Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 1 MNF-el a Steelers ellen
több mint 6 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Már csak azt kéne megoldani, hogy ne öljék meg Winstont és valaki futni is tudjon egy kicsit...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A DL akkor itt is meg lesz, Curry, JPP, McCoy nem rossz.
több mint 6 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na gyerekek JPP in da house! McCoyal együtt fogják abúzálni az ellent!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 6 éve
buccaneer 490
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊
Giowa
Akkor facebookon ajánlom a Bucs blogot 😉

Egyébként pedig nem nagyon van Bucs szurkoló, védettnek számítunk 😀
Greg666
 www.facebook.com/BucsBlog/
Itt gyűlünk össze néha egy páran, (van aki Floridában élő magyarként) egy nem túl sikeres és büszke beszélgetésre alapot adó franchise-zal a hátunk mögött.
több mint 6 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vagyunk azért itt. Várjuk a nagy csodát, hogy befusson a bandwagon és hozza az utasokat .)

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Ik is így kezdte a Jagsel 😉 Szinte csak magának irogatott, aztán tessék. Te is lehetsz legenda 😀
dande
Ja csak közben megzsarolta Sobrit hogy ha nem lesz Jags szurkoló legalább egy évig halálba jinxeli a Patset. A többi már történelem 😀 Erre azért nem mindenki képes.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊
Giowa
Akkor facebookon ajánlom a Bucs blogot 😉

Egyébként pedig nem nagyon van Bucs szurkoló, védettnek számítunk 😀
Greg666
Voltak itt régen 4-5en fixen, de sajnos ők is eltűntek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Ik is így kezdte a Jagsel 😉 Szinte csak magának irogatott, aztán tessék. Te is lehetsz legenda 😀
több mint 6 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊
Giowa
Akkor facebookon ajánlom a Bucs blogot 😉

Egyébként pedig nem nagyon van Bucs szurkoló, védettnek számítunk 😀

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Ennyire nincs Bucs fan az oldalon? Pedig komolyan tök szimpi csapat 😀
több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ide felesleges bármit is beírni 😊 Át kéne nevezni a fórumot. Csevegő a Tampáról minden NFL fannak vagy ilyesmi. Titkon reméltem hogy rá repülünk Curryre 😕

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
S jött Curry is talán ez felpaprikáz titeket 😊 3 év 27 milla
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jensen szerződése a kemény, nem a krumplicukor.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bő Allen érkezik, ha még érdekel ez itt vkit 😛
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Buccaneers’ WR Mike Evans agreed to a 5-year, $82.5 million extension that includes $55 million guaranteed, per sources.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én inkább azt akartam kérdezni, hogy van-e szurkolója ennek a csapatnak
Amadeus
Van bizony! S jó lesz, ha nem baszakodsz vele, mert villámgyorsan a gyapotföldön találod magad a többi nigga mellett!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok. Szerintetek köze lehet a Bucs negatív szezonjának ahhoz, hogy JMD visszamondta a Colts vezetőedzői posztját?
Stez
Amatőr vagy.

A Sport Tv a hibás, hogy nem egy évvel korábban meccseket adni 😕

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stez a jótét lélek, te akarsz a Bucs topic Iktriadja lenni? 😛
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
én inkább azt akartam kérdezni, hogy van-e szurkolója ennek a csapatnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok. Szerintetek köze lehet a Bucs negatív szezonjának ahhoz, hogy JMD visszamondta a Colts vezetőedzői posztját?

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀
nnnorbert
Vártam is egy szezonzáró wint, remélem jövőre PO lesz... Ámen
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀