Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Ha csak ők dőlnek ki, akkor Brooks kivételével mind pótolható elem, nem kéne hogy gondot okozzon.
több mint 1 éve
pubi Seattle Seahawks 10
Kérdés, hogy ez mennyire harapódzik el:
 twitter.com/bcondotta/status/1598477554830442496/photo/1

Szerkesztette: pubi
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Ha ezt a Ramst nem verjük meg akkor mégis kit akarunk elkapni? Ha nem nyerünk akkor hivatalosan is vége a szezonnak.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vasárnap jön a nemezisünk! Hiába nincs Donald/Stafford én fázok ettől a Ramstől. 😐
funkyparduc
Kez es lab nelkuli orias. Rossz formaban vannak, nincs QB-juk, elkapojuk, fel keret serult. Kotelezo gyozelem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Vasárnap jön a nemezisünk! Hiába nincs Donald/Stafford én fázok ettől a Ramstől. 😐

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Johnathan Abram . Jó lenne,ha jó lenne,mégis csak első körös volt ...

 www.si.com/nfl/seahawks/news/johnathan-abram-seattle-seahawks-claimed-off-waivers
Zman77
Geno 2. körös volt, akkor Abramből mit fogtok kihozni? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 448
Johnathan Abram . Jó lenne,ha jó lenne,mégis csak első körös volt ...

 www.si.com/nfl/seahawks/news/johnathan-abram-seattle-seahawks-claimed-off-waivers
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 448
Action Green a király 😀
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fú, nekem a klasszik mez nagyon nem adja. :S

Nekem a sötétkéz-zöld volt a csoda.
| Meg a color rush kifolyikaszemed-sárga!!!4! |
akdestroyer
| Akkor addig nezed, amig megtetszik! 😀 |
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Fú, nekem a klasszik mez nagyon nem adja. :S

Nekem a sötétkéz-zöld volt a csoda.
| Meg a color rush kifolyikaszemed-sárga!!!4! |

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Uraim (es holgyeim), a varakozasnak vege, a kovetkezo szezonban ismet lathatjuk a klasszikus mezunkat!
Nagy kar, hogy Wagner mar nincs, az ovet megrendeltem volna, igy majd keresgelnem kell kiet rendeljem, maximum lesz egy 12th man.

A hype video is nagyon jo lett 😊

több mint 1 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről.
Helmut _Professional drinker
Idézzük meg dankodavid kollégát a szomszédból, imádom ahogy kiadja a dühét a Shanahan klánra! 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről. Pont a szemünk előtt történik ennek a "felprogramozott fewtrick-pony-célgép" koncepciónak az összeomlása.

Szerintem borzasztóan sokat jelent, ha egy fiatal, tehetséges, de éretlen játékos ülhet, és tanulhat, elemezhet, bevonják a meccsre való felkészülésbe. Én tudom, hogy Frank Reich, Doug Pederson, Garrett, stb neve ma már szitokszó, és köpőcsésze, mert amúgy az NFL vezetőedzői pozi csupa móka és kacagás, és kb annyi felelősséggel jár, mint valamilyen nagy cég cukortartós felügyelőbizottságában üldögélni, de azért ezek a srácok valid önálló gondolatokkal rendelkező támadó szakemberek lettek Jim Kelly, Dan Marino, és Troy Aikman mögött.

Azért az is egy enyhe vicc, hogy amint Josh Allennek annyira sérül meg a könyöke/karja, hogy a "terminal velocitynek" hívott dobási sebesség közelébe nem tud jutni, nagyjából összedől a játéka.
Helmut _Professional drinker
Mindkettő alulértékelt támadó koponya szerintem. DP kifejezetten jó munkát végez Floridában.

| tök kivi lennék, hogy mit gondolsz JMD-ről idén |

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről. Pont a szemünk előtt történik ennek a "felprogramozott fewtrick-pony-célgép" koncepciónak az összeomlása.

Szerintem borzasztóan sokat jelent, ha egy fiatal, tehetséges, de éretlen játékos ülhet, és tanulhat, elemezhet, bevonják a meccsre való felkészülésbe. Én tudom, hogy Frank Reich, Doug Pederson, Garrett, stb neve ma már szitokszó, és köpőcsésze, mert amúgy az NFL vezetőedzői pozi csupa móka és kacagás, és kb annyi felelősséggel jár, mint valamilyen nagy cég cukortartós felügyelőbizottságában üldögélni, de azért ezek a srácok valid önálló gondolatokkal rendelkező támadó szakemberek lettek Jim Kelly, Dan Marino, és Troy Aikman mögött.

Azért az is egy enyhe vicc, hogy amint Josh Allennek annyira sérül meg a könyöke/karja, hogy a "terminal velocitynek" hívott dobási sebesség közelébe nem tud jutni, nagyjából összedől a játéka.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 448
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A nagy kérdés azonban az, hogy mi innen mihez kezdünk. Ha így haladunk nem fogunk olyan magasan húzni, hogy legyen egy potenciális fr QB, vagy egy extra DT, ugyanakkor Geno-ban nem látok hosszú távú lehetőséget.
garrett27
Jelen pillanatban a Broncos egy 1/3-as picket fog postázni, ergo azt a QB-t visszük ki amelyiket csak akarjuk, már ha akarjuk...

Jelenleg én úgy gondolom, hogy nem lesz QB pick, hanem kitradelünk 10-15 környékére, behúzunk még egy első köröst - vagy egy kosár második naposat, aztán betömködjük a lyukakat, amelyeken jelenleg ömlik be a víz a hajótestbe (S, C, OG, DT mélység, WR3, LB), és elhisszük azt, hogy Geno kapitánnyal elérjük majd Amerikát.

Szerintem ez amúgy nem is akkora hülyeség.
Még akkor se, ha közben meg továbbra is úgy gondolom, hogy a QB needünk a holdról is látszik, de a jövő évi drafton nincs olyan QB a radaromon, akiért odaadnék egy top picket, és úgy gondolom, hogy fr.QBt kapok érte, és nem egy újabb Darnoldot/Goffot/Trubiskyt/Mayfieldet.
akdestroyer
Genyo nem megoldas, de PC-nek tokeletes, ugyanis egyelore nem pofazik vissza, nincs onallo akarata. Tudja,h ogy ez az eselye, hogy megmaradjon jo penzert a ligaban, azt csinalja amit mondanak neki es Pc-nek ez kell. Egy QB aki befogja a szajat.

Nem tudom milyen QB prospectek vannak, ertelemszeruen egy QB-ra kellene loni a picket, mert nagyon fogyatekosnak kell lennunk jovore, hogy ismet ennyire lent draftoljunk, mint most a denveri pickel.

Ezen felul ha van extra jo DT akkor ot hoznam, ha nincs, DE.

CB es OT az iranyito utani ket premium poszt, de azokon szerencsere jol meg vagyunk. Kozepso korosokkel lehet C-t hozni meg G-t es a maradekot.

Halkan megjegyzem, hogy az a Creed Humphrey, aki helyett Dee Eskridge-et hoztuk 5-6 hellyel elorebb (es aki miatt egesz evben "sirtam"), a PFF-nel felidos all-pro center lett:

C CREED HUMPHREY, KANSAS CITY CHIEFS
Creed Humphrey has picked up where he left off last season. Halfway through his second year, he is building a very good case for being the unquestioned best center in the game. He hasn’t allowed a sack this season and boasts PFF grades of at least 76.0 as both a run-blocker and a pass-blocker.

Masik erdekessege a felidos all-pro rosternek egy LB, gondolom ismeros a neve:

LB BOBBY WAGNER, LOS ANGELES RAMS

A lot is going wrong for the Rams this season, but Bobby Wagner has been a stellar acquisition for them at linebacker. He has the best overall PFF grade at the position and holds at least a 71.1 grade in every facet of play. He has missed just one tackle all season.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A nagy kérdés azonban az, hogy mi innen mihez kezdünk. Ha így haladunk nem fogunk olyan magasan húzni, hogy legyen egy potenciális fr QB, vagy egy extra DT, ugyanakkor Geno-ban nem látok hosszú távú lehetőséget.
garrett27
Jelen pillanatban a Broncos egy 1/3-as picket fog postázni, ergo azt a QB-t visszük ki amelyiket csak akarjuk, már ha akarjuk...

Jelenleg én úgy gondolom, hogy nem lesz QB pick, hanem kitradelünk 10-15 környékére, behúzunk még egy első köröst - vagy egy kosár második naposat, aztán betömködjük a lyukakat, amelyeken jelenleg ömlik be a víz a hajótestbe (S, C, OG, DT mélység, WR3, LB), és elhisszük azt, hogy Geno kapitánnyal elérjük majd Amerikát.

Szerintem ez amúgy nem is akkora hülyeség.
Még akkor se, ha közben meg továbbra is úgy gondolom, hogy a QB needünk a holdról is látszik, de a jövő évi drafton nincs olyan QB a radaromon, akiért odaadnék egy top picket, és úgy gondolom, hogy fr.QBt kapok érte, és nem egy újabb Darnoldot/Goffot/Trubiskyt/Mayfieldet.

több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Liga egyik legegeszsegesebb csapata vagyunk iden. Ramsbol hianyzik a fel csapat, Donald sem lesz, kotelezo gyozelem, utana pedig a Panthers. 2 W es mar 8-5 a merleg. 10W realis.
undisputedly
A következő kettőt nyerni kell ez nem kérdés. Viszont sajnos a másik 2 W-t nem látom egyelőre hogyan tudjuk összehozni. Ha a Ramst meg is csapjuk oda-vissza (amire nem is tudom mikor volt utoljára példa), akkor is a KC, NYJ, SF meccsből jelenleg nem látom melyiket tudjuk elkapni. A realitás inkább a 9-8, pozitív szezon playoff nélkül.

Szerkesztette: Sebii
több mint 1 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A vasárnapi meccset nem láttam, mert valahogy már nem érzek feltétlen késztetést éjszakázni a csapatért. Aztán persze ha hajnalban kipattan a szemem az az első hogy ránézek az eredményre. Bennem most elég nagy kettősség van. Amit Geno csinál, az messze meghaladja az előzetes várakozásaimat, mint ahogy az is, hogy 11 meccs után még mindig pozitív a mérlegünk. És mégis rosszul esik, hogy hazai pályán 40 pontot enged a védelem egy igencsak bukdácsoló Raiders ellen. Valószínűleg javíthatatlan optimista vagyok és reménykedem. Még mindig.

A másik dolog, hogy figyelem Wilson karrierjét, aki miatt (meg a LOB, meg Wagner stb. miatt) fennmaradtam éjszakánként, és nem tudom mit gondoljak. Tényleg elérte RW a plafonját és nincs tovább, mert akkor dicséret illeti PC-éket, hogy ezt jól látták, vagy a levegőváltozás és a rossz menedzselés miatt nyújt hétről hétre nem csak önmagához képest gyatra teljesítményt.

A nagy kérdés azonban az, hogy mi innen mihez kezdünk. Ha így haladunk nem fogunk olyan magasan húzni, hogy legyen egy potenciális fr QB, vagy egy extra DT, ugyanakkor Geno-ban nem látok hosszú távú lehetőséget. Fotelszakértő vagyok, csak próbálom élvezni a játékot és messze vagyok a mélyebb elemzésektől, de nekem ez a mostani csapat olyan semmilyen. Persze kitartok, mert szeretem a srácokat, csak túl magasra lett téve a léc anno. Na és persze az örök kérdés, hogy miként alakultak volna a dolgok, ha akkor RW Lynch kezébe nyomja a lasztit.

Mindent egybevetve azért jó lenne ha el tudnánk kapni a regnáló bajnokot. Az sokat segítene a honi Hox fanatikusok lelkén is. Szerintem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 1 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Liga egyik legegeszsegesebb csapata vagyunk iden. Ramsbol hianyzik a fel csapat, Donald sem lesz, kotelezo gyozelem, utana pedig a Panthers. 2 W es mar 8-5 a merleg. 10W realis.
undisputedly
A rams es a kotelezo gyozelem egy mondatban szokatlanul hangzik de ugy legyen😀ellenuk rendre foldbe allunk akarmilyen formaban is legyenek de aztan lehet kiderul h csak Wilson mumus csapata volt….falak csatajara azert kivancsi leszek..
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Liga egyik legegeszsegesebb csapata vagyunk iden. Ramsbol hianyzik a fel csapat, Donald sem lesz, kotelezo gyozelem, utana pedig a Panthers. 2 W es mar 8-5 a merleg. 10W realis.
több mint 1 éve
Zman77 Seattle Seahawks 448
Lockett TD az szép volt. Walkert is faszán benyomkodták a célterületre,az is jó volt. Neal remélem rendbe jön,mert kell a játéka. A bírók meg ....
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Köszönöm a csapatnak azt 3-4 hét bizakodást, mikor azt hittem csapatunk van.
Hát kurvara nincs semmi
Bruce Irvin végigtolja a meccset mert a 2.körös edgek használhatlanok. Taylor és Mafe...
Brooks? Diggs ? Lol.

OL hagyjuk. Shellt tartottuk volna meg, lásd Miamiban is jó idén is.
Walker?! Penny fényévekkel jobb.
Csodás draft mi?

Genora nem lehet panasz. Futás nélkül, védelem nélkül meccsben tartja ezt a legalja rostert.

McDaniels helyén ha szomszéd hülye gyerek a HC 3.negyedre eldőlt volna.Ezek a döntései...

Fu de felkurt...
Frisco meg... Valaki üsse őket szarrá a POban.
| de legalább a f*kalap örül. |
braxa88
Ne temessük azért el a csapatot.
Az elmúlt 7 évben nem pont ugyanez volt a feature nálunk?
Az összes kötelező W meccsen, vagy leszopattuk saját magunk, vagy balfaszkodással indokolatlankul szorossá tettük. Most az előbbi volt, de így sincs új a nap alatt.

Amikor meg úgy gondoltuk hogy 40 lesz közte, (és nem ide), olyankor meg mindig pokollá tudtuk tenni még a SB ablakos csapatok dolgát is.

Most ez a botrány volt, jövő héten meg 20-al vernénk a Billst is.

Ez a Carroll-Way.

Nincs sima meccs. Csak könnyek.