Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
GB kizúgott, nagy sansz lehetne ismételni, de nem látom, hogy nyeri ma meg a meccset a Tampa. Egyetlen esélyük, ha a front7 vért iszik és folyamatosan nyomás alatt lesz Stafford. Főleg Vea-tól kellene egy nagy este.
Sztyopa
Igen, pont erre gondoltam én is, erre a GB-s dologra.
Az a baj, hogy a Chiefs valószínűleg ott lesz, és most nem lesznek annyira fegyvertelenek, mint tavaly, meg ugye a bosszú is...
De addig még el is kéne jutni. Akkor kell átmenni a hídon, amikor odaérünk, és tipikus hibája a csapatoknak, hogy túlságosan előre néznek, és nem koncentrálnak a soron következő feladatra.
több mint 2 éve
Sztyopa 306
GB kizúgott, nagy sansz lehetne ismételni, de nem látom, hogy nyeri ma meg a meccset a Tampa. Egyetlen esélyük, ha a front7 vért iszik és folyamatosan nyomás alatt lesz Stafford. Főleg Vea-tól kellene egy nagy este.

Why so serious?
több mint 2 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Rossz match-up, sérült o-line, hiányzó key playerek… De itt van Brady, szóval minden lehet!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Aki nyeri ezt a meccset, szvsz az a csapat képviseli az NFC-t a Super Bowlon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Rams, akkor ennek itt a vége.
Sztyopa
A francokat. Szetcsapjuk a szájukat😉

Am azt olvastam, hogy a wild card meccsen pont Josh Wells kapta a legjobb ertekelest a tamadofalbol.
több mint 2 éve
Sztyopa 306
Rams, akkor ennek itt a vége.

Why so serious?
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Wirfsről van hír?
Sztyopa
Nincs kizarva, hogy játszhat vasárnap
több mint 2 éve
Sztyopa 306
Ez sima volt, de meglepődnék, ha a divisionalt is megugraná a csapat. Mindkét esélyes olyan O-val fog jönni, ami ellen nincs D most Tampában, mellé még a D-line is egybe van náluk. Wirfsről van hír?

Why so serious?
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Annyira business a usual már Bradynél, hogy sehol senki egy domináns wildcard győzelem után?… 😊
LordTamas
Az "eredeti" Tampa szurkoló kevés, az ilyen Patriotsos "mellékszurkolók" meg, mint amilyenek mi vagyunk néhányan, nem akarnak konfliktusokat abból, hogy le Brady-fan-ozzák őket. A fórumon (ezen is, másikakon is), túl sok a személyeskedő troll, veszekedjen velük az, akinek két anyja volt.

Egyébként ez most bíztató győzelem volt. Amolyan taktikus, energiatakarékos. Az elején bebiztosították a győzelmet, utána már csak arra vigyáztak, hogy ne legyen baj. Meglátjuk, mire lesz ez elég - de ez teljesen kiszámíthatatlan a mai NFL-ben.
több mint 2 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Annyira business a usual már Bradynél, hogy sehol senki egy domináns wildcard győzelem után?… 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vasárnap 7kor tali 😊
dande
Amikor utoljára találkoztunk a rájátszásban veletek egész jó lett a vége 😉
zolkoo
De Bradynek kevèsbè 😜😏
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Vasárnap 7kor tali 😊
dande
Amikor utoljára találkoztunk a rájátszásban veletek egész jó lett a vége 😉
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vasárnap 7kor tali 😊
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Szép hosszabìtás Vita Veával😀. Közép marad stabil

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 www.totalprosports.com/2022/01/07/onlyfans-model-rips-antonio-brown-for-only-lasting-30-seconds-twice-claims-she-recorded-video-will-expose-him-at-super-bowl-audio/?fbclid=IwAR1y8SZ9e7wnGQwpIEumEzftJ0XAWbqrLDvAbd3RbVPTs6jbNxRPMwOHddQ

30 sec offense 😄😄😄
Amadeus
Az OnlyFans model az indiszkrét prostituált modern megnevezése, ugye?
LordTamas
a camgirl és a glammodel között vannak valahol félúton
szal sztem nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Fake barátok
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
 www.totalprosports.com/2022/01/07/onlyfans-model-rips-antonio-brown-for-only-lasting-30-seconds-twice-claims-she-recorded-video-will-expose-him-at-super-bowl-audio/?fbclid=IwAR1y8SZ9e7wnGQwpIEumEzftJ0XAWbqrLDvAbd3RbVPTs6jbNxRPMwOHddQ

30 sec offense 😄😄😄
Amadeus
Az OnlyFans model az indiszkrét prostituált modern megnevezése, ugye?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
 www.totalprosports.com/2022/01/07/onlyfans-model-rips-antonio-brown-for-only-lasting-30-seconds-twice-claims-she-recorded-video-will-expose-him-at-super-bowl-audio/?fbclid=IwAR1y8SZ9e7wnGQwpIEumEzftJ0XAWbqrLDvAbd3RbVPTs6jbNxRPMwOHddQ

30 sec offense 😄😄😄

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 651
Kurva nagy, a csaj kiposztolta, hogy AB csapata 10 kilót ajánlott neki azért, hogy ne szólaljon meg az ügyben. Mindezt insta chaten. Majd a csaj kiposztolta utána @buccaneers taggel, hogy teszteljék az egész csapatot covidra, mert ő bizony pozitív.
Amadeus
Meghülyült a sok WC deszka nyaldosástól
KeyG
Lehet, hogy Tónió agyában a csaj WC deszkának nézett ki és rálőtt egy sorozatot. Valószìnűleg élesben hátulról ...szóval a nyuszi baszhatja
több mint 2 éve
gedam 5 692
egyébként tök mindegy, mert arians bénázta el. ab-t kb. úgy kell kezelni, mint egy gyereket, nem véletlen, hogy brady úgy viselkedett vele ahogy. volt itt egy 20 milliós wr 1 millióért és mindenki tudja miért 1 millió és nem 20. pont arians nem fogja őt inasba rakni.
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
 www.espn.com/nfl/story/_/id/33006862/tampa-bay-buccaneers-release-antonio-brown
empty taxi
a csapatok azért tartanak orvosokat, hogy játékra alkalmas állapotban legyen a playa a hétvégére és nem azért, hogy gyógyítsanak. ezt a sztorit ott lehetne megfogni, hogy a játékosok szakszervezete delegáljon orvosokat, akik eldöntik, hogy játszhat-e valaki vagy nem. meg is oldottam a problémát, előbb-utóbb ide fogunk kilyukadni, csak ahhoz kell az, hogy egy nagy névnek rámenjen a karrierje a forszírozásra. rg3 példul túl kishal volt még.
gedam
Jó, de a Bucs szerint a saját csapatorvosuk szerint játékra alkalmas volt, a saját privát orvos szerint nem, függetlenhez meg nem volt hajlandó elmenni. Ilyenkor mit teszel?

A csapatorvos a ligaszabályzat alá tartozik, a privát nem, ergo játszik, ha a független nem zárja ki. De itt meg se tudta vizsgálni.
Willie Parker
Én nem is értem, hogy ez miért fontos és miért veszi egyáltalán bárki komolyan. A privát orvosom, akinek fizetek, azt fogja kimutatni, amit én szeretnék. Nyilván nem valami rohadt súlyos dologra kell gondolni, de ha akarom, akkor hétfőn bekocogok a Duna Medicalba és meg fogja állapítani, hogy két hétig nem kelhetek ki az ágyból. A céges üzemorvos meg nem állapítana meg ilyet. És akor itt van egy dollármilliomos élsportoló, akinek biztosan van legalább 1-2-3 krónikus problémája, nyilván fog találni egy orvost, aki szerint így nem lehet pályára lépni. A csapatorvos a munkahellyel jár. Ez van, ha nem tetszik a következményekkel együtt fel lehet mondani.
MC12
az üzemorvosnak meg az az érdeke, hogy te dolgozz. az hogy utána a hátralévő életed bicegve töltöd, kit érdekel? na ezért nem jó a jelenlegi rendszer. nyilván ab esete speciális, mert 100 játékosból 99 játszani akar sérülten is és ez baj. mert ilyenkor ki mondja, hogy ne, mert tönkremész? mayfield példul most rábaszott, de nagyon, mind anyagilag, mind egészségügyileg. mondjuk te gondolom őt is és rg3-t is pályára küldted volna, merhát aszonta az üzemorvos, hogy fasza minden.
gedam
Én? Gond nélkül ha az orvos szerint játékképes. Én ugyanis nem vagyok orvos ő meg igen. Vagy mostantól minden körömfájással engedjük a millió dollárokat kereső sztárokat, hogy hozzanak valami papirfecnit amin ha az van hogy doktor akárki szerint nem játékképes akkor pihengess csak. Van egy munkaszerződés amiben - gondolom - az van, hogy ha a csapatorvos engedi akkor húzás a pályára dolgozni. Ő ugyanis dolgozni van ott. Én vagyok aki szórakozik ezt ne keverjük össze. Amúgy nem kötelező amerikai focizni, ha a szabály nem tetszik fel is lehet mondani és lehet menni virágot kötni vagy autót szerelni.
MC12
De ha nem játszik akkor kevesebb pénzt kap nem? Szóval nem véletlen megy a többség sérülten a pályára.
Imádom hogy Kelet-Európában 30 éve hirtelen mindenki úgy csinál mintha CEO lenne és a munkavállalóban egy rabszolgát lát, akiből mindent ki kell zsigerelni. Igen el lehet menni autót szerelni meg virágot kötni, de egyébként ezek sem megúszós munkahelyek, ott is keményen kell dolgozni. Ezt az el lehet menni, meg fel lehet mondani dumát már annyiszor hallottam, hogyha az érintettek tényleg megtették volna, akkor már rég összemlott volna a civilizáció. Egyébként Magyarországról tényleg elhúztak egy csomóan, úgyhogy ez egy igazán jó ötlet volt. Biztos nagyon örülnél, ha ezen felbuzdulna az NFL-ből is az összes HOF visszavonulna egy nap, aztán nem lenne mit nézni. Esetleg a probléma megoldásán kéne dolgozni, nem egyből elküldeni (ráadásul virtuálisan úgy hogy nem is látja) az anyjába, akinek baja van. Most nem feltétlenül AB, mert neki van egyéb gondja is, de ez nem egyedi jelenség.
Nyilván a mi okoskodásunkon nem múlik semmi, csakhogy ez a felfogás nem korlátozódik a versenysportokra, ez jelen van az átlagos munkahelyeken is.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
 www.espn.com/nfl/story/_/id/33006862/tampa-bay-buccaneers-release-antonio-brown
empty taxi
a csapatok azért tartanak orvosokat, hogy játékra alkalmas állapotban legyen a playa a hétvégére és nem azért, hogy gyógyítsanak. ezt a sztorit ott lehetne megfogni, hogy a játékosok szakszervezete delegáljon orvosokat, akik eldöntik, hogy játszhat-e valaki vagy nem. meg is oldottam a problémát, előbb-utóbb ide fogunk kilyukadni, csak ahhoz kell az, hogy egy nagy névnek rámenjen a karrierje a forszírozásra. rg3 példul túl kishal volt még.
gedam
Jó, de a Bucs szerint a saját csapatorvosuk szerint játékra alkalmas volt, a saját privát orvos szerint nem, függetlenhez meg nem volt hajlandó elmenni. Ilyenkor mit teszel?

A csapatorvos a ligaszabályzat alá tartozik, a privát nem, ergo játszik, ha a független nem zárja ki. De itt meg se tudta vizsgálni.
Willie Parker
Én nem is értem, hogy ez miért fontos és miért veszi egyáltalán bárki komolyan. A privát orvosom, akinek fizetek, azt fogja kimutatni, amit én szeretnék. Nyilván nem valami rohadt súlyos dologra kell gondolni, de ha akarom, akkor hétfőn bekocogok a Duna Medicalba és meg fogja állapítani, hogy két hétig nem kelhetek ki az ágyból. A céges üzemorvos meg nem állapítana meg ilyet. És akor itt van egy dollármilliomos élsportoló, akinek biztosan van legalább 1-2-3 krónikus problémája, nyilván fog találni egy orvost, aki szerint így nem lehet pályára lépni. A csapatorvos a munkahellyel jár. Ez van, ha nem tetszik a következményekkel együtt fel lehet mondani.
MC12
az üzemorvosnak meg az az érdeke, hogy te dolgozz. az hogy utána a hátralévő életed bicegve töltöd, kit érdekel? na ezért nem jó a jelenlegi rendszer. nyilván ab esete speciális, mert 100 játékosból 99 játszani akar sérülten is és ez baj. mert ilyenkor ki mondja, hogy ne, mert tönkremész? mayfield példul most rábaszott, de nagyon, mind anyagilag, mind egészségügyileg. mondjuk te gondolom őt is és rg3-t is pályára küldted volna, merhát aszonta az üzemorvos, hogy fasza minden.
gedam
Én? Gond nélkül ha az orvos szerint játékképes. Én ugyanis nem vagyok orvos ő meg igen. Vagy mostantól minden körömfájással engedjük a millió dollárokat kereső sztárokat, hogy hozzanak valami papirfecnit amin ha az van hogy doktor akárki szerint nem játékképes akkor pihengess csak. Van egy munkaszerződés amiben - gondolom - az van, hogy ha a csapatorvos engedi akkor húzás a pályára dolgozni. Ő ugyanis dolgozni van ott. Én vagyok aki szórakozik ezt ne keverjük össze. Amúgy nem kötelező amerikai focizni, ha a szabály nem tetszik fel is lehet mondani és lehet menni virágot kötni vagy autót szerelni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
gedam 5 692
 www.espn.com/nfl/story/_/id/33006862/tampa-bay-buccaneers-release-antonio-brown
empty taxi
a csapatok azért tartanak orvosokat, hogy játékra alkalmas állapotban legyen a playa a hétvégére és nem azért, hogy gyógyítsanak. ezt a sztorit ott lehetne megfogni, hogy a játékosok szakszervezete delegáljon orvosokat, akik eldöntik, hogy játszhat-e valaki vagy nem. meg is oldottam a problémát, előbb-utóbb ide fogunk kilyukadni, csak ahhoz kell az, hogy egy nagy névnek rámenjen a karrierje a forszírozásra. rg3 példul túl kishal volt még.
gedam
Jó, de a Bucs szerint a saját csapatorvosuk szerint játékra alkalmas volt, a saját privát orvos szerint nem, függetlenhez meg nem volt hajlandó elmenni. Ilyenkor mit teszel?

A csapatorvos a ligaszabályzat alá tartozik, a privát nem, ergo játszik, ha a független nem zárja ki. De itt meg se tudta vizsgálni.
Willie Parker
Én nem is értem, hogy ez miért fontos és miért veszi egyáltalán bárki komolyan. A privát orvosom, akinek fizetek, azt fogja kimutatni, amit én szeretnék. Nyilván nem valami rohadt súlyos dologra kell gondolni, de ha akarom, akkor hétfőn bekocogok a Duna Medicalba és meg fogja állapítani, hogy két hétig nem kelhetek ki az ágyból. A céges üzemorvos meg nem állapítana meg ilyet. És akor itt van egy dollármilliomos élsportoló, akinek biztosan van legalább 1-2-3 krónikus problémája, nyilván fog találni egy orvost, aki szerint így nem lehet pályára lépni. A csapatorvos a munkahellyel jár. Ez van, ha nem tetszik a következményekkel együtt fel lehet mondani.
MC12
az üzemorvosnak meg az az érdeke, hogy te dolgozz. az hogy utána a hátralévő életed bicegve töltöd, kit érdekel? na ezért nem jó a jelenlegi rendszer. nyilván ab esete speciális, mert 100 játékosból 99 játszani akar sérülten is és ez baj. mert ilyenkor ki mondja, hogy ne, mert tönkremész? mayfield példul most rábaszott, de nagyon, mind anyagilag, mind egészségügyileg. mondjuk te gondolom őt is és rg3-t is pályára küldted volna, merhát aszonta az üzemorvos, hogy fasza minden.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
 www.espn.com/nfl/story/_/id/33006862/tampa-bay-buccaneers-release-antonio-brown
empty taxi
a csapatok azért tartanak orvosokat, hogy játékra alkalmas állapotban legyen a playa a hétvégére és nem azért, hogy gyógyítsanak. ezt a sztorit ott lehetne megfogni, hogy a játékosok szakszervezete delegáljon orvosokat, akik eldöntik, hogy játszhat-e valaki vagy nem. meg is oldottam a problémát, előbb-utóbb ide fogunk kilyukadni, csak ahhoz kell az, hogy egy nagy névnek rámenjen a karrierje a forszírozásra. rg3 példul túl kishal volt még.
gedam
Jó, de a Bucs szerint a saját csapatorvosuk szerint játékra alkalmas volt, a saját privát orvos szerint nem, függetlenhez meg nem volt hajlandó elmenni. Ilyenkor mit teszel?

A csapatorvos a ligaszabályzat alá tartozik, a privát nem, ergo játszik, ha a független nem zárja ki. De itt meg se tudta vizsgálni.
Willie Parker
Én nem is értem, hogy ez miért fontos és miért veszi egyáltalán bárki komolyan. A privát orvosom, akinek fizetek, azt fogja kimutatni, amit én szeretnék. Nyilván nem valami rohadt súlyos dologra kell gondolni, de ha akarom, akkor hétfőn bekocogok a Duna Medicalba és meg fogja állapítani, hogy két hétig nem kelhetek ki az ágyból. A céges üzemorvos meg nem állapítana meg ilyet. És akor itt van egy dollármilliomos élsportoló, akinek biztosan van legalább 1-2-3 krónikus problémája, nyilván fog találni egy orvost, aki szerint így nem lehet pályára lépni. A csapatorvos a munkahellyel jár. Ez van, ha nem tetszik a következményekkel együtt fel lehet mondani.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Kurva nagy, a csaj kiposztolta, hogy AB csapata 10 kilót ajánlott neki azért, hogy ne szólaljon meg az ügyben. Mindezt insta chaten. Majd a csaj kiposztolta utána @buccaneers taggel, hogy teszteljék az egész csapatot covidra, mert ő bizony pozitív.
Amadeus
Meghülyült a sok WC deszka nyaldosástól

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers