Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.
Amadeus
Ráadásul kivágják McCoyt majd kb ugyanakkora összegért leigazolják Suht...Suht mindig is utáltam amelett hogy pénzéhes egy alattomos szar is. Máig emlékszek mikor megtaposta Cutlert...Annyi pénzt bezsebelt már kb semmiért, de úgy látszik pár milla még mindig többet számít neki mint hogy gyűrűt nyerjen...

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Suh érkezik 1 évre.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f1a0vzmp4bddhg4vphza
Buccaneers release Gerald McCoy after nine seasons
The Tampa Bay Buccaneers are moving on from the senior-most member of their defense. Tampa Bay released defensive tackle Gerald McCoy after nine seasons with the club.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
JPP 5-6 hónap műtét nélkül is. Gyakorlatilag IR. Idióta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Egy csoda ez az ember...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
JPP lehet hogy season ending


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
JPP-nek autó balesete volt Floridában. 😕 A hírek szerint már ki is engedték a kórházból, talán semmi komoly...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Winston belengette, hogy 250 font lenne a versenysúlya. Jött is rá a válasz, hogy így "not sure", hogy játszani fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA-ban sikerült igazolni egy többszörös FCS bajnok, és abból sokszor oroszlánrészt vállaló RB-t.
 twitter.com/NDSUfootball/status/1122271638572105728

Itt pedig egy kis lista és értékelés a többi Bucs pickről
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0426%2Fr534291_1296x729_16-9.jpg
Tampa Bay Buccaneers' 2019 draft: Analysis for every pick
The Bucs have a plan: Upgrade the defense. They used their first five picks on defenders, starting with linebacker Devin White at No. 5 overall.

A 8 pickből érthető módon 6 ment a védelembe, és természetesen megint jött egy kicker, de legalább nem a 2. körben.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Licht nagyon komolyan ráfeküdt a D gyúrására. 4 pickből mind a 4 a back 7-be ment.
Devin White nagy fogás Lavonte David mellé. a Sean Buntig, Jamel Dean és Mike Edwards DB 3-asból meg csak beválik valaki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend, már a 2. héten fő műsoridős mérkőzéssel a Panthers ellen.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Tényleg csere qb-nak lenni a legjobb. Jól fizet, nem kell melozni és bejárod az ország legjobb helyeit. Bay Area, Tampa...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sikerült minőségi cserét találni Fitzmagic helyére.
 twitter.com/gregauman/status/1110265521180598273
Legalébb Lefty és Arina már ismeri...

Addig is, lehet tanulgatni a theme songja szövegét.

"SUCK ON MY PEEEEE"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0321%2Fr517262_1296x729_16-9.jpg
Buccaneers hire two female assistant coaches
The Buccaneers have hired Lori Locust and Maral Javadifar, making Tampa Bay the first NFL team with two female coaches on staff.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kedvenc topikom
Turóczi Szabolcs
a nyugalom szigete. Én is szeretem. Ide jövök, ha csöndre vágyom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Kedvenc topikom
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem 12.5 misi körül volt a reális ára (ennyit is ajánlottam 😀 ) , egy kezdő LT 10 alatt aligha ír alá piac előtt. Kérdés, mit tud kihozni belőle az új vezetés

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ez nekem elég fejvakarós.
Sixo
Miért? Még csak 26 lesz idén, snapet sem nagyon hagyott még ki (tartósság), és évről évre fejlődik (ezt nagyon szeretik az edzők). Igen, ezzel együtt sincs még egy átlagosnál jobb szinten, de arra építenek, hogy megmarad a felfelé ívelő sorozat, és akkor meg van oldva az egyik legfontosabb poszt. Igen, én is egy évi 2 misivel kevesebbet adtam volna, azt adom
Wyatt
Hát a pénz kb a legfontosabb dolog 😀 Ez a nem rossz csak kevesebbért kb minden rossz igazolást validdá tesz. Nem volt rossz Albert Haynesworth Washingtonban, csak 2 nullával kevessebbért. Én még a 8at is sokalltam volna. És ezzel az is a gond, hogy egy bőven átlag alatti játékoshoz elkötelezték magukat pár évre, így az ott lévő gondot meg sem próbálják majd orvosolni, mert ő nem megoldás vak oldalra. Pedig a idei drafton megoldhatták volna. Folyamatosan fejlődik, ok de milyen mértékben, meg honnan. Ha így halad 3 év múlva lesz nfl átlag szint? Egyedül akkor látom értelmét az egész szerződésnek, ha Arians rendszerében teljesen máshogy fog festeni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nekem elég fejvakarós.
Sixo
Miért? Még csak 26 lesz idén, snapet sem nagyon hagyott még ki (tartósság), és évről évre fejlődik (ezt nagyon szeretik az edzők). Igen, ezzel együtt sincs még egy átlagosnál jobb szinten, de arra építenek, hogy megmarad a felfelé ívelő sorozat, és akkor meg van oldva az egyik legfontosabb poszt. Igen, én is egy évi 2 misivel kevesebbet adtam volna, azt adom

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ez nekem elég fejvakarós.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
 fuzovelkifele.com/2019/03/a-tampa-nem-hasznalja-a-franchise-taget-megegyezett-donovan-smithszel/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vinny Curry elküldve a kalózhajóról.
iktriad
rögtön felpattanhat a másik kalózjáratra olcsóért.
Amadeus
Azt mondod megy Pittsburghbe baseballozni? 😊