Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Corey Davis egy dolog, azert neki nincs konnyu dolga, jelenleg kis tulzassal csak ra kell figyelni ebben a WR-sorban. Nagyon nudli ez az egyseg. De engem meglep a tamadofal visszaesese, passz ellen sem az igazi, az pedig, hogy Henry ennyire ne tudjon futni, az szamomra wtf kategoria. En bloc ha megnezzuk, a gyors es robbanekony Lewis az o stilusaval sokkal inkabb hozza a yardokat, tobb a veszely a jatekaban es elkapasokban is jobb. Henryt passzjatekoknal kb. nem is hasznaljak, pedig tudtommal jol blokkol, csak nyilvan az elkapasokban nem olyan hatekony. De akkor is Henry kiaknazasa kellene hogy a fo cel legyen, mert azert ez a Titans ritkan fog kizarolag a passzjatekkal meccset nyerni, ahhoz nem eleg jo ez a WR-sor.
Stez
De Davis tavaly se mutatott olyat, amiért megérte érte top 10-es picket adni. Ez a két szezon így már kezd soknak tűnni...
Henry elkapni gyakorlatilag nem tud, Buday Zoli szerint blokkolni se képes (szerintem igen, de nem kiemelkedő ebben sem). Lewis viszont már több snapet kap nála, és egyre jobban játszik. Így viszont Henrynek nem sok lehetősége lesz, hogy javuljon.
Nandito
Mert nem is ert top10-es picket, csak nem volt tul utos az a WR-class latomasra, aztan akinek elkapo kellett, az vitte inkabb hamarabb. Davis egyebkent szerintem jo jatekos, es siman #1 lehetne, csak eleg gyorsan, eleg sok minden szakadt a nyakaba azzal, hogy kis tulzassal tole fugg az egesz WR-sor, foleg most, hogy kozepen TE sincs, igy nincs aki szethuzza a palyat es teruletet csinaljon Davisnek.

De alapvetoen mogotte latok oriasi lyukat, nincs minoseg a sorban, Mariota magara van hagyva. O meg biztonsagi jatekos, a biztosat dobja meg, de mivel gyengek az elkapok, nem is szakadnak el. Es akkor ebbol jon, hogy Mariota tobb ideig tartogatja a labdat, jonnek a sackek, esatobbi.

De mindettol fuggetlenul akkor is meglep engem, hogy Henryvel ennyire nem megy a futojatek, mig Lewisnek mag egyre jobban megy. Es igen, utobbi egyre tobbet van a palyan, lassan kijatssza Henryt, pedig pont Henrytol varta a robbantast mindenki. Most meg o a csalodas...

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Corey Davis egy dolog, azert neki nincs konnyu dolga, jelenleg kis tulzassal csak ra kell figyelni ebben a WR-sorban. Nagyon nudli ez az egyseg. De engem meglep a tamadofal visszaesese, passz ellen sem az igazi, az pedig, hogy Henry ennyire ne tudjon futni, az szamomra wtf kategoria. En bloc ha megnezzuk, a gyors es robbanekony Lewis az o stilusaval sokkal inkabb hozza a yardokat, tobb a veszely a jatekaban es elkapasokban is jobb. Henryt passzjatekoknal kb. nem is hasznaljak, pedig tudtommal jol blokkol, csak nyilvan az elkapasokban nem olyan hatekony. De akkor is Henry kiaknazasa kellene hogy a fo cel legyen, mert azert ez a Titans ritkan fog kizarolag a passzjatekkal meccset nyerni, ahhoz nem eleg jo ez a WR-sor.
Stez
De Davis tavaly se mutatott olyat, amiért megérte érte top 10-es picket adni. Ez a két szezon így már kezd soknak tűnni...
Henry elkapni gyakorlatilag nem tud, Buday Zoli szerint blokkolni se képes (szerintem igen, de nem kiemelkedő ebben sem). Lewis viszont már több snapet kap nála, és egyre jobban játszik. Így viszont Henrynek nem sok lehetősége lesz, hogy javuljon.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
De vissza is kérdezek, külsősként (nem szurkolóként) hogyan látszik, jó lesz-e LaFleur a Titansnek?
Nandito
Nem tudom eldönteni.
Nem a legjobb a játékosállomány a keze alatt, de volt néhány meccs ebben az évben ahol sztem tolerálhatatlanul sírt a labda Mariotáék kezében.
Ugyanakkor látni olyan playeket is, ami szép és látszódik rajta a Shanny-hatás.
Summa summarum azt tudnám mondani, hogy vmivel többet vártam, de túlzás lenne csúfos bukásnak hívni ezt a fél szezont. A holtidényben egyértelmű, hogy ink az O szorul erősítésre, ha jövőre sem látni az előrelépést (amikor már elvileg sémába illő játékosokat tudtak szerezni), akkor viszont baj van.
empty taxi
Korrekt. Lényegében én is így gondolom, hogy egy holtszezon még kell, hogy kerek legyen az O.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Corey Davis egy dolog, azert neki nincs konnyu dolga, jelenleg kis tulzassal csak ra kell figyelni ebben a WR-sorban. Nagyon nudli ez az egyseg. De engem meglep a tamadofal visszaesese, passz ellen sem az igazi, az pedig, hogy Henry ennyire ne tudjon futni, az szamomra wtf kategoria. En bloc ha megnezzuk, a gyors es robbanekony Lewis az o stilusaval sokkal inkabb hozza a yardokat, tobb a veszely a jatekaban es elkapasokban is jobb. Henryt passzjatekoknal kb. nem is hasznaljak, pedig tudtommal jol blokkol, csak nyilvan az elkapasokban nem olyan hatekony. De akkor is Henry kiaknazasa kellene hogy a fo cel legyen, mert azert ez a Titans ritkan fog kizarolag a passzjatekkal meccset nyerni, ahhoz nem eleg jo ez a WR-sor.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
De vissza is kérdezek, külsősként (nem szurkolóként) hogyan látszik, jó lesz-e LaFleur a Titansnek?
Nandito
Nem tudom eldönteni.
Nem a legjobb a játékosállomány a keze alatt, de volt néhány meccs ebben az évben ahol sztem tolerálhatatlanul sírt a labda Mariotáék kezében.
Ugyanakkor látni olyan playeket is, ami szép és látszódik rajta a Shanny-hatás.
Summa summarum azt tudnám mondani, hogy vmivel többet vártam, de túlzás lenne csúfos bukásnak hívni ezt a fél szezont. A holtidényben egyértelmű, hogy ink az O szorul erősítésre, ha jövőre sem látni az előrelépést (amikor már elvileg sémába illő játékosokat tudtak szerezni), akkor viszont baj van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Tényleg LaFleurrel mennyire vagy elégedett? Kifejezetten csinos pedigrével érkezett, de ink a D# viszi a hátán a mostani Titanst. Vagy ennyi van a rosterben?
empty taxi
Teljes mértékben nem vagyok elégedett, mert az O még mindig nem az igazi. Vannak biztató dolgok, kreativitásban is sokkal jobb a helyzet tavalyhoz képest, de a szezon első felében valamiért mégsem tudtunk mindig elég pontot szerezni. Nyilván az nem könnyítette meg LaFleur helyzetét, hogy playmakerek dőltek ki, vagy mentek el támadóoldalon. Az is elég érthetetlen, hogy az Eagles elleni jó támadójáték után mit műveltünk a Bills és a Ravens ellen. Viszont a legutóbbi két mérkőzés után sokkal jobb képet fest az O. Ebben biztos szerepe van, hogy Mariota végre egészségesnek tűnik, és az elkapók is kevesebbet droppolnak, de Lewist is elég jól elkezdtük használni. A Chargers ellen ugye az utolsó play is fejvakarós volt, a szurkolói oldalakon is nehezen emésztették meg, hogy miért azt a passzjátékot hívták be végül. Szóval vegyes az összkép, mindenesetre nem bánom, hogy nem Robiskie konzervatív és nagyrészt idejét múlt játékhívásait kell nézni.
Ugye a D már tavaly is jobban nézett ki, mint az O, és akkor sem voltak rosszak Caseyék. Illetve az edzőcsere kevésbé érintette a védelmet, gyakorlatilag ugyanaz a séma az alap, mint LeBeau alatt. Ehhez jön még, hogy a drafton jól sikerült választani, és Butlert leszámítva az igazolások se rosszak. Az O-t viszont gyakorlatilag újjá kellett szervezni az exotic smashmouth után, és Lewist leszámítva oda gyakorlatilag senki nem jött a holtszezonban. (Mondjuk az elég nagy baj, hogy nem látták, hogy elég vékony így az elkapósor, és sajnos TE poszton Jonnu Smith se tudott eleget fejlődni, valószínűleg nem is fog már.) Így egyelőre nem látok kivetnivalót abban, hogy a D tartja meccsben a csapatot, csak most már akkor fordulhatna a kocka. Én bízom benne, hogy tud még javulni az O, mert azt nem hinném, hogy Corey Davisből, vagy Henryből ne lehetne többet kihozni. Plusz ugye Mariota esetében is odaértünk, hogy dönteni kell, mi legyen vele. Azt nem hinném, hogy az opciót ne hívnák le, de akkor kapjon megaszerződést, vagy sem? Mariota nagy kedvenc, úgyhogy azt pláne remélem, hogy a dallasihoz hasonló, sok TD-s meccseket tud hozni a folytatásban.

De vissza is kérdezek, külsősként (nem szurkolóként) hogyan látszik, jó lesz-e LaFleur a Titansnek?

Music City Miracle
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
(Amúgy hogy ne érje szó a ház elejét, igyekeztem aktív lenni a közvetítés alatt. Én követtem el a futójátékra vonatkozó kérdést a harmadik negyed végén-negyedik elején, aki nézi az ismétlést, az esetleg figyeljen. 😛)
Nandito
Figyeltem 😊
Egyetértettél a válasszal?
gordon
Az OL-lel igen. 2016-ban nagyon jók voltak Lewanék, akkor nem véletlenül futott olyan jó szezont Murray. Azóta folyamatos a visszaesés, pedig a támadófal öt tagja gyakorlatilag már három éve együtt játszik.
Henryt elég jól lehúzta Zoli, az nem tetszett. Szerintem nem középszerű futó, persze nem is kiemelkedő. Tavaly Murray miatt volt másodhegedűs, de a gyengélkedő OL mögött, kevesebb snappel is jó számokat hozott. Idén sajnos eddig nem tudott előlépni, és most már egyre nehezebb a dolga, mert Lewis a Chargers és Cowboys ellen is nagyon jó volt, és egyértelműen első számú RB lett nálunk. Bár előtte Lewis se remekelt, de úgy látszik, megtalálta LaFleur a szerepkörét.
Nandito
Tényleg LaFleurrel mennyire vagy elégedett? Kifejezetten csinos pedigrével érkezett, de ink a D# viszi a hátán a mostani Titanst. Vagy ennyi van a rosterben?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
[

(Amúgy hogy ne érje szó a ház elejét, igyekeztem aktív lenni a közvetítés alatt. Én követtem el a futójátékra vonatkozó kérdést a harmadik negyed végén-negyedik elején, aki nézi az ismétlést, az esetleg figyeljen. 😛)
Nandito
Figyeltem 😊
Egyetértettél a válasszal?
gordon
Az OL-lel igen. 2016-ban nagyon jók voltak Lewanék, akkor nem véletlenül futott olyan jó szezont Murray. Azóta folyamatos a visszaesés, pedig a támadófal öt tagja gyakorlatilag már három éve együtt játszik.
Henryt elég jól lehúzta Zoli, az nem tetszett. Szerintem nem középszerű futó, persze nem is kiemelkedő. Tavaly Murray miatt volt másodhegedűs, de a gyengélkedő OL mögött, kevesebb snappel is jó számokat hozott. Idén sajnos eddig nem tudott előlépni, és most már egyre nehezebb a dolga, mert Lewis a Chargers és Cowboys ellen is nagyon jó volt, és egyértelműen első számú RB lett nálunk. Bár előtte Lewis se remekelt, de úgy látszik, megtalálta LaFleur a szerepkörét.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
[

(Amúgy hogy ne érje szó a ház elejét, igyekeztem aktív lenni a közvetítés alatt. Én követtem el a futójátékra vonatkozó kérdést a harmadik negyed végén-negyedik elején, aki nézi az ismétlést, az esetleg figyeljen. 😛)
Nandito
Figyeltem 😊
Egyetértettél a válasszal?
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Végre újra győztünk, bár az elején nem úgy nézett ki, hogy ez a mi esténk lesz. Szerencsére a két fumblit olcsón megúsztuk, pedig jelentős hátrányba is kerülhettünk volna. Az első negyed után aztán már alakultunk, a második félidő meg a miénk volt. Mariotának erős estéje volt 3 TD-vel, a WR-ek végre mutattak jó elkapásokat, Dion Lewis remekül ment, még Jonnu Smitht is sikerült jól bevonni a passzokba. Az O talán kezd alakulni, de azért van még teendő, főleg hogy Henrynek vagy nem megy vagy továbbra se tudjuk megfelelően használni. A D az elején meccsben tartotta a csapatot, majd a folytatásban is hozták magukat. Byard intje nagyon kellett az elején, az 5 sack is jól mutat, bár szerintem a DL-től több nyomás kéne az irányítókra. Butler sajnos továbbra is katasztrófa, nagy melléfogásnak tűnik a szerződtetése. Succop kihagyott FG-ja 28 yardról is csúnya volt, de most belefért. Ezzel a W-vel versenyben maradtunk a csoportért, de még így is nagyon nehéz lesz megcsípni a Texanst.
Nandito
Ez van ha közvetít a SportTv, Mariska megrázza magát 😊
gabokocka
Így van! Nem véletlenül kértem több Titans meccset a Sport tévére! 😊

(Amúgy hogy ne érje szó a ház elejét, igyekeztem aktív lenni a közvetítés alatt. Én követtem el a futójátékra vonatkozó kérdést a harmadik negyed végén-negyedik elején, aki nézi az ismétlést, az esetleg figyeljen. 😛)
Nandito
Én nagyon figyeltem és egyből kiszúrtam az élő közvetítésben. El is képzeltem ahogy a beolvasás után rá is pöffentettél egy szivarra, majd megbontottál egy üveg hazait.... Jack Daniels-t 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/photos/a.1986392351417413/2012488015474513/?type=3&theater

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Byard a kiraly! XD

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Végre újra győztünk, bár az elején nem úgy nézett ki, hogy ez a mi esténk lesz. Szerencsére a két fumblit olcsón megúsztuk, pedig jelentős hátrányba is kerülhettünk volna. Az első negyed után aztán már alakultunk, a második félidő meg a miénk volt. Mariotának erős estéje volt 3 TD-vel, a WR-ek végre mutattak jó elkapásokat, Dion Lewis remekül ment, még Jonnu Smitht is sikerült jól bevonni a passzokba. Az O talán kezd alakulni, de azért van még teendő, főleg hogy Henrynek vagy nem megy vagy továbbra se tudjuk megfelelően használni. A D az elején meccsben tartotta a csapatot, majd a folytatásban is hozták magukat. Byard intje nagyon kellett az elején, az 5 sack is jól mutat, bár szerintem a DL-től több nyomás kéne az irányítókra. Butler sajnos továbbra is katasztrófa, nagy melléfogásnak tűnik a szerződtetése. Succop kihagyott FG-ja 28 yardról is csúnya volt, de most belefért. Ezzel a W-vel versenyben maradtunk a csoportért, de még így is nagyon nehéz lesz megcsípni a Texanst.
Nandito
Ez van ha közvetít a SportTv, Mariska megrázza magát 😊
gabokocka
Így van! Nem véletlenül kértem több Titans meccset a Sport tévére! 😊

(Amúgy hogy ne érje szó a ház elejét, igyekeztem aktív lenni a közvetítés alatt. Én követtem el a futójátékra vonatkozó kérdést a harmadik negyed végén-negyedik elején, aki nézi az ismétlést, az esetleg figyeljen. 😛)

Music City Miracle
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Végre újra győztünk, bár az elején nem úgy nézett ki, hogy ez a mi esténk lesz. Szerencsére a két fumblit olcsón megúsztuk, pedig jelentős hátrányba is kerülhettünk volna. Az első negyed után aztán már alakultunk, a második félidő meg a miénk volt. Mariotának erős estéje volt 3 TD-vel, a WR-ek végre mutattak jó elkapásokat, Dion Lewis remekül ment, még Jonnu Smitht is sikerült jól bevonni a passzokba. Az O talán kezd alakulni, de azért van még teendő, főleg hogy Henrynek vagy nem megy vagy továbbra se tudjuk megfelelően használni. A D az elején meccsben tartotta a csapatot, majd a folytatásban is hozták magukat. Byard intje nagyon kellett az elején, az 5 sack is jól mutat, bár szerintem a DL-től több nyomás kéne az irányítókra. Butler sajnos továbbra is katasztrófa, nagy melléfogásnak tűnik a szerződtetése. Succop kihagyott FG-ja 28 yardról is csúnya volt, de most belefért. Ezzel a W-vel versenyben maradtunk a csoportért, de még így is nagyon nehéz lesz megcsípni a Texanst.
Nandito
Ez van ha közvetít a SportTv, Mariska megrázza magát 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Köszi! Reméljük a Houston ellen sikerül visszaadni 😊
dande
Jó lenne, valószínűleg kell majd a segítség...

Music City Miracle
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi! Reméljük a Houston ellen sikerül visszaadni 😊
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Végre újra győztünk, bár az elején nem úgy nézett ki, hogy ez a mi esténk lesz. Szerencsére a két fumblit olcsón megúsztuk, pedig jelentős hátrányba is kerülhettünk volna. Az első negyed után aztán már alakultunk, a második félidő meg a miénk volt. Mariotának erős estéje volt 3 TD-vel, a WR-ek végre mutattak jó elkapásokat, Dion Lewis remekül ment, még Jonnu Smitht is sikerült jól bevonni a passzokba. Az O talán kezd alakulni, de azért van még teendő, főleg hogy Henrynek vagy nem megy vagy továbbra se tudjuk megfelelően használni. A D az elején meccsben tartotta a csapatot, majd a folytatásban is hozták magukat. Byard intje nagyon kellett az elején, az 5 sack is jól mutat, bár szerintem a DL-től több nyomás kéne az irányítókra. Butler sajnos továbbra is katasztrófa, nagy melléfogásnak tűnik a szerződtetése. Succop kihagyott FG-ja 28 yardról is csúnya volt, de most belefért. Ezzel a W-vel versenyben maradtunk a csoportért, de még így is nagyon nehéz lesz megcsípni a Texanst.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már csak az ő tiszteletére is no meg a tisztesség kedvéért tessék ma nyerni 😉
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
CJ2K visszavonult. Micsoda játékos volt ő is fenykorában, szalad az idő.
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/photos/a.1986392351417413/1989199187803396/?type=3&theater

szubjektív vélemény

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szerintem kár volt 2 pontosra menni a végén. A TD is épphogy, a 4. kísérletre lett meg, így nem értem, Vrabel most miért kockáztatott. Elég mélyről jöttünk vissza, a döntetlennel már jó pozícióba helyeztük volna magunkat a hosszabbításra. Múlt héthez képest jobban játszottunk (ami nem is volt nehéz), de megint jöttek a szokásos hibák. Sharpe-ot leszámítva az elkapósor nulla, értékelhetetlen. CD három elkapásból 10 yard, ez no komment kategória. Ő és Taylor szépen eldroppolta az egyik támadásunkat. Mariota érthetetlen int-et hozott össze, nem gondolta, hogy az előtte álló védő bele fog kapni a labdájába, vagy mi? A végén a drive-ot megcsinálta, de arra így már senki se fog emlékezni. A D-nél a passzsietteést kevésnek éreztem, illetve nyeltük a nagy játékokat rendesen. Rem Kendrick Lewist nem sokáig nézzük már a kezdőben.
Ha a bye alatt nem sikerül összerakni ezt az O-t, akkor a szezonnak annyi. Rengeteg itt a gond, így nem vagyok biztos benne, hogy sikerül bármit is javítani. A D alapjában véve nem rossz, ha ezt tartják, akkor nem lesz velük gond.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nem azzal van bajom, hogy nekimentünk, hanem, hogy másodjára, az egy yardosról egy ilyen impotens játékot bírtunk a meccset eldöntő játéknak választani. Ez viszont éppen csak a meccsbe került; kár érte.

Bővebben majd inkább holnap .

több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Új magyar Titans oldal, facebookon. Próbálom majd bővíteni, elég kezdetleges még.

 m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Fogjuk rá, hogy mostanra túltettem magam rajta - de leginkább csak azért, mert sokáig erre a meccsre terveztem a látogatást; szóval nehéz elképzelni, hogy ennél rosszabb lenne majd december 2-án...

És én is leginkább azt fogalmaztam meg magamban, hogy ez bizony out-coached történet volt, egyszerűen nem voltunk felkészülve arra amit a Ratbirds csinált. Támadásban ráadásul meccs közben sem tudtunk változtatni, így legalább a védelem kb. képes volt momentumokra, de lehet, hogy csak azért, mert a Baltimore levette a lábát a gázpedálról. Szóval sok szempontból jókor jött, de valójában meg egyszerűen rávilágított egy csomó olyan szerkezeti és játékrendszerbeli problémára, amit innentől kezdve gyorsan orvosolni kell, mert különben gyorsan végetér a szezon....

És mi lehetne ennél jobb lehetőség, mint egy londoni meccs; nagyon remélem, hogy egy nagy adag csakazértis-sel behúzzuk, valahogy pozitív érzésem van, ami mondjuk éppen múlt héten nem igazán volt meg. Aztán meg nagyon jól fog jönni a bye, a következő 3 meccsen eldől a szezonunk és hogy lesz-e még tétje annak a Jets meccsnek...

TitanUp!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ez gyalázatos volt, rosszabb, mint a Bills elleni. Mit csinált az OL? Döbbenet, hogy 11 sack-et csináltak Mariotán. Mondjuk a labda mindkét oldalán szánalmasan játszottunk, úgyhogy ez nagy blama Vrabeléktől is.

Music City Miracle