Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki a kövi meccs előtt szolhatna a védelemnek, hogy megy az idény. Kozrohej ez a mai valami
Wyatt
Hasonlot kapnak majd a 12. forduloban, aztan a Super Bowlban is. Vori kapitany lelketlenul kicsinalja oket mindket meccsen!

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván, ennél kevés jobb támadósor jön, és azért kicsit örültem, hogy Zuerlein beverte 48-ról, és kellett menni a győzelemért. Annak persze jobban, hogy össze is jött. Ennél rosszabb ne legyen
Wyatt
+ Vita Vea (a Godwin fumblis kulcs drajvban 4 perccel a vege elott amikor a meccs lezrasaert tamadt a Tampa, a 3&1(?)-re behozzak a fullbacknek es mogotte csinaljak meg, majd visszamegy vedelembe es bedaralja a centert/guardot es meguti Prescottot. Hatalmasat jatszott)

+ AB (Regi onmagat hozta)

+ Gronk (lassu, de halalos a kemia. Annal a 2. TD-nel pl szepen kijott)

- Godwin (az a fumbli a golvonalnal majdnem elveszitette a meccset)

- Evans (volt par tipped pass, de fakezzel jatszott o is)


Dallas jol jatszott, megerdemeltek volna ok is a gyozelmet.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Vea így is brutális volt sztem, 4 eladott labdával nyertek, szóval azért annyira tragikus nem volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván, ennél kevés jobb támadósor jön, és azért kicsit örültem, hogy Zuerlein beverte 48-ról, és kellett menni a győzelemért. Annak persze jobban, hogy össze is jött. Ennél rosszabb ne legyen

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valaki a kövi meccs előtt szolhatna a védelemnek, hogy megy az idény. Kozrohej ez a mai valami
Wyatt
1. Dallas O# a liga egyik legjobbja lesz iden
2. Nincs tape meg roluk, nem volt mit elemezni, igy azert nagyon nehez a mai, tamado focit partolo nfl szabalyrendszerben. Maximum a passrush az amit kevesbe erint, de szepen, gyorsan osztjak a labdakat Prescottek.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki a kövi meccs előtt szolhatna a védelemnek, hogy megy az idény. Kozrohej ez a mai valami

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy mennyire 2010-es évek All Star-csapata lett a tavalyi Bucs, arra ez elég jó példa:

QB: Brady (1.)
RB: LeSean McCoy (1.) (oké, ő már nem volt tényező)
WR: Antonio Brown (1.)
TE: Rob Gronkowski (1.)
DI: Ndamukong Suh (2.)
LB: Lavonte David (3.)


 www.pff.com/news/nfl-pff-war-all-decade-team-wins-above-replacement-2021

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0905%2Fr904826_1296x729_16-9.jpg
Brady: Contracted COVID-19 after Bucs' parade
Tom Brady says he was diagnosed with COVID-19 right after the Tampa Bay Buccaneers' Super Bowl parade.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tanner Hudsont kiraktuk...
zolkoo
Drama 😊

több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Tanner Hudsont kiraktuk...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez az a szuper komoly lista, amire McLaurin nem fért fel? 🤣
warr_b
Vannak wtf dolgok, igen, és mint minden lista, nyilván beleköthető sok ponton, de azért mutatja az itteni keret erejét, hogy a kilenc fentlévő játékos mellett még lehetne azért vitatkozni embereken pluszban
Wyatt
Jó, hát az éppen aktuális bajnokot meg a Chiefst kötelező mostanában felszopni 😄
warr_b
Hát valami miatt odajutott ugye a bajnok 😀

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 616 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az a szuper komoly lista, amire McLaurin nem fért fel? 🤣
warr_b
Vannak wtf dolgok, igen, és mint minden lista, nyilván beleköthető sok ponton, de azért mutatja az itteni keret erejét, hogy a kilenc fentlévő játékos mellett még lehetne azért vitatkozni embereken pluszban
Wyatt
Jó, hát az éppen aktuális bajnokot meg a Chiefst kötelező mostanában felszopni 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez az a szuper komoly lista, amire McLaurin nem fért fel? 🤣
warr_b
Vannak wtf dolgok, igen, és mint minden lista, nyilván beleköthető sok ponton, de azért mutatja az itteni keret erejét, hogy a kilenc fentlévő játékos mellett még lehetne azért vitatkozni embereken pluszban

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 616 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az a szuper komoly lista, amire McLaurin nem fért fel? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játékosok összesített listáján kilenc Buccaneer került be a top 100-ba, elsőként aligha meglepő módon Bradyt értékelték. Kiemelendő, hogy az LB-sor mind a négy tagja bent van a liga legjobb 100 játékosa között, és ha Vea le tudna hozni egy teljes szezont (illetve Suh is úgy tér vissza, ahogy játszott bármikor), akkor a front seven eléggé pofás lesz megint.

A támadóknál az újonc Wirfs valóban óriási lökést adott már első évében, de ott reálisan még Antonio Brown is bekerülhet egy teljes szezonnal a top 100-ba ismét, talán még Gronk is (belső támadófalemberek közül nem tudom, erre lehet-e esély kevésbé felkapott neveknek, de ott is vannak jó opciók azért)

7. Tom Brady, QB
28. Devin White, ILB
43. Lavonte David, ILB
48. Mike Evans, WR
59. Jason Pierre-Paul, OLB
81. Chris Godwin, WR
88. Shaquil Barrett, OLB
89. Tristan Wirfs, OT

A Texans ellen az eléggé döcögős kezdés után volt két olyan drive este, hogy utána már felesleges volt bármit nézni, konkrétan egy rossz passz volt a két TD-menetelés során, élmény volt lesni az ezerrel pörgő és pillanatok alatt pontszerzéssel záruló attakokat. Oké, a Houston ellen azért erre van lehetőség, túl sokat nem lehet ebből levonni, de én már annak is örülök, hogy nem az a borzasztóan döcögős valami van az idényhez érkezve, mint tavaly a bye weekig sokszor, hanem látványos playek sorozata érkezik egymás után. Gabbert beállása után részemről offoltam a meccset, annyira nem érdekelt, hogy a cserék és azok cseréi mire mennek egymással (pedig Dardennek szurkolok azért).

Viszont ami még mindenképpen kiemelendő, az Tryon-Shoyinka teljesítménye, aki kb mindenhol ott volt, hogy nyomást generáljon (nekem messzemenőkig kellemes meglepetés az eddigi játéka, amivel teljesen rászolgál az első körre, aminél szívtam a fogam(, ez pedig óriási lökést adhat a csapatnak a passzszituációkban, illetve JPP és Barrett pihentetése is szóba jöhet, ami pedig az év végére lehet kiemelten fontos.

több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Suh is bekerült a Covid protokollba
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó sok minden hatotta meg a népet errefelé. Mondjuk a legérdekesebb fejlemény kb az volt, hogy Joe Tryonból Joe Tryon-Shoyinka lett. Kár, hogy nincs még egy fasza keresztneve, pl Earl, mert JPP után ő lehetne JETS...

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Esküszöm, Leftyék trollkodnak 😀

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fbn már Bostonban is jó volt azért, de azóta valóban felszabadultabb

több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Nem tudom, hova kellene rakni, de ide mindenképpen elfer. Hatalmas szöveg 😀

 twitter.com/TomBrady/status/1423667455986225156?s=19
Wyatt
Sokkal szórakóztatóbb lett az "öreg" mióta kikerült Belichick sótlan fennhatósága alól. Láthatóan jobban is élvez mindent.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, hova kellene rakni, de ide mindenképpen elfer. Hatalmas szöveg 😀

 twitter.com/TomBrady/status/1423667455986225156?s=19

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0208%2Fr812253_1296x729_16-9.jpg
Source: Bucs reward DC Bowles with new deal
The Buccaneers are giving Todd Bowles a new three-year contract that continues to make him the NFL's highest-paid defensive coordinator, a source told ESPN's Adam Schefter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aik netán nem látta, kijött egy 6 részes, összesen több órás HBO Hard Knocks minőségű sorozat a szezonról a csapat youtube oldalán. Nagyon ajánlom megnézni, nem csak Bucs/Brady fanoknak:  www.youtube.com/watch?v=b1CyG10Tvl4 (ez az utolsó rész, ne ezzel kezdjétek, mert spoileres 😊 )
LordTamas
Koszi, megneztem/atporgettem oket az elmult par napban. Nekem annyira nem jottek be, mondjuk az anyag tobbsegevel mar talalkoztam korabban.

Ami viszont teljesen uj info volt az az, hogy Brady a SB elott tartott egyedul beszedet az ideny soran (es maga a teny, hogy tobb jatekos szerint is filmekbe illo monolog volt. Nagy kar, hogy nem tudunk errol tobbet, habar Brate nagyjabol megvilagitotta a keretet a beszednek.)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 616 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

iktriad
Lehet nyolcvanhatodikra jött össze, de azért jópofa 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner