Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 drive.google.com/file/d/1EZlS6x_8Mb-420pb2RmgpN1fy-1c4gAL/view?fbclid=IwAR3DJcKiIQ1SNSeV7Sr5trj4G-3mEMVcBkd5BmppkmI75RAxFPwekSXpwR0

Karcsi jóvoltából egy kis összefoglaló az OTA-ról. Köszi szépen még egyszer Karcsi! 😊
pakesz
Gondolom ez nem most irodott, Brown mar alairt, illetve ugye a seruleserol is volt mar info, meg futkoraszik is a minicampben.
Stez
Igen, Karcsi időben megírta csak én kicsit később tudtam felrakni. Brown tolja az edzést meg alá is írta a szerződést.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szerződtettük TE Ryan Hewitt-ot, aki főleg blokkolásban jeleskedik, így FB-t is szokott játszani.
Ahogy Stez is írta, a minicamp alatt Brown is aláírta a szerződését, így már minden újoncunknak van szerződése.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 drive.google.com/file/d/1EZlS6x_8Mb-420pb2RmgpN1fy-1c4gAL/view?fbclid=IwAR3DJcKiIQ1SNSeV7Sr5trj4G-3mEMVcBkd5BmppkmI75RAxFPwekSXpwR0

Karcsi jóvoltából egy kis összefoglaló az OTA-ról. Köszi szépen még egyszer Karcsi! 😊
pakesz
Gondolom ez nem most irodott, Brown mar alairt, illetve ugye a seruleserol is volt mar info, meg futkoraszik is a minicampben.

több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 drive.google.com/file/d/1EZlS6x_8Mb-420pb2RmgpN1fy-1c4gAL/view?fbclid=IwAR3DJcKiIQ1SNSeV7Sr5trj4G-3mEMVcBkd5BmppkmI75RAxFPwekSXpwR0

Karcsi jóvoltából egy kis összefoglaló az OTA-ról. Köszi szépen még egyszer Karcsi! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brown kedden megsérült, idő előtt befejezte a tréninget. Elvileg hamstring sérülést emlegettek nála
Nandito
Kristof Hercze nem kedveli ezt.
Stez
Nyugi, a minicamp keddi nyitányán ő is edzett. 😊
Nandito
Jah, lattam, bar meg csak a pozicios gyakorlatokon nyomta, durva futasokba, meg 7-7, 11-11 elleni jatekban elvileg nem nagyon vesz reszt. Mindenesetre a videon, amit lattam rola, nem tunt ugy, hogy nagy baja lenne. De a combhajlito az mocsok serules, nagyon ovatosan kell banni vele, konnyen kiujul, es siman ramehet a teljes idenye valakinek. Remelem, Brown kibirja serules nelkul es megmutatja, mit tud.
Stez
Corey Davis is hamstringgal szenvedett az első szezonja előtt, nem jött rendbe teljesen aztán ráment pár meccs a szezonból.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brown kedden megsérült, idő előtt befejezte a tréninget. Elvileg hamstring sérülést emlegettek nála
Nandito
Kristof Hercze nem kedveli ezt.
Stez
Nyugi, a minicamp keddi nyitányán ő is edzett. 😊
Nandito
Jah, lattam, bar meg csak a pozicios gyakorlatokon nyomta, durva futasokba, meg 7-7, 11-11 elleni jatekban elvileg nem nagyon vesz reszt. Mindenesetre a videon, amit lattam rola, nem tunt ugy, hogy nagy baja lenne. De a combhajlito az mocsok serules, nagyon ovatosan kell banni vele, konnyen kiujul, es siman ramehet a teljes idenye valakinek. Remelem, Brown kibirja serules nelkul es megmutatja, mit tud.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Brown kedden megsérült, idő előtt befejezte a tréninget. Elvileg hamstring sérülést emlegettek nála
Nandito
Kristof Hercze nem kedveli ezt.
Stez
Nyugi, a minicamp keddi nyitányán ő is edzett. 😊

Music City Miracle
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brown kedden megsérült, idő előtt befejezte a tréninget. Elvileg hamstring sérülést emlegettek nála
Nandito
Kristof Hercze nem kedveli ezt.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Pár érdekesség az OTA edzésekről: Brown kedden megsérült, idő előtt befejezte a tréninget. Elvileg hamstring sérülést emlegettek nála, remélhetőleg nem komoly. (Ugye ezzel a sérüléssel bajlódott CD is újoncként.) Az offense összességében elég jól dolgozott, sok játékot nyertek a támadók. Mariotáról pozitív hírek jöttek, pontos és jó passzokat adott. Dicsérték Sharpe-ot és Taylort is, több szép elkapást mutattak be. Sajnos Conklin még mindig nem edzett, úgy látszik, a sérüléséből nehezen tud visszajönni, és valószínűleg emiatt nem hívtuk le az 5. éves opcióját.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan


Elkészült a Titans draft értékelő. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hülyék. Mariota sem egy vasember de Tannyhoz képest kínai nagyfal erősségű 😛 Pedig én anno nagyon drukkoltam neki, meg a tehetsége is kétségtelenül megvolt, de a teste nem NFLre való. Sztem az firkászok jobb ha befogják feszültségkkeltés helyett (még ha nem is ez a dolguk 😊).
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én mindenesetre Mariotával vagyok! 😊
 www.titansonline.com/news/titans-qb-marcus-mariota-s-approach-heading-into-2019-season-let-it-ride

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Alig kezdődött el az OTA, és már most feszültség van QB ügyben. Van olyan oldal, ami egyértelműen támadja Mariotát, és ott tartanak, hogy a korábbi edzésteljesítményébe is beleállnak. Továbbra is azt gondolom, hogy nem lesz könnyű ezt a helyzetet kezelni a csapaton belül... Vrabel mindenesetre a keddi edzés után megerősítette, hogy Mariota helyzete nincs válságban.

 twitter.com/jwyattsports/status/1130951250726588421

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nálunk is elkezdődött az OTA. A legfontosabb, hogy Walker ott volt az edzésen!
 twitter.com/i/status/1130895384337944577
Casey szintén tréningezett. Hiányzott viszont Conklin, Jonnu Smith, Adoree és Succop is. Természetesen Mariota is dolgozott, CD-t többször is megtalálta, Sharpe is kapott tőle jó passzt, de egy TT-nek szánt átadást Sims megszerzett.
Bővebben:  www.titansonline.com/news/observations-from-tuesday-s-titans-ota-includes-the-return-of-te-delanie-walker

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Brown már be is mutatkozott:

 www.musiccitymiracles.com/2019/5/12/18616566/a-j-brown-impresses-titans-rookie-mini-camp

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Draft után pár érdekesség. Nem hívtuk le Conklin ötödik éves opcióját, így ha idén nem kap tőlünk szerződést, akkor jövőre szabadügynök lesz. Meglepő döntés, mert a PO-ban elszenvedett sérülése után tavaly nem nagyon találta meg magát, és így elvesztettünk egy évet a szerződéséből. Vagy nagyon bízunk benne, és megkapja ő is a nagy pénzt, mert a sérülése előtt magas szinten teljesített.
A waiverről felszedtük LB Riley Bullought, akit a Tampa tett ki. Elsősorban ST játékos, de ott is küzdhet a helyért többek között Bates-szel.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(Csoportriválisként sajnos) nagyon tetszetős eddig a Titans draftja. Kb Top 5 eddig nálam. Davis pl mindhárom OL poszton tud akár játszani. Brown meg könnyen lehet hogy a class legjobb elkapója.
iktriad
Köszi! 😊 Szerintem a tietek is jól sikerült, a Jaguarsé és a Titansé tűnik a legjobbnak a csoportban.
Figy, most kulturalt leszek, ahogy Lilu: Szopjatok le mind! 8/
Stez
Ezt most nagyon pozitív értékelésnek veszem! 😀
Nandito
Hat mivel Brown szemelyes kedvencem es szvsz a class legjobb elkapoja, illetve en is kihuztam ot GM-ben, igy igen, ez az en szempontombol olyan, aminek nem orulok, de nektek meg szerintem jo nyilvan, bar vannak ketsegeim, hogy a run first offense-be, ahol Mariota alig passzol, es Brown igy is masodik celpont lesz Davis mogott, mennyire lesz o kihasznalva.
Stez
Igen, az nagy kérdés, hogy mennyi labdát kap, főleg hogy Walker visszatérését is nagyon várjuk, aki ugye Mariota kedvenc célpontja volt a sérülésig. Bár ha Taylor tavaly képes volt majdnem 500 yardig jutni, akkor ez remélhetőleg Brownnak simán menni fog. Csak hozza ki magával azt a potenciált, amit várunk tőle.
Nandito
Walkert nem szamolom egyelore az elejetol, szerintem PUP-on kezdi majd az idenyt, mivel ugye szanaszet ment a laba, aztan azt irtak, hogy a TC elejere talan-talan visszaterhet, de kerdeses a dolog.

De en ugy sem varok nagyon sok labdat Brown fele, hogy ha Walker meg nem lesz az elso hetekben. De ne sertodj meg, en nem 500 yardot remelek azert Browntol. XD
Stez
Nyugi, én se! 😊 Titkon bízom benne, hogy ha CD folytatja az inkonzisztens játékát, akkor elsőszámú elkapóvá is elő tud lépni.
Nandito
Igen, Brownban ez megvan. Csak kar, hogy egy run first offense-be kerult, meg hat Mariota sem arrol hires, hogy sokaig birja fullos allapotban az idenyeket. Ha meg megserulne, johet az a Tannehill, aki meg kb. nala is serulekenyebb. 8D

Mindegy, kivancsi leszek.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
(Csoportriválisként sajnos) nagyon tetszetős eddig a Titans draftja. Kb Top 5 eddig nálam. Davis pl mindhárom OL poszton tud akár játszani. Brown meg könnyen lehet hogy a class legjobb elkapója.
iktriad
Köszi! 😊 Szerintem a tietek is jól sikerült, a Jaguarsé és a Titansé tűnik a legjobbnak a csoportban.
Figy, most kulturalt leszek, ahogy Lilu: Szopjatok le mind! 8/
Stez
Ezt most nagyon pozitív értékelésnek veszem! 😀
Nandito
Hat mivel Brown szemelyes kedvencem es szvsz a class legjobb elkapoja, illetve en is kihuztam ot GM-ben, igy igen, ez az en szempontombol olyan, aminek nem orulok, de nektek meg szerintem jo nyilvan, bar vannak ketsegeim, hogy a run first offense-be, ahol Mariota alig passzol, es Brown igy is masodik celpont lesz Davis mogott, mennyire lesz o kihasznalva.
Stez
Igen, az nagy kérdés, hogy mennyi labdát kap, főleg hogy Walker visszatérését is nagyon várjuk, aki ugye Mariota kedvenc célpontja volt a sérülésig. Bár ha Taylor tavaly képes volt majdnem 500 yardig jutni, akkor ez remélhetőleg Brownnak simán menni fog. Csak hozza ki magával azt a potenciált, amit várunk tőle.
Nandito
Walkert nem szamolom egyelore az elejetol, szerintem PUP-on kezdi majd az idenyt, mivel ugye szanaszet ment a laba, aztan azt irtak, hogy a TC elejere talan-talan visszaterhet, de kerdeses a dolog.

De en ugy sem varok nagyon sok labdat Brown fele, hogy ha Walker meg nem lesz az elso hetekben. De ne sertodj meg, en nem 500 yardot remelek azert Browntol. XD
Stez
Nyugi, én se! 😊 Titkon bízom benne, hogy ha CD folytatja az inkonzisztens játékát, akkor elsőszámú elkapóvá is elő tud lépni.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(Csoportriválisként sajnos) nagyon tetszetős eddig a Titans draftja. Kb Top 5 eddig nálam. Davis pl mindhárom OL poszton tud akár játszani. Brown meg könnyen lehet hogy a class legjobb elkapója.
iktriad
Köszi! 😊 Szerintem a tietek is jól sikerült, a Jaguarsé és a Titansé tűnik a legjobbnak a csoportban.
Figy, most kulturalt leszek, ahogy Lilu: Szopjatok le mind! 8/
Stez
Ezt most nagyon pozitív értékelésnek veszem! 😀
Nandito
Hat mivel Brown szemelyes kedvencem es szvsz a class legjobb elkapoja, illetve en is kihuztam ot GM-ben, igy igen, ez az en szempontombol olyan, aminek nem orulok, de nektek meg szerintem jo nyilvan, bar vannak ketsegeim, hogy a run first offense-be, ahol Mariota alig passzol, es Brown igy is masodik celpont lesz Davis mogott, mennyire lesz o kihasznalva.
Stez
Igen, az nagy kérdés, hogy mennyi labdát kap, főleg hogy Walker visszatérését is nagyon várjuk, aki ugye Mariota kedvenc célpontja volt a sérülésig. Bár ha Taylor tavaly képes volt majdnem 500 yardig jutni, akkor ez remélhetőleg Brownnak simán menni fog. Csak hozza ki magával azt a potenciált, amit várunk tőle.
Nandito
Walkert nem szamolom egyelore az elejetol, szerintem PUP-on kezdi majd az idenyt, mivel ugye szanaszet ment a laba, aztan azt irtak, hogy a TC elejere talan-talan visszaterhet, de kerdeses a dolog.

De en ugy sem varok nagyon sok labdat Brown fele, hogy ha Walker meg nem lesz az elso hetekben. De ne sertodj meg, en nem 500 yardot remelek azert Browntol. XD

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
(Csoportriválisként sajnos) nagyon tetszetős eddig a Titans draftja. Kb Top 5 eddig nálam. Davis pl mindhárom OL poszton tud akár játszani. Brown meg könnyen lehet hogy a class legjobb elkapója.
iktriad
Köszi! 😊 Szerintem a tietek is jól sikerült, a Jaguarsé és a Titansé tűnik a legjobbnak a csoportban.
Figy, most kulturalt leszek, ahogy Lilu: Szopjatok le mind! 8/
Stez
Ezt most nagyon pozitív értékelésnek veszem! 😀
Nandito
Hat mivel Brown szemelyes kedvencem es szvsz a class legjobb elkapoja, illetve en is kihuztam ot GM-ben, igy igen, ez az en szempontombol olyan, aminek nem orulok, de nektek meg szerintem jo nyilvan, bar vannak ketsegeim, hogy a run first offense-be, ahol Mariota alig passzol, es Brown igy is masodik celpont lesz Davis mogott, mennyire lesz o kihasznalva.
Stez
Igen, az nagy kérdés, hogy mennyi labdát kap, főleg hogy Walker visszatérését is nagyon várjuk, aki ugye Mariota kedvenc célpontja volt a sérülésig. Bár ha Taylor tavaly képes volt majdnem 500 yardig jutni, akkor ez remélhetőleg Brownnak simán menni fog. Csak hozza ki magával azt a potenciált, amit várunk tőle.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Long 6. körös, róla bevallom nem sokat tudok...
Nandito
nagy steal ő is, imádom a Titans idei draftját

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1122227772204523521
r.baggio
Köszi a dicséretet és az infót is! 😊

Music City Miracle
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA-k közül egyelőre őket húztuk be, közülük pláne nem sokat ismerek... 😊
ED Derick Roberson,
Nandito
Róla annyit, hogy tavaly 2. lett az év FCS védője szavazáson (Buck Buchanan Award). Az NFL-ben persze ez nem biztos, hogy jelent valamit. Hogy mást nem mondjak, a Jags tavaly a 2017-es győztes Darius Jacksont vitte el UDFA-ban, aztán nyomtalanul lett kirakva tőlünk az előszezon után.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(Csoportriválisként sajnos) nagyon tetszetős eddig a Titans draftja. Kb Top 5 eddig nálam. Davis pl mindhárom OL poszton tud akár játszani. Brown meg könnyen lehet hogy a class legjobb elkapója.
iktriad
Köszi! 😊 Szerintem a tietek is jól sikerült, a Jaguarsé és a Titansé tűnik a legjobbnak a csoportban.
Figy, most kulturalt leszek, ahogy Lilu: Szopjatok le mind! 8/
Stez
Ezt most nagyon pozitív értékelésnek veszem! 😀
Nandito
Hat mivel Brown szemelyes kedvencem es szvsz a class legjobb elkapoja, illetve en is kihuztam ot GM-ben, igy igen, ez az en szempontombol olyan, aminek nem orulok, de nektek meg szerintem jo nyilvan, bar vannak ketsegeim, hogy a run first offense-be, ahol Mariota alig passzol, es Brown igy is masodik celpont lesz Davis mogott, mennyire lesz o kihasznalva.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Long 6. körös, róla bevallom nem sokat tudok...
Nandito
nagy steal ő is, imádom a Titans idei draftját

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1122227772204523521

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Kisebb "fáziskéséssel", de ők voltak a hátsó körös választottjaink: S Amani Hooker (érte feltradeltünk), ED D'Andre Walker, LB David Long Jr. Szerintem a 4. körben Hooker megint egy nagyon jó fogás, ezzel a safety poszt is jó mély lett. Némileg meglepő, hogy Walker az 5. körig csúszott, de cserének tökéletes lehet. Long 6. körös, róla bevallom nem sokat tudok...

A draftunkat elég jóra értékelik, amivel én is egyetértek, szerintem erősen top5 körül vagyunk.

UDFA-k közül egyelőre őket húztuk be, közülük pláne nem sokat ismerek... 😊
ED Derick Roberson, WR Anthony Ratliff-Williams, RB Alex Barnes, DE Amani Bledsoe, DT Braxton Hoyett, OL A.T. Hall, CB Hamp Cheevers, DT Isaiah Mack, OL Cody Conway, WR Isaac Zico, S Jonathan Crawford, CB Taj-Amir Torres, DB JoJo Tillery

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle