Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Azért a támadókoordinátornak szelíden megcibálnám a pajeszát, hogy 3 perccel a vége előtt miért kell így elkapkodni a drive-ot?
Most a Steelerst hányingerkeltően imádó bírókról nem is ejtenék szót, biztos voltam, hogy annyira kell nekik a győzelem, megtolják nekik a szekeret, mint mindig......
Ezek után ki fog kezdeni?
csi77
látom van baj...😀
Klaci79
Nem, ez jellemző,még ha költői túlzással is éltem......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Azért a támadókoordinátornak szelíden megcibálnám a pajeszát, hogy 3 perccel a vége előtt miért kell így elkapkodni a drive-ot?
Most a Steelerst hányingerkeltően imádó bírókról nem is ejtenék szót, biztos voltam, hogy annyira kell nekik a győzelem, megtolják nekik a szekeret, mint mindig......
Ezek után ki fog kezdeni?
csi77
látom van baj...😀
több mint 5 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én se gondolnám, hogy a Bucs felé fújtak a bírok. Sokkal nagyobb gond, hogy ezt a Sleelerst annak a Tampának, amit az elmúlt két hétben láttunk simán kellett volna vernie. Mondom ezt úgy, hogy a Steelers a másik kedvenc csapatom. Olyan hibák voltak, mind a stáb, mind a játékosok részéről, hogy elképesztő. Goodwin leginkább Badwinként játszott. 2 TD tuti benne maradt. Azt mindenesetre jó látni, hogy a hajnalban sajnos nem túl acélosan játszó támadófal azért sok fejlődést mutatott eddig a tavalyi évhez képest. Pass rush azonban én csak nyomokban láttam. Márpedig egy olyan csoportban, mint a NFC south tudnia kéne Koetternek, hogy ez mennyire fontos. Egy Brees, Ryan, Newton triót ellen nem lehet anélkül játszani, hogy ne lenne rajtuk nyomás. Továbbra se látom, hogy a stáb milyen szisztéma szerint építi ezt a csapatot.

Jackson visszahordása meg hát...láttunk már 100 esetet amikor erre zászlót dobtak és 100 olyan esetet is amikor nem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Azért a támadókoordinátornak szelíden megcibálnám a pajeszát, hogy 3 perccel a vége előtt miért kell így elkapkodni a drive-ot?
Most a Steelerst hányingerkeltően imádó bírókról nem is ejtenék szót, biztos voltam, hogy annyira kell nekik a győzelem, megtolják nekik a szekeret, mint mindig......
Ezek után ki fog kezdeni?
csi77
Nem tudom, lattad-e a zaszlokat, amiket dobaltak? A legnagyobb resze egy vicc volt. Ennyit arrol, hogy mennyire ‘szeretik a birok’
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Azért a támadókoordinátornak szelíden megcibálnám a pajeszát, hogy 3 perccel a vége előtt miért kell így elkapkodni a drive-ot?
Most a Steelerst hányingerkeltően imádó bírókról nem is ejtenék szót, biztos voltam, hogy annyira kell nekik a győzelem, megtolják nekik a szekeret, mint mindig......
Ezek után ki fog kezdeni?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én elcserélném, a potenciál megvan benne, egy új HC/OC kombó alatt sztem hasítana.
gabokocka
Jelenleg nincs trade értéke. Ahhoz ki kéne esnie egy kezdő qb-nak. A holt szezonban lehet belőle jó bótot csinálni szvsz.
Szerk. Pats, Jags, Cowboys, Giants, Raoders, Broncos, Miami akik így elsőre eszembe jutnak lehetséges vevőként.
peach
Akkor ugye 9ers felkészül. Amúgy ha ma hozza a 3. W-t Fitz, sztem sincs esély rá, hogy Winston kezdőbe kerüljön amíg formahanyatlás vagy sérülés be nem következik. Winston viselt dolgai miatt talál a legkevesebb bukóval most lehetne kiszállni, de utána mi van? 20-on kivül, hogy hozol fr. QB-t?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Fitz novemberben lesz 36, hülyeség lenne elcserélni Winstont, akit még nem láttunk az új play caller alatt muzsikálni.
empty taxi
Nyilván nem arra gondoltam, hogy ő veszi át a stafétát. Winston szerződése idén lejár, jövőre 5. éves opciója van. Most Fitzpatrickot ki nem veszed a csapatból, nincs az az isten. Giants/Cowboys/Chargers, lehetnek potenciális érdeklődők, a Bucs meg a drafton egy új projektbe kezdhet, a rookie meg akár kezdhetne jövőre, vagy ül Fitzmagic mögött.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Thrasher! szabad ám nektek, Bucks drukkereknek is ide írni 😉 😛
dande


Lassan szentelhetnél egy csöpp figyelmet a tulajdonneveknek...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Thrasher! szabad ám nektek, Bucks drukkereknek is ide írni 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Fitz novemberben lesz 36, hülyeség lenne elcserélni Winstont, akit még nem láttunk az új play caller alatt muzsikálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Én elcserélném, a potenciál megvan benne, egy új HC/OC kombó alatt sztem hasítana.
gabokocka
Jelenleg nincs trade értéke. Ahhoz ki kéne esnie egy kezdő qb-nak. A holt szezonban lehet belőle jó bótot csinálni szvsz.
Szerk. Pats, Jags, Cowboys, Giants, Raoders, Broncos, Miami akik így elsőre eszembe jutnak lehetséges vevőként.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Én elcserélném, a potenciál megvan benne, egy új HC/OC kombó alatt sztem hasítana.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szvsz a többiek nem szeretik winstonet, sokkal jobban hajtanak mint tavaly bármikor fitzmagic pedig megőrűlt, ez a két együttható azt mondatja velem, hogy jameis floridai pályafutása ennyi volt. Egy esélye van, ha fitz nagyon vissza esik vagy megsérül és a padról beállva all pro teljesítményt hoz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Mi lesz amúgy Winstonnal? Kimondhatjuk lassan hogy bust?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mi ez a 2-0 srácok? Saints, Eagles? Bal lábbal keltetek?
garrett27
Ment itt a sírás, hogy ez a legkihaltabb topik. Erre bedobjátok ezt a Fitzmagic projektet, aztán tessék. Van ám itt marketing.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mi ez a 2-0 srácok? Saints, Eagles? Bal lábbal keltetek?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a fux DJaxe volt, amikor megkerdeztek h ami rajta van abbol ove-e egyaltalan barmi: "the chest hair is mine" 😀
 twitter.com/BleacherReport/status/1041465955052793856

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
valamiért nem tudok profilképet váltani, pedig már múlt héten akartam egy fitzmagices képet 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Fitzmagic tudja, hogy mitől döglik a légy. 😀

xrace77
Conor McGregor 😀 😀 hatalmas figura lehet 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MostlyFBShow/status/1041431829666910208

😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Buccaneers/status/1041428898020511744
kokemeny 😀 Winston feltheti az allasat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Fitzmagic tudja, hogy mitől döglik a légy. 😀
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Grat srácok! Majdnem kikaptatok egy tartalékos Eaglestől. Lesz ez még rosszabb is . 😀 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
amúgy azt félretéve, hogy ilyen idén meccs mégegyszer tuti nem lesz, Godwin milyen király volt már az egykezes, és a sideline elkapással