Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Lehet, hogy rossz meccsen voltam és valójában kikaptunk?

Vagy a többi csapat nem játszott és csak velünk lehet foglalkozni?

Vagy még nem olvastam valamit és Mariotát a meccs után várta egy cipősdoboznyi pénz meg egy új szerződés?

Na mind1, amit én láttam azon egy érett játékot bemutató csapat egy magabiztos irányító teljesítménnyel vert egy meccsen belül szörnyen hullámzó ellenfelet.
Ennyi.

TitanUp!

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szép győzelem, persze nem kell túlértékelni. A D nagyon jó munkát végzett, míg az O az első félidőben tetszett, aztán jól megállt. Mariotára most nem lehet panasz, A.J. Brown ismét remekelt, és Nate Davis bemutatkozása se volt rossz. Összességében 2-2-vel jöttünk ki a Lewan nélküli első négy meccsből, amit előre aláírtam volna, viszont így utólag a két csoportmeccs eléggé ront az összképen. Sok munka van még a csapattal, de legalább jó szájízzel lehet készüli az újabb nehéz feladatokra.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hogy kell képet megosztani?

Jól mozgunk eddig...

Viszonylag sok Titans szurkoló, viszonylag bizakodó hangulat...

Titan Up!

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mariotában valóban benne van, hogy rá tud lépni az Alex Smith-féle útra, de én többet nem látok bele. Teszem hozzá emberünk 25 éves mindössze.
Robinson egyébként szvsz kompetens GM, akár draftot, akár FA-t nézek, rendre logikusnak tűnőket lép.
A gond az edzői stábban van inkább szvsz ha nem Mariota limitáltságában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Valamit hadd fuzzek a dolgokhoz. A mostani meccsen Mariota sokkal eretebb jatekot mutatott, mint Minshaw. Utobb tetszik nekem is, irtam a Chiefs meccsen is mar. De azert lathato, hogy inkabb checkdown kiraly. Illetve elso celpontra dob jol, aztan tanacstalan, lassan dont (ezert is fut inkabb annyit). Raadasul, amit mondtam anno Fitzmagicrol, mikor a Bills teletomte a zsebet, gambler. Nalam ez azt jelenti, hogy megdob olyat, amit nem kene. Nagyon nem, de bejott neki eddig. Az a gond ezzel, ahogy lehet ebbol 3 TD, lehet 3 pick is.

Na most, Mariota ellenben ujonckent rendre tulvallata magat. Es tobbet kockaztatott. Ellenben mara sokkal profibb lett. Nem mintha bajuszkiraly nem lehetne, majd. Viszont nem mindenki lesz az. Illetve nem mindenkinek megy ez. Mariota is mas lett, es sokan nem is szeretik, tul keveset kockaztat. Igaz. De sztem jo edzovel ez jo alap. Kicsit batrabb jatekkal, nagyon jo kis iranyito lehet. Mar sokat fejlodni minosegben nem fog, szvsz, de az alapok jok. Kezdoszint. En erre utaltam, mikor azt mondtam, meg lehet ot fizetni, ha sok mas embert meg lehetett. Akik nem jobbak, csak masok, es jobban rajuk epitettek a csapatot. Persze, nyilvan ez miert lenne igy, ha eddig nem jottek ra? Vagy nem valosult meg. Oke. De en megfizetnem, hacsak nem lesz olyan kuka a szezon, hogy elerheto egy kiszemelt kedvenc.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip Kellyt kirúgják a UCLAról és talán ennyi bukta után lejjebb adja, és ide lehet hozni Mariota mellé 😉 . Ha vkinek, neki tudni kellene vmit kezdeni vele.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 3500 yard szerintem abszolut nem game manager szam. Az kevesebb. Es Mariota sem volt game manager, meccseket nyert, nem is egyet. Csak ennel tobb kell, meg igy is, foleg a modern NFL-ben, ahol az iranyito szerepe nagyobb, es a passzjatek fogja javareszt eldonteni a meccset. Futassal alapozol, passzal tudod felrakni a pontot az i-re.Stez
Russell Wilson többször dobott eddigi karrierje során 3500 yard alatt, mint felett. Például tavaly is. Egyébként TD számban is többször volt 26-on vagy alatta, mint fölötte. (Tavaly fölötte volt.)

Önmagában a yard elég lehetne, meg a TD is, ha lenne mellé más. Lábon lenne rendkívül veszélyes, vagy egy mini-Brady lenne aki underneath ütem passzokkal szét tud szedni védelmeket, vagy valami egyéb. Wilsonnak van egyéb, Mariota-nak - öt év után ez már nagy valószínűséggel kijelenthető - nincs.

Mondjuk ez úgy jó kérdés, hogy mi a jobb, Mariota 25-35 millióert, vagy mondjuk Herbert és akit igazolnak mellé a megmaradó pénzből?
gabokocka
Ha Herbert elérhető lenne nekik, akkor szerintem nem is kérdés, hogy felesleges tovább húzni. Akkor nehezebb a válasz, ha az első körös 1-2-3 legjobb jelöltre nincs esély. Akkor lehet, hogy ajánlanék Mariota-nak egy 1+X éves szerződést, aztán húznék a második "csomagból" egy fiatalt, bízva abban, hogy egy Garoppolo, Carr kijön belőle legalább.

Ami semmiképpen nem csinálnék, az egy felfordulás, rebuild, hogy pickeket gyűjtsek egy esetleges újabb 1/1-re. Ez egy jól összerakott csapat, amelyik ugyan beleszorult a "középszerűségbe" pár éve, de szerintem a középszerűség is érték, ha az azt jelenti, hogy a csapatból kijön ami benne van. A Titans kihozza ami benne van, küzd, nyer is, és nem az a csapat amelyik bedobja a gyeplőt 1-2 gyenge meccs után. Egy ilyen csapatot nem vernék szét új QB reményében. Az új QB 1/1-en is nagy rizikó, ritka az a tuti prospect. Inkább próbálkoznék iejjebb irányítót találni, és megpróbálnám a csapatot összetartani közben.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mondjuk ez úgy jó kérdés, hogy mi a jobb, Mariota 25-35 millióert, vagy mondjuk Herbert és akit igazolnak mellé a megmaradó pénzből?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később
Wyatt
Ne keverjük bele a pénzt egy szimpla jó játékos/nem jó játékos kérdésbe.
Ezzel az erővel lehetne az is szempont, hogy mindig előre köszön a GM-nek vagy jó apa, esetleg a nagybátyja elvette a tulaj csúnya unokahugának legjobb barátnőjét.
Mariota jó játékos.
Nem eredményes, az igaz, de ez csapatsport.
Mintha azt mondanád, hogy Messi nem jó, mert nem nyert VB-t, vagy Doncic nem jó, mert még NBA-döntőt se játszott.
Vagy JaMarcus Russel azért volt jó, mert sok pénzt kapott. Badarság, nem függ össze.
Mariota nem elit, nem eredményes, de jó irányító.
Sobri Jóska
Nem ez a lényeg. Hanem hogy eddig több pénz volt jó játékosokra, és ezzel együtt nem volt sikeres a sztori, a nagy fizus időszakban már kevesebb lesz, úgyhogy nagyobbat kéne előrelépnie már a szinten tartáshoz is. Míg egy fiatal új arcnál megint lenne lehetőség, hogy talán jobban rá tudják formálni a dolgokat és elegendő személyzettel veszik körbe. Ennyi része volt a pénzes felvetésnek
Wyatt
De ha Mariotára nem tudott a vezetés sok pénzből egy csapatot építeni, akkor ugyanaz a vezetés egy ergyább irányítóra mitől tudna?
Ezzel párhuzamosan persze az is igaz, hogy ha Mariotára sok pénzből nem tudtak, mitől tudnának rá kevesebb pénzből?
Ergo kikövetkeztettük, hogy a Titans FO szar, és a Titans rábaszott. Így is, úgy is. Nem lennék Titans drukker most...
Sobri Jóska
Egyáltalán nem hiszem, hogy ergyább lenne feltétlenül az új ember, sőt, lehet, hogy jobban passzolna hozzá a rendszer. Viszont a lényegesebb kérdés a többi. Hogy ha eddig nem ment a csapatépítés körülötte, akkor mitől fog menni kevesebből? És pont ezért kérdés, hogy van-e értelme így ebben a rendszerben ennyiért megtartani
Wyatt
Ha van jobb, akkor nincs.
De az állításom az volt, hogy Mariota jó irányító, nem ilyen csapatépítési mahinációk.

Valamint mondj olyat, aki bizonyosan, vagy nagy valószínűséggel jobb lehet nála, és a Titans ki tudja vinni a drafton 1/1-re trade nélkül.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később
Wyatt
Ne keverjük bele a pénzt egy szimpla jó játékos/nem jó játékos kérdésbe.
Ezzel az erővel lehetne az is szempont, hogy mindig előre köszön a GM-nek vagy jó apa, esetleg a nagybátyja elvette a tulaj csúnya unokahugának legjobb barátnőjét.
Mariota jó játékos.
Nem eredményes, az igaz, de ez csapatsport.
Mintha azt mondanád, hogy Messi nem jó, mert nem nyert VB-t, vagy Doncic nem jó, mert még NBA-döntőt se játszott.
Vagy JaMarcus Russel azért volt jó, mert sok pénzt kapott. Badarság, nem függ össze.
Mariota nem elit, nem eredményes, de jó irányító.
Sobri Jóska
Nem ez a lényeg. Hanem hogy eddig több pénz volt jó játékosokra, és ezzel együtt nem volt sikeres a sztori, a nagy fizus időszakban már kevesebb lesz, úgyhogy nagyobbat kéne előrelépnie már a szinten tartáshoz is. Míg egy fiatal új arcnál megint lenne lehetőség, hogy talán jobban rá tudják formálni a dolgokat és elegendő személyzettel veszik körbe. Ennyi része volt a pénzes felvetésnek
Wyatt
De ha Mariotára nem tudott a vezetés sok pénzből egy csapatot építeni, akkor ugyanaz a vezetés egy ergyább irányítóra mitől tudna?
Ezzel párhuzamosan persze az is igaz, hogy ha Mariotára sok pénzből nem tudtak, mitől tudnának rá kevesebb pénzből?
Ergo kikövetkeztettük, hogy a Titans FO szar, és a Titans rábaszott. Így is, úgy is. Nem lennék Titans drukker most...
Sobri Jóska
Egyáltalán nem hiszem, hogy ergyább lenne feltétlenül az új ember, sőt, lehet, hogy jobban passzolna hozzá a rendszer. Viszont a lényegesebb kérdés a többi. Hogy ha eddig nem ment a csapatépítés körülötte, akkor mitől fog menni kevesebből? És pont ezért kérdés, hogy van-e értelme így ebben a rendszerben ennyiért megtartani

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később
Wyatt
Ne keverjük bele a pénzt egy szimpla jó játékos/nem jó játékos kérdésbe.
Ezzel az erővel lehetne az is szempont, hogy mindig előre köszön a GM-nek vagy jó apa, esetleg a nagybátyja elvette a tulaj csúnya unokahugának legjobb barátnőjét.
Mariota jó játékos.
Nem eredményes, az igaz, de ez csapatsport.
Mintha azt mondanád, hogy Messi nem jó, mert nem nyert VB-t, vagy Doncic nem jó, mert még NBA-döntőt se játszott.
Vagy JaMarcus Russel azért volt jó, mert sok pénzt kapott. Badarság, nem függ össze.
Mariota nem elit, nem eredményes, de jó irányító.
Sobri Jóska
Nem ez a lényeg. Hanem hogy eddig több pénz volt jó játékosokra, és ezzel együtt nem volt sikeres a sztori, a nagy fizus időszakban már kevesebb lesz, úgyhogy nagyobbat kéne előrelépnie már a szinten tartáshoz is. Míg egy fiatal új arcnál megint lenne lehetőség, hogy talán jobban rá tudják formálni a dolgokat és elegendő személyzettel veszik körbe. Ennyi része volt a pénzes felvetésnek
Wyatt
De ha Mariotára nem tudott a vezetés sok pénzből egy csapatot építeni, akkor ugyanaz a vezetés egy ergyább irányítóra mitől tudna?
Ezzel párhuzamosan persze az is igaz, hogy ha Mariotára sok pénzből nem tudtak, mitől tudnának rá kevesebb pénzből?
Ergo kikövetkeztettük, hogy a Titans FO szar, és a Titans rábaszott. Így is, úgy is. Nem lennék Titans drukker most...

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később
Wyatt
Ne keverjük bele a pénzt egy szimpla jó játékos/nem jó játékos kérdésbe.
Ezzel az erővel lehetne az is szempont, hogy mindig előre köszön a GM-nek vagy jó apa, esetleg a nagybátyja elvette a tulaj csúnya unokahugának legjobb barátnőjét.
Mariota jó játékos.
Nem eredményes, az igaz, de ez csapatsport.
Mintha azt mondanád, hogy Messi nem jó, mert nem nyert VB-t, vagy Doncic nem jó, mert még NBA-döntőt se játszott.
Vagy JaMarcus Russel azért volt jó, mert sok pénzt kapott. Badarság, nem függ össze.
Mariota nem elit, nem eredményes, de jó irányító.
Sobri Jóska
Nem ez a lényeg. Hanem hogy eddig több pénz volt jó játékosokra, és ezzel együtt nem volt sikeres a sztori, a nagy fizus időszakban már kevesebb lesz, úgyhogy nagyobbat kéne előrelépnie már a szinten tartáshoz is. Míg egy fiatal új arcnál megint lenne lehetőség, hogy talán jobban rá tudják formálni a dolgokat és elegendő személyzettel veszik körbe. Ennyi része volt a pénzes felvetésnek

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később
Wyatt
Ne keverjük bele a pénzt egy szimpla jó játékos/nem jó játékos kérdésbe.
Ezzel az erővel lehetne az is szempont, hogy mindig előre köszön a GM-nek vagy jó apa, esetleg a nagybátyja elvette a tulaj csúnya unokahugának legjobb barátnőjét.
Mariota jó játékos.
Nem eredményes, az igaz, de ez csapatsport.
Mintha azt mondanád, hogy Messi nem jó, mert nem nyert VB-t, vagy Doncic nem jó, mert még NBA-döntőt se játszott.
Vagy JaMarcus Russel azért volt jó, mert sok pénzt kapott. Badarság, nem függ össze.
Mariota nem elit, nem eredményes, de jó irányító.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Flacco mondjuk elég rendesen kiérdemelte a top lóvét, de Foles is rengeteget tett hozzá egy bajnoki címhez, ezt nem látom, hogy Mariota meg tudná-e tenni
Wyatt
Persze, nyilven eros neveket mondtam, direkt nem a bust arcokat. De hogy tovvablepjek, ne csak ismetelgessuk magunkat.
ABnel sokan mondtatok, hogy ne adjanak mar egy parasztnak sokadik nagy szerzodest, stb. Mariota viszont akkor ellenben egy jo jatekos, egy jo ember. Nem nala kell sporolni, mert az edzok keptelenek osszerakni a jatekat. En sosem lattam, hogy beletojna a meccsbe, vagy feladna, vagy ne edzene, mert faj a haja. Vagy ramaszna a csapattarsaira, mert nem megy a jatek.
O is tudja, hogy nem egy Brady. Ellenben sokan vannak hasonlo szinten, es ezekbol van sok, nem a szuper tehetsegekbol.
Meglatjuk, leghet jobb lenne tovabblepni, de ahhoz latni kene kik kozul is valasztunk. Mert ez igy nem igaz, hogy akarki jobb. Olyan QBt is tudnek mondani, de mindegy itt.
ulpianus
Szerintem pedig a Titansnek tovabb kell lepnie, de igazabol az onhibajabol, mivel a csapat keptelen kihasznalni Mariotat es az erossegeit, de itt nem is lesz mar rendszervaltas, nem valtozik a felfogas, ebbe viszont Mariota nem illik bele. Es a nyaron viszont lehetne draftolni, megkaphatna az eselyt valaki uj, mig Mariota szamara is az lenne a szerencses, hogy elmehetne, aztan egy mas felfogasban, uj kornyezetben kiprobalhatna magat.

Nincs baj az egesszel, egyik fel sem egett be, nem volt bust Mariota sem, egyszeruen csak valahogy a felek nem passzolnak ossze teljesen. Tovabb kell lepni. Szerintem folosleges a csapatnak csak azert odaadni evi 30 millio dollart Mariotanak, csak hogy legyen egy kubejuk, aki nem teljesen elveszett. Mert ugy akkor meg masnak sem lesz eselye kitunni Mariota mellol.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én nem vagyok annak a pártján, hogy nem jó és hogy meg kellene válni tőle, csak az akciósabb éveiben sajnos valahogy nem sikerült olyan csapatot (játékosok, edzők) hozni hozzá, hogy nagyot lehessen virítania. Azt nem mondom, hogy nem is lehet jó egy jobb rendszerben, csak hogy eddig nem remekelt és hogy eléggé szürkének tűnik a nagy pénzes melóhoz. Aztán ettől még lehet jó később

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Flacco mondjuk elég rendesen kiérdemelte a top lóvét, de Foles is rengeteget tett hozzá egy bajnoki címhez, ezt nem látom, hogy Mariota meg tudná-e tenni
Wyatt
Persze, nyilven eros neveket mondtam, direkt nem a bust arcokat. De hogy tovvablepjek, ne csak ismetelgessuk magunkat.
ABnel sokan mondtatok, hogy ne adjanak mar egy parasztnak sokadik nagy szerzodest, stb. Mariota viszont akkor ellenben egy jo jatekos, egy jo ember. Nem nala kell sporolni, mert az edzok keptelenek osszerakni a jatekat. En sosem lattam, hogy beletojna a meccsbe, vagy feladna, vagy ne edzene, mert faj a haja. Vagy ramaszna a csapattarsaira, mert nem megy a jatek.
O is tudja, hogy nem egy Brady. Ellenben sokan vannak hasonlo szinten, es ezekbol van sok, nem a szuper tehetsegekbol.
Meglatjuk, leghet jobb lenne tovabblepni, de ahhoz latni kene kik kozul is valasztunk. Mert ez igy nem igaz, hogy akarki jobb. Olyan QBt is tudnek mondani, de mindegy itt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mariotaval most olyasmi történik, mint Alex Smithhel az elején. Hiába a kiemelkedő képességek, nincs senki aki megfelelően applikálta volna a csapatába és a ligába.
Mókás lenne ha év végén Brady a 7. gyűrűvel visszavonulna, BB és JMD meg Mariotával nyerne még hármat. A jelenlegi Patsben simán top5 teljesítménnyel, produktivitással bírna.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont ahol Flacco, Osweiler, Foles, Kuzin, meg mittomen ki kap kezdoposzton lehetoseget es nagy penzt, ott Mariota is hadd kapjon mar.
Masik oldalrol, ha talalnak egy potens fiatal sracot, az mas. Akkor en is azt mondom, hozzak el.
ulpianus
Flacco mondjuk elég rendesen kiérdemelte a top lóvét, de Foles is rengeteget tett hozzá egy bajnoki címhez, ezt nem látom, hogy Mariota meg tudná-e tenni

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Viszont ahol Flacco, Osweiler, Foles, Kuzin, meg mittomen ki kap kezdoposzton lehetoseget es nagy penzt, ott Mariota is hadd kapjon mar.
Masik oldalrol, ha talalnak egy potens fiatal sracot, az mas. Akkor en is azt mondom, hozzak el.
ulpianus
Bradford 😀
Ja, fog kapni sanszot, de sztem nem itt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Viszont ahol Flacco, Osweiler, Foles, Kuzin, meg mittomen ki kap kezdoposzton lehetoseget es nagy penzt, ott Mariota is hadd kapjon mar.
Masik oldalrol, ha talalnak egy potens fiatal sracot, az mas. Akkor en is azt mondom, hozzak el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A 3500 yard szerintem abszolut nem game manager szam. Az kevesebb. Es Mariota sem volt game manager, meccseket nyert, nem is egyet. Csak ennel tobb kell, meg igy is, foleg a modern NFL-ben, ahol az iranyito szerepe nagyobb, es a passzjatek fogja javareszt eldonteni a meccset. Futassal alapozol, passzal tudod felrakni a pontot az i-re.

Ezert is velem ugy, hogy Mariota nem eleg agressziv. De nem azert, mert szar, mert a gyerek nem az, tudasban legalabbis megdob neked mindent, a karja jo, a labdai pontosak es erosek. De megis hianyzik belole a plusz. Most pedig azt latni rajta, hogy mintha belefasult volna, olyan szintelen-szagtalan. Most sem szar, de nem is jo, legalabbis nem annyira, amire szukseg lenne.

Marpedig ez a Titans ranezesre meg van epitve, ha a keretet nezzuk, tulajdonkeppen csak egy igazan tokos iranyito (plusz OC) kellene, aki atlenditi a wild card-csapatot ezen a szinten.

En hiszem, hogy Mariota egyaltalan nem annyira rossz, mint amennyire sokan leirtak. Az viszont biztosnak latszik, hogy Tennessee-ben keptelenek rajonni, hogyan hasznaljak ot.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig Mariota egy jó irányító.
De ilyen fal mögött ha Brady vagy Rodgers áll se produktívabb.
Nézni is rossz volt, ahogy minden második passzjátéknál elsüllyedt.
Egyedül azt furcsállom, hogy kevesett futott, pedig szituk voltak hozzá, de gyámoltalannak tűnt.
Sobri Jóska
Volt azért itt liga szinten is kiemelkedő fal is, és azért akkor sem a remek passzjátékától volt hangos a liga.
Wyatt
Ne viccelj már... 2016-ban 26 TD és 9 int jött össze neki majdnem 3.500 yarddal. Annyira ne legyél már elfogult vele, hogy ez is rossz teljesítmény.
Nandito
Szerintem elég jól láthatod a lényeget. Szép volt az a majdnem háromszor annyi TD, de egy ligában, ahol tavaly 12 irányító dobott 4000 yardot, ott az egyéni majdnem 3500 yard azért rendkívül karcsú. A 2018-as alapszakaszban 17-en voltak efelett. Oké, 15 meccsen játszott, adjuk meg a kimaradt meccsét, akkor is 3654 yard és ez a karrierje legkiemelkedőbb éve volt. A Titansnél a futás általában nem rossz, az irányító hozzáad még valamit, de valahogy a passz- és az elkapójáték jó ideje nem áll össze, ami azért limitálja az offense-t
Wyatt
Jól van, igazad van. Már szar volt akkor is, és már akkor ki kellett volna vágni a picsába...
Nandito
Én azt írtam, hogy amikor a fal jó volt, akkor sem a remek passzjátékáról volt híres, erre te azt reagáltad, hogy szerintem rossz volt.

Erre leírtam, hogy azért ez a passzolt yard mennyiség elég középszerű, és hogy valamiért nem tudjátok rendesen működtetni (persze általában a futójáték miatt nem is feltétlenül akarjátok) a passzjátékot, és megjegyeztem, hogy a WR-ek beépítése sem megy itt valamiért (hiába jönnek az 1-2. körben jó alapanyagok). Ebből az lett, hogy már akkor is szar volt és ki kellett vágni a picsába. Na most így rendkívül nehéz konstruktívan továbbvinni a történetet.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ezek egy labdára jól vigyázó game manager QB számai. Innen kellett volna előre lépni, de sajnos inkább hátrafele sikerült. Az okokat csak a jóisten tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Pedig Mariota egy jó irányító.
De ilyen fal mögött ha Brady vagy Rodgers áll se produktívabb.
Nézni is rossz volt, ahogy minden második passzjátéknál elsüllyedt.
Egyedül azt furcsállom, hogy kevesett futott, pedig szituk voltak hozzá, de gyámoltalannak tűnt.
Sobri Jóska
Volt azért itt liga szinten is kiemelkedő fal is, és azért akkor sem a remek passzjátékától volt hangos a liga.
Wyatt
Ne viccelj már... 2016-ban 26 TD és 9 int jött össze neki majdnem 3.500 yarddal. Annyira ne legyél már elfogult vele, hogy ez is rossz teljesítmény.
Nandito
Szerintem elég jól láthatod a lényeget. Szép volt az a majdnem háromszor annyi TD, de egy ligában, ahol tavaly 12 irányító dobott 4000 yardot, ott az egyéni majdnem 3500 yard azért rendkívül karcsú. A 2018-as alapszakaszban 17-en voltak efelett. Oké, 15 meccsen játszott, adjuk meg a kimaradt meccsét, akkor is 3654 yard és ez a karrierje legkiemelkedőbb éve volt. A Titansnél a futás általában nem rossz, az irányító hozzáad még valamit, de valahogy a passz- és az elkapójáték jó ideje nem áll össze, ami azért limitálja az offense-t
Wyatt
Jól van, igazad van. Már szar volt akkor is, és már akkor ki kellett volna vágni a picsába...

Music City Miracle
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig Mariota egy jó irányító.
De ilyen fal mögött ha Brady vagy Rodgers áll se produktívabb.
Nézni is rossz volt, ahogy minden második passzjátéknál elsüllyedt.
Egyedül azt furcsállom, hogy kevesett futott, pedig szituk voltak hozzá, de gyámoltalannak tűnt.
Sobri Jóska
Volt azért itt liga szinten is kiemelkedő fal is, és azért akkor sem a remek passzjátékától volt hangos a liga.
Wyatt
Ne viccelj már... 2016-ban 26 TD és 9 int jött össze neki majdnem 3.500 yarddal. Annyira ne legyél már elfogult vele, hogy ez is rossz teljesítmény.
Nandito
Szerintem elég jól láthatod a lényeget. Szép volt az a majdnem háromszor annyi TD, de egy ligában, ahol tavaly 12 irányító dobott 4000 yardot, ott az egyéni majdnem 3500 yard azért rendkívül karcsú. A 2018-as alapszakaszban 17-en voltak efelett. Oké, 15 meccsen játszott, adjuk meg a kimaradt meccsét, akkor is 3654 yard és ez a karrierje legkiemelkedőbb éve volt. A Titansnél a futás általában nem rossz, az irányító hozzáad még valamit, de valahogy a passz- és az elkapójáték jó ideje nem áll össze, ami azért limitálja az offense-t