Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
LB Rashaan Evans lett az első körös választottunk az Alabama egyetemről. Szerintem is jó döntés, needre jött.
Tradeltünk érte a Ravensszel, feljöttünk a 25. helyről a 22-re, adtuk a 4. körünket (no. 125), viszont kaptunk egy 6. kört (no. 215).

Ma remélhetőleg a DL-be is húzunk, oda is kéne még játékos.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
LB. happy.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A durva az a végén 5-ből 4 hazai...
Titans
Nálunk ez az arány a szezonzáró felé 6-ból 4. Már idegenben...
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A durva az a végén 5-ből 4 hazai... Londonba megy vki?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 2 MNF-fel és a közkivánatra(?) való tekinttel visszatér a programba a szokásos Jags elleni TNF is 1 év kihagyás után....


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bocsánat a spammért!

Mock Draft játék érdekel valakit? A Titans (és más csapat is) szabad. Infó >
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Itt az előszezon meccsei, ez így elég erősnek tűnik:

Week 1: Titans at Packers (weekend of August 9-12)

Week 2: Titans vs Buccaneers (weekend of August 16-19)

Week 3: Titans at Steelers (weekend of August 23-26)

Week 4: Titans vs Vikings (Thursday, August 30th)

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hoztunk egy returnert, WR Michael Campanaro egy évre írt alá.

Music City Miracle
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
NT Bennie Logan is Titans játékos lesz.
Nandito
1 év 4 millió a vége.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
NT Bennie Logan is Titans játékos lesz.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
NT Bennie Logan is járt nálunk viziten, ami érthető, mert a DL-ben elég kevesen vagyunk.
Jordan Matthews közben aláírt a Patshez, de remélhetőleg napirenden marad, hogy kell egy rutinos elkapó.

Music City Miracle
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
T Sharpe teljesen elveszett?
Egész jól kezdett ugy emlékszem.
(Ha mar wr vizitek vannak)
Janek
Tavalyelőtt berobbant az előszezonban olyannyira, hogy a kezdőbe verekedte magát. Szóval úgy tűnt nagy fogás volt az 5. körben. 522 yarddal zárt 2 TD-vel de igazából kb az első meccsen tűnt fel igazán aztán sehol sámli. Tavaly pedig megsérült és kihagyta a teljes szezont. Rajta kívül is kell még egy WR mivel így Davis,Matthews,Taylor és Sharpe van a rosteren akik "roster kategória".

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
új hacuka:
sisak szerintem jobb, a mezet még nem tudom 😊
braxa88
A mezen a számok kicsit furcsák, de ezt leszámítva tetszik. A sisak tényleg jobb!


T Sharpe teljesen elveszett?
Egész jól kezdett ugy emlékszem.
(Ha mar wr vizitek vannak)
Janek
Tavaly volt balhéja is, sérült is volt. Nagyon jó előszezon kellene tőle, hogy ne vesszen el nálunk.

Music City Miracle
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
új hacuka:
sisak szerintem jobb, a mezet még nem tudom 😊





Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Spain aláírta a tendert. Ez jó, így az OL egyben maradt.
WR Jordan Matthews járt nálunk. Egy rutinos elkapó szerintem is kéne.
Nandito
Maclin? Mondjuk lehet inkább slot, arra meg ott van Taylor. Egy 5. WR jönni fog.
pakesz
Maclin inkább szélső elkapó, csak megkopott a sebessége már, ezért annyira nem hatékony.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
T Sharpe teljesen elveszett?
Egész jól kezdett ugy emlékszem.
(Ha mar wr vizitek vannak)

több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Spain aláírta a tendert. Ez jó, így az OL egyben maradt.
WR Jordan Matthews járt nálunk. Egy rutinos elkapó szerintem is kéne.
Nandito
Maclin? Mondjuk lehet inkább slot, arra meg ott van Taylor. Egy 5. WR jönni fog.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Spain aláírta a tendert. Ez jó, így az OL egyben maradt.
WR Jordan Matthews járt nálunk. Egy rutinos elkapó szerintem is kéne.

Music City Miracle
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
ILB Will Compton érkezett egy évre két millióért. Eddig a Redskinsben játszott, van kezdőtapasztalata, a tavalyi szezont IR-en fejezte be.
Nandito
Remélem nem Brown-t és Compton-t akarják "lefájtoltatni" a kezdő helyért. Brown játéka nekem tetszett, és eddig steal-nek néz ki, hogy 5. körben elhoztuk. Kicsit a méretei vetik vissza, de inkább hozzunk egy LB-t dtaftról és ha Brown robbantana, még jövőte így is lehetne Woodyard-al harcolni az új LB-nek. A mélység meglenne itt is, majd a DL-t kell tölteni még.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
ILB Will Compton érkezett egy évre két millióért. Eddig a Redskinsben játszott, van kezdőtapasztalata, a tavalyi szezont IR-en fejezte be.

Music City Miracle
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Xavier Su'a Filo guard nálunk folytatja. Texans kezdője volt tavaly, 2014-ben a második körben draftolták.
pakesz
Tavaly az egyik legrosszabb OG volt a ligában. Nem értem, hogy miért ilyen gyenge játékosokra szórjuk a pénzt. Depthnek Pamphile már bőven elég lett volna. Rem most nem találják ki, hogy Spain nem is kell...
Nandito
Pamphile-lal lehet backup RT-ként számolnak.
empty taxi
Lehet, de csere OT-nek ott van Kelly, aki a célnak megfelelt. Pampinak persze több a kezdő tapasztalata, de másban nem látom, hogy jobb lenne Kellynél.
Nandito
Versatile, tud guardot is játszani 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Xavier Su'a Filo guard nálunk folytatja. Texans kezdője volt tavaly, 2014-ben a második körben draftolták.
pakesz
Tavaly az egyik legrosszabb OG volt a ligában. Nem értem, hogy miért ilyen gyenge játékosokra szórjuk a pénzt. Depthnek Pamphile már bőven elég lett volna. Rem most nem találják ki, hogy Spain nem is kell...
Nandito
Pamphile-lal lehet backup RT-ként számolnak.
empty taxi
Lehet, de csere OT-nek ott van Kelly, aki a célnak megfelelt. Pampinak persze több a kezdő tapasztalata, de másban nem látom, hogy jobb lenne Kellynél.

Music City Miracle
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Xavier Su'a Filo guard nálunk folytatja. Texans kezdője volt tavaly, 2014-ben a második körben draftolták.
pakesz
Tavaly az egyik legrosszabb OG volt a ligában. Nem értem, hogy miért ilyen gyenge játékosokra szórjuk a pénzt. Depthnek Pamphile már bőven elég lett volna. Rem most nem találják ki, hogy Spain nem is kell...
Nandito
Pamphile-lal lehet backup RT-ként számolnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Xavier Su'a Filo guard nálunk folytatja. Texans kezdője volt tavaly, 2014-ben a második körben draftolták.
pakesz
Tavaly az egyik legrosszabb OG volt a ligában. Nem értem, hogy miért ilyen gyenge játékosokra szórjuk a pénzt. Depthnek Pamphile már bőven elég lett volna. Rem most nem találják ki, hogy Spain nem is kell...

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Xavier Su'a Filo guard nálunk folytatja. Texans kezdője volt tavaly, 2014-ben a második körben draftolták.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks