Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sok a kérdőjel szerintem mindenkiben az első kört illetően, viszont szerintem abban "biztosak" lehetünk, hogy a 3. kör lezárultával lesz TE pick. Walker,Supernaw a két használható TE a rosteren, szóval need, valamint Mularkey amúgy is szereti ha van bőven TE. Nem is tudom mikor volt ilyen erős a TE class, szóval ki fogja ezt használni Robinson.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ígérem a draftig ez lesz az utolsó CB-s dolog amit írok. 😊 Nos azért gondolnám, hogy legkésőbb 1/18-ra be kellene vállalni a cb picket, mert nincs második körünk. 3. körre meg szerintem nem marad olyan akit érdemes lenne behúzni. Egyébként a szebb napokat is megélt Brandon Flowers szerintem erősítést jelentene, mondjuk 1-2 éves szerződés keretében megpróbálni, jobb megoldás mint Valentino 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tim Lelito guard, nálunk folytatja, Saintsben játszott 4 évig. Mélyíteni kellett az OL-t szerintem jó döntés volt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem láttam, de biztos " nagyon vicces" valaki. 😊 Na és most figyeli, hogy: Ú megnézem mit írnak a Titans topicban. "Jóvan, hagyjad leszarom!" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az óra kettyeg, a Titans-en van a sor az 5. pickkel!
GiantsMLBhunter
Valaki beletrollkodott a listánkba. Így nem sok értelme van a dolognak.
Nandito
Sajnos amint látom hogy norm pick valaki lead, levédem a mezőt, de a trollkodást nem tudok kivédeni. Nyilván becsületre megy a dolog. Azóta látom valaki a trollkodósabb picket törölte. Remélem azért jó pick születik így is
GiantsMLBhunter
Köszi a törlőnek. 😊 Ha tudom, hogy nem kell hozzá szerkesztési jog, akkor én is megcsináltam volna.

Music City Miracle
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az óra kettyeg, a Titans-en van a sor az 5. pickkel!
GiantsMLBhunter
Valaki beletrollkodott a listánkba. Így nem sok értelme van a dolognak.
Nandito
Sajnos amint látom hogy norm pick valaki lead, levédem a mezőt, de a trollkodást nem tudok kivédeni. Nyilván becsületre megy a dolog. Azóta látom valaki a trollkodósabb picket törölte. Remélem azért jó pick születik így is
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az óra kettyeg, a Titans-en van a sor az 5. pickkel!
GiantsMLBhunter
Valaki beletrollkodott a listánkba. Így nem sok értelme van a dolognak.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Rövid értekelő az FA produkciónról: Nagyon vártuk a nyitást, hogy kik teszik át székhelyüket Nashville-be. Kezdődött azzal, hogy Klug és Palmer hosszabbított, ami szerintem jó döntés volt Klug minőségi backup, Palmer szintén hasznos a rotációban. Cyprien szerződtetése első gondolatra a "nem vagyok elájulva" kategória, de aztán utána olvastam, hogy sokat fejlődött tavaly, így már pozitívan értékeltem. Trawick,Bates,Weems érkezésével az ST erősödött, mondjuk ez draft után is megléphető lett volna. Az viszont tény, hogy kezdeni kellett valamit ezzel a szekcióval mert volt elég baki, ha csak a onside kick-ekre gondolok pl. Logan Ryan egyértelmű erősítés nem kétség, Williams pedig szerintem valamivel jobb megoldás mint Al Woods volt. Azért egy WR-t még hoztam volna, lehetett válogatni. Ha nem is Jeffery de mondjuk Pryor-t mi is elhozhattuk volna egy-két évre és akkor most nem azon sakkoznánk, hogy első körben WR-t hozunk a gyenge classból. Hightower sztorit inkább hanyagolom. Osztályzat: B
pakesz
Palmer alig kapott szerepet tavaly rotációban. Csak azért maradt, mert ST-ben ő is jó.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Rövid értekelő az FA produkciónról: Nagyon vártuk a nyitást, hogy kik teszik át székhelyüket Nashville-be. Kezdődött azzal, hogy Klug és Palmer hosszabbított, ami szerintem jó döntés volt Klug minőségi backup, Palmer szintén hasznos a rotációban. Cyprien szerződtetése első gondolatra a "nem vagyok elájulva" kategória, de aztán utána olvastam, hogy sokat fejlődött tavaly, így már pozitívan értékeltem. Trawick,Bates,Weems érkezésével az ST erősödött, mondjuk ez draft után is megléphető lett volna. Az viszont tény, hogy kezdeni kellett valamit ezzel a szekcióval mert volt elég baki, ha csak a onside kick-ekre gondolok pl. Logan Ryan egyértelmű erősítés nem kétség, Williams pedig szerintem valamivel jobb megoldás mint Al Woods volt. Azért egy WR-t még hoztam volna, lehetett válogatni. Ha nem is Jeffery de mondjuk Pryor-t mi is elhozhattuk volna egy-két évre és akkor most nem azon sakkoznánk, hogy első körben WR-t hozunk a gyenge classból. Hightower sztorit inkább hanyagolom. Osztályzat: B

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az óra kettyeg, a Titans-en van a sor az 5. pickkel!
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Helló, idén újra szurkolói mock draft játék! Nem sokára (még a héten) rajtatok lesz a sor, gondoltam előre jelzem!

Link majd itt lesz:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
hali,Valentino Blake ...
Ő
ki?
ozibozi
A Steelersben még Antwon néven játszott, így már gondolom ismerős. Depthnek jó, plusz tavaly az egyik legjobb, hanem a legjobb c'mon man szereplő volt. 😊 A 2. perctől a legjobb jelenetei:

Music City Miracle
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 386
hali,Valentino Blake ...
Ő
ki?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans
kapitnono
Valaki megírta már, hogy mennyit keres majd ezalatt?
Soldados
Még nem.
Nandito
Sylvester Williams (DT) Broncos -> Titans (3 év, 17.5 millió $, 9.5 millió garantált)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Woodyard szerződését plusz 2 évvel megtoldottuk, és az már 2019-ig szól. Idénre kicsit át is alakítottuk a szerződését, így kicsivel (kb másfél millióval) kevesebb lett a fizetése.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans
kapitnono
Valaki megírta már, hogy mennyit keres majd ezalatt?
Soldados
Még nem.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans
kapitnono
Valaki megírta már, hogy mennyit keres majd ezalatt?

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Logan Ryan @RealLoganRyan has agreed to terms with the Tennessee Titans @Titans
Klaci79
Végre egy jó igazolás! 😊 3 évre 30 milliót kap, ez szerintem teljesen korrekt.
Nandito
Sok sikert neki itt, nagyon szerettem a játékát, úgy szerel mint egy LB...
Mennyit embereztek? Tavaly elég sokat szenvedett a szezon elején, egészen addig amíg át nem tértünk (nagyobbrészt) zónázásra.
Gyulus
Hát, nálunk tavaly minden CB-nek nagy gondja volt az emberezéssel... Úgyhogy ha Ryan csak kicsit szenved, az már jó. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem azért Logan Ryan szerződtetésével nem tudtuk le az erősítést CB poszton. Elég erős lesz drafton a CB class, első körben én "várok" egy picket. McCourty,Logan Ryan, McCain,Sims... elég gyenge. Szerintem trade is előfordulhat, bár igazán jó árat nehezen kaphatunk mondjuk az 1/5-re mert nem látok potenciális jelöltet akinek annyira szüksége lenne erre a pickre. 3 körben kinéz egy TE pick is mondjuk, azon sem lepődnék meg, a TE class sem rossz. WR-re is szükségünk van, drafton korlátozott a merítési lehetőség.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Logan Ryan @RealLoganRyan has agreed to terms with the Tennessee Titans @Titans
Klaci79
Végre egy jó igazolás! 😊 3 évre 30 milliót kap, ez szerintem teljesen korrekt.
Nandito
Sok sikert neki itt, nagyon szerettem a játékát, úgy szerel mint egy LB...
Mennyit embereztek? Tavaly elég sokat szenvedett a szezon elején, egészen addig amíg át nem tértünk (nagyobbrészt) zónázásra.
Gyulus
29. helyen voltunk a passz elleni védekezésben. Ez mindent elmond...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Logan Ryan @RealLoganRyan has agreed to terms with the Tennessee Titans @Titans
Klaci79
Végre egy jó igazolás! 😊 3 évre 30 milliót kap, ez szerintem teljesen korrekt.
Nandito
Sok sikert neki itt, nagyon szerettem a játékát, úgy szerel mint egy LB...
Mennyit embereztek? Tavaly elég sokat szenvedett a szezon elején, egészen addig amíg át nem tértünk (nagyobbrészt) zónázásra.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans
kapitnono
Akkor ő lesz az új NT a csapatban.

Illetve tegnap Supernaw is aláírt egy több éves szerződést.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower
Nandito
Ők is beszopták?
 twitter.com/AdamScef1er/status/840248457394868225
Mennyire fake a cím?
tomi-tomi
Hát be! 😊
De ettől még nagyon rajta vagyunk HT-n. Gyanítom akárhová ír alá, jó sokat fog kapni.

Music City Miracle
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans


több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower
Nandito
Ők is beszopták?
 twitter.com/AdamScef1er/status/840248457394868225
Mennyire fake a cím?
tomi-tomi
Csak a profilképet nézték. 😀
Sok az idióta.