Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Ahogy mondtam, én ingyen is visszaadtam volna,
Wyatt
Te is én is, meg még jó páran persze van nem kevés olyan büdös Barom aki csak azért se adta volna vissza!
OFF:
Most olvasom, hogy MJ23 cipellőéjért 1,5M$ adtak ... 😮

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ezek már mocskos nagy értéket adnak ki, egészen jól járt 😊
Wyatt
Azt mondják 600 -700 ezret is megért az a labda. Ahhoz képest nyilván töredék érték ez, de azért nem kevés. Főleg, hogy még Brady is honorálta a dolgot neki 1 bitcoinnal.
goboston
Igen pont néztem, hogy az is jött. Azért a szezonbérletek sem két forintot érnek, az aláírt relikviák (600. TD-s meccsről) meg szerintem ugyanúgy mocsok sokat érnek, mint a 600. laszti 😊
Wyatt
Jól döntött! Szimpatikus hozzáállás minden részről... aztán majd elballag Rick Harrisonhoz LV-ba és a két mez+cipőért is kaphat párszázezer dollárt...
nagir
Ahogy mondtam, én ingyen is visszaadtam volna, de így meg aztán pláne nem kell sajnálni, ha nagyon pénzzé akarna tenni valamit, bőven tud így is 😀

Emléktárgy is maradt, bőven több, szóval szerencsés flótás, na 😊

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Azért ezek már mocskos nagy értéket adnak ki, egészen jól járt 😊
Wyatt
Azt mondják 600 -700 ezret is megért az a labda. Ahhoz képest nyilván töredék érték ez, de azért nem kevés. Főleg, hogy még Brady is honorálta a dolgot neki 1 bitcoinnal.
goboston
Igen pont néztem, hogy az is jött. Azért a szezonbérletek sem két forintot érnek, az aláírt relikviák (600. TD-s meccsről) meg szerintem ugyanúgy mocsok sokat érnek, mint a 600. laszti 😊
Wyatt
Jól döntött! Szimpatikus hozzáállás minden részről... aztán majd elballag Rick Harrisonhoz LV-ba és a két mez+cipőért is kaphat párszázezer dollárt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ezek már mocskos nagy értéket adnak ki, egészen jól járt 😊
Wyatt
Azt mondják 600 -700 ezret is megért az a labda. Ahhoz képest nyilván töredék érték ez, de azért nem kevés. Főleg, hogy még Brady is honorálta a dolgot neki 1 bitcoinnal.
goboston
Igen pont néztem, hogy az is jött. Azért a szezonbérletek sem két forintot érnek, az aláírt relikviák (600. TD-s meccsről) meg szerintem ugyanúgy mocsok sokat érnek, mint a 600. laszti 😊

több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Azért ezek már mocskos nagy értéket adnak ki, egészen jól járt 😊
Wyatt
Azt mondják 600 -700 ezret is megért az a labda. Ahhoz képest nyilván töredék érték ez, de azért nem kevés. Főleg, hogy még Brady is honorálta a dolgot neki 1 bitcoinnal.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ezek már mocskos nagy értéket adnak ki, egészen jól járt 😊

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Evans veletlenul elajandekozta egy fannak Brady 600. TD passzanak labdajat amit Evans kapott el es valtott 6 pontosra.

A Bucs egy satbtagot kuldott, hogy visszaszerezze a labdat. Allitolag 100ezer dollarnal is joval tobbet ert az a labda, de a szurkolo visszaadta.

Kapott erte cserelabdat es ezer dollaros kupont a Bucs fan shopba.
undisputedly
Napról napra nő a tét:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratula, ez sima lett.
Azért Bradyt megnézném ilyen fal mögött. neki ez az élmény kimaradt (talán a Denver ellen egyszer). Valószínűleg nem a 600 TD-t dobta volna meg. .....
csi77
Ráklábat agyba főbe verték emögött a fal mögött (csak az RT más), 47 sacket nyelt be 2019-ben. Szóval azért a QB is sokat tehet ezért, és Tom apó ebben (is) elég jó.
goboston
Pont ezt néztem egy perce én is meg, mennyi a difi, és látható azért, hogy a Pats-fal is visszatud esni számokban. Nagyon sokat segít a falnak, ha olyan irányítója van, aki 2,5 mp alatt 2-3 olvasáson túl van már és dobja a labdát, nem pedig 3-4 másodpercig néz valakit, mire földbe gyalulják. Szóval igen, szerencséje volt Bradynek a falakkal, viszont megnézve pl egy Soldert New Yorkban vagy más eligazoló embereket, akik máshol gyengébbek voltak, azért Scar és Brady szerepe is benne volt abban, hogy a fal jobban nézett ki annál, mint amennyire valóban jó is. De persze értem én, hogy jobb lenne a kedvenc csapat irányítóját úgy látni, hogy sok ideje van passzolni, mert jól megvédik az esetek döntő többségében, a rendszer és/vagy az elkapók szeparációs képességei miatt pedig sok a könnyű dobás, ami miatt könnyebb lendületbe jönni, és jobbak a támadások. Nyilván sok minden tud segíteni, hogy az összkép jobban fessen, ehhez pedig nem hátrány, hogy a fal azért rendben van

Igazából ami a durva, hogy ránézve erre a keretre, itt a sérülések miatt tizedelt CB-sort leszámítva mindenhol remekül fest papíron a sztori, és azért a támadósor ezt a pályán is hozza, a védelembe pedig ha visszajönnek majd szépen az emberek, meg sikerül kicsit összeállnia, ahogyan az előző idény végére, akkor ott is jó lesz

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem szeretnék hallani a 700. labdáról! 😆
steelwolf
Hát figyu, 98 kell még, ha tartaná ezt az átlagot, ebben az idényben lenne még 30, de egy 20 azért bőven benne lehet a pakliban, és ha ezt az évi 40-et hozza, akkor igazából csak két szezon kell még neki, az meg azért akár benne is lehet 😊


Evans veletlenul elajandekozta egy fannak Brady 600. TD passzanak labdajat amit Evans kapott el es valtott 6 pontosra.

A Bucs egy satbtagot kuldott, hogy visszaszerezze a labdat. Allitolag 100ezer dollarnal is joval tobbet ert az a labda, de a szurkolo visszaadta.

Kapott erte cserelabdat es ezer dollaros kupont a Bucs fan shopba.
undisputedly
Anno Amendola dobta ki a nézők közé 400. td-s labdát. Úgy emlékszem, akkor a figura túl sok pénzt kért cserébe, amit a Pats nem fizetett ki, így egy másik labda van a vitrinben 😛.
batyu
Mondjuk biztosan hatalmas élmény lehet megszerezni egy ilyen labdát, de nem tudom, én szurkolóként tuti visszaadnám, mert ennek azért jobb helye is van. Ha kapok cserébe valamit, akkor jó, de ha nem, akkor is

több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Gratula, ez sima lett.
Azért Bradyt megnézném ilyen fal mögött. neki ez az élmény kimaradt (talán a Denver ellen egyszer). Valószínűleg nem a 600 TD-t dobta volna meg. .....
csi77
Ráklábat agyba főbe verték emögött a fal mögött (csak az RT más), 47 sacket nyelt be 2019-ben. Szóval azért a QB is sokat tehet ezért, és Tom apó ebben (is) elég jó.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Gratula, ez sima lett.
Azért Bradyt megnézném ilyen fal mögött. neki ez az élmény kimaradt (talán a Denver ellen egyszer). Valószínűleg nem a 600 TD-t dobta volna meg. .....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem szeretnék hallani a 700. labdáról! 😆
több mint 2 éve
batyu New England Patriots 630
Evans veletlenul elajandekozta egy fannak Brady 600. TD passzanak labdajat amit Evans kapott el es valtott 6 pontosra.

A Bucs egy satbtagot kuldott, hogy visszaszerezze a labdat. Allitolag 100ezer dollarnal is joval tobbet ert az a labda, de a szurkolo visszaadta.

Kapott erte cserelabdat es ezer dollaros kupont a Bucs fan shopba.
undisputedly
Anno Amendola dobta ki a nézők közé 400. td-s labdát. Úgy emlékszem, akkor a figura túl sok pénzt kért cserébe, amit a Pats nem fizetett ki, így egy másik labda van a vitrinben 😛.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Grat srácok remélem ezzel jó sok szöget vertetek Nagy edzői karrierjének a koporsójába. Igazából tettetek egy szívességet

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Evans veletlenul elajandekozta egy fannak Brady 600. TD passzanak labdajat amit Evans kapott el es valtott 6 pontosra.

A Bucs egy satbtagot kuldott, hogy visszaszerezze a labdat. Allitolag 100ezer dollarnal is joval tobbet ert az a labda, de a szurkolo visszaadta.

Kapott erte cserelabdat es ezer dollaros kupont a Bucs fan shopba.
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Ezen az oldalon jelent meg egy iras a tegnapi meccsrol, amely szerint Evans nem az elso, de meg csak nem is a masodik szamu elkapo a Tampaban, es amugy sem elit, csak rossz csapatok ellen jatszik jol.

Mig az utobbi kerdesben inkabb nem nyilvanulnek meg, az allitas elso fele tenyszeruen cafolhato:

Evansnek van a LEGTOBB targetje (49), LEGTOBB yardja (420) es LEGTOBB elkapott TD-je (4) (megosztva) iden.

undisputedly
Most néztem rá pár statra, nem nagyon panaszkodhat a Tampánál senki sem az egyenlőtlenségekre 😀

Mike Evans 49 targetből 31 elkapás, 420 yard és 4 TD
Antonio Brown 42/29, 418 yard, 4 TD (5 meccsen)
Chris Godwin 46/34, 409 yard, 2 TD
Rob Gronkowski 21/16, 184 yard, 4 TD (3)

Ha így folytatják, mindhárom elkapó 1100 yard körül zárhat, persze ebből Gronk valamennyit levesz majd később, de igazából a másik két TE is hozott 30/20, 210 yard, 1 TD-t, szóval a három 1000-es simán benne lehet, ha nincs sérülés. Ami a számomra meglepő, hogy Tyler Johnsonnak is van már 110 yardja, miközben Scotty Millernek összesen 11 😕

Fournette-nek meg hat meccsen van majdnem annyi elkapott yardja (213), mint tavaly az alapszakaszban 13 meccsen összesen (233) 😊

Vasárnap jön a Bears, illene visszavágni a tavalyi wtf meccsért, aztán jöhet a New Orleans-i móka a pihenő előtt.
Wyatt
Scotty Millert sajnálom. Szerintem rá sokkal inkább lehetne hívni hosszú játékokat, mint Evansra. Tavaly is volt pár brutál hosszú elkapása.
Brown meg kezdi idézni régi önmagát, ha így folytatja, akkor szezon végére a számokban is ő lesz a WR1.
goboston
Hétvégén nem jatszhat AB, lesz esélye Scottynak bizonyítani.
több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Ezen az oldalon jelent meg egy iras a tegnapi meccsrol, amely szerint Evans nem az elso, de meg csak nem is a masodik szamu elkapo a Tampaban, es amugy sem elit, csak rossz csapatok ellen jatszik jol.

Mig az utobbi kerdesben inkabb nem nyilvanulnek meg, az allitas elso fele tenyszeruen cafolhato:

Evansnek van a LEGTOBB targetje (49), LEGTOBB yardja (420) es LEGTOBB elkapott TD-je (4) (megosztva) iden.

undisputedly
Most néztem rá pár statra, nem nagyon panaszkodhat a Tampánál senki sem az egyenlőtlenségekre 😀

Mike Evans 49 targetből 31 elkapás, 420 yard és 4 TD
Antonio Brown 42/29, 418 yard, 4 TD (5 meccsen)
Chris Godwin 46/34, 409 yard, 2 TD
Rob Gronkowski 21/16, 184 yard, 4 TD (3)

Ha így folytatják, mindhárom elkapó 1100 yard körül zárhat, persze ebből Gronk valamennyit levesz majd később, de igazából a másik két TE is hozott 30/20, 210 yard, 1 TD-t, szóval a három 1000-es simán benne lehet, ha nincs sérülés. Ami a számomra meglepő, hogy Tyler Johnsonnak is van már 110 yardja, miközben Scotty Millernek összesen 11 😕

Fournette-nek meg hat meccsen van majdnem annyi elkapott yardja (213), mint tavaly az alapszakaszban 13 meccsen összesen (233) 😊

Vasárnap jön a Bears, illene visszavágni a tavalyi wtf meccsért, aztán jöhet a New Orleans-i móka a pihenő előtt.
Wyatt
Scotty Millert sajnálom. Szerintem rá sokkal inkább lehetne hívni hosszú játékokat, mint Evansra. Tavaly is volt pár brutál hosszú elkapása.
Brown meg kezdi idézni régi önmagát, ha így folytatja, akkor szezon végére a számokban is ő lesz a WR1.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezen az oldalon jelent meg egy iras a tegnapi meccsrol, amely szerint Evans nem az elso, de meg csak nem is a masodik szamu elkapo a Tampaban, es amugy sem elit, csak rossz csapatok ellen jatszik jol.

Mig az utobbi kerdesben inkabb nem nyilvanulnek meg, az allitas elso fele tenyszeruen cafolhato:

Evansnek van a LEGTOBB targetje (49), LEGTOBB yardja (420) es LEGTOBB elkapott TD-je (4) (megosztva) iden.

undisputedly
Fwiw, annyi egyertelmu h AB az elsoszamu.
Godwin 1.55 yards / route run
Evans 1.65 yards / route run
AB 2.82 yards / route run

+ targets / route run:
Godwin 16%
Evans 19%
AB 28%

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezen az oldalon jelent meg egy iras a tegnapi meccsrol, amely szerint Evans nem az elso, de meg csak nem is a masodik szamu elkapo a Tampaban, es amugy sem elit, csak rossz csapatok ellen jatszik jol.

Mig az utobbi kerdesben inkabb nem nyilvanulnek meg, az allitas elso fele tenyszeruen cafolhato:

Evansnek van a LEGTOBB targetje (49), LEGTOBB yardja (420) es LEGTOBB elkapott TD-je (4) (megosztva) iden.

undisputedly
Most néztem rá pár statra, nem nagyon panaszkodhat a Tampánál senki sem az egyenlőtlenségekre 😀

Mike Evans 49 targetből 31 elkapás, 420 yard és 4 TD
Antonio Brown 42/29, 418 yard, 4 TD (5 meccsen)
Chris Godwin 46/34, 409 yard, 2 TD
Rob Gronkowski 21/16, 184 yard, 4 TD (3)

Ha így folytatják, mindhárom elkapó 1100 yard körül zárhat, persze ebből Gronk valamennyit levesz majd később, de igazából a másik két TE is hozott 30/20, 210 yard, 1 TD-t, szóval a három 1000-es simán benne lehet, ha nincs sérülés. Ami a számomra meglepő, hogy Tyler Johnsonnak is van már 110 yardja, miközben Scotty Millernek összesen 11 😕

Fournette-nek meg hat meccsen van majdnem annyi elkapott yardja (213), mint tavaly az alapszakaszban 13 meccsen összesen (233) 😊

Vasárnap jön a Bears, illene visszavágni a tavalyi wtf meccsért, aztán jöhet a New Orleans-i móka a pihenő előtt.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shermannal mi a helyzet?
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezen az oldalon jelent meg egy iras a tegnapi meccsrol, amely szerint Evans nem az elso, de meg csak nem is a masodik szamu elkapo a Tampaban, es amugy sem elit, csak rossz csapatok ellen jatszik jol.

Mig az utobbi kerdesben inkabb nem nyilvanulnek meg, az allitas elso fele tenyszeruen cafolhato:

Evansnek van a LEGTOBB targetje (49), LEGTOBB yardja (420) es LEGTOBB elkapott TD-je (4) (megosztva) iden.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztosan én vagyok már túl kritikus, de amikor az ellenfél védelmének konkrétan semmi ötlete nincs, akkor 4. és 1-re puntolni azért eléggé érdekes volt, de aztán szépen lassan egy tipikus Andy Murray-gémet láthattunk, amikor az egyik fél lehúzza a saját szintjére a másikat.

Amikor a 4. és 2-re az ellenfél térfelén sikerült ezekkel az elkapókkal megint 20+os játékot bevarázsolni a csere (most kezdő) tight endre, legszívesebben kikapcsoltam volna az egészet. Itt a végén persze lehetett volna még pontot szerezni, és akkor reálisabb lett volna a különbség, de az első negyed teljesítménye után konkrétan mintha le lett volna tudva a meccs, így pedig borzasztóan szenvedős plusz 2,5 óra volt a fennmaradás...

Jó lenne kicsit komolyabban vennie magát a csapatnál kb mindenkinek, mert a Bears ellen alaposan vissza kellene vágni a tavalyi khm meccsért

több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Hát, W, a többit hagyjuk. Pályán nincs gond, na de az oldalvonal mellett...
Sztyopa
Hát ott van gazdagon. Csak a szokásos.
több mint 2 éve
Sztyopa 306
Hát, W, a többit hagyjuk. Pályán nincs gond, na de az oldalvonal mellett...

Why so serious?
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam

iktriad
Brady szamara lesz kiadva a hely.
Ventura
Vagy Tony Dungynak. Ő az igazi Tampa 2. 😊
iktriad
hááát...

onnan különösen érdekes, hogy Bringing the tilted nose to Tampa

 www.bucsnation.com/2013/5/4/4290148/the-4-3-tilted-nose-tackle-history-scheme-and-the-buccaneers