Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
meglesz. végülis nem luckról beszélünkbraxa88
Hé, Lucknak meglett a yardrekord! Az volt az, amihez elég egy átlagos teljesítmény is ha eleget dobatnak vele, és hát valami neki is kell a neve mellé, hogy ne legyen teljesen nevetséges az OROY cím 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung idén elég vaddisznó, jól érzékelem? szaba
év elején nagyon sok büntije volt, főleg false start meccsenként 2.
4-5-6. héttől vaddisznó. kikapcsolja az ellen pass rushereét, és lynchet röpíti az 1500yard felé.
nálam sima pro bowl, de nem frisco falember így staley meg davis megy 😀

sack:
okung: 1
staley: 7
davis: 10
vicc
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Okung idén elég vaddisznó, jól érzékelem?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Shermann előtt mindenki meghajol
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lynchnek 10 yard kell az 1500!hoz
szépmunka. 1600 is meglesz
braxa88
Wilsonnak meg azt hiszem 2TD, hogy beállítsa az Payton Manning rookie csúcsát.garrett27
1 hogy beállítsa, 2 hogy megdöntsemustaine
meglesz. végülis nem luckról beszélünk
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
lynchnek 10 yard kell az 1500!hoz
szépmunka. 1600 is meglesz
braxa88
Wilsonnak meg azt hiszem 2TD, hogy beállítsa az Payton Manning rookie csúcsát.garrett27
1 hogy beállítsa, 2 hogy megdöntse

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
lynchnek 10 yard kell az 1500!hoz
szépmunka. 1600 is meglesz
braxa88
Wilsonnak meg azt hiszem 2TD, hogy beállítsa az Payton Manning rookie csúcsát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én is élőben néztem, és ennél szebbet nem is tudtam volna elképzelni a fa alá... A jövő nagyon jól néz ki, tele vagyunk fiatal tehetségekkel... ha idén nem is lesz meg a gyűrű, azért joggal reménykedhetünk, hogy a közeljövőben meg lesz...
Boldog Karácsonyt minden Seahawks és NFL rajongónak!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nas zóval. durvát nem mondok mert elég a frisco fanoknak h ilyen csapatuk van... 😛

-Sherman a liga legjobb CBje
-Chancellor hit szabályos volt
-Wilson elit
-Lynchre szavak nincsenek
-Aldon smith 0 Justin smith nélkül. Okung keresztbe megette.

PLAYOFFS!braxa88
Épp ezt akartam én is írni, ezért nem lehet egy kalap alá venni JJ Watt-al... megvannak a számok, csak meg kell nézni, hogy miért...

Ha valaki esetleg megtalálja azt mikor a riporter csaj megmutatta hogy mennyit hallani a falban ha hátralép 3-at, legyen már olyan kedves és tegye közzé 😊Hanni
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000115980/How-loud-is-the-12th-man?campaign=Facebook_videos_tafoya

vagy

 www.youtube.com/watch?v=NXeDlUndIRQ

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ja a legnagyobb h Lane levette Mosst 😂
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lynchnek 10 yard kell az 1500!hoz
szépmunka. 1600 is meglesz
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.youtube.com/watch?v=NXeDlUndIRQ

remek szemléltetés 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha valaki esetleg megtalálja azt mikor a riporter csaj megmutatta hogy mennyit hallani a falban ha hátralép 3-at, legyen már olyan kedves és tegye közzé 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nas zóval. durvát nem mondok mert elég a frisco fanoknak h ilyen csapatuk van... 😛

-Sherman a liga legjobb CBje
-Chancellor hit szabályos volt
-Wilson elit
-Lynchre szavak nincsenek
-Aldon smith 0 Justin smith nélkül. Okung keresztbe megette.

PLAYOFFS!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Es akkor par oran belul masik Seahawks NFL.com cimlap, ezuttal Russelmania dominal:

Tessek Russ-ra szavazni a heti Rookie szavazason!
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/huyi5phugow13jxetlvk.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, TYT-n fent van mar a meccs ket verzioban is. Mar akinek inge ugye.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Medvepapa
Volt olyan elszánt friscoi aki megvette Smith mezét?!

Egyébként milyen az idő ott Kanadában? 😛he7edik
Egy kicsit hideg, de legalább nincsen minden nap gay-parade 😀undisputedly
Undi, tudod, hogy mazochisták!!! 😀 Medvepapa
Nem biztos, hogy ez a legjobb szó...



Ezt a képet két okból nem teszem ide:
1, Lehet, hogy Peti nem némított.
2, Karácsony van.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért azt mondani, hogy Lucknál sokkal inkább megérdemli erős túlzás. Mindkettő ugyanannyira megérdemli, és nem leszek elégedetlen ha RW nyeri Luck helyett. Bár úgyis Griffin fogja.
(és ezt nem csak Colts drukkerként mondom, mert a Hawks a másik kedvenc csapatom és imádom RW játékát is.)Double B
Jó, nem az hogy sokkal, csak Lucknál egyértelműen inkább neki adnám, mert lényeg, hogy szerintem Lucknál RW és RG3 is jobb idén. Luckból is 99%, hogy franchise QB lesz, és lehet 2-3 év múlva ő sokkal jobb lesz mint a másik kettő, de idén, jelenleg szerintem abszolút nem jobb náluk. 😊
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hatalmas meccs volt! RW-vel kapcsolatban pedig minden korábbi szidalmamat vissza kell, hogy szívjam... Végül is PC-t igazolta. Kancellár egy igazi állat 😀 Szóval jvő héten win és akkor 8-0 home és 3-3 divízió mérleggel mehetünk a PO-ba, onnan pedig meg kell hogy legyen a gyűrű 😀BlitzHawk
Ja, idegenben...


Nem akarom ragozni, de hard a bal vállára esett, feje közel sem volt a földhöz (nézd meg a gyönyörködős gifet). Ha nem kap direkt ütés a fej, nem lehet agyrázkodása (ostorcsapás, rándulás mehanizmus, csak nyak, gerinc és max agytörzs környéki sérülést tud okozni).diverdoc
Minden bizonnyal ő is teknőc és az ütközés elött behúzta a fejét a páncélba...
Tényleg, a Küldönc miért nem beszélt Tom Bradyvel, hogy milyen itt elsőre?
**

Gratulálok, mert így illik ha a jobb csapat nyer.
gondoltam hogy nem kisasszonyfutball lesz, mert mi nem így szoktuk.
ez a PIT-BAL NFCW-es megfelelője sok évig még.

Számítottam erre mert már jó ideje nem nyerni járunk ide.
De jó látni hogy az eredménykövetőben is velem foglalkoztok 😀 mondjuk a győzelem nem tesz senkit nagyobbá, a vereség meg kisebbé. mert ez végülis csak sport, de a tress az kell 😀

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Nektek!
(igen, 12-nek is 😉)petey
Hasonlóan Boldog Új Évet Kívánok!

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Boldog Békés Karácsonyt kívánok minden Seahawks szurkolónak, meg az ellenfeleknek is!
Én már hajnalban megkaptam a karácsonyi ajándékot, élőben néztem végig a meccset, hála az ESPN-nek.
Nagyon nem vagyok hozzászokva, hogy zsinórban már a 3. sima meccset játszuk. Ez is tükörsima volt. A Ninersnek momentuma sem volt, ami engem meglepett, de lehet, hogy ez a pofon tesz jót nekik. Kaepernick leszállt a földre, ez látszott is az arcán. Gore, Smith sehol. RW-t egyszer sem sackelték, igaz úgy futott mint a nyúl. Hihetetlen a Hobbit! Baldwin is visszatért a régi útra, amire szükség is volt, mert Rice-tól meg Tate-től féltek mint a tűztől, nem győzték kettőzni. K.J. Wright óriásit játszott, csakúgy mint Sherman, meg Wagner. Meg az egész csapat, még Giaco is.
De akit ki kell emelnem még az Okung. Egyszerűen nem lehetett mellette elmenni. Mostanában már tényleg első köröshöz méltóan játszik.
Egyetlen negatívum a pass rush. Ez Irvintől kevés. Még akkor is, ha a liga jelenleg legmagasabban értékelt védelmével állt szemben.
Szóval óriási meccs volt és most már irány a PO!
Most pedig lehet szurkolni, hogy kit nem szeretnénk, ha bejutna: Giants-Bears-Vikings?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Gratula, remélem még találkozunk ebben a szezonban.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Ez nem ünneprontás, alapvető dolog 😊 A teljesítmény lényegtelen, nem volt top2 pick, nem Luck vagy RG3 a neve, tehát nem is lehet oroy 😊
btw nálatok melyik QB-t nevezitek QB of the year-re? 😀

Egyébként mindegy is, hogy megkapja-e. Szép lenne, és megérdemelné a 3. körből, rögtön kijátszva a tuti kezdőnek hitt Flynn-t, hiszen neki már ezért is elég keményen küzdeni kellett, de a lényeg az, hogy úgy játszik, mint egy OROY, az eddigiek alapján a Seahawks anyagilag és játékban is a legjobb QB-t szerezte meg a drafton. A legfontosabb pillanatban a vezetésével csapata szétverte a Ninerst (és vagy négyszer csúnyán megetette Brooks-ot 😀), week8 óta a legjobb QB az NFL-ben, neki van reális esélye megdönteni Manning rookie TD rekordját, pedig 200+-al kevesebb attemptje van mint Luck-nak, jobb is kb. mindenben egyedül a yardban nem, de YPA-ban sokkal jobb, csak ugye a 200+ attemptkülönbség...

Szóval a lényeg az, hogy a hype miatt nem fogja megkapni, de ha nem nézzük, hogy kit hogy hívnak és kit hol draftoltak, akkor Luck-nál sokkal inkább, de még tán RG3-nál is jobban megérdemelné. Viszont playoffba vitte a csapatot, és reméljük ott is megállja majd a helyét 😊

Petey: blablabla, úgy tűnik ti se vagytok jobbak mint az "NFL két legszarabb csapata" 😛 😀fetomy
Azért azt mondani, hogy Lucknál sokkal inkább megérdemli erős túlzás. Mindkettő ugyanannyira megérdemli, és nem leszek elégedetlen ha RW nyeri Luck helyett. Bár úgyis Griffin fogja.
(és ezt nem csak Colts drukkerként mondom, mert a Hawks a másik kedvenc csapatom és imádom RW játékát is.)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Petey: blablabla, úgy tűnik ti se vagytok jobbak mint az "NFL két legszarabb csapata" 😛 😀fetomy
SÁndor Gyuri tegyen boldoggá szájjal 😀

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Hihetetlen mit játszott tegnap a csapat, egyértelmű a legjobb teljesítmény volt tegnap a szezonban. Mintha a közönség is most még egy lapáttal (vagy többel) rá tett volna. Egyszerűen nem lehet senkit se találni, akire azt lehetne mondani, hogy gyengébb volt, pedig azért minden meccsen volt ilyen. Még Giacomini is király volt 😀 Okung is zseni, Aldon Smith sehol se volt. Azúttal Goret is megállítottuk, Wright parádézott, és Caepernicknek se volt momentuma. Chancellor szabályos volt, kapják be, gyönyörű tackle volt. Sherman meg legjobb CB, azon kívül, hogy egy suttyó 😀 Utoljára a 2010es Saints elleni PO meccs tetszett ennyire. Akit még megdícsérnék, az Jeremy Lane. Dobáltak rá rendesen, de nem fogtak ki rajta 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudom,hogy még van hátra egy forduló, de a Cards annyira szar idén- bocs srácok -,hogy esélytelennek látom a vendég győzelmüket Friscoban, szóval adódik a kérdés, kit szeretnénk jobban, gyenge védelem, de ligaelit futójáték az optionnel( amit edzéseken tudunk modellezni ), vagy egy clutch Dallast, beinduló támadósorral?

Nehéz kérdés. Én remélem a Washington ellen megyünk.

Napi GIF: