Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha még ő is visszajön, biztos a Titans W vasárnap ellenünk.
 twitter.com/delaniewalker82/status/1197278441885728769
Bár szvsz Henry kb 200 yardot és 2-3 TD-t fog futni ellenünk egymaga, szóval Walkert nem is kell még annyira erőltetni ellenünk.
iktriad
Jó, hogy Walker újra lesz, de én se hiszem, hogy ez most rajta múlna. Ráadásul RT az elmúlt meccseken Jonnu Smitht és Firksert is elég jól használta a TE-k közül. Az biztos, hogy Henryt tolni kell, és remélhetőleg nem az lesz, mint a Carolina ellen, hogy nem kap elég snapet... Azon is sok fog múlni, hogy a gyenge támadófalunk hogyan tudja védeni RT-t a Jaguars front7-nel szemben. Én sajna több sackre is számítok tőletek, de ne legyen igazam.
Szerencsére a sérültjeink közül CD, Casey és Jayon Brown is edz, nekik pláne jól jött, hogy múlt hétvégén bye-on voltak. Remélhetőleg játszanak is vasárnap.
Mindenesetre ha akarunk még valamit a szezontól, akkor nyerni kell, nincs mese.
Nandito
Szerintem sima Titans W lesz. Vagy Henry nyír ki minket (lásd az elmúlt 2 meccs futás elleni teljesítményét) vagy a play action. Netán Foles lesz olyan kedves és leadja a meccset két ima között. Ironikus, hogy az első meccsen a mi csere QB-nk verte a ti kezdőnek szánt irányítótokat, és ugyanerre van kilátás, csak fordított szereposztásban vasárnap is...
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha még ő is visszajön, biztos a Titans W vasárnap ellenünk.
 twitter.com/delaniewalker82/status/1197278441885728769
Bár szvsz Henry kb 200 yardot és 2-3 TD-t fog futni ellenünk egymaga, szóval Walkert nem is kell még annyira erőltetni ellenünk.
iktriad
Jó, hogy Walker újra lesz, de én se hiszem, hogy ez most rajta múlna. Ráadásul RT az elmúlt meccseken Jonnu Smitht és Firksert is elég jól használta a TE-k közül. Az biztos, hogy Henryt tolni kell, és remélhetőleg nem az lesz, mint a Carolina ellen, hogy nem kap elég snapet... Azon is sok fog múlni, hogy a gyenge támadófalunk hogyan tudja védeni RT-t a Jaguars front7-nel szemben. Én sajna több sackre is számítok tőletek, de ne legyen igazam.
Szerencsére a sérültjeink közül CD, Casey és Jayon Brown is edz, nekik pláne jól jött, hogy múlt hétvégén bye-on voltak. Remélhetőleg játszanak is vasárnap.
Mindenesetre ha akarunk még valamit a szezontól, akkor nyerni kell, nincs mese.

Music City Miracle
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha még ő is visszajön, biztos a Titans W vasárnap ellenünk.
 twitter.com/delaniewalker82/status/1197278441885728769
Bár szvsz Henry kb 200 yardot és 2-3 TD-t fog futni ellenünk egymaga, szóval Walkert nem is kell még annyira erőltetni ellenünk.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Hiányolom Gabót a Mariota who kérdéssel
Wyatt
Miért is?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Egy kis szubjektív olvasnivaló. 😊

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=2636695603053748&id=1981938048529510

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hiányolom Gabót a Mariota who kérdéssel
Wyatt
Inkább Sixót, nem?

Amúgy tök értelmetlen ez a kérdés. Tavaly Mariotával is nyertünk király meccseket, ez viszont nem az ő csapata, ennyi a történet.
Nandito
Nem, Gabót. És semmi beszólás nem volt a csapat felé, mert ez igen masszív teljesítmény volt, gratula

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hiányolom Gabót a Mariota who kérdéssel
Wyatt
Inkább Sixót, nem?

Amúgy tök értelmetlen ez a kérdés. Tavaly Mariotával is nyertünk király meccseket, ez viszont nem az ő csapata, ennyi a történet.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hiányolom Gabót a Mariota who kérdéssel

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ti mindig kedvenc csapataimmal tudtok kiszúrni (tavaly Eagles) meg Chiefs... Legalább SBt nyernétek màr akkor 😊
dande
Ó, azt mi is szeretnénk! 😀 Különben is ne panaszkodj, Ti már nyertetek SB-t. 😊
Nandito
Azt azert ki is kellett varni. 😀

Azert a SB tulzas (bocs). de ebben a csoportban nehez eligazodni, az kijelentheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ti mindig kedvenc csapataimmal tudtok kiszúrni (tavaly Eagles) meg Chiefs... Legalább SBt nyernétek màr akkor 😊
dande
Ó, azt mi is szeretnénk! 😀 Különben is ne panaszkodj, Ti már nyertetek SB-t. 😊

Music City Miracle
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ti mindig kedvenc csapataimmal tudtok kiszúrni (tavaly Eagles) meg Chiefs... Legalább SBt nyernétek màr akkor 😊
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Fú, ez aztán óriási meccs volt, ami fantasztikus győzelemmel ért véget! Szerintem baromi jók voltunk, pedig a D szedte a yardokat rendesen. Henry nagy király, bár most azért megkérdezném az illetékest, hogy a Panthers ellen miért nem lehetett ugyanígy használni. RT-t is meg kell dicsérnem, nagyot játszott az utolsó negyedben! Ha így tudunk játszani, és ezt a teljesítményt legalább hozzávetőlegesen meg tudjuk ismételni, akkor ebben a csoportban még lehet keresni valónk. TitanUp!

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Gratulalok! Nem ertem mi tortent, de az mindegy is.
ulpianus
Köszi! 😊 Hatalmas meccs volt, a végén a szerencsésebb nyert. Az ST-tek csúnyán bedőlt, plusz Tannehill Mahomes módba váltott. 😊

Music City Miracle
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Gratulalok! Nem ertem mi tortent, de az mindegy is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor mégsem a Super Bowlt adják ismétlésről a bye weekünk alatt 😕

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Vasárnap a Sport tévé adja a KC elleni meccsünket! 😊 Csak kár, hogy valószínűleg nagy verést kapunk... A Chiefsnél Mahomes visszatér, míg nálunk jelentős hiányzók lesznek, Walker, Casey, Jayon Brown biztosan nem játszik, és talán még CD is kihagyja a meccset.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Malcolm Butlernak véget ért a szezon, csuklósérüléssel IR-re került. A helyére Tye Smith érkezett, aki kiegészítő játékosnak nem rossz. A kezdőkkel pedig Sims kaphat több snapet.

Music City Miracle
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Szerintem @gabokocka -nak tök igaza van. Ez a meccs egy totál öntökönrúgás volt. Simán nyerhető meccs volt. Félreértés ne essék, a Panthers megérdemelte a győzelmet, DE:
- Az a halom flag, amit kaptunk, abszolút nem jellemző a csapatra. az első negyedben ez el is vette a momentumot.
- Succupot lehet piszkálni, de szvsz nem rá kellene húzni a vizes lepedőt (nem is értettem, mi a francért nem mentünk neki a 4&3-nak 0-0 -nál - ha jól emlékszem...)
- Annyira nyilatkozták a meccs előtt, h CMC-re külön ember kell, aki folyamatosan rajta van, ehhez képest néha tök üresen kapta a labdát, védő sehol.
- A secondary kapja be - Allen totál hajszolva nemtom hány passzt osztott ki 1st downra. Most komolyan, akkor már nem kell védekezni, ha az ellen QB-jét hajszolják???
Az már csak hab a tortán, hogy Henryt még mindig középen erőltetjük, miközben a szélen futja az extra yardokat (bár rá nem lehet panasz a meccsen).
Lehet én vagyok elfogult, de egy percig nem éreztem jobbnak a párducokat, mindösszesen nekünk voltak (ránk nem jellemző módon) brutál bakijaink, ők meg kihasználták a pancserságunkat - pedig ők is távol álltak a jótól...
Nem rinyálásként, de kicsit konzisztensebb játékkal majdcsak vezethetnénk a csoportot is: a Colts fogható lett volna egy kicsit bátrabb playhívással, a Bills meccs tudjuk min ment el. A Jags meccset hála a jó Istennek, nem láttam (utólag már nem is voltam kíváncsi rá), a Broncos meg kapja be(?), hogy pont ellenünk tette oda magát a védelme.
Nem vagyunk PO csapat, nem is igazán érdemeljük meg, de most nagyon úgy néz ki, h csoportutolsók leszünk - hát, ezt se érdemeljük meg.
Ha objektíven nézem, akkor adtunk a párducoknak egy esélyt a WC-ra, miközben nekünk se úszott el még minden.
Mind1 is az egész, igazából ettől az idénytől se kell várni semmit, pedig szép reményekkel indult. Kár érte, de ez van.
ZsotyA
Két közepes csapat meccse volt, ahol a kevésbé balfasz nyert. Illetve ami a kevesebb hiba mellett döntő volt, az a két sikeres negyedik kísérlet, kb el is döntötték a meccset, főleg a fakepunt, az komoly momentum killer volt a jó félidő kezdést követően számotokra. Ettől még mindig nektek van jobb esélyetek a playoffra, 9-7 bőven elég lehet az AFC-ben, mi az 5-3-unkat feldughatjuk a seggünkbe a hátralevő sorsolásunkra és a riválisokra tekintettel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Szerintem @gabokocka -nak tök igaza van. Ez a meccs egy totál öntökönrúgás volt. Simán nyerhető meccs volt. Félreértés ne essék, a Panthers megérdemelte a győzelmet, DE:
- Az a halom flag, amit kaptunk, abszolút nem jellemző a csapatra. az első negyedben ez el is vette a momentumot.
- Succupot lehet piszkálni, de szvsz nem rá kellene húzni a vizes lepedőt (nem is értettem, mi a francért nem mentünk neki a 4&3-nak 0-0 -nál - ha jól emlékszem...)
- Annyira nyilatkozták a meccs előtt, h CMC-re külön ember kell, aki folyamatosan rajta van, ehhez képest néha tök üresen kapta a labdát, védő sehol.
- A secondary kapja be - Allen totál hajszolva nemtom hány passzt osztott ki 1st downra. Most komolyan, akkor már nem kell védekezni, ha az ellen QB-jét hajszolják???
Az már csak hab a tortán, hogy Henryt még mindig középen erőltetjük, miközben a szélen futja az extra yardokat (bár rá nem lehet panasz a meccsen).
Lehet én vagyok elfogult, de egy percig nem éreztem jobbnak a párducokat, mindösszesen nekünk voltak (ránk nem jellemző módon) brutál bakijaink, ők meg kihasználták a pancserságunkat - pedig ők is távol álltak a jótól...
Nem rinyálásként, de kicsit konzisztensebb játékkal majdcsak vezethetnénk a csoportot is: a Colts fogható lett volna egy kicsit bátrabb playhívással, a Bills meccs tudjuk min ment el. A Jags meccset hála a jó Istennek, nem láttam (utólag már nem is voltam kíváncsi rá), a Broncos meg kapja be(?), hogy pont ellenünk tette oda magát a védelme.
Nem vagyunk PO csapat, nem is igazán érdemeljük meg, de most nagyon úgy néz ki, h csoportutolsók leszünk - hát, ezt se érdemeljük meg.
Ha objektíven nézem, akkor adtunk a párducoknak egy esélyt a WC-ra, miközben nekünk se úszott el még minden.
Mind1 is az egész, igazából ettől az idénytől se kell várni semmit, pedig szép reményekkel indult. Kár érte, de ez van.
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Butler súlyosan megsérült, az első hírek szerint eltört a csuklója.

Egy szurkolói oldalról vettem, de ez nagyon jól összefoglalja az OC hibákat:

"Coaching

-The Titans offense is and will continue to be a circus as long as Arthur Smith is the offensive coordinator. It would take me a week at least to sit here and go over everything he did wrong.

-Derrick Henry had just two carries in the first half to Dion Lewis’ three (he fumbled one of them away). In total, the Titans’ backs had five carries in the first two quarters and that was against one of the worst run defenses in the NFL this season. Yes, in this scenario the Titans went pass-heavy. Do we need anymore evidence that Arthur Smith is clueless?

-Down two scores late in the fourth quarter, Smith called for a SCREEN PASS to DION LEWIS that went for negative yardage. Then, on a third-and-1 a few plays later, Smith ran a sweep to Lewis that failed to get the first down.

-Smith drew up two consecutive plays to Kalif Raymond in the fourth quarter and down by two scores, one of which was picked off after Raymond ran a poor route on a pass that Tannehill telegraphed. Why is the Titans’ fifth receiver getting crucial targets late in a game?! Bear in mind that Corey Davis had just one target until late in the fourth quarter.

-The list goes on and on, and if Smith isn’t fired this week, the players should revolt."

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Brutál mód lőttétek lábon magatokat, gyakorlatilag asszisztáltunk a vereségetekhez.
gabokocka
Igazából érett a dolog, mert az elmúlt két meccset nagy szerencsével nyertük meg... Amúgy szerintem a hibák ellenére is jobbak voltatok, és megérdemelten nyertetek.

Music City Miracle
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Brutál mód lőttétek lábon magatokat, gyakorlatilag asszisztáltunk a vereségetekhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A szörnyű első félidőt sikerült kozmetikázni, de így is sima vereség lett a vége. Az mondjuk nem teljesen világos, hogy Dion Lewist miért erőltetjük, vagy miért nem passzolunk CD-re, Brownra és Humphriesra többet? RT szépen felhúzta a statját a végére, de amikor szoros volt, akkor ő sem tudott többet hozzátenni, mint korábban Mariota. Az IR-ről héten aktiváltuk Succopot, de ez elég elhamarkodott döntésnek tűnik, szegény három FG-t is kihagyott. És sajnos a D is elfogyott erre a meccsre. Szerintem itt az edzőkkel van nagy baj, ebből a keretből sokkal többet kellett volna kihozni.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mi ez a nagy csend egy W után? Ekkora sokk, hogy Tannehill 2-0-ával áll kezdőként? 😊 😊 😊

Amúgy ha még mindig Adoree Jackson a punt returner, én lecserélném rá. 😊
 twitter.com/SilversteinAdam/status/1188551825089335301
iktriad
Megköszönhetjük a bíróknak, hogy nyertünk... RT találkozott egy jobb védelemmel, és egyből komoly gondjai akadtak. A negyedik negyed elején 11/21 és 96 yard volt a statja. Még jó, hogy tíz yardról kétszer megoldotta. 😊 Vrabel gyenge HC, és még a segítői is rosszak.
Nandito
Ez a Bucs vedelem olyan kurva rossz, hogy az mar kurva rossz. De en meg mindig nem jottem ra, hogy a Tampa Bay hogy tudta elbalfaszkodni ezt a meccset.
Stez
Én arra gondoltam, hogy jobb a Tampa védelem, mint a Chargersé. De ha ennyire rosszak, az még rosszabb RT-re nézve.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A jó védelmen én is felhúztam a szemöldököm, csak a 30. helyen állt a Bucs a meccs előtt. Mondjuk az is tény, hogy ebben Winstonéknak is legalább akkora szerepük van, mint a védelemnek
Wyatt
Nem jót írtam, hanem hogy találkozott egy jobb védelemmel. 😊 Már mint a Chargerséhoz képest.

Music City Miracle