, 15 eves telefon kamerajaval videot csinalni manapsag mar nem OK. Egy twitch streaming oldalt megnyitsz, random 5-10 nezovel rendelkezo stremereknek teljesen rendben van a vilagitas/kepminoseg, budgetbol, ebben a videoban meg minden masodik masodpercben fenyar onti el a kepet. Plusz ugye akkor a roppant elonytelen es zavaro kameraszog. Hori stilusa olyan amilyen, aki szereti szereti, aki nem, nem, de ezen a technikai hatteren kb 15 ezer forintbol merfoldekkel lehetne javitani, nem ertem hogyan nem zavarja ez az igenytelenseg, amikor a tartalma meg siman felveszi a verseny az amator/fel-profi amerikai nfl youtube csatornakkal.
1 hónapja
Nadal17 Seattle Seahawks 584
10 órától megy a jegyértékesítés a müncheni meccsre:

www.ticketmaster.de/event/nfl-munich-game-seattle-seahawks-tampa-bay-buccaneers-tickets/467425
1 hónapja
Cody Bartont kihagyni? Pfff...
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 69 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Seahawks szezonbeharangozó by Höri.
1 hónapja
Largent, Jones, Easley, Wagner előtte van simán.
Sebii
.... akármelyik állandó ki a Legion of Boomból--- korukban posztjuk vitathatatlan legnagyobbjai...

Nem megy ez neked AK, ne is nagyon told túl szerintem....
majd januárban az 1. 3 meccs után 😀 😀 😀

Amúgy meg Greatest Seahawk of all time is....
| ...Paul Allen... |
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 994
Largent, Jones, Easley, Wagner előtte van simán.
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 10 617 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kommentár nélkül:
akdestroyer
Jo eg, ez a lista vicc. Walter Jones.
1 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 3 840 — Carroll takarodj!
Kommentár nélkül:

1 hónapja
Elgondolkodtatót írt ma az FK:
 fuzovelkifele.com/2022/07/az-idei-evtol-mar-nem-heinz-fieldnek-hivjak-a-steelers-otthonat/

Nem rólunk szól, és egyáltalán nem irtak hülyeséget, csak megcsapott az idő múlása. Az ominózus mondat az alábbi:
"Mindig nehéz megszokni egy új stadionnevet egy ikonikus régi helyett (lásd Lumen Field a CenturyLink Field helyett)"

Csak azért ídézem, mert én már a Century Linket is alig akartam megtanulni. Én akkor kezdtem követni, a csapatot, amikor pont átadták a stadiont, és 1-2 évig nem volt támogató, aztán bevésődött a Qwest field. Fura azt olvasni, hogy Century Link mint ikonikus név, pedig ha belegondolunk, Century link alatt volt ez az a stadion, ahova kikapni jártak a csapatok.
Szóval jogos.
1 hónapja
Jó lenne,ha jó lenne ...

1 hónapja
Spy Pittsburgh Steelers 2 323
Busszal esh lehetségesh:

NFL München - Belépőjegy és utazás

Figyelem Oh, ne! Nincs engedélyezve a JavaScript!JavaScript nélkül nem használható az oldal és nincs lehetőség jegyet vásárolni. Autóbuszos utazás, szállás és belépőjegy a 2022-es müncheni NFL mérkőzésre. Seattle Seahawks - Tampa Bay Buccaneers. 50 db jegyet kínálunk, csak a komplett szolgáltatási csomagban. Külön belépőjegyet nem árusítunk!

1 hónapja
Nemzetes és Méltóságos petey San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 14 497 — Csodabogár
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Nemzetes és Méltóságos petey
Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄
Zman77
Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.
garrett27
kisvasúttal! 😀

1 hónapja
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429

Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Zman77
Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.
garrett27
Gyalog ha kell ! Ez nem lenne távolság 😀
Zman77
Ja az király, idén én is gyalog megyek a müncheni meccsre 😀 😀 😀
1 hónapja
Fantomas0429

Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Zman77
garrett27
Gyalog ha kell ! Ez nem lenne távolság 😀
1 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 549 — Seahawks fan
Fantomas0429

Felcsút Turuls 😂
empty taxi
Zman77

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
1 hónapja
Fantomas0429

Felcsút Turuls 😂
empty taxi
1 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 33 116 — 2021/22: best soccer season ever
Fantomas0429

Felcsút Turuls 😂

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...