Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Byard a kiraly!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nincs jó érzésem a meccs kapcsán.
nem is Barkley lesz a kérdés (bár a screen passzok kapcsán ő is), hanem Manning, a passzjátékuk tartok tőle túl sok lesz a secondary-nek.
a falunk igazán hozhatna megint egy olyan meccset, ahol valóban tartós nyomás alatt tudjuk tartani az irányítót.

Bár persze ha lesz belőle egy jó kis shout-out és a nyerünk 41-40-re akkor letojom a védekezést...😀

TITAN UP!
Titans
Szerencsére semmi nem jött be a megérzéseidből. 😊 Bár a D az jó volt, az rendben. 😛

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Kis butuska, hát milyen védelem...😀
Nem volt jó meccs, de nem is kellett, hogy az legyen. Barkley meg volt és azon túl nem tudtak semmit - azért időnként ott voltak a 15-20 yardos lyukak, de belefért. Henry végre Heisman szezont fut, a passzjátékunk ugyan dadogott ma, de ebben az esőben ilyen futójátékkal nem is kellett... Remélhetőleg alapvetően egészségesen megúsztuk a meccset.

Rövid héten jön a Washington, aztán legalább egy nappal több pihenőnk van a Colts-ra...

És akkor már csak a Pitts-nek kell két zakó, vagy a Baltimore-nak egy, és tényleg rájátszásról döntünk a Colts ellen... (a Miami, Buffalo, Chargers meccsből legalább egyet be kellett volna húzni...)

TITAN UP!

több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nincs jó érzésem a meccs kapcsán.
nem is Barkley lesz a kérdés (bár a screen passzok kapcsán ő is), hanem Manning, a passzjátékuk tartok tőle túl sok lesz a secondary-nek.
a falunk igazán hozhatna megint egy olyan meccset, ahol valóban tartós nyomás alatt tudjuk tartani az irányítót.

Bár persze ha lesz belőle egy jó kis shout-out és a nyerünk 41-40-re akkor letojom a védekezést...😀

TITAN UP!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
J.Smith hiányozni fog, kár érte.

A mai nap viszont ennél csak akkor alakulhatott volna jobban, ha a Miami nem fordít a legeslegvégeután; de hogy a NE ellen tették, az azért egy picit enyhíti a bosszúságot... (mondjuk a jövő héten remélhetőleg az ő álmaiknak vége lesz Minnesotában) és lassan tényleg csak rajtunk múlik majd...
úgy néz ki a vége, hogy:
ugyebár nekünk nyerni kell hármat - NYG i. Was o. Indy o. ; persze-persze a NYG elég meggyőzően nézett ki ma, de nekünk ez egy rájátszás meccs; nyerni kell, otthon a Was nem lehet gond, az Indy meg pláne rájátszás meccs.

Pitts: NE o.; NO i.; Cin o - ebből akár két vereség is lehet, ami azt jelentené, hogy nekik lőttek.
Bal: TB o.; LAC i.; Cle o - azt hiszem életemben először remélem majd, hogy a Chargers nyer; bár éppen a TB is megtréfálhatná őket, de azért legyünk reálisak...
Mia: Min i.; Jags o.; Buf i. - remélem már csak a jövő hétvégéig kell rájuk is figyelni...

Az Indyt lehetne még felsorolni, de tök mind1, hogy mi van még nekik (Dal o.; NYG o) őket így is úgy is verni kell otthon.

Szóval soha rosszabb napot, bár persze a szelvényemen Buffalo győzelem volt, meg Washington under, de háááát játszhattam volna a NE-et, vagy a Pittsburgh-öt akkor se lettem volna beljebb...😀

TITAN UP!
Titans
Igen, a Giants elleni sem lesz egyszerű. Jobbak annál, amit a mérlegük mutat. A Barkley elleni védekezés lesz a kulcs, ha a futójátékot meg tudjuk fogni, akkor jó esélyünk lesz nyerni. Valamint jó lenne megszabadulni végre a hektikusságtól, mert idén a szép győzelmeket rendre csúnya vereség követte. Remélhetőleg csak eddig. De szép is lenne, ha az utolsó fordulóban, főműsoridőben játszanánk kvázi play off meccset a PO-ért az Indivel. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
J.Smith hiányozni fog, kár érte.

A mai nap viszont ennél csak akkor alakulhatott volna jobban, ha a Miami nem fordít a legeslegvégeután; de hogy a NE ellen tették, az azért egy picit enyhíti a bosszúságot... (mondjuk a jövő héten remélhetőleg az ő álmaiknak vége lesz Minnesotában) és lassan tényleg csak rajtunk múlik majd...
úgy néz ki a vége, hogy:
ugyebár nekünk nyerni kell hármat - NYG i. Was o. Indy o. ; persze-persze a NYG elég meggyőzően nézett ki ma, de nekünk ez egy rájátszás meccs; nyerni kell, otthon a Was nem lehet gond, az Indy meg pláne rájátszás meccs.

Pitts: NE o.; NO i.; Cin o - ebből akár két vereség is lehet, ami azt jelentené, hogy nekik lőttek.
Bal: TB o.; LAC i.; Cle o - azt hiszem életemben először remélem majd, hogy a Chargers nyer; bár éppen a TB is megtréfálhatná őket, de azért legyünk reálisak...
Mia: Min i.; Jags o.; Buf i. - remélem már csak a jövő hétvégéig kell rájuk is figyelni...

Az Indyt lehetne még felsorolni, de tök mind1, hogy mi van még nekik (Dal o.; NYG o) őket így is úgy is verni kell otthon.

Szóval soha rosszabb napot, bár persze a szelvényemen Buffalo győzelem volt, meg Washington under, de háááát játszhattam volna a NE-et, vagy a Pittsburgh-öt akkor se lettem volna beljebb...😀

TITAN UP!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Sajnos ahogy számítani lehetett, Jonnu Smith szezonjának is vége (MCL injury). Conklin is kidőlt, térdsérülése van, de ha lesz PO, akkor ott már talán újra játszhat.

Music City Miracle
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 thumbs.gfycat.com/JampackedWellmadeGroundbeetle-size_restricted.gif
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szorosabb meccsre számítottam, valami nem klappolt a Jagsnél. Henrynek nagy estéje volt: 4 TD, egy 99 yardos futott TD, ami rekordbeállítás (korábban egyedül a dallasi Tony Dorsett volt képes ugyanerre), plusz összesen 238 futott yard, ami új franchise rekord. Kár, hogy nem lett meg az 5. TD (ami szintén rekordbeállítás lehetett volna), de asszem így sem panaszkodhat. 😊
 twitter.com/twitter/statuses/1070864306185486336

A D-re se lehet panasz, Kessleren volt elég nyomás, és a secondary sem hibázott jelentőset.
Ami negatívum: Jonnu Smith súlyosan megsérült, nagyon season endingnek nézett ki. Úgy látszik a TE sorunk meg van átkozva... Az UDFA TE-t, Firksert eddig is használtuk, most még több labdát kaphat.
Mariota csúnya intet dobott, ami ugyan nehéz dobás volt, a védők is érkeztek, de akkor is rendesen elnézte. Volt pár elejtett passz is, de mivel a futójáték nagyon ment, így ennyi most belefért.
Az ST-t billentse fenekén Vrabel! A Jets elleni bénázás után Batson összeszerencsétlenkedett egy safetyt.
A halvány PO remények ezzel tovább élnek, de rem ez a W senkit nem nyugtat meg túlságosan, mert a Giants sem fogja olcsón adni a bőrén.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és Henry remek teljesítményéhez.
 twitter.com/TampaBayTre/status/1070896392464404480

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, mivel a meccs eldőlni látszik a fumble-val; meg Henry negyedikkel, így inkább írok a múlt heti túráról.

Elmentünk már pénteken, csak a nagyobbik lányommal, mert a másikat nem lehetett rávenni; és azért pénteken mert azért ezt a nettó 10,5 órás utat inkább kettőben szeretem letudni, meg így már ott voltunk szombat estére... 😀
Némiképp azért irígykedek mindig, hogy milyen létszámban jönnek vendégszurkolók Nashvillbe és szomorú vagyok, hogy ennyire nincs érdeklődés Nashvill-ben és környékén a Titans iránt, bár kétségtelen, ha jönne néhány jobb szezon bizonyára visszatérnének a nézők (még ha ez azzal is járna, hogy nem tudnék én sem face value alatt jegyhez jutni).
Vasárnap, mivel késői meccs volt, volt időnk körbejárni egy kicsit, meg bambulni a tailgate partit, meg lányom kipróbálta a zip-line-t, ami megviselte Steve Smith-t is a beharangozóban... szóval jó mindig körbejárni egy kicsit, pláne, hogy tényleg kifejezetten kellemes idő volt, a bárok persze tömve, de gyerekkel általában nem szívesen látják az embert, szóval inkább fagyiztunk egy nagyot (Mike's Ice Cream, a 2nd streeten szinte közvetlen a Broadway mellett, szerintem kötelező program)
a stadionban toltunk egy jó pulykacombot, meg egy loaded potato skint, meglepően olcsó volt 7 ill 8 usd, amit különösen az 5-5 dolcsis víz és közepes sültkrumpli mellett értékel az ember.
lassan telt a stadion, fent foltunk a 332 C sorában, ami elvileg kifejezetten season ticket holderes hely, de még így is jutottak ide is Jets szurkolók, nem mintha gond lett volna velük, de azért akkor is zavaró.
a meccs ugyebár botrányosan kezdődött, de valahogy élőben úgy éreztem, hogy nem kaphatunk ki és végig úgy voltam vele, hogy majd az utolsó drive-ban nyerünk; mondjuk az utolsó előtti drive-ban erősen elbizonytalanodtam és kellett a győzelemhez néhány bírói tévedés is (amikor vmiért simán két yarddal hátrébb rakták egy elkapás után a labdát...); de a győztes drive igazán rendben volt. amit nem értettem ott sem - és a mai meccsen sem - hogy a special team blokkolásunk egy kicsit szét van csúszva. mind a visszahordásoknál (mondjuk vasárnap Jackson kétszer is fair catch-et kért, úgy, hogy 10 yardra nem volt semmi, ami azért felettébb bosszantó volt) és a pont rúgásoknál / puntoknál is. Egyszerűen módszeresen kb. odaérnek a rúgóhoz, amit nem tudok hova tenni.

A védelem összességében határozottan jobban nézett ki, mint az elmúlt hetekben, de nyilván kellett hozzá egy ilyen támadósor is; de azért FG-ken tartani módszeresen rövid pályán bármely ellenfelet, az mindig jó eredmény. a támadók meg hoztak, amennyi kellett, tetszik ez a két futós játék, szépen megtörik a védekezést, ma meg Henry nyilván császár lesz egy időre (sajnos a fantasy csapatom csak alsó házas, de azért a 60+ pont jól néz ki mindig).

a közvetlen környéken ülők kifejezetten kedvesek voltak - és örültek, hogy végre nem vendégek vannak mellettük, bár nyilván a környék is nehezen viselte a meccs eleji tökömböki screeneket 3 és 1000-nél; de a végére összeállt a támadás is és a szurkolói hangulat is.

Szóval jó túra volt, Nashvilleben a belvárosban is jelentős építkezések zajlanak, és meccsnapon a parkolás nehézkes lehet, de a Musician Hall of Fame melletti részen, kb. 10 perc extra sétára (egészen közel a State Capitolhoz, meg a bicentennial parkhoz (ami szerintem tök érdekes, de azért a lányomat annyira nem fogta meg) lehet ingyen parkolni és a kijutás is kicsit könyebb a városból...

hát kb. ennyi; húzzuk be ezt a mait, aztán azért egy hosszú héttel csak-csak meg lehet verni a Giants-et, és akkor lehet számolgatni; vagy ha nem, akkor úgyse érdemlünk semmit,

Titan Up!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nézd meg a meccset és te is optimista leszel...😁

Amúgy ha a Jags-et rövid héten otthon, a Giants-et kisbye weekből nekik tét nélkül, a Washingtont otthon Sanchezzel nem verjük, akkor tényleg nem érdemeljük meg, hogy a Colts ellen (megint otthon...) kvázi-play-off meccset vívjunk. De szerintem azt fogunk... majd holnap beszámolózok.
Titans
Szerintem nincs tét nélküli meccs az nfl-ben. Mindenki a jövőjéért, az állásért, a jobb szerződésért, a kezdő posztért, vagy a ligában maradásért játszik. Két éve a Jags fricskázott meg minket, tavaly a Bengals tette ugyanezt a Ravensszel (Bár ezekre a meccsekre rá lehet fogni, hogy csoporton belüli rivalizáció miatt nyertek a tét nélkül álló csapatok.) Már a csütörtökit is neccesnek érzem. A Jagsnek bika D-je van, és visszatér Fournette, így nem tudom, mit kezdünk majd a futójátékukkal. Aztán még az is kell a PO-hoz, hogy a Ravens veszítsen kétszer, a Broncos és a Dolphins egyszer. A denverieknek nagyon jó a sorsolásuk, nehezen hiszem, hogy botlanának. Bár úgy lenne, hogy a Colts elleninek lenne tétje, de ott meg a mumus Luckkal találjuk szembe magunkat. De nem leszek pesszimista... Legyen igazad, és nyerjünk négyet! 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nézd meg a meccset és te is optimista leszel...😁

Amúgy ha a Jags-et rövid héten otthon, a Giants-et kisbye weekből nekik tét nélkül, a Washingtont otthon Sanchezzel nem verjük, akkor tényleg nem érdemeljük meg, hogy a Colts ellen (megint otthon...) kvázi-play-off meccset vívjunk. De szerintem azt fogunk... majd holnap beszámolózok.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nashville napsütés kb 20 fok, homecoming meccs, CJ2K lesz a 12th man hivatalos visszavonulása kapcsàn, viszonylag sok Jets szurkoló, jó kaja, még 70 perc, tulképp az első play-off meccs. Ha nyerünk mindent, 10-6-tal szerintem bent leszünk.

Titan Up!
Titans
Erről a meccsről lemaradtam, de asszem így sem hibázok nagyot, ha azt mondom, hogy nagyon optimista vagy. 😊 Már annak is örülni fogok, ha legalább még kettőt nyerünk. Sajnos nem vagyunk PO-szint...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nashville napsütés kb 20 fok, homecoming meccs, CJ2K lesz a 12th man hivatalos visszavonulása kapcsàn, viszonylag sok Jets szurkoló, jó kaja, még 70 perc, tulképp az első play-off meccs. Ha nyerünk mindent, 10-6-tal szerintem bent leszünk.

Titan Up!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hát, ez sem sikerült valami fényesre... Jól kezdtünk, de aztán a meccs gyakorlatilag a 2. negyedben eldőlt. Pár yardról nem tudtuk az EZ-be vinni a labdát, aztán egyből kaptunk egy 97 yardos futott TD-t. (Ekkor -1, vagy +3 helyett -11-be kerültünk.) Azt mondjuk nem értem, hogy pár yardra az EZ-től miért nem adjuk oda a labdát Henrynek? Vagy Mariotával miért nem passzolunk, ha megy neki? Vagy később miért Jonnu Smith-szel akarjuk Wattot blokkolni? Az OL ismét hozta a rossz formáját, sajnos itt is cserékre lesz szükség a holtszezonban. A D is összezuhant, a futójátékkal ugye a szezon elején is bajlódtunk, de most már a passzolni tudó QB-k, mint Luck és Watson is szétszedik Ryanékat. A végén esetleg még lehetett volna egy halvány remény, de a sporik nem adták nekünk a jogos fumblit. De nem ezen múlt, megérdemelten nyert a Texans. Mariotát azért kiemelném, szerintem jól játszott, de mellé senki nem tudott felnőni.

Matematikailag még nincs vége a szezonnak, de 8-8-nál, esetleg 9-7-nél nincs több ebben a csapatban. Szerintem utóbbi is kevés a PO-hoz, mert a csoport már elment, a konferencia mérlegünk gyenge, plusz a közvetlen riválisok közül a Ravenstől és a Dolphinstól is kikaptunk. Valami irtó bravúrral azért lehetne 10-6-ot csinálni, de ebben nem hiszek, ennyire sajnos nem vagyunk jók. Mindenesetre nyerjünk minél többet, hogy legalább jó szájízzel fejezzük be a szezont.
Nandito
Azert eleg kemeny, hogy az iden siralmas tamadofal az elmult 2-3 evben kis tulzassal alazott mindenkit, brutalisan jo volt, top3-5 a ligaban. Lewan megkapta a nagy penzt, es visszaesett rogton, bar nem hiszem, hogy ezert, o nem az a beleszarom stilusu faszi. De az eddig remek Conklin is valami rettenetes, csak az nem szopatja, aki nem akarja, nala csak azt tudom elkepzelni, hogy a sulyos serulese utan a terde vagy szar maradt, vagy szimplan csak egyaltalan nincs 100 szazalekos allapotban.

Meglep, mert nem eszlelem, hogy a tamadofal osszeallitasa nagyon valtozott volna peldaul tavalyhoz kepest. Az rendben, hogy Wattek ellen nincsen folenyben az otos, de en eddig negybol negy meccsen, amit lattam, ott azt eszleltem, hogy az ellenfel fronthete uralja a LOS-t a futas ellen. A Colts amugy baromi gyenge egysege nem csak a futasnal, hanem a passzoknal is allandoan Mariota seggeben volt, levegot venni is alig tudott.

Henry mellozeserol par hete itt mar szakmazgattunk, az tovabbra is botrany, azert mondjuk az ideny vegen elovennem a koordinatort, mert ez baromira el van menedzselve eddig. Te meg szopsz GM-ben. 8-D
Stez
Gyakorlatilag 3 éve ebben az összeállításban játszanak, de nem előre, hanem visszafelé fejlődnek. Lewan, aki úgy ahogy tartja magát, meg Spain, akiről azt mondták a szezon előtt, hogy a ZBS szisztémába nem is illik. Conklin a rookie évében all pro RT volt, most fáj nézni, amit művel. Reméljük csak a tavalyi súlyos sérülése miatt van ez, emiatt ugye az edzéseket is későn tudta elkezdeni. Mindenesetre a külföldi oldalakon több helyen is felmerült, hogy Kellynek kéne kezdenie, mert jobb jelenleg RT-ben. Centerben Ben Jones nulla, mellette Kline nulla. Előbbi nyugodtan cut lehet, utóbbit viszont minimum egy évig még nézhetjük, olyan szerződése van. Sajnos Robinson ezt elkapkodta, és duplán baj, mert Klinetól nem tudunk megszabadulni, Spainnek viszont valószínűleg nem tudunk hosszútávút adni. Két jól megfizetett OG-t nem hiszem, hogy elbírna a roster.

Henryt ne is mond... Jesszus, mit fizettem érte, most meg kb 7. kört se ér... De hát ez már végképp no komment, hogy az EZ előtt Lewist és Stockert akarjuk benyomni, nem a tankszerű futónkat.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, ez sem sikerült valami fényesre... Jól kezdtünk, de aztán a meccs gyakorlatilag a 2. negyedben eldőlt. Pár yardról nem tudtuk az EZ-be vinni a labdát, aztán egyből kaptunk egy 97 yardos futott TD-t. (Ekkor -1, vagy +3 helyett -11-be kerültünk.) Azt mondjuk nem értem, hogy pár yardra az EZ-től miért nem adjuk oda a labdát Henrynek? Vagy Mariotával miért nem passzolunk, ha megy neki? Vagy később miért Jonnu Smith-szel akarjuk Wattot blokkolni? Az OL ismét hozta a rossz formáját, sajnos itt is cserékre lesz szükség a holtszezonban. A D is összezuhant, a futójátékkal ugye a szezon elején is bajlódtunk, de most már a passzolni tudó QB-k, mint Luck és Watson is szétszedik Ryanékat. A végén esetleg még lehetett volna egy halvány remény, de a sporik nem adták nekünk a jogos fumblit. De nem ezen múlt, megérdemelten nyert a Texans. Mariotát azért kiemelném, szerintem jól játszott, de mellé senki nem tudott felnőni.

Matematikailag még nincs vége a szezonnak, de 8-8-nál, esetleg 9-7-nél nincs több ebben a csapatban. Szerintem utóbbi is kevés a PO-hoz, mert a csoport már elment, a konferencia mérlegünk gyenge, plusz a közvetlen riválisok közül a Ravenstől és a Dolphinstól is kikaptunk. Valami irtó bravúrral azért lehetne 10-6-ot csinálni, de ebben nem hiszek, ennyire sajnos nem vagyunk jók. Mindenesetre nyerjünk minél többet, hogy legalább jó szájízzel fejezzük be a szezont.
Nandito
Azert eleg kemeny, hogy az iden siralmas tamadofal az elmult 2-3 evben kis tulzassal alazott mindenkit, brutalisan jo volt, top3-5 a ligaban. Lewan megkapta a nagy penzt, es visszaesett rogton, bar nem hiszem, hogy ezert, o nem az a beleszarom stilusu faszi. De az eddig remek Conklin is valami rettenetes, csak az nem szopatja, aki nem akarja, nala csak azt tudom elkepzelni, hogy a sulyos serulese utan a terde vagy szar maradt, vagy szimplan csak egyaltalan nincs 100 szazalekos allapotban.

Meglep, mert nem eszlelem, hogy a tamadofal osszeallitasa nagyon valtozott volna peldaul tavalyhoz kepest. Az rendben, hogy Wattek ellen nincsen folenyben az otos, de en eddig negybol negy meccsen, amit lattam, ott azt eszleltem, hogy az ellenfel fronthete uralja a LOS-t a futas ellen. A Colts amugy baromi gyenge egysege nem csak a futasnal, hanem a passzoknal is allandoan Mariota seggeben volt, levegot venni is alig tudott.

Henry mellozeserol par hete itt mar szakmazgattunk, az tovabbra is botrany, azert mondjuk az ideny vegen elovennem a koordinatort, mert ez baromira el van menedzselve eddig. Te meg szopsz GM-ben. 8-D

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hát, ez sem sikerült valami fényesre... Jól kezdtünk, de aztán a meccs gyakorlatilag a 2. negyedben eldőlt. Pár yardról nem tudtuk az EZ-be vinni a labdát, aztán egyből kaptunk egy 97 yardos futott TD-t. (Ekkor -1, vagy +3 helyett -11-be kerültünk.) Azt mondjuk nem értem, hogy pár yardra az EZ-től miért nem adjuk oda a labdát Henrynek? Vagy Mariotával miért nem passzolunk, ha megy neki? Vagy később miért Jonnu Smith-szel akarjuk Wattot blokkolni? Az OL ismét hozta a rossz formáját, sajnos itt is cserékre lesz szükség a holtszezonban. A D is összezuhant, a futójátékkal ugye a szezon elején is bajlódtunk, de most már a passzolni tudó QB-k, mint Luck és Watson is szétszedik Ryanékat. A végén esetleg még lehetett volna egy halvány remény, de a sporik nem adták nekünk a jogos fumblit. De nem ezen múlt, megérdemelten nyert a Texans. Mariotát azért kiemelném, szerintem jól játszott, de mellé senki nem tudott felnőni.

Matematikailag még nincs vége a szezonnak, de 8-8-nál, esetleg 9-7-nél nincs több ebben a csapatban. Szerintem utóbbi is kevés a PO-hoz, mert a csoport már elment, a konferencia mérlegünk gyenge, plusz a közvetlen riválisok közül a Ravenstől és a Dolphinstól is kikaptunk. Valami irtó bravúrral azért lehetne 10-6-ot csinálni, de ebben nem hiszek, ennyire sajnos nem vagyunk jók. Mindenesetre nyerjünk minél többet, hogy legalább jó szájízzel fejezzük be a szezont.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Colts viszont úgy állt hozzá, ahogy mi az Eagles, vagy a Patriots ellen. A játékosaik végig ezer fokon égtek és nagyon mentek.
Nandito
Nekem valójában pont ez a bajom, hogy nem éreztem bennük, hogy úgy pörögnének, ahogy elvárható... És ez jobban bánt, mint az eredmény, az ismét elmulasztott lehetőség arra, hogy a divíziót felénk billentsük... És pláne, hogy láthattuk, hogy tudunk mi is így menni, tudunk mi is ilyen minőségű meccset játszani...
De persze legalább itt van mindjárt a hétvége (és itt, tényleg mindjárt itt van...😀), aztán jövő hétfőn lehet újra bizonyítani... remélem, hogy a mutatós zakó mellett Pees betegsége pláne ösztönző erő lesz mindenkinek aki pályára lép...

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.
Nandito
A stinger az nyakserules, ami az idegeket erinti. Mariota eseteben olyan brutalis utest kapott, hogy a szoban forgo idegek megrandultak, ennek kovetkezteben Mariota nem erezte normalisan a kezet, illetve az egesz karjat.

Egyebkent tudtommal agyrazkodasra is vizsgaltak es azt hittem, hogy az is van neki. Ezt pihentetni kell, es azert nem art vele ovatosan banni, mert rosszabbodhat, de alapvetoen nem szamit sulyos serulesnek.
Stez
Köszi a kisegítést! Így azért más a sérülés súlya, mint ahogy én írtam. Vrabel azt is mondta, hogy egy neurológus nézte meg, és nincs agyrázkódás protokoll alatt.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.
Nandito
A stinger az nyakserules, ami az idegeket erinti. Mariota eseteben olyan brutalis utest kapott, hogy a szoban forgo idegek megrandultak, ennek kovetkezteben Mariota nem erezte normalisan a kezet, illetve az egesz karjat.

Egyebkent tudtommal agyrazkodasra is vizsgaltak es azt hittem, hogy az is van neki. Ezt pihentetni kell, es azert nem art vele ovatosan banni, mert rosszabbodhat, de alapvetoen nem szamit sulyos serulesnek.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Értem én hogy egy csapatrész-vezető edző kiesése zavaró, de az akkor sem lehet, hogy felállásokban, játékokban, akaratban ennyire szétcsússzon minden csapatrész. Ez botrányosan gyenge volt, a Colts fel volt készülve belőlünk, minden szempontból lejátszott minket, mi meg mintha vmi rossz minimálplaybookos, akárhogy csak legyünk túl rajta sz@rt csináltunk. A falunk mindkét oldalon vicc volt, a secondarynak múlt héten bejött a tippelgetés de most csúnyán égették őket, Mariota amatőr dolgokat nézett be, amíg bele nem sérült, az edzők meg csak nézték a meccset.
Ehhh... mindig amikor azt hinném lesz vmi, akkor jön egy ilyen... na mind1, ez jár a Titans-szel.

TITAN UP!
Titans
Nem hiszem, hogy ne készültünk volna eleget erre a mérkőzésre is, de egyrészt úgy tűnik, a Patriots meccsre sokkal több energiát mozgósítottunk, másrészt a Pees-szel történtek biztos hatással voltak a csapatra. A Colts viszont úgy állt hozzá, ahogy mi az Eagles, vagy a Patriots ellen. A játékosaik végig ezer fokon égtek és nagyon mentek. Egyelőre nincs veszve semmi, de a Texans ellen muszáj lesz felállni a padlóról, mert különben elmegy a PO-szereplés.

Mariota sérülése elvileg nem komoly, az egészsége érdekében nem engedték vissza a pályára. Vrabelék is érezték, hogy nincs esélyünk... A sajtótájékoztatón Vrabel pozitívan beszélt Pees állapotáról, aki éjszakára az indianapolisi kórházban maradt, és további vizsgálatokat is végeznek rajta.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Értem én hogy egy csapatrész-vezető edző kiesése zavaró, de az akkor sem lehet, hogy felállásokban, játékokban, akaratban ennyire szétcsússzon minden csapatrész. Ez botrányosan gyenge volt, a Colts fel volt készülve belőlünk, minden szempontból lejátszott minket, mi meg mintha vmi rossz minimálplaybookos, akárhogy csak legyünk túl rajta sz@rt csináltunk. A falunk mindkét oldalon vicc volt, a secondarynak múlt héten bejött a tippelgetés de most csúnyán égették őket, Mariota amatőr dolgokat nézett be, amíg bele nem sérült, az edzők meg csak nézték a meccset.
Ehhh... mindig amikor azt hinném lesz vmi, akkor jön egy ilyen... na mind1, ez jár a Titans-szel.

TITAN UP!

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Jobbulást a sérültjeiteknek!