Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Matt Gayt még nem kúrták seggbe?
ThundersNFL
Megjegyzem először az OC-t kene, utána Winstont aztán Gayt.
Toca
Winstont most épp miért?
Ez most teljes mértékben a kickeren ment el, 4 pontot hagyott a pályán egy 1 ponttal elbukott meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Matt Gayt még nem kúrták seggbe?
ThundersNFL
Megjegyzem először az OC-t kene, utána Winstont aztán Gayt.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Matt Gayt még nem kúrták seggbe?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
De egyébként mi alapján várta bárki is hogy Winston jobb lesz?
Pedig az elkapo gárdája nem rossz , a fal nem jó de nem is terített betli.
Toca
lehet úgy vótak vele, hogy Arians mégiscsak coach.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
De egyébként mi alapján várta bárki is hogy Winston jobb lesz?
Pedig az elkapo gárdája nem rossz , a fal nem jó de nem is terített betli.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Arians elég érdekesen ment neki a nyilvánosság előtt Howardnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az biztos, hogy sajna ki kell mondani, Winston bust. Pedig mostanáig én is adtam esélyt neki...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Az én vízióm a következő: jön most 3-4 én búbánatos lófasz, amely után Licht és Winston repül, Arians nyugdíjba megy. Jön egy új GM, aki elhozza tampába az addigra a Nebraskából stabil top 15ös csapatot faragó Scott Frostot (aki harmatos fingi-lingi profi karrierje során még tampában is játszott pár meccset), és teljes rebuilding indul meg, és Frost 2. 3. évében összehoz egy kb 9-7es playoff részvételt. Erre viszont várhatunk vagy 6 évet. Gyakorlatilag jelenleg továbbra is ugyanolyan fogalmatlan az egész brigád mint Koetter, Smith, Schiano vagy akár Gruden alatt. Igen Grudent írtam, azt a Grundent, aki beült abba a ferráriba, amit Tony Dungy összerakott, amit aztán gyakorlatilag pár éve re rá nekivezetett a falnak és totálkárosra törte.
TheBerzerker
valami oka csak van, hogy Tony Dungy nem tudott Super Bowlt nyerni azzal a Ferrarival.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az én vízióm a következő: jön most 3-4 én búbánatos lófasz, amely után Licht és Winston repül, Arians nyugdíjba megy. Jön egy új GM, aki elhozza tampába az addigra a Nebraskából stabil top 15ös csapatot faragó Scott Frostot (aki harmatos fingi-lingi profi karrierje során még tampában is játszott pár meccset), és teljes rebuilding indul meg, és Frost 2. 3. évében összehoz egy kb 9-7es playoff részvételt. Erre viszont várhatunk vagy 6 évet. Gyakorlatilag jelenleg továbbra is ugyanolyan fogalmatlan az egész brigád mint Koetter, Smith, Schiano vagy akár Gruden alatt. Igen Grudent írtam, azt a Grundent, aki beült abba a ferráriba, amit Tony Dungy összerakott, amit aztán gyakorlatilag pár éve re rá nekivezetett a falnak és totálkárosra törte.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Winston vállalhatatlan, használhatatlan.... el kell kezdeni qb-t néznünk, mert vele sehova nem tart a offense.
Viszont nekem a D kifejezetten tetszett, csak nem tudom eldönteni hogy ez a 49ers érdeme-e, vagy tényleg pislákol náluk valami 😀
Greg666
Gyakorlatilag ő vert meg titeket tegnap

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Winston vállalhatatlan, használhatatlan.... el kell kezdeni qb-t néznünk, mert vele sehova nem tart a offense.
Viszont nekem a D kifejezetten tetszett, csak nem tudom eldönteni hogy ez a 49ers érdeme-e, vagy tényleg pislákol náluk valami 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winston nem fogja sokáig húzni így
Amadeus
elképesztő hogy még mindig mennyire bután tud játszani.
braxa88
Sosem volt kepes okosan jatszani. Pontosan ugyanaz a gyengebbik Roethlisberger-klon, aki az egyetemen is volt. Allandoan belefut a vedokbe, a zsebben rosszul mozog, a nyomast nem erzi, sokaig tartja a labdat, nem is olvassa jol a vedelmeket. Ha Evans uresen van, fix, hogy nem dobja fele, ha harman vannak rajta, tutira odadobja a labdat. Ja, es pontatlan is, holott a drafton arra nyalazott mindenki, hogy mennyire felelmetesek a hosszu passzai.

Alig fejlodott valamit az elmult evekben.
Stez
Ha Koetter után Arians és Lefty se tud értelmet verni bele idén, akkor jövőre draftolni kell egy új QB-t az 1. körben.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Winston nem fogja sokáig húzni így
Amadeus
elképesztő hogy még mindig mennyire bután tud játszani.
braxa88
Sosem volt kepes okosan jatszani. Pontosan ugyanaz a gyengebbik Roethlisberger-klon, aki az egyetemen is volt. Allandoan belefut a vedokbe, a zsebben rosszul mozog, a nyomast nem erzi, sokaig tartja a labdat, nem is olvassa jol a vedelmeket. Ha Evans uresen van, fix, hogy nem dobja fele, ha harman vannak rajta, tutira odadobja a labdat. Ja, es pontatlan is, holott a drafton arra nyalazott mindenki, hogy mennyire felelmetesek a hosszu passzai.

Alig fejlodott valamit az elmult evekben.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Winston nem fogja sokáig húzni így
Amadeus
elképesztő hogy még mindig mennyire bután tud játszani.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Winston nem fogja sokáig húzni így

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1167875503019024389


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Örök emlék marad az első fantasy szezonon, amikor a Josh Freeman- Mike Williams duóval aláztam. 😄
Tony Adams
Josh Freemantől a minnesotai karrierje tetszett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Örök emlék marad az első fantasy szezonon, amikor a Josh Freeman- Mike Williams duóval aláztam. 😄
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
annyira szomorú, hogy akkor halnak ki a Tampa szurkolók a fórumról, amikor elkezd valahogy kinézni a csapatuk.
Amadeus
Látens Tampa drukker vagyok
Mike Evanst 5 éve keepelem egy fantasy ligában 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
annyira szomorú, hogy akkor halnak ki a Tampa szurkolók a fórumról, amikor elkezd valahogy kinézni a csapatuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Arians tud fogalmazni.
 twitter.com/JennaLaineESPN/status/1155617537268301824
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.
Amadeus
Csak szar csapatban játszott nagy lóvéért?
Játszott a Lionsban aki ledraftolta, ezt nem ő választotta. Aztán aláírt a Miamiba akik azért nem néztek ki olyan szarnak, amikor odaigazolt akkor kb arról volt szó, hogy megfoghatják a Pats-et de legalább PO csapat lesznek.
Aztán ugye Rams SB.
Azért messze nem olyan vészes ez mint ahogy be van állítva.
Bazzani
Nem az, hogy nem veszes, hanem alapbol a liga legjobbja volt sok even at, nyilvanvalo, hogy meg kellett ot fizetni a piacon. Gigalovet meg melyik csapat tud adni? Az esetek nagy szazalekaban nem a contender csapatok. Ugyhogy ezt a penzezest en sem igazan ertem, mondom ezt ugy, hogy Suh Miamiban legalabb egy idenyt alibizett, meg nem jatszott rendesen, meg allitolag locker room cancer is volt, de volt olyan ev is, amikor rendesen jatszott es nem fosott az egeszre. A Ramsben meg eleg korrektul nyomta. Nem feltetlenul o tehet arrol, hogy egy kozepcsapat, ahova alair, az nem kepes szintet lepni, hanem visszaesik, a Miaminal meg aztan lehet mutogatni az egesz stabra, az allandoan serult Tannehillre, akkora balfaszkodas ment ott eveken at.

Suh azert nagyon nincs egy Mario Williams szintjen sem szerintem. Na az a csavo harombol harom csapataban zullesztette a tarsasagot, mindezt olyan horribilis penzekert, hogy az mar faj.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.
Amadeus
Csak szar csapatban játszott nagy lóvéért?
Játszott a Lionsban aki ledraftolta, ezt nem ő választotta. Aztán aláírt a Miamiba akik azért nem néztek ki olyan szarnak, amikor odaigazolt akkor kb arról volt szó, hogy megfoghatják a Pats-et de legalább PO csapat lesznek.
Aztán ugye Rams SB.
Azért messze nem olyan vészes ez mint ahogy be van állítva.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.
Amadeus
Ráadásul kivágják McCoyt majd kb ugyanakkora összegért leigazolják Suht...Suht mindig is utáltam amelett hogy pénzéhes egy alattomos szar is. Máig emlékszek mikor megtaposta Cutlert...Annyi pénzt bezsebelt már kb semmiért, de úgy látszik pár milla még mindig többet számít neki mint hogy gyűrűt nyerjen...
Tomcsik
Nem Rodgerst taposta meg?
Sixo
Őt is...Az a híresebb, Cutlert csak lábon taposta...És ez még csak egy része a piszkos megmozdulásainak...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Suh érkezik 1 évre.
Beki
Suhban azt szeretem, hogy karrierje 1 évét leszámitva kendőzetlenül nyomta az aranyásót. Így is lehet.
Amadeus
Mi lesz a kovetkezo, Guzmics?
Stez
Nem tudom, de az elképesztő, hogy ez a faszinger a tavalyi szezont leszámítva csak szar csapatban játszott nagy lóvéért. Sosem húzta előre a csapatát, mindig elkérte a casht. Lehúzta a klotyón a karrierjét, mikor Miamiba szerződött, hálás lehet, hogy a Rams tavaly elvitte a Super Bowlba.

Most is, ment a duma, hogy west coast only, meg contender csapat, erre bazzeg aláír Floridába megint, ahol 0% a state szja, cserébe mindig szar a futball pro szinten. Madár.
Amadeus
Ráadásul kivágják McCoyt majd kb ugyanakkora összegért leigazolják Suht...Suht mindig is utáltam amelett hogy pénzéhes egy alattomos szar is. Máig emlékszek mikor megtaposta Cutlert...Annyi pénzt bezsebelt már kb semmiért, de úgy látszik pár milla még mindig többet számít neki mint hogy gyűrűt nyerjen...
Tomcsik
Nem Rodgerst taposta meg?