Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Winston az a csávó az asztalnál, aki mindig lapot húz 19-re, no matter what.
Amadeus
Az semmi. Fitzmagic huszra is!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.
gedam
Nekem ne mondd, én imádom nézni, mondjuk úgy könnyebb, hogy nem nálunk játszik 😊
gabokocka
Winston az a csávó az asztalnál, aki mindig lapot húz 19-re, no matter what.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.
gedam
Nekem ne mondd, én imádom nézni, mondjuk úgy könnyebb, hogy nem nálunk játszik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gedam 5 694
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
A mai után csak átgondolják 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Winston kretén, de kétségtelen, hogy nagy playmaker is egyben, nem tudom elképzelni, hogy ne maradjon a ligában, amíg a karja meglesz hozzá. Fekete Fitzmagic 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Mondjuk egy olyan forgatókönyvön röhögnék, ha Brady visszavonul Billy bá elviszi Winstont, oszt embert farag belőle, nyer vele 2-3 gyűrűt...
De mondjuk egy Rivera szerű edzővel is megnézném, mert abban egyetértünk, hogy nála fejben vannak a gondok, és Tampa messze nem a legideálisabb hely neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
Az a helyzet, hogy meccsenként van 40 kísérlete, 61,7%-os pontossága és 87.9-es ratingje. Ez minden csak nem jó. Azért van ennyi yardja meg egy Evans meg egy Goodwin a célpontja, akiket ha eltalál, akkor az 20 yard. De 10-ből alig 6 labdája talál... Két ilyen elkapóval egy Prescott/Carr szintű irányító 10+ W-vel állna, és szándékosan nem a szigorúan vett elit irányítókat írtam.
Gyurma Pappa
Én másként látom.
Prescott és Carr nem hozna ilyen számokat, és több W se lenne érdemben, ahhoz maga a csapat nem elég jó. A 2 top WR se állna úgy Winston nélkül, ahogy áll most. Amiket megdob Winston, azokat nagyon kevesen tudnak megdobni, a gond az, hogy csinál mellé olyan brainfartokat, amikre Trubisky is csak csettint. Hihetetlen a csávó, egy emberbe költözött egyszerre Manning és Bortles.

Fingom sincs mi lesz a sorsa, mert ilyen QB-t nem viszel el backupnak, mert attól azt várod, hogy amíg nincs a kezdőd, ne bassza el a meccseket, extra se kell, de legyen megbízható. Na most ennek ő a totális fordítottja.
gabokocka
Ja, hát a Tampa egésze szar, ez tény. Futás nélkül meg ezzel a védelemmel nem fognak sosem messze jutni, ez nyilvánvaló.

Szerintem a két WR hozna ilyen számokat máshol is, nem úgy értettem, hogy a QB-kat cseréljük ki, hanem a két WR-t küldjük el máshova 😊 Ez mondjuk tényleg nem volt egyértelmű részemről.

Winstonnak a fegyelmével, a koncentrációjával és úgy általában mint ember vannak gondok. Ezt meg nem fogja tudni megoldani, ha nem tudta megoldani eddig sem senki. Mindig megy a pályán kívül a nagy megmondások, de ebből semmi nem tud lerakni a pályára. És most nem a nagy játékokról beszélek, hanem a konzisztenciáról, a 4 negyeden át tartó figyelemről stb. 3 meccsen zsinórban az első playre nem dob egy jó QB INT-t...

Szerintem tőle elbúcsúzhatunk, nem hiszem, hogy olyan nagy piaca lenne. Ha Arians beveri a fejét és megtartja, akkor hajrá, de szerintem ez nem fog megtörténni. Legnagyobb peche az lenne a Tampának, ha most valahogy összekalapálnak egy 0.500-as szezont, vagy akár egy 9-7-t is lehet, akkor elhihetik, hogy Winston jó lesz valamire. És akkor viszont élvezhetik majd a 3-4. helyeket a további pár évben még.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
Az a helyzet, hogy meccsenként van 40 kísérlete, 61,7%-os pontossága és 87.9-es ratingje. Ez minden csak nem jó. Azért van ennyi yardja meg egy Evans meg egy Goodwin a célpontja, akiket ha eltalál, akkor az 20 yard. De 10-ből alig 6 labdája talál... Két ilyen elkapóval egy Prescott/Carr szintű irányító 10+ W-vel állna, és szándékosan nem a szigorúan vett elit irányítókat írtam.
Gyurma Pappa
Én másként látom.
Prescott és Carr nem hozna ilyen számokat, és több W se lenne érdemben, ahhoz maga a csapat nem elég jó. A 2 top WR se állna úgy Winston nélkül, ahogy áll most. Amiket megdob Winston, azokat nagyon kevesen tudnak megdobni, a gond az, hogy csinál mellé olyan brainfartokat, amikre Trubisky is csak csettint. Hihetetlen a csávó, egy emberbe költözött egyszerre Manning és Bortles.

Fingom sincs mi lesz a sorsa, mert ilyen QB-t nem viszel el backupnak, mert attól azt várod, hogy amíg nincs a kezdőd, ne bassza el a meccseket, extra se kell, de legyen megbízható. Na most ennek ő a totális fordítottja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
Az a helyzet, hogy meccsenként van 40 kísérlete, 61,7%-os pontossága és 87.9-es ratingje. Ez minden csak nem jó. Azért van ennyi yardja meg egy Evans meg egy Goodwin a célpontja, akiket ha eltalál, akkor az 20 yard. De 10-ből alig 6 labdája talál... Két ilyen elkapóval egy Prescott/Carr szintű irányító 10+ W-vel állna, és szándékosan nem a szigorúan vett elit irányítókat írtam.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
30 td 24 int, a gyerek kb ész nélkül dobál mindenfele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
Nope.
5000 yardos alapszakasza csak Breesnek ('08, '11, '12, '13, '16), Bradynek ('11), Mahomesnak ('18), Peyton Manningnek ('13), Marinonak ('84), Roethlisbergernek ('18) és Staffordnak ('11) van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Best of Winston meccs 😊
gabokocka
Csak a szokásos. Pedig tehetségből mekkora játékos lehetne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Best of Winston meccs 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a jól megérdemelt W-hez!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arians liga legnagyobb trollja 😀 😀 😊
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Hétről hétre egyre inkább franchise QB-nak néz ki
gabokocka
Hát nem
Gyurma Pappa
😀 😀 😀

Aha, franchise QB, aha
Gyurma Pappa
Aztán mégse aztán mintha aztán megint nem. Ez a csávó izgalmasabb mint a teljes Izaura.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Hargreaves kivágva!
steelwolf
Micsoda draft class volt az a 16-os 😀

Löfli
gyönyörű

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hargreaves kivágva!
steelwolf
Micsoda draft class volt az a 16-os 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hargreaves kivágva!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ha Arians azt hiszi, hogy Winston az ő embere, akkor kár volt visszajönni nyugdíjból.
Amadeus
Arians nagyon okosan csinálja, amit csinál, mondjuk azt nem értem, hogy bufflákot minek hozta vissza DC-nek, de jó lesz ez
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Az kemény...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Buccaneers released former first-round pick Vernon Hargreaves, per source.