Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Most akkor hogy volt ez a Mariota Gabbert dolog? Csak néztem ki játszik.............
dande
Gabbert kezdett, de egy sack után agyrázkódás gyanúval ment öltözőbe már az első negyedben. Utána Mariota játszott.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor hogy volt ez a Mariota Gabbert dolog? Csak néztem ki játszik.............
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Háááát, szerintem ez több mint bravúros volt, ez kb. a csoda kategóriába tartozik... Különösen a kihagyott FG-lal, ahogy a védelem időnként össze-vissza futkorászott, a támadásban meg az is eredmény volt, ha a saját falemberünkbe tudtunk belefutni és nem mögötte szereltek... szóval botrányosan rossz meccset tudtunk összességében rossz játékkal megnyerni, ami hitvallásom szerint a jó csapatok sajátossága...

Szóval jók lennénk...? Hát nem tudom, mindenesetre ahhoz képest, hogy a Miami meccs után az 1-4-es első öt meccsel már nem lettem volna csalódott, már túlteljesítettünk - és végül is, ha a csak a mai meccset nézem a Pilly se tűnt verhetetlennek, meg a Patriots tul.képp sima meccsen zacsizott Jacksonville-ben, szóval.... na jó, ne legyünk telhetetlenek, ez a mai győzelem hatalmas volt és igazi csapatmunka és nem ültünk fel a provokációknak és nem foglalkoztunk az alattomos dolgokkal, csak csináltuk amit tudunk és játékról játékra, szerelésről (lecsúszott) szerelésre mentünk és annyit tettünk, amennyi a győzelemhez kellett...

Ez egy jó nap.

TitanUp!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A múlt heti után egy újabb bravúros W-t hoztak a fiúk. A D parádésan játszott, két FG-n tartottuk a Jaguarst. Ugye Bortles a Patriots ellen 4 TD-t osztott ki... Az O szenvedett egy szintén nagyon jó D ellen, de a nem teljesen egészséges Mariota vezérletével FG távolságig párszor elértünk. (A félidő végén Succop kihagyott egy FG-t.) Gabbert kezdett, de egy sack után megsérült, agyrázkódás gyanúval ment le. Később szintén agyrázkódás gyanúval Adoree is kivált a játékból. Végül csak ismételni tudom magam, ez egy nagyon értékes W egy SB-be várt ellenfél ellen!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Grat a Whez. Ti vagytok a mi kriptonitunk, mióta Coughlin visszajött.
iktriad
Köszi! Két jó D játszott egy jó meccset, az FG-kből meg mi jöttünk ki jobban!

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Ti vagytok a mi kriptonitunk, mióta Coughlin visszajött.
több mint 5 éve
Druid Tennessee Titans 602
 twitter.com/titans/status/1042497015643561985?s=12

Remélem nem kacsa...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
 twitter.com/SBNation/status/1041376107159859200

Music City Miracle
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Gabbert tavaly is hozott egy W-t a Cardsnak a Jax ellen, minden évben benne van egy győzelem /de csak egy 😉/
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Igaza van Titansnak, ez bravúros W! Amikor megtudtam, hogy Mariota helyett Gabbert játszik, egy lyukas garast sem adtam volna a győzelmünkért. A harmadik negyedbeli szenvedést látva már el is temettem a csapatot, de szerencsére a fiúk nagyot küzdöttek. A gyönyörű ST játék mellett Gabbert vállalható szintet hozott, a futójáték is tetszett, és a D is odatette magát. Már csak egy egészséges Mariota kéne...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, ez bravúros volt.
Nem hittem volna, hogy megtartjuk, időnként tényleg úgy jöttek át, mint kés a vajon, de végül, amikor igazán kellett, akkor vhogy mindig megállítottuk őket.
És bevállalós, reális kockázatvállalós meccs volt, a puntnál igazán bravúros észrevétel volt, hogy nincs rajta senki, a futójáték időnként egész szépen termelt (azért a végén szebb lett volna lefuttatni az órát, de mind1), a passzjátéktól nyilván nem várhattunk sokat, de amennyi kellett, az jött; szóval meg van az első győzelem, Mariota remélhetőleg jövő hétre 100% lesz, aztán bármi lehet.
(és meg van december 2-re a jegy a Jets ellen...😉)

TitanUp!

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota játszik!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Titans’ TE Delanie Walker suffered a broken ankle and ligament damage in there as well, per source. He is not expected to play again in 2018. - Schefter
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
7óra 10perces volt a meccs 😀

a meccs végén már fox is leszarta a közvetítést, kb egy kameraállásbol közvetítettték végig. Néző is alig volt a lelátón
érdekes meccs volt 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltak tényleg villanásokTitans
Ja, meg is állt kétszer a meccs 😕 😊

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Sajnos bírózni kell, nincs mese! Mariota már rég átadta a labdát, mikor kiütötték, még sárga sem ment rá. Lewanra láthatóan mentek, Branch szó szerint sisakkal kifejelte, észre se vették. A ligának nem eszetlen szabályokat kéne hoznia, hanem az ilyen alattomos, szándékos sérülés okozásnál kéne példát statuálni. Henry visszafújt TD-jénél pedig fogták Walker sisakrácsát, mégis rá dobtak holdingot. A sporik teljesítmény katasztrófa volt, és érdekesen csak a kárunkra tévedtek hatalmasakat. Mindenesetre ez a Miami egy alattomos, piszkos csapat, és az ámokfutásukhoz még hivatalos támogatást is kaptak.

Egyébként elég rossz volt nézni a játékunkat. Hihetetlen, hogy Mariotával nem tudunk mit kezdeni, a szünet előtt talán 9 passzkísérletnél tartott, és kb 100 yardnál. Ez nekem nagyon kevés, tavalyhoz képest semmi javulást nem láttam, pedig azért hozták ide LaFleurt. Az intek elvileg a könyöksérülés miatt jöttek, állítólag nem érezte e kezét és az ujjait. (A sérülés után két passza volt, mindkettő int lett.) A futójáték csak a második, hosszabb kényszerszünet után indult be. A D tavaly még a futás ellen jó volt, most azért annyira nem, és a drága secondarynket is megégették. Az ST is engedett egy nagy játékot, de legalább csinált is egyet. Walker szezonjának szerintem vége, remélhetőleg Mariotát és Lewant sikerül összedrótozni a héten.

Nem erre számítottam, ha már edzőt cseréltünk, akkor ennek a csapatnak hasítania kéne... Pesszimista vagyok, ez a teljesítmény kb 5-11-re lesz elég. Bár érdekesség, hogy két éve nyertünk Miamiban, de akkor ők mentek PO-ba, tavaly mi kaptunk ki, mégis PO-ba jutottunk. Ez alapján jó esélyünk van ismét a rájátszásra, csak kár, hogy a pályán látottak alapján semmi ok nincs a bizakodásra.

A villámlás miatt amúgy olyan hosszúra nyúlt a meccs, amire még nem volt példa a ligában. Kb hat órán át tartott.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lewan kiütésére nem jön flag, de ha egy vedő 0,3mp-et késik a QBn az 15 yard.
Érthetetlen.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nehéz nem bírózni, de megpróbálok...

Szóval nyilván egy elég össze-vissza meccs volt, nehéz volt ritmusba kerülni. Nyilván fontos hibba volt nekimenni az elején a negyedik kísérletnek a második FG helyett, bár kb. érthető döntés - de szörnyen rossz játékokat hívtak rá... nyilván ettől még a védelemnek a 98 yardos drive elfogadhatatlan, aztán Mariota sérülése a lehető legrosszabb megoldásokat hozta, aztán persze a special team is hozzátette pozitív és negatív oldalon is a magáét, kár, hogy minden csapatrész először a rosszat hozta, aztán próbálta valahogy kompenzálni a hibákat...
(Henry visszafújt TD-je és az, hogy utána a maradék 13 percben labdához sem ért.... ehhhh. )

Összességében a vereség mindegy, hogy hogyan alkult, akkor is vereség, egy gyenge közepes Maiamitól, és a sérülések elég rosszul néznek ki az egész szezonra előre tekintve.

Voltak tényleg villanások, de az egész tényleg ilyen folyamatos kapaszkodás volt, meg gyötrelem és küzdés, számtalan hibával megspékelve minden oldalon.

Otthon a Houston, Jax idegenben, aztán megint otthon a Pilly ... és attól tartok ha ezek közül nem nyerünk legalább egyet kb. el is dől a szezon... hát, a hét elején majd meglátjuk Mariota sérülése hogy alakul, Lewan mikor térhet vissza és Walker visszatér-e egyáltalán...
Ennél jobb szezonkezdetben bíztam, az biztos.

TITAN UP!

több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na végre eljött a nap, hogy tényleg el tudok kezdeni foglalkozni a csapattal, én egyszerűen nem bírom és tudom követni, amíg nem vagyunk lent 53-nál.

A felkészülés amennyire követtem elég hektikus volt, nem igazán lehetett látni az előrelépést, de jövő vasárnap ebben is sokkal okosabbak leszünk.

Mindenesetre lássuk azt az 53-as keretet, aztán majd lehet okoskodni.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Ravens are trading LB Kamalei Correa to the #Titans, source confirms @jeffzrebiec report. Former second-rounder heads to Tennessee.

6. kört adtok.
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.facebook.com/titanshungary/photos/a.859599850848638.1073741828.859588594183097/1257826251025994/?type=3&theater

A Packers elleni meccsről.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv mindenkinek! Nate Palmer és Phillip Supernaw is IR-re került. Vaccaro-nak ott a lehetőség, hiszen a kezdőig verekedheti magát. Kerry Coombs az új secondary coach elég komoly munkát tol. Pár videót láttam, nagyon tudja motiválni a játékosokat, és persze szakmailag is a toppon van. A Titansnál régen mondhattunk ilyet, de ha a sérülések elkerülik a csapatot akkor a secondary-vel nem lesz probléma.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Leigazoltátok Vaccarot.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cyprien ACL szakadás.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
• Az UDFA WR-ek közül Jordan Veasy és Deontay Burnett lóg ki a pozitív értelemben. Veasy magas és nagy, és ezt a testalkatot nagyon jól használja arra, hogy távol tartson védőket ill. hogy tiszta célpontot nyújtson az irányítónak. Burnett jól futja az útvonalakat, és nagyon jó kezei vannak. Ma mindeketten jól muzsikáltak, alig várom már a preseasont, hogy megmutassák, valóban mit tudnak.
Druid
Ennek örülök, ha már folyamatosan nálatok kötnek ki a húzott elkapóim, valaki igazán beválhatna 😀 (jó, Taywan még beválhat azért 😊 )

Kíváncsi vagyok a vetődős elkapásokból láthatunk-e az NFL-ben valamit 😊