Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Druid Tennessee Titans 602
TC második nap, 07.27.
Lewan is aláírva, úgyhogy csapjunk bele:

3. legjobb: Taylor Lewan
Nehéz egy támadófalembert kiemelni edzés alapján, plána a TC ezen szakaszában, mikor még vállvédő nélkül edzenek, de Taylor jelenléte mellett, mikor fizikai valójában ott van, nem lehet elmenni. Miután reggel aláírt, kijött edzésre, és egyszerűen dominált a pályán, ezáltal az O már sokkal jobb napot zárt. Edzés utáni Boss Hogg öltönye pedig mindent vitt….. 😀

2. legjobb: Jayon Brown
Jayon Brown ismét megvillant. Bár nincsenek kontaktok, Brownt könnyű kiszúrni, mert mindenhol ott van a pályán, oldalvonaltól oldalvonalig. Egy gyönyörű közbelépésével halászott le egy MM passzot, INT. Egyszerűen kiváló volt ma, ezért úgy gondolom, hogy dacára a telített ILB sornak, neki biztos helye van a rosteren.

Legjobb: Corey Davis
A nap HŐSE egyértelműen Corey Davis. 7-a-7 elleni és teljes csapatos gyakorlatokban összesen 4 TD-t ért ma el. Adoree Jackson-t verte meg egy deep post útvonalon, és ezáltal egy hosszú TD-t behúzott. Malcolm Butler ellen is elkapott TD-ket, az egyiknél átküzdötte magát Butleren, majd egy akrobatikus elkapással húzta be a bogyót az endzoneban. AButler vs. Davis csata valószínűleg az egyik legérdekesebb lesz, amint a TC alatt látunk: Butleré volt az első nap, Davisé a második. Ezekben a fiúkban hihetetlen versenyszellem van, és a következő hetek folyamán remélhetőleg ezzel egymás fejlődését is elősegítik.

TÁMADÓK
• Összességében a mai nap a támadók nagyot fejlődtek. Taywan Taylor-al és Delanie Walker-el sokkal jobb volt az összhang, Corey Davist pedig már írtam.
• MM ma „élesebbnek” tűnt. Ami Mariotával kapcsolatban már két edzőnap után is feltűnő, hogy sokat javult a pontossága. Tavaly a hosszú labdákkal nem volt jó, de idén egyszerűen gyilkos pontosságal szórja a hosszú passzokat eddig.
• Darius Jennings néhány könnyű labdát ejtett el, elég pocsék napja volt.
• Nick Williams néhányszor kapott WR szerepet az első csapatnál, míg tegnap Michael Campanaro-t próbálták ki itt. Williams nagyon hirtelen irányváltásokkal fútja az útvonalait, de neki is volt ma egy dropja.
• Akrum Wadley-nek is voltak ma villanásai. Nagyon fürge, és a backfieldről nagyon jól futja az útvonalakat. Elég jó esélye van roterre kerülni.
• David Fluellen kezéből Tye Smith ütötte ki a labdát, fumble-t okozva.ű
• Az UDFA WR-ek közül Jordan Veasy és Deontay Burnett lóg ki a pozitív értelemben. Veasy magas és nagy, és ezt a testalkatot nagyon jól használja arra, hogy távol tartson védőket ill. hogy tiszta célpontot nyújtson az irányítónak. Burnett jól futja az útvonalakat, és nagyon jó kezei vannak. Ma mindeketten jól muzsikáltak, alig várom már a preseasont, hogy megmutassák, valóban mit tudnak.
• Blaine Gabbertnek egy ágyú van a keze helyén. Néhány passzát elnézve könnyen rájön az ember, hogy a 2011-es drafton miért választották olyan magasan. Ma egy jó napot zárt, szerintem kimondhatjuk, hogy nem lesz verseny a QB2 posztért.
• Támadásokban egyértelműen látszódik a Shanahan taktika. 4-out, yankee, pivot útvonalak. Ami egyértelműen látszik tavalyhoz képest, hogy a WR-ek útvonalainak kombinálásával sokkal könnyeben jutnak szebad területre.
• Ma is sokszor használták Corey Davist a slot elkapó pozícióban. Többet volt ott, mint Taywan Taylor, aki a mai nap is főleg kívülről indult.
• Jonnu Smith mellett Luke Stockerappears tűnhet még fel 3TE-s felállásoknál.
• Mint várható volt , a falembereknél az outside zone blokkokat gyakorolják. Az OL edző Keith Carter nagyon impresszív munkát végez: mindig letisztázza a játékossal, hogy mit vár el, és ez hogyan fogja őt majd segíteni a pályán az adott playnél.

VÉDŐK
• A mai nap legnagyobb híre RAK lehetséges sérülése. Egy erős Luke Stocker oldalblokktól a földre került, majd lejött a pályáról. Kb egy percig beszélt néhány trénerrel a pálya szélén, majd földhöz vágta a sisakját, és berohant az öltözőbe. Nincs hivatalos infó róla, néhányan vállsérülésre tippelnek. Nem tűnt úgy, mintha fájdalmai lennének, reméljük semmi komoly.
• Harold Landry lépett utána Orakpo helyére. Ezáltal a $80 millió dolláros emberrel került szembe, és Lewan mutatott a rookienak egyet-s-mást. Futás ellen jól védekezett, de egy felé irányuló bootleg alatti MM pump-fake-et nagyon megevett.
• Rashaan Evans szintén kapott lehetőséget az első csapattal. Ő és Will Compton váltogtták egymást Wesley Woodyard mellett.
• Jayon Brown-t megdícérte Vrabel edzés után, mondván: “elkezdett nagyon jó érzékkel játszani”. Mi is láthattuk, ahogy oda-vissza „átrepked” a pályán.
• Wesley Woodyard tavalyi jó formája folytatódik, általában jó százalékkal tör át az O falon a backfieldre. Elég magas szinten pörög most.
• ILB Nick DeLuca át lett mozgatva TE-be, mivel az ILB csoport tömve van, és Vrabel szerint DeLuca-nak több esélye van TE-ként segíteni a csapatot.
• Mostani állás szerint a 2. számú safety-k Kendrick Lewis és Demontre Hurst, utánuk pedig Dane Cruikshank bármelyikük helyett.
• Matt Dickerson, egy UDFA defensive end a UCLA-ről, megvillant ma. A második számú védelemmel dolgozott, és a méretei (6,5 és 292) ellenére nagyon fürge.(191 cm és 132 kg)

EGYÉB
• Ben Jones, Derrick Henry, Kevin Byard, és Corey Davis offseason díjakat kaptak. Vrabel szerint ezek a srácok „mindent és még többet” megtettek az offseasonben, ezért amit a CBA keretein belül tud a csapat extrát nyújtani nekik, azt megkapják.
• A DB-k 1-1 elleni gyakorlatánál egy védekező pass interference után a szokásos büntetőfeladat jött. Mivel a szabálytalanság közben épp Vrabel volt a csoporttal, ő is csinálta a büntetőfeladatot…..
• Ma volt egy fake field goal !
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Titans giving OT Taylor Lewan a 5-year, $80 million extension that includes $50 million guaranteed, source tells ESPN. Richest OL deal in NFL history.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Draft elott se értettem miért tagsálták taksálták ilyen magasra. Épp nem lett első körös... Igazi megabust a pali. Kívánom hogy Landry jobban beváljon.
Jobban is illik 34OLB-nek mint a targoncafordulékonyságú Dodd.
alatriste
Szólhattál volna, mielőtt elvittem kényszerűségből Jafl-ben 😀
Chargers LT
Neked aztán szólhat bárki bármit 😀
Wyatt
Jó, tudod, hogy van ez, nálam is mindenki elit draftkor 😀
De ezt a marha Doddot kivételesen tényleg kényszerből húztam be, mert kivitték előlem az uccsó rushert is akkor.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Draft elott se értettem miért tagsálták taksálták ilyen magasra. Épp nem lett első körös... Igazi megabust a pali. Kívánom hogy Landry jobban beváljon.
Jobban is illik 34OLB-nek mint a targoncafordulékonyságú Dodd.
alatriste
Szólhattál volna, mielőtt elvittem kényszerűségből Jafl-ben 😀
Chargers LT
Neked aztán szólhat bárki bármit 😀




Megy a TC! Butleré az első edzésnap játéka!

 twitter.com/MySportsUpdate/status/1022520417041506304
Nandito
😕

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Draft elott se értettem miért tagsálták ilyen magasra. Épp nem lett első körös... Igazi megabust a pali. Kívánom hogy Landry jobban beváljon.
Jobban is illik 34OLB-nek mint a targoncafordulékonyságú Dodd.
alatriste
Szólhattál volna, mielőtt elvittem kényszerűségből Jafl-ben 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Megy a TC! Butleré az első edzésnap játéka!

 twitter.com/MySportsUpdate/status/1022520417041506304

Music City Miracle
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft elott se értettem miért tagsálták ilyen magasra. Épp nem lett első körös... Igazi megabust a pali. Kívánom hogy Landry jobban beváljon.
Jobban is illik 34OLB-nek mint a targoncafordulékonyságú Dodd.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kevin Dodd repült.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Korábbi kedvenc játékosom, Michael Griffin Titánként vonult vissza, miután egynapos szerződést kötöttünk vele.

Music City Miracle
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Draft előtt az elsődleges tippem Evans volt, a másik Landry. Evans kiválasztásával nem is vitatkozhatunk egyértelmű need volt az ILB poszt és szerintem a class 3. legjobb LBjét hoztuk.
Feltrade a második körben, és Landry! Talán a legjobb pass rusher valószínűleg a sérülések csúsztatták a második körig. Reméljük nem lesz gond. Tavaly sok meccsen a pass rush nálunk teljesen leült, most reméljük Landry segít ezen.
Safety mélység kellett, mivel nagyon vékonyak vagyunk.
Végül egy QB, Gabbertel lehet "harcolni".
Összességében nálam a draft értékelése: A

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De így fejből
Joshua Kalu, DB, Nebraska
Mike Ramsay, DT, Duke
és
Larry Rose III, RB, New Mexico State neve is rémlik.

Ramsayt már a draftunkon is vittem volna, ha nem viszek 3 DT-t, Kalu is nagyon atletikus, jó edzőkkel határ a csillagos ég

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
Tony Adams
Ezt tavaly is megcsinálták (már ha ez ne a tavalyi persze 😀 )

UDFA-itok között azért lettek igencsak pöpecek
Wyatt
Kire, kikre gondolsz? Nem nagyon vagyok képben az UDFA-kat illetően, így egy kis súgás jól jönne. 😊
Nandito
Elsőkörben arra a kettőre, akiket én is nagyon figyeltem,
Akrum Wadley, RB, Iowa (Szabi a 3. kör végén húzta 😊 )
Deontay Burnett, WR, USC (ő még csak ősszel lesz 21, elég nagy potenciál van benne, én a 4. kör elején vittem 😀 )
Wyatt
Ja, akkor nem lesz potya fogásom. 😊
Nandito
Ja a többit nem feltétlenül néztem még meg, csak ez volt az első kettő, amin egyből megakadt a szemem 😊
(néztem át mostanában annyi embert, a feléről már azt sem tudom, láttam-e már :d)

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Safety Kendrick Lewis-szel egyéves szerződést kötöttünk. Tavaly nem volt csapata, előtte két évig Baltimoreban játszott, ahol ugye Pees volt a DC.
A waiverről felszedtük Gimel President OLB-t, őt a Texans tette lapátra. (Tavaly csak pár meccsen kapott szerepet Houstonban.)

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
Tony Adams
Ezt tavaly is megcsinálták (már ha ez ne a tavalyi persze 😀 )

UDFA-itok között azért lettek igencsak pöpecek
Wyatt
Kire, kikre gondolsz? Nem nagyon vagyok képben az UDFA-kat illetően, így egy kis súgás jól jönne. 😊
Nandito
Elsőkörben arra a kettőre, akiket én is nagyon figyeltem,
Akrum Wadley, RB, Iowa (Szabi a 3. kör végén húzta 😊 )
Deontay Burnett, WR, USC (ő még csak ősszel lesz 21, elég nagy potenciál van benne, én a 4. kör elején vittem 😀 )
Wyatt
Ja, akkor nem lesz potya fogásom. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
Tony Adams
Ezt tavaly is megcsinálták (már ha ez ne a tavalyi persze 😀 )

UDFA-itok között azért lettek igencsak pöpecek
Wyatt
Kire, kikre gondolsz? Nem nagyon vagyok képben az UDFA-kat illetően, így egy kis súgás jól jönne. 😊
Nandito
Elsőkörben arra a kettőre, akiket én is nagyon figyeltem,
Akrum Wadley, RB, Iowa (Szabi a 3. kör végén húzta 😊 )
Deontay Burnett, WR, USC (ő még csak ősszel lesz 21, elég nagy potenciál van benne, én a 4. kör elején vittem 😀 )

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mivel elég sokat cseréltünk, így elég kevés választásunk volt az idei drafton. Íme a névsor:

1/22: LB Rashaan Evans (Alabama)

2/41: DE Harold Landry (Boston College)

5/152: S Dane Cruikshank (Arizona)

6/199: QB Luke Falk (Washington State)

Cruikshankról nem beszéltünk még itt, érte is felcseréltünk, az 5. körünk mellé adtuk a rosszabb 6. körünk a Ravensnek. (Érdekesség, hogy a 215-ös picket pont a Ravenstől kaptuk, mikor felmentünk Evansért.) Kellett a mélység a S posztra is, így nem nagyon lehet belekötni ebbe a választásba sem. Még egy érdekesség, hogy Crui már Darnold és Rosen ellen is szerzett int-et. 😊

Szerintem nem nézz ki rosszul a draftunk. Hiányposztokra húztunk, 2. körben fogtunk egy 1. körös tehetséget, plusz jött még bónuszba egy irányító is. Persze még maradt lyuk a csapatban, WR-be és DL-be is elférne az erősítés.

Végül íme az UDFA-listánk:

Damon Webb, S, Ohio State
Sharif Fench, LB, Temple
Ryan McKinley, CB, Montana
Akrum Wadley, RB, Iowa
Aaron Stinnie, OT, JMU
Nick DeLuca, LB, North Dakota State
Cameron Batson, WR, Texas Tech
Rico Gafford, CB, Wyoming
Ethan Wolf, TE, Tennessee
Joshua Kalu, DB, Nebraska
Elijah Nkansah, OT, Toledo
Devin Ross, WR, Colorado
Nico Falah, OL, USC
Jordan Veasey, WR, Cal
Andrew Ankrah, DE, JMU
Mike Ramsay, DT, Duke
Deontay Burnett, WR, USC
JT Luper, WR, Central Oklahoma
Austin Barnard, P, Samford
Tejan Koroma, C, BYU
Larry Rose III, RB, New Mexico State

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
Tony Adams
Ezt tavaly is megcsinálták (már ha ez ne a tavalyi persze 😀 )

UDFA-itok között azért lettek igencsak pöpecek
Wyatt
Kire, kikre gondolsz? Nem nagyon vagyok képben az UDFA-kat illetően, így egy kis súgás jól jönne. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
Tony Adams
Ezt tavaly is megcsinálták (már ha ez ne a tavalyi persze 😀 )

UDFA-itok között azért lettek igencsak pöpecek

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Csapatépítő tréning:

 twitter.com/LacesOutShow/status/990982898147905537

😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AZ UDFA igazolásaitok között van az FCS 2 legjobb védelmének 2 legjobb játékosa az elmúlt években, Andrew Ankrah, a James Madison pass rushere; és Nick DeLuca, a North Dakota State MLB-je. DeLuca volt évekig a Bison D szellemi vezére, egy baj van vele, hogy nagyon sérülékeny. de ha pályán van, mindig észrevehető volt a jelenléte. Ankrah Top 3 finalista volt tavaly az év védője(Buck Buchanan Award) díjra 8,5 sacket és 16,5 TFL-t produkálva. A 2 védő ott volt a januári FCS döntőn is. DeLuca konkrétan 4×-es FCS bajnok, Ankrah is egyszeres.
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Kyle Faulk 6/199...
Nekünk 18 éve bejött
ThundersNFL
Kylo vagy Luke lesz belőle. Azt csak az ERŐ tudja!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Kyle Faulk 6/199...
Nekünk 18 éve bejött

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A második napon passzsiettető jött Harold Landry (Boston College) személyében. Első körbe várt játékosról van szó, tradeltünk érte, a Raidersnek adtuk a 2. és a 3. körünket. Elvileg megérte, rem nem azért csúszott, mert valami gondja van...
Nandito
Térde miatt aggódtak a csapatok, ha jól tudom. Ha rendben lesz, akkor ez elég pöpec azért

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A második napon passzsiettető jött Harold Landry (Boston College) személyében. Első körbe várt játékosról van szó, tradeltünk érte, a Raidersnek adtuk a 2. és a 3. körünket. Elvileg megérte, rem nem azért csúszott, mert valami gondja van...

Music City Miracle