Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...
Nandito
Ma tisztes helytallas volt, ezuttal ez maradt. De legalabb nem volt balhe, rinya es hiszti, a zakot el is kell tudni viselni. Tiszta volt ez a resze, ezert irtam. Mariota szerintem 1-2 meccset kihagy, de nem gondolom, hogy IR lenne a vege. Ettol fuggetlenul azert nem tul jo, hogy iranyitokent egyetlen idenye sem volt meg, amit vegig tudott volna jatszani.

De remelem is, hogy hamar felepul, vele a kezdoben dicsoseg legyozni a Titanst, nem Gabberttel.
Stez
Végül is ráfoghatjuk... Köszi, hogy láttál valami pozitívumot, nekem nem sikerült ugyanez. Hát, Mariota jövője nagy kérdés. Az opciós évvel még lehet variálni, de hogy több százmilliót odaadjunk-e neki és hogy mikor, azt nem lesz egyszerű eldönteni.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...
Nandito
Ma tisztes helytallas volt, ezuttal ez maradt. De legalabb nem volt balhe, rinya es hiszti, a zakot el is kell tudni viselni. Tiszta volt ez a resze, ezert irtam. Mariota szerintem 1-2 meccset kihagy, de nem gondolom, hogy IR lenne a vege. Ettol fuggetlenul azert nem tul jo, hogy iranyitokent egyetlen idenye sem volt meg, amit vegig tudott volna jatszani.

De remelem is, hogy hamar felepul, vele a kezdoben dicsoseg legyozni a Titanst, nem Gabberttel.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Még nincs vége, de nyugodtan írhatok értékelőt. Peest a meccs előtt kórházba vitték. Rem nincs komolyabb baja, és jobbulást neki. Vrabel hívta a játékokat, és valószínűleg a D nem volt ott fejben a Colts ellen, most nem is tudták meccsben tartani a csapatot. Az O-nak is csak az lehet az egyetlen mentsége, hogy a történtek megviselték őket, mert különben gyalázatosan játszottak. Mariota a félidő előtt megsérült, ismét a könyökét írják. Várjuk a híreket, de asszem Pees és Marota állapota el is dönti a szezonunkat.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
És én pont ezt a meccset nem láttam; rosszul terveztem a hazai vizitem, se a közös meccsnézés, de még a Pats verés élőben követése se jött össze... De ígérem legközelebb jobban alakítom az otthonlétem.

Ez most megint két olyan meccs volt, amin elmehetett volna a szezon, de életben tartottuk az esélyünket a divízióra, szóval akkor most a "könnyebb" meccseken lehet igazolni, hogy valóban alakul valami...

Vrabel nyilván kettős figyelemmel rakta össze a taktikát erre a meccsre; jó lenne, ha ilyen komplex felállással és összetett játékokkal - meg az összefoglaló alapján a játékosok részéről extra motivációval - mennénk minden meccsre.

TITAN UP!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Az összes betűt eltalálja, de a sorrend még mindig nem megy a diszlexiás makinak :d
Wyatt
na teged is bannolni kene ezert, nap vegen vagyok mar, picit megfaradtan...
kellett egy kis ido h leessen, h arra a kiegett QB-ra gondolsz, aki az utolso 3 heten 1el dobott tobb TD-t, mint PM + Marino + Favre + Montana + Al Bundy egyutt 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Az összes betűt eltalálja, de a sorrend még mindig nem megy a diszlexiás makinak :d

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Nem gond ez, mi sem tudunk téged mindig komolyan venni. 😊 Mondjuk a védelem egyszer se nyalt még be 35 pontot, és mindig meccsben tartotta a csapatot. Az O nem tudott elég pontot feltenni, de szerintem a Chargers meccsen már kezdett összeállni a dolog, ami azóta is tart.
Egyébként én már hozzászoktam, amikor hasonlókat olvasok. Tavaly PO-ban voltunk, a legjobb csapatokat is le tudjuk győzni, még sem számolnak velünk. Nem baj, így legalább nem figyelnek ránk, és remélhetőleg a surranópályán kellemes meglepetést okozunk. 😊
Amúgy köszi a gratot! Byard lassan kezdte a szezont, de már jól pörög!
Nandito
Ne felj, nehany nap mulva kaptok majd 35 pontot. Luck toszos napjait eli, sorban fog atmenni minden egyes Titanon. 8D

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Én sem tudom hova tenni őket, a Ravens elpicsázza őket 0-ra, aztán Patriotsot vernek. Nagyon tökös csapat, megérdemlik a sikert, bár kb bennük van mindig h lealázzák őket, aztán fordítva, érdekes.
KeyG
Ez azért így nem teljesen helytálló. Az elmúlt három évben nem mondom, hogy nem szaladtunk bele nagy pofonba, de legtöbbször szoros meccseket játszunk. A W-knél se szoktunk nagy különbséget összehozni. Maka topikjában ott a stat, hogy Mariota debütálásakor nyertünk legutóbb hasonló arányban, az pedig nem ma volt.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Nem gond ez, mi sem tudunk téged mindig komolyan venni. 😊 Mondjuk a védelem egyszer se nyalt még be 35 pontot, és mindig meccsben tartotta a csapatot. Az O nem tudott elég pontot feltenni, de szerintem a Chargers meccsen már kezdett összeállni a dolog, ami azóta is tart.
Egyébként én már hozzászoktam, amikor hasonlókat olvasok. Tavaly PO-ban voltunk, a legjobb csapatokat is le tudjuk győzni, még sem számolnak velünk. Nem baj, így legalább nem figyelnek ránk, és remélhetőleg a surranópályán kellemes meglepetést okozunk. 😊
Amúgy köszi a gratot! Byard lassan kezdte a szezont, de már jól pörög!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Én sem tudom hova tenni őket, a Ravens elpicsázza őket 0-ra, aztán Patriotsot vernek. Nagyon tökös csapat, megérdemlik a sikert, bár kb bennük van mindig h lealázzák őket, aztán fordítva, érdekes.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Köszi!
Ha valaki nem akar komolyan venni az nem is fog. Ha valaki megveri a SB két csapatát, azt komolyan lehet venni. Ha kétszer kikap Lucktól, (ami benne van) meg másoktól is., akkor is komolyan lehet venni. 😊
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Byardról jut eszembe. A draftkövető videóban hogy nevettek a szakértősrácok a Byard picknél. Hát valóban egy "fegyver" lett belőle.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Zászló evés...

 twitter.com/barstoolsports/status/1061786611950718976
gyeek
Jesszus, van baja szegénynek...

Music City Miracle
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Zászló evés...

 twitter.com/barstoolsports/status/1061786611950718976

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hát ez nagy győzelem volt, bár azt nem hittem volna, hogy ilyen sima lesz a Patriots ellen... Az elejétől élesek voltunk, a labda mindkét oldalán remekül játszottunk, és nagyon jók voltak a hívások. A D teljesítménye nem is meglepő, míg az O-tól mindig ilyen játékot szeretnénk látni! Ugye már a Dallas ellen is jók voltak Mariotáék, rem ezt tudják hozni a folytatásban is!
Bízom benne, hogy ez a W lendületet ad a fiúknak, mert nagyon fontos két csoportmeccs előtt állunk! Titanup!

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Rájöttem h e héten azért nem a Pats volt választva, mert kikapnak és nyaffognánank a patshungirls tagjai. Grat nektek Titánok!
KeyG
Igen, ez meg lehet... 😀
Amúgy köszi!

Music City Miracle
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Rájöttem h e héten azért nem a Pats volt választva, mert kikapnak és nyaffognánank a patshungirls tagjai. Grat nektek Titánok!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ráadásul Taywan Taylor tuti kihagyja a Pats elleni meccset, Sharpe játék kérdéses... Marad Davis, Jennings, Batson. Nagyon veretes társaság, Batson (UDFA) fog robbantani, a Cowboys ellen már bontogatta szárnyait. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Corey Davis egy dolog, azert neki nincs konnyu dolga, jelenleg kis tulzassal csak ra kell figyelni ebben a WR-sorban. Nagyon nudli ez az egyseg. De engem meglep a tamadofal visszaesese, passz ellen sem az igazi, az pedig, hogy Henry ennyire ne tudjon futni, az szamomra wtf kategoria. En bloc ha megnezzuk, a gyors es robbanekony Lewis az o stilusaval sokkal inkabb hozza a yardokat, tobb a veszely a jatekaban es elkapasokban is jobb. Henryt passzjatekoknal kb. nem is hasznaljak, pedig tudtommal jol blokkol, csak nyilvan az elkapasokban nem olyan hatekony. De akkor is Henry kiaknazasa kellene hogy a fo cel legyen, mert azert ez a Titans ritkan fog kizarolag a passzjatekkal meccset nyerni, ahhoz nem eleg jo ez a WR-sor.
Stez
De Davis tavaly se mutatott olyat, amiért megérte érte top 10-es picket adni. Ez a két szezon így már kezd soknak tűnni...
Henry elkapni gyakorlatilag nem tud, Buday Zoli szerint blokkolni se képes (szerintem igen, de nem kiemelkedő ebben sem). Lewis viszont már több snapet kap nála, és egyre jobban játszik. Így viszont Henrynek nem sok lehetősége lesz, hogy javuljon.
Nandito
Mert nem is ert top10-es picket, csak nem volt tul utos az a WR-class latomasra, aztan akinek elkapo kellett, az vitte inkabb hamarabb. Davis egyebkent szerintem jo jatekos, es siman #1 lehetne, csak eleg gyorsan, eleg sok minden szakadt a nyakaba azzal, hogy kis tulzassal tole fugg az egesz WR-sor, foleg most, hogy kozepen TE sincs, igy nincs aki szethuzza a palyat es teruletet csinaljon Davisnek.

De alapvetoen mogotte latok oriasi lyukat, nincs minoseg a sorban, Mariota magara van hagyva. O meg biztonsagi jatekos, a biztosat dobja meg, de mivel gyengek az elkapok, nem is szakadnak el. Es akkor ebbol jon, hogy Mariota tobb ideig tartogatja a labdat, jonnek a sackek, esatobbi.

De mindettol fuggetlenul akkor is meglep engem, hogy Henryvel ennyire nem megy a futojatek, mig Lewisnek mag egyre jobban megy. Es igen, utobbi egyre tobbet van a palyan, lassan kijatssza Henryt, pedig pont Henrytol varta a robbantast mindenki. Most meg o a csalodas...