Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elkezdődött a keretszűkítés, de egyelőre nincs meglepetés a távozók között. Viszont Ben Jones kapott egy szerződés hosszabbítást!
Nandito
További két évvel toldottuk meg az idén lejáró szerződését, és 13,5 milliót kap.

Music City Miracle
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/1167838309009240064
 twitter.com/TomPelissero/status/1167891035906666496

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elkezdődött a keretszűkítés, de egyelőre nincs meglepetés a távozók között. Viszont Ben Jones kapott egy szerződés hosszabbítást!

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elcseréltetek egy 7. körös picket egy Packers LB-ért.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1166852384540241921
iktriad
Passzsiettető depth kell, annak remélhetőleg jó lesz Gilbert.

Music City Miracle
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elcseréltetek egy 7. körös picket egy Packers LB-ért.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1166852384540241921
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mondjuk az azért érdekes, hogy akkor két hét múlva hogyan fogjál megvédeni.
Én is csak az első félidőt néztem, de inkább ne is láttam volna. Utálom az előszezont.

És azért gyakorlásnak nem lett volna baj, ha megvédik...

TitanUp!
Titans
Jó lenne, ha Nate Davis tudna végre edzeni, hátha ő jobb lenne, mint Pamphile. Persze egy játékos cseréje nem old meg minden problémát, de másban nem látom, hogy tudna javítani a falon. Két hét múlva már élesben megy, remélhetőleg a fal is jobban odateszi magát, bár ennél már nem nagyon tudnak rosszabbak lenni.
Nandito
Nate Davis aug.22e óta edz elméletileg.
Bazzani
Tényleg. Valahogy kimaradt az infó, szerencsére figyeltél. 😊 Akkor úgy javítom, hogy jó lenne, ha már tudna játszani.

Music City Miracle
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok, csak így mi lesz a szezonban? 3.driveban lesérül? Szép kilátás 😊
dande
Lehet, hogy ez fog történni. De az azért belátható, hogy egy tét nélküli bohóckodáson nincs értelme összetöretni. Az jobb lenne, hogy úgy járt volna, mint például Newton? Kötve hiszem.
Nandito
Ez nem is kérdés, egyértelmű, hogy így kellett tenni. Csak arra akartam utalni, rossz ez így, hogy nem látszik, mitől lesz jobb.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk az azért érdekes, hogy akkor két hét múlva hogyan fogjál megvédeni.
Én is csak az első félidőt néztem, de inkább ne is láttam volna. Utálom az előszezont.

És azért gyakorlásnak nem lett volna baj, ha megvédik...

TitanUp!
Titans
Jó lenne, ha Nate Davis tudna végre edzeni, hátha ő jobb lenne, mint Pamphile. Persze egy játékos cseréje nem old meg minden problémát, de másban nem látom, hogy tudna javítani a falon. Két hét múlva már élesben megy, remélhetőleg a fal is jobban odateszi magát, bár ennél már nem nagyon tudnak rosszabbak lenni.
Nandito
Nate Davis aug.22e óta edz elméletileg.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mondjuk az azért érdekes, hogy akkor két hét múlva hogyan fogjál megvédeni.
Én is csak az első félidőt néztem, de inkább ne is láttam volna. Utálom az előszezont.

És azért gyakorlásnak nem lett volna baj, ha megvédik...

TitanUp!
Titans
Jó lenne, ha Nate Davis tudna végre játszani, hátha ő jobb lenne, mint Pamphile. Persze egy játékos cseréje nem old meg minden problémát, de másban nem látom, hogy tudna javítani a falon. Két hét múlva már élesben megy, remélhetőleg a fal is jobban odateszi magát, bár ennél már nem nagyon tudnak rosszabbak lenni.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ok, csak így mi lesz a szezonban? 3.driveban lesérül? Szép kilátás 😊
dande
Lehet, hogy ez fog történni. De az azért belátható, hogy egy tét nélküli bohóckodáson nincs értelme összetöretni. Az jobb lenne, hogy úgy járt volna, mint például Newton? Kötve hiszem.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mondjuk az azért érdekes, hogy akkor két hét múlva hogyan fogjál megvédeni.
Én is csak az első félidőt néztem, de inkább ne is láttam volna. Utálom az előszezont.

És azért gyakorlásnak nem lett volna baj, ha megvédik...

TitanUp!

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok, csak így mi lesz a szezonban? 3.driveban lesérül? Szép kilátás 😊
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Vrabel elmondta, hogy a tervek szerint Mariota többet játszott volna a Steelers ellen, de nem tudták megvédeni, ezért lecserélték. Ha tényleg úgy gondolják (és remélhetőleg úgy is gondolják), hogy Mariota a kezdő, akkor ez volt a helyes döntés.
 www.titansonline.com/news/titans-qb-marcus-mariota-out-after-two-series-vs-steelers

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az első félidőt végig szenvedtem... Remélhetőleg csak altattunk, mert ez igen gyenge meccs volt a részünkről. Az OL szörnyű, itt lesz munka bőven a következő két hétben. Lewan nagyon hiányzik, de a fal megerősítésére hozott Saffoldot ismét könnyen átjátszották, amiből safety lett. Mariotának egyik passza sem sikerült a háromból: az elsőt rosszul dobta meg CD-nek, utána Humphries droppolt, majd szerintem Brown fogható labdát kapott, de a védő ütése után elejtette azt. Ezt követte egy sack az end zone-ban, amiből a safety lett. Ezzel vége is lett Mariota estéjének, remélhetőleg csak azért, nehogy megsérüljön a szakadó esőben. Tannehill is játszott pár snapet a kezdőkkel, de elsőre ő se járt jobban, egyből 3 és out lett, a végén sack-kel. A második negyedtől már a cserékkel játszott együtt, és végül összehozott 62 yardot (6/9), de háromszor is sack-elték. Az új OC-t illetően a játékhívás se győzött meg. A védelem is gyengélkedett, a DL alig tett nyomást Big Benre, volt több elhibázott szerelés is. Sajnos Simst elég csúnyán égették, pedig neki kb a legjobb csere cornernek kéne lennie. Pozitívumot nem nagyon tudok írni, max Kern puntjait. Hát, maradjunk abban, hogy ennél csak jobb jöhet...
Negatívum az is, hogy a közvetítésben Budai Zoli nagyon felkészületlen volt belőlünk, és eléggé leszólt minket. Ismét bebizonyosodott, hogy nem vagyunk valami közkedvelt csapat.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Itt nem fogjátok hiányolni az tuti. 😊
 twitter.com/AdamStites_/status/1165474072391823360
iktriad
Szerintem kár ilyen stat elővenni, mert elég morbid, ha valakinek csak ez jut eszébe Luckról...
Egyébként nagy kár, hogy a pályán már nem tudjuk legyőzni.

Music City Miracle
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor a végére egy "képernyős" hír: vasárnap hajnalban a Steelers elleni meccset a Sport tv is adja!
Nandito
"Jó" lesz az hétfő hajnalnak is.

 sports.yahoo.com/indianapolis-colts-quarterback-andrew-luck-retire-nfl-injury-013555289.html

upsz. ez a kemény nem a kisujjam...
Titans
Itt nem fogjátok hiányolni az tuti. 😊
 twitter.com/AdamStites_/status/1165474072391823360

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 sports.yahoo.com/indianapolis-colts-quarterback-andrew-luck-retire-nfl-injury-013555289.html

upsz. ez a kemény nem a kisujjam...

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Taylor Lewan 4 meccsről meszelve
Megsértette a tiltott szeres biszembaszomot
ThundersNFL
Sajnos ez várható volt... Az eltiltás már régóta a levegőben lógott, csak most lett hivatalos. Megpróbáltunk is készülni rá, LT-ben Kelly gyakorolt az edzéseken a kezdő OL-lel és az előszezonban is ő volt a kezdő. Nagyon hiányozni fog Lewan, főleg asszem Mariotának...

Akkor a végére egy "képernyős" hír: hétfő hajnalban a Steelers elleni meccset a Sport tv is adja!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Taylor Lewan 4 meccsről meszelve
Megsértette a tiltott szeres biszembaszomot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Alakulnak a sérültjeink: Jonnu Smitht és Succopot aktiváltuk a PUP-ról, Henry majdnem három hét kihagyás után újra edz.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Megkésve, de pár gondolat a Patriots elleni 22-17-es vereség után.
- Henry, Jonnu Smith, Simmons és Succop értelemszerűen nem játszott, de hiányzott még Casey, Wake, Landry, Humphries, Nate Davis, Fluellen és Dalyn Dawkins is.
- A legfontosabb, Mariotának jó meccse volt, kilenc passzából hat sikerült, és végül 63 yarddal és egy TD-vel zárt. Három sorozatot töltött a pályán, az első kettő egyből "three és out"-tal ért véget. Aztán jött a TD drive, melyben CD egy 20 yardos passzt kapott el, és végül a visszatérő Delanie Walkert találta meg Mariota az end zone-ban. Utána két pontra mentünk, amit Mariota oldott meg, elég hajmeresztő pörgéssel:

 twitter.com/NFL/status/1162872197783777280

Utána többen is mondták Mariotának, hogy ilyet ne csináljon, és szerintem is tök felesleges lenne egy ilyen miatt megsérülni az előszezonban.
- Tannehill is jó volt (7/11, 84 yard, 1 TD), de ő már a Patriots cseréi ellen játszott.
- A többiről már nagy vonalakban: A.J. Brownnnak nem volt elkapása, de a TD drive-hoz hozzájárult, egy DPI-t követtek el rajta 27 yardért. Taywann Taylor ezúttal nem droppolt, hanem két elkapásból 27 yardot ért el. Saffold egy csúnyát hibázott, amiből sack-elték is Mariotát. Firkser az első meccshez hasonlóan kitűnt, és jó eséllyel pályázik egy rosterhelyre a TE-k között. McNichols bravúros TD-t ért el, és csodálkoznék, ha nem lenne bent az 53-ban, mint harmadik számú RB.

 twitter.com/i/status/1162877574021701632

A védelemben Finch kiharcolt egy safetyt, Logan Ryan az elején elkapta Hoyer passzát (Brady nem játszott). A DL sorban érdekes helyzet kezd kialakulni, mert Dickersonnak több jó megmozdulása volt, míg Isaiah Mack ismét hozott egy sacket. Azt is el tudom képzelni, hogy itt Austin Johnson helye veszélybe kerül. Az egész héten aktív David Long is kiemelhető. Röviden ennyi.

Legközelebb a Steelerst fogadjuk, a meccset a Sport tv is közvetíti!

Music City Miracle
több mint 4 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190

- Brown ismét jeleskedett, és volt egy kis bunyója Gilmore-ral.Nandito
Ez a pats.hu-n kicsit mashogy jott le 😀
Wyatt
Igen, az élet nagy problémái... Nem volt bunyó köztük, csak kötekedés, meg tömegjelenet. Rem megnyugodtál.
Nandito
Nem erre gondolok. Ott azt írták, hogy Gilmore szépen betakarta őt, ezen akadt ki (mondjuk vele idén nem – sem – nagyon bírnak szerencsére eddig 😊 ). No persze ez valóban nem zárja ki, hogy az edzés többi részében más CB-k ellen valóban jó volt, csak ebből kicsit úgy jött le, hogy Brown jó volt, ezért Gilmore nekiment :d
Wyatt
Egyáltalán nem erre gondoltam, és nem is értem, hogy lehet azt belemagyarázni, hogy Gilmore nekiment. Ha "ezért" lenne a kötőszó, akkor ez lenne a szitu, de nem az van ott. Mindegy, legközelebb jobban figyelek, hogy egyértelműbb legyek.
Nandito
Nándi helyesen: Brown jó volt, de Gilmore azért alázta. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes :d

Viszont remélem, írsz majd a meccsről részletes beszámolót, különös tekintettel a legjobb játékosotokról (természetesen MyCole Pruittról), mert nekem minden bizonnyal kimaradós lesz ezúttal | (persze családi esküvő okán ez egyáltalán nem sajnos 😊 ) |

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan

- Brown ismét jeleskedett, és volt egy kis bunyója Gilmore-ral.Nandito
Ez a pats.hu-n kicsit mashogy jott le 😀
Wyatt
Igen, az élet nagy problémái... Nem volt bunyó köztük, csak kötekedés, meg tömegjelenet. Rem megnyugodtál.
Nandito
Nem erre gondolok. Ott azt írták, hogy Gilmore szépen betakarta őt, ezen akadt ki (mondjuk vele idén nem – sem – nagyon bírnak szerencsére eddig 😊 ). No persze ez valóban nem zárja ki, hogy az edzés többi részében más CB-k ellen valóban jó volt, csak ebből kicsit úgy jött le, hogy Brown jó volt, ezért Gilmore nekiment :d
Wyatt
Egyáltalán nem erre gondoltam, és nem is értem, hogy lehet azt belemagyarázni, hogy Gilmore nekiment. Ha "ezért" lenne a kötőszó, akkor ez lenne a szitu, de nem az van ott. Mindegy, legközelebb jobban figyelek, hogy egyértelműbb legyek.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

- Brown ismét jeleskedett, és volt egy kis bunyója Gilmore-ral.Nandito
Ez a pats.hu-n kicsit mashogy jott le 😀
Wyatt
Igen, az élet nagy problémái... Nem volt bunyó köztük, csak kötekedés, meg tömegjelenet. Rem megnyugodtál.
Nandito
Nem erre gondolok. Ott azt írták, hogy Gilmore szépen betakarta őt, ezen akadt ki (mondjuk vele idén nem – sem – nagyon bírnak szerencsére eddig 😊 ). No persze ez valóban nem zárja ki, hogy az edzés többi részében más CB-k ellen valóban jó volt, csak ebből kicsit úgy jött le, hogy Brown jó volt, ezért Gilmore nekiment :d