Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Örülsz, hogy a csapatod hosszú évek után végre jól szerepel, hogy a kedvenceid végre kapnak elismerést és kb. leszarod hogy adott meccsen ki hibàzott és mekkorát.

De

Jönnek páran akik fikáznak amit csak tudnak, mert kivételesen idén jobbak vagyunk náluk és még olvasni se lesz itt kedved.
zolkoo
És a legjobb, hogy az elmúlt 30 hsz-ben még csak nem is erről volt szó, mert kb. szóba sem került a Buccaneers 😂

De nyugi, amikor Brady visszavonul, újra nem jön ide senki.
Gyurma Pappa
a sok átmigrált Pats fant büntetésből be kéne zárni ide a Post-Brady érában.

De legalább pörög a topik, kár, hogy Tampa szurkoló nincs benne. (kis túlzással sose volt)
Amadeus
Ezzel spec szerintem az ég világon semmi baj sincs. Win-win mindenkinek, a Tampaval is több van foglalkozva és a Brady szurkolok is aktivak és tudnak minek szorítani. Ha AR egyszer elkerülni Wisconsból én is menni fogok homerkedni bárhová is kerül.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
Örülsz, hogy a csapatod hosszú évek után végre jól szerepel, hogy a kedvenceid végre kapnak elismerést és kb. leszarod hogy adott meccsen ki hibàzott és mekkorát.

De

Jönnek páran akik fikáznak amit csak tudnak, mert kivételesen idén jobbak vagyunk náluk és még olvasni se lesz itt kedved.
zolkoo
És a legjobb, hogy az elmúlt 30 hsz-ben még csak nem is erről volt szó, mert kb. szóba sem került a Buccaneers 😂

De nyugi, amikor Brady visszavonul, újra nem jön ide senki.
Gyurma Pappa
a sok átmigrált Pats fant büntetésből be kéne zárni ide a Post-Brady érában.

De legalább pörög a topik, kár, hogy Tampa szurkoló nincs benne. (kis túlzással sose volt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Antonio Brown: OUT 😕
bogec7
Vita Vea: IN

iktriad
Bizony, jó eséllyel jön, az pedig óriási lökés lesz, mert egy szinttel jobb lehet a futás elleni védekezés (pedig eddig sem volt azért rossz), ami rengeteget segíthet a Packers ellen, de még ennél is fontosabb, hogy lehet masszív belső pass rush is, így pedig az edge-eknek is könnyebb dolguk lesz, nagyon nem lenne szerencsés még egy 0 sackes meccs Rodgerstől, inkább az októberi folyamatos kergetést nézném meg, akkor tényleg top 5-ös teljesítményt nyújtott a védelem, és White is mehet pusztítani. Szükség is lesz ezekre, mert ha a front seven összeáll rendesen, akkor még Rodgersnek sem lesz szép estéje

Brown sajnálatos, de azért még így is van elég sok opció támadásban, talán nélküle is jó esély van ott haladni, Vea érkezése még így is pluszos lehet (a legjobb persze az lett volna, ha Brown is játszik)

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Antonio Brown: OUT 😕
bogec7
Vita Vea: IN
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Antonio Brown: OUT 😕

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Ha mar Brady napot tartunk.
En amit nem szeretek, mikor Bradyre azt mondjak: system fit.
Nem ertem. Nem pont az a jo edzo, terv, system, lassuk akarhol a lenyeget, hogy olyan legyen a rendszer, ahol a QB leginkabb fit?
ulpianus
Sokaknak ezt a mai napig nem sikerül felfogni. De fejlődünk, idővel egyszer majd talán a GOAT “vitával” kapcsolatban is nyitottabbak lesznek az emeberek.

Furcsa mód NBA kapcsán lehet érdekes, értelmes eszmecseréket folytatni James-Jordan viszonylatában.

Talán majd az NFL társadalom is megérik arra, hogy ezzel kapcsolatban ne rögtön az alma-körte érvelessel álljon elő. Talán.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 209
Nosztalgikus élményeim vannak, 2006-07 környékén voltak ezen a fórumon a klasszikus Brady vs. Manning hitviták, pedig akkor még mennyivel kisebb volt a sample size mindkét játékosnál. Te jó ég, Carson Palmer közmegegyezéses top 5 QB volt...
Kampman
Ja. Elit meg senki nem rakta top10-be se, de még szerintem Riversről is többen gondolták, hogy top5.
Gyurma Pappa
Ebből az Eli fikázásból is látszik mennyire nem érzik egyesek az amerikai foci lényegét. Itt nincs kiesés, feljutás, senkit nem érdekel hányszor nyerték meg majdnem. Egy drukkert nem érdekelnek a tizedes vesszővel ellellátott statisztikák, amiket perceken belül csak itt a fórumon megcáfolnak.
Itt nincs oda/ vissza vágó stb...
Ez a liga a győztesekről szól, a többi a statisztikusok problémája.
Meg a vesztesek magyarázkodása.
Vagy kérdezzük meg a drukkert, hogy ha évtizedekig várja a csodát, de nem jön össze soha v ha igen akkor is max egyszer szerencsével. Mekkorát

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Érdekes volt olvasni ezt a GOAT vitát, de szerintem ez rendkívül szubjektív kérdés, amit nem lehet csak statokkal megválaszolni, mert egy ember teljesítményét nem csak a pályán nyújtott statisztikái határozzák meg, hanem az is, hogy neked, mint szurkolónak nézőnek mik a preferenciáid egy sportolóval kapcsolatban.

Én az (pályán és a pályán kívül is) alázatos, vízhordó, sztár alüröktől mentes, lojális, lead by example típusú embereket értékelem a legtöbbre, hatalmas munkamorállal, megtörhetetlen akarattal, aki felszántja a pályát akkor is, ha már nincs remény, mert sose adja fel.
Ebből a szempontból nekem Brady inkább goat, mint más, bár ő sem tökéletes példa.

De nagyobb kedvencem pl. Larry Fitzgerald, vagy Mack, vagy Donald, vagy Watt, vagy Woodson.

Bradynek van egy aurája a morálja miatt, ami hatalmasat lök mindenkin körülötte, Rodgers, Brees, Mahomes, Manning sokkal, de sokkal tehetségesebb Ők mind első körös tehetségek, Bradyről tudjuk honnan indult, és mégis a goat kérdés kihagyhatatlan figurája. Én Bradyt mint embert sokra tartom, irigylem azt a munkamorált, akaratot, kitartást amit képvisel, de ezek az én személyes preferenciáimon alapulnak, nem a statisztikákon. Brees munkamorálja és akarata is legendás (nem hagyta, hogy a sérülése legyőzze)
Mondjuk a fineszt is sokra tartom, abba meg Rodgers és Mahomes is verhetetlen.
Nem szeretem a harsány, primadonna, a sport iránti alázattól mentes őstehetségeket.

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lattam egy statisztikat az nfl.com-on. Rodgers altalaban iden nagyon jo volt blitz ellen, de a Tampa elleni vesztes osszecsapason kifejezetten pocsekul jatszott ellene. Szerintem meg egyszer nem fogja igy meglepni a Bucs vedelem, ergo joval tobb pontot fognak felpakolni.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Kétségtelen, hogy a Saints D kevésbé fekszik a TB-nek. Ugyanakkor a Packers alapvetően tényleg a passz védekezésre van kitalálva, és az utolsó 7 meccsen jobb számokat hozott össze, mint a Rams védelme. Itt nem várok olyan meglepő hatásokat, de gondolom a TB 20 pont fölé fogmenni.
A nagy kérdés valabam az, hogy a GB O mit fog játszani. A TB az egyik, ha nem a legjobb futás ellen, úgyhogy lehet, hogy ezt veszik el a GB offense-től, valamint biztos jönnek majd a blitzek. Azon múlik minden, ezt hogy kezeli a GB. A coaching év végére még lépett egy szintet, lehet ez lesz a döntő.
gbol
Ha a Staffon múlik akkor messze a GB az esélyes😁😁😁. Arians meg a bandája képes elbaszni nem kicsit a meccseket..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 338
Kétségtelen, hogy a Saints D kevésbé fekszik a TB-nek. Ugyanakkor a Packers alapvetően tényleg a passz védekezésre van kitalálva, és az utolsó 7 meccsen jobb számokat hozott össze, mint a Rams védelme. Itt nem várok olyan meglepő hatásokat, de gondolom a TB 20 pont fölé fogmenni.
A nagy kérdés valabam az, hogy a GB O mit fog játszani. A TB az egyik, ha nem a legjobb futás ellen, úgyhogy lehet, hogy ezt veszik el a GB offense-től, valamint biztos jönnek majd a blitzek. Azon múlik minden, ezt hogy kezeli a GB. A coaching év végére még lépett egy szintet, lehet ez lesz a döntő.
több mint 3 éve
rokaur 862
Ketseg se ferjen hozza a GB az eselyese ennek a meccsnek, nagyon jo a forma, hazai palya nagyon ossze kell allnia mindennek, hogy a TB menjen tovabb. Mondjuk az SB-ban meg egyik csapatnak se adok sok eselyt a KC ellen - de meg nem tartunk ott. En egy nagyon jo meccset szeretnek latni a GOAT es BOAT kozott (hamar ezen ment a vita)😀
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
Nomac
Miért lenne rossz matchup a TB O a GB Dnek? Hirtelen lett egy hatékony futójáték 5 yardos átlaggal, 45perc labdabirtoklással és TB12nek elég lesz 8 passz a komplett meccs alatt?
hegedusggergo
Igen, kb erről volt szó októberben 😀

De amúgy a rájátszásban sem vészesek a futószámok, a Packers védelménél pedig ez nem éppen erősség. Illetve az sem hátrány, hogy a passzjáték csak hatékonyabb tud lenni, mint a Saints ellen, úgyhogy itt azért jelentős javulást várok az egy héttel ezelőtti játékhoz képest
Wyatt
Az hogy októberben mi történt teljesen irreleváns, ezt pont ebben a topikban kéne látnia mindenkinek. Arra továbbra se kaptam választ hogy miért kedvezőtlen ez a matchup a GB Dnek.
hegedusggergo
Én nem ismerem a GB D-t. Viszont a TB O annak a csapatnak jó matchup, aki konzisztensen nyomást tud gyakorolni a fal belsejére és van mellé egy jónak mondható sec, mint mondjuk a Saints vagy a Rams. A többieknek nem annyira jó a Tampa O-val találkozni.
goboston
A teljesség igénye nélkül néhány név: Kenny Clark, Za’Darius Smith, Preston Smith, Rashan Gary, Jaire Alexander, Adrian Amos, Darnell Savage...

Ez a D pont erre van berendezkedve.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
Nomac
Miért lenne rossz matchup a TB O a GB Dnek? Hirtelen lett egy hatékony futójáték 5 yardos átlaggal, 45perc labdabirtoklással és TB12nek elég lesz 8 passz a komplett meccs alatt?
hegedusggergo
Igen, kb erről volt szó októberben 😀

De amúgy a rájátszásban sem vészesek a futószámok, a Packers védelménél pedig ez nem éppen erősség. Illetve az sem hátrány, hogy a passzjáték csak hatékonyabb tud lenni, mint a Saints ellen, úgyhogy itt azért jelentős javulást várok az egy héttel ezelőtti játékhoz képest
Wyatt
Az hogy októberben mi történt teljesen irreleváns, ezt pont ebben a topikban kéne látnia mindenkinek. Arra továbbra se kaptam választ hogy miért kedvezőtlen ez a matchup a GB Dnek.
hegedusggergo
Én nem ismerem a GB D-t. Viszont a TB O annak a csapatnak jó matchup, aki konzisztensen nyomást tud gyakorolni a fal belsejére és van mellé egy jónak mondható sec, mint mondjuk a Saints vagy a Rams. A többieknek nem annyira jó a Tampa O-val találkozni.
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
Nomac
Miért lenne rossz matchup a TB O a GB Dnek? Hirtelen lett egy hatékony futójáték 5 yardos átlaggal, 45perc labdabirtoklással és TB12nek elég lesz 8 passz a komplett meccs alatt?
hegedusggergo
Igen, kb erről volt szó októberben 😀

De amúgy a rájátszásban sem vészesek a futószámok, a Packers védelménél pedig ez nem éppen erősség. Illetve az sem hátrány, hogy a passzjáték csak hatékonyabb tud lenni, mint a Saints ellen, úgyhogy itt azért jelentős javulást várok az egy héttel ezelőtti játékhoz képest
Wyatt
Az hogy októberben mi történt teljesen irreleváns, ezt pont ebben a topikban kéne látnia mindenkinek. Arra továbbra se kaptam választ hogy miért kedvezőtlen ez a matchup a GB Dnek.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
Nomac
Miért lenne rossz matchup a TB O a GB Dnek? Hirtelen lett egy hatékony futójáték 5 yardos átlaggal, 45perc labdabirtoklással és TB12nek elég lesz 8 passz a komplett meccs alatt?
hegedusggergo
Igen, kb erről volt szó októberben 😀

De amúgy a rájátszásban sem vészesek a futószámok, a Packers védelménél pedig ez nem éppen erősség. Illetve az sem hátrány, hogy a passzjáték csak hatékonyabb tud lenni, mint a Saints ellen, úgyhogy itt azért jelentős javulást várok az egy héttel ezelőtti játékhoz képest

több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
Nomac
Miért lenne rossz matchup a TB O a GB Dnek? Hirtelen lett egy hatékony futójáték 5 yardos átlaggal, 45perc labdabirtoklással és TB12nek elég lesz 8 passz a komplett meccs alatt?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
gbol
Amilyen rossz match up volt a Saints olyan jó nekünk a GB.

Szerintem az TB offense haladni fog, és 30+ pontot fel fog tenni a táblára. GB D nem fogja tudni megállítani a TB O-t. A meccs TB D és a GB O között fog eldőlni, de nem lennék meglepe egy jós kis pisztolya párbajt látnánk vasárnap.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 338
Minden nap felnézek ide, hogy lássam, mit gondolnak a TB funok a vasárnapi meccsről, de csak Bradyt látok 😀
Esetleg valakinek valmai véleménye a konferencia döntőről?
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Örülsz, hogy a csapatod hosszú évek után végre jól szerepel, hogy a kedvenceid végre kapnak elismerést és kb. leszarod hogy adott meccsen ki hibàzott és mekkorát.

De

Jönnek páran akik fikáznak amit csak tudnak, mert kivételesen idén jobbak vagyunk náluk és még olvasni se lesz itt kedved.
zolkoo
És a legjobb, hogy az elmúlt 30 hsz-ben még csak nem is erről volt szó, mert kb. szóba sem került a Buccaneers 😂

De nyugi, amikor Brady visszavonul, újra nem jön ide senki.

több mint 3 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Örülsz, hogy a csapatod hosszú évek után végre jól szerepel, hogy a kedvenceid végre kapnak elismerést és kb. leszarod hogy adott meccsen ki hibàzott és mekkorát.

De

Jönnek páran akik fikáznak amit csak tudnak, mert kivételesen idén jobbak vagyunk náluk és még olvasni se lesz itt kedved.

Szerkesztette: zolkoo
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
Én csak szegény Tampa szurkolókat sajnálom 😊
2 napja hozzá se szóltak a fórumhoz aztán van egy csomó hozzászólás 😊
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nosztalgikus élményeim vannak, 2006-07 környékén voltak ezen a fórumon a klasszikus Brady vs. Manning hitviták, pedig akkor még mennyivel kisebb volt a sample size mindkét játékosnál. Te jó ég, Carson Palmer közmegegyezéses top 5 QB volt...
Kampman
Ja. Elit meg senki nem rakta top10-be se, de még szerintem Riversről is többen gondolták, hogy top5.

több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Látom jó a buli!

(CR-Messi?, mindenki tudja h Totti a legnagyobb!) 🙃
steelwolf
Az! Csak néhányan túltolták az anyagot.😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nosztalgikus élményeim vannak, 2006-07 környékén voltak ezen a fórumon a klasszikus Brady vs. Manning hitviták, pedig akkor még mennyivel kisebb volt a sample size mindkét játékosnál. Te jó ég, Carson Palmer közmegegyezéses top 5 QB volt......na mindegy.

Szóval izé, vasárnap jön a Bay Bowl.