Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elvileg miután Humphries szóban megegyezett a Titans-szel, a Pats beajánlott neki egy zsírosabb szerződést, de ő maradt a Titans mellett. Nice.
Duff
Korrekt, ez a mai világban nagy dolog!

Music City Miracle
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Elvileg miután Humphries szóban megegyezett a Titans-szel, a Pats beajánlott neki egy zsírosabb szerződést, de ő maradt a Titans mellett. Nice.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én elhiszem, hogy így látod, de a mindenki által szentírásnak tekintet PFF szerint top tízes guard volt idén is, tavaly is.
Nandito
Akkor én nem vagyok benne a mindenkiben 😕
Az évtized elején játszott a Phins 3-4-et, Wake pusztított ott is, persze azóta jóval öregebb lett,
empty taxi
Amúgy én sem! 😊 Mindenesetre Spainnél és Klinenél csak jobb lehet Saffold.
No, akkor a rendszerrel remélhetőleg nem lesz gondja Wakenek. Sajnos sok ez a pénz, akkor már fizettük volna meg Houstont, de nyilván ő meg 10 millió körül akar.

Music City Miracle
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Én elhiszem, hogy így látod, de a mindenki által szentírásnak tekintet PFF szerint top tízes guard volt idén is, tavaly is.
Nandito
Akkor én nem vagyok benne a mindenkiben 😕
Az évtized elején játszott a Phins 3-4-et, Wake pusztított ott is, persze azóta jóval öregebb lett,


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elvileg 3 évre 23 misiért érkezett Cameron Wake a dolphinstól.
Sixo
Ez azért fejvakarós igazolás. 37 éves, mennyi lehet még a tankban? Ugye ő 4-3-as DE, de 3-4-ben is jó lesz vajon? Legalább a garantált nem sok, csak 10 millió.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Elvileg 3 évre 23 misiért érkezett Cameron Wake a dolphinstól.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
Beki
Nem bánom, hogy az OL-t is erősítjük, csak kicsit sokba került... Idén már 31 éves lesz, de remélhetőleg 2-3 jó év még van benne. Amúgy jó guard, az vitathatatlan, 2018-ban a PFF-nél kilencedik lett. Ezzel el is dőlt, hogy Spain nem jön vissza.
Nandito
Hat azert az tulzas, hogy jo, mert igazabol hol jo, hol kozepes, hol baszott szar, epp amilyen labbal kel fel. Erte biztos nem adtam volna ennyi zsozsettat.
Stez
Én elhiszem, hogy így látod, de a mindenki által szentírásnak tekintet PFF szerint top tízes guard volt idén is, tavaly is. A Kline-Spain kettőshöz képest upgrade, de nagyon. Amikor egy Hart meg egy Turner kap hét milliót, akkor nem hiszem, hogy Saffold pénze annyira durva lenne. Sok, az biztos, de ha másnak is kellett, ami gondolom szintén biztos, akkor kicsit vastagabban kellett fognia annak a bizonyos tollnak...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
Beki
Nem bánom, hogy az OL-t is erősítjük, csak kicsit sokba került... Idén már 31 éves lesz, de remélhetőleg 2-3 jó év még van benne. Amúgy jó guard, az vitathatatlan, 2018-ban a PFF-nél kilencedik lett. Ezzel el is dőlt, hogy Spain nem jön vissza.
Nandito
Hat azert az tulzas, hogy jo, mert igazabol hol jo, hol kozepes, hol baszott szar, epp amilyen labbal kel fel. Erte biztos nem adtam volna ennyi zsozsettat.
Stez
Azért neked aki nem fehér, 25éves vagy fiatalabb, sose horzsolta még csak a térdét se le és nem prémium poszton játszik annak rögtön nem adnál semmit. 😀
alatriste
De, adnek. Husz ev bortont.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
Beki
Nem bánom, hogy az OL-t is erősítjük, csak kicsit sokba került... Idén már 31 éves lesz, de remélhetőleg 2-3 jó év még van benne. Amúgy jó guard, az vitathatatlan, 2018-ban a PFF-nél kilencedik lett. Ezzel el is dőlt, hogy Spain nem jön vissza.
Nandito
Hat azert az tulzas, hogy jo, mert igazabol hol jo, hol kozepes, hol baszott szar, epp amilyen labbal kel fel. Erte biztos nem adtam volna ennyi zsozsettat.
Stez
Azért neked aki nem fehér, 25éves vagy fiatalabb, sose horzsolta még csak a térdét se le és nem prémium poszton játszik annak rögtön nem adnál semmit. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
Beki
Nem bánom, hogy az OL-t is erősítjük, csak kicsit sokba került... Idén már 31 éves lesz, de remélhetőleg 2-3 jó év még van benne. Amúgy jó guard, az vitathatatlan, 2018-ban a PFF-nél kilencedik lett. Ezzel el is dőlt, hogy Spain nem jön vissza.
Nandito
Hat azert az tulzas, hogy jo, mert igazabol hol jo, hol kozepes, hol baszott szar, epp amilyen labbal kel fel. Erte biztos nem adtam volna ennyi zsozsettat.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
Beki
Nem bánom, hogy az OL-t is erősítjük, csak kicsit sokba került... Idén már 31 éves lesz, de remélhetőleg 2-3 jó év még van benne. Amúgy jó guard, az vitathatatlan, 2018-ban a PFF-nél kilencedik lett. Ezzel el is dőlt, hogy Spain nem jön vissza.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
XD
Stez
Nem kell röhögni... Inkább szólj Ballardnak, hogy ne legyen Meki, hanem költsön abból a valagnyi lóvéból, amije van a csapatnak. 😀

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
XD

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Former Rams' OL Rodger Saffold intends to sign a four-year, $44 million deal that includes $22.5 million guaranteed with the Tennessee Titans, per source. - Schefter
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
 twitter.com/mikegarafolo/status/1105224275626262531?s=21
alatriste
Akkor az elkapó is gyorsan megjött! Rebesgették, hogy Robinson korábbi tampai munkája miatt nálunk köthet ki Humphries. Tetszik ez az igazolás is, a szerződése se vészes.

Music City Miracle
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/mikegarafolo/status/1105224275626262531?s=21


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Vaccaro hivatalosan is a fedélzeten! 😊 4 évre 26 milliót kap, ebből 11,5 millió lesz a garantált, ez szerintem egy jó szerződés. Akkor jöhet egy elkapó és egy passzsiettető is!

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Kiváló punterünket bebetonoztuk! 😊 Kern szerződése idén járt volna le, de négy éves kiterjesztést kapott 12,55 millió értékben.

Music City Miracle
több mint 5 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elkészült az első podcast a facebookos oldal keretein belül.A témája az előző szezon értékelése. Első ilyen próbálkozásom szóval bocsánat ha kicsit kezdetleges voltam. 😊 Köszönet még egyszer Rajnának és Nanditonak.

 soundcloud.com/pakesz89/titans-szezonertekelo-podcast

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26134712/titans-likely-release-safety-cyprien
empty taxi
Elvileg meg is történt a dolog, így 4,75 milliót szabadítottunk fel a sapka alatt. Várható lépés volt, mert Vaccaro visszaigazolását már eddig is prioritásként kezeltük.

Music City Miracle
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0802%2Fr409185_1296x729_16-9.jpg
Source: Titans likely to release safety Cyprien
Safety Johnathan Cyprien is expected to be released this week by the Titans, who would like to re-sign him for less money, a source told ESPN's Adam Schefter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Piacozás előtt egy kis kitekintő. Nem túl jó írás, de úgy is pangás van a topikban.
 fuzovelkifele.com/2019/02/mik-a-valodi-lyukak-titans-fa-kitekinto/

Music City Miracle
több mint 5 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Csapatunk korábbi támadófalembere, Kevin Mawae Hall of Famer lett! Négy szezont játszott nálunk (2006-2009), és 2009-ben tőlünk vonult vissza. Gratula neki!
Nandito
Jó kis fal volt az, Roossal, Stewarttal. Most is el tudnám képzelni...
több mint 5 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Csapatunk korábbi támadófalembere, Kevin Mawae Hall of Farmer lett! Négy szezont játszott nálunk (2006-2009), és 2009-ben tőlünk vonult vissza. Gratula neki!
Nandito
Bejutott a Gazdálkodók csarnokába?? 😀 😀
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Csapatunk korábbi támadófalembere, Kevin Mawae Hall of Famer lett! Négy szezont játszott nálunk (2006-2009), és 2009-ben tőlünk vonult vissza. Gratula neki!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle