Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/1081606120651870209
empty taxi
nem úgy volt, hogy csak a Browns?!
Amadeus
Lichttel (itteni GM) spanok, anno dolgoztak 1ütt Arizonában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
 twitter.com/RapSheet/status/1081606120651870209
empty taxi
nem úgy volt, hogy csak a Browns?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/1081606120651870209


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1079966749494206464


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
Bucs GM: Jameis Winston will be QB next season

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winston marad ott jövőre is.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079400639929700353
iktriad
Floridában nem megy ez a profi szintű futball dolog. Mind3 floridai franchise olyanokat művel, hogy rossz nézni.
Amadeus
A Dolphinsnál még mindig lehet 72-re, a Bucsnál meg 2003-ra mutogatni. Mi meg a Titansre mutogatunk két középső újjal 1999, valamint pár bíróra a tavalyi AFC döntő miatt. 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Winston marad ott jövőre is.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079400639929700353
iktriad
Floridában nem megy ez a profi szintű futball dolog. Mind3 floridai franchise olyanokat művel, hogy rossz nézni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Májk Mekkárti lesz a mwgmentő 🍺🍺🍺

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Smith után a másik egykori Jags koordinátornak is meg lett köszönve az itteni munka.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079532635372822528
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winston marad ott jövőre is.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079400639929700353
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ennyire halott a topik, nem is néztem vagy két éve én sem 😕 Ahogy olvasom, odaát sem sokkal nagyobb a lelkesedés a csapatért.

Kár, pedig ügynök franchise volt.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Psszt, már alszik. Krisztofóóróóó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Sehol senki?

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/Buccaneers/status/1060636010915209216

😀
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Abszulute ő a hibás, azt mondom, hogy így akakult az élet, szarul reagált a kihivásokra. Steve Smith-t én mint alfa emlitettem meg nem mint elkapó. Abban biztos lehetsz hogy Newton nem tudta azt mondani az a srác ott 89 esbe szarul futotta meg a routot, merthogy Smithy azonnal leharapta volna fejét. Egy pillanatra se érezhette magát nagyobb sztárnak mint ami, és ez neki baromira kellet.

Winston egy puha ember aki babusgatva volt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Néztem itt a Winston témát és nekem elég markáns véleményem van róla. Nekem kicsit olyan a srác mint a legrosszabb Newton. A teljesitménye és a személyisége is katasztrofa. Benne lenne a legjobb és a legroszabb is de valahogy belőle az egész NFL és franchise a szart hozza ki. Az hogy 1/1 lett baromira nem tett jót neki, ahogy egy ilyen elégé bizonytalan edző se.

Szerintem ami Newtonnak megvolt Rivera és Steve Smith személyébenaz neki nem adatott meg
Turóczi Szabolcs
Nem? Hat nagyon tudom sajnalni, hogy karrierje alatt Mike Evansnek, Vincent Jacksonnak, DeSean Jacksonnak, Cameron Brate-nek es OJ Howardnak kellett dobalnia. Rengeteg iranyitonak fele ilyen elkapok sem jutnak.

Talan egy Riveraja valoban nem volt meg meg, de arrol nem az edzo tehet, ha az iranyito fent a palyan boduletesen fos donteseket hoz, meg hogy nem talalja el a total ures elkapot, meg hogy kulcshelyzetben folyton eladja a labdakat. Hogy nem veszi eszre az ures elkapot, vagy hogy 20 yardrol fogja, var ot masodpercet, totojazik, majd elkezd rohanni hatra, es meg mezonygol-tavolsagbol is kiszoritja a csapatat.

Mint ahogy arrol sem az edzo tehet, hogy emberunk a palyan kivul balhezik.

Szoval hadd ne sajnaljam meg Winstont, mint ha mindenki mas hibas lenne rajta kivul, o meg a szent tehen, az aldozat.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Néztem itt a Winston témát és nekem elég markáns véleményem van róla. Nekem kicsit olyan a srác mint a legrosszabb Newton. A teljesitménye és a személyisége is katasztrofa. Benne lenne a legjobb és a legroszabb is de valahogy belőle az egész NFL és franchise a szart hozza ki. Az hogy 1/1 lett baromira nem tett jót neki, ahogy egy ilyen elégé bizonytalan edző se.

Szerintem ami Newtonnak megvolt Rivera és Steve Smith személyébenaz neki nem adatott meg
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Evansnek a térde?
ThundersNFL
- - - - > fantasy topic

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Evansnek a térde?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
Ryan Fitzpatrick to start at QB for Bucs vs. Panthers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers
KeyG
Pont ma gondoltam rá, hogy egy 3. vagy 4. vagy 5. körért elhozhatnánk, ha már néhányszor megszívatott minket, segíthetne is újra rajtunk 😊 T. Smith már nem nálunk játszik, tökéletes lenne.
dande
10-11 millás szerződése elférne a Capetekben? Egyébként Wentz-DJax páros bitang lenne.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers
KeyG
Pont ma gondoltam rá, hogy egy 3. vagy 4. vagy 5. körért elhozhatnánk, ha már néhányszor megszívatott minket, segíthetne is újra rajtunk 😊 T. Smith már nem nálunk játszik, tökéletes lenne.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Winstonnak új edző, új környezet kéne, a Tampának meg egy új projekt, ez sztem egyértelmű. Ha nem jutnak PO-ba sztem el fogják cserélni a szezont követően. Mondjuk az simán benne van a pakliban, hogy utána meg hatalmas tanár lesz, mert még mindig olyan potenciál van benne, mint nagyon kevés QB-ban. Csak egy jó coachingra van sztem tőle, hogy kijöjjön belőle a maximum közeli teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egy dolgot ne felejtsünk el...mégpedig azt, hogy Winstont sosem láttuk a.) egy jó támadófal mögött b.) egy jó futóval játszani. Ha ezt a kettőt mögé raknák (vagy RÁKnák 😀 )akkor szerintem sokat javulna a teljesítménye. Én azt látom, hogy sokszor belehajszolja magát a rossz döntésekbe. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok különösebben nagy rajongója a csávónak.
TheBerzerker
Doug Martin?
peach
Emlékeim szerint Martinnak a legjobb a rookie éve volt, amikor még sehol sem volt Winston. Nem gondolnám, hogy ő a jó futók kategóriájába tartozik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin