Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Én nem teljesen látom így. Azt értem, hogy Tannehill nem sztár kaliber, de ha a többi egység rendben van, akkor szerintem alkalmas lehet. Baszki, ha egy Garoppolo NFC Champ game-be tud menni, akkor Tannehill simán tud SB-be menni.

Ha meg itt akarunk tartani olyan játékosokat, mint Henry, Brown, Jones, Landry, Byard stb, akkor emellé nem fog beférni egy sztár irányító évi 40 millás szerződéssel szerintem.

Az igaz, hogy a Bengals elleni szopórollerben RT főszerepet vállalt. De mondjuk én kicsit csalódott voltam, amikor látszódott, hogy Henry még kicsit rozsdás, bejött Foreman, szinte kivétel nélkül mind a három vagy nem tudom pontosan mennyi futása jó volt, és nem kapott több lehetőséget.
Duff
Tannehillnek évi 40 milliós fizetése van,
Nandito
Igazad van, rosszul emlékeztem, azt hittem jobban el van osztva 4 évre a 118 lepedő.

Na mindegy, jövőre így viszont szerintem tuti vele megyünk, és én azt az egy évet még megadnám neki, 23-ban pedig 19 milla dead moneyval rakható ki.

Én kedvelem ennek a csapatnak gyakorlatilag minden tagját, Vrabeltől kezdve RT-n, Henryn, Brownon át Byardig, végre összeállt valami az elmúlt 3 évben, és nehéz így re-buildet emlegetni. Jobb az ilyen szezonokat megélni, mint amikor Mariotával, annak ügyeletes beugrójával, vagy mondjuk Lockerrel szenvedtünk. A Locker/Hasselbeck-Mariota közti pár év már nincs is meg, azt se tudom ki volt a QB. 😀
Duff
Chris Johnson volt akkor minden 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Én nem teljesen látom így. Azt értem, hogy Tannehill nem sztár kaliber, de ha a többi egység rendben van, akkor szerintem alkalmas lehet. Baszki, ha egy Garoppolo NFC Champ game-be tud menni, akkor Tannehill simán tud SB-be menni.

Ha meg itt akarunk tartani olyan játékosokat, mint Henry, Brown, Jones, Landry, Byard stb, akkor emellé nem fog beférni egy sztár irányító évi 40 millás szerződéssel szerintem.

Az igaz, hogy a Bengals elleni szopórollerben RT főszerepet vállalt. De mondjuk én kicsit csalódott voltam, amikor látszódott, hogy Henry még kicsit rozsdás, bejött Foreman, szinte kivétel nélkül mind a három vagy nem tudom pontosan mennyi futása jó volt, és nem kapott több lehetőséget.
Duff
Tannehillnek évi 40 milliós fizetése van,
Nandito
Igazad van, rosszul emlékeztem, azt hittem jobban el van osztva 4 évre a 118 lepedő.

Na mindegy, jövőre így viszont szerintem tuti vele megyünk, és én azt az egy évet még megadnám neki, 23-ban pedig 19 milla dead moneyval rakható ki.

Én kedvelem ennek a csapatnak gyakorlatilag minden tagját, Vrabeltől kezdve RT-n, Henryn, Brownon át Byardig, végre összeállt valami az elmúlt 3 évben, és nehéz így re-buildet emlegetni. Jobb az ilyen szezonokat megélni, mint amikor Mariotával, annak ügyeletes beugrójával, vagy mondjuk Lockerrel szenvedtünk. A Locker/Hasselbeck-Mariota közti pár év már nincs is meg, azt se tudom ki volt a QB. 😀
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én nem teljesen látom így. Azt értem, hogy Tannehill nem sztár kaliber, de ha a többi egység rendben van, akkor szerintem alkalmas lehet. Baszki, ha egy Garoppolo NFC Champ game-be tud menni, akkor Tannehill simán tud SB-be menni.

Ha meg itt akarunk tartani olyan játékosokat, mint Henry, Brown, Jones, Landry, Byard stb, akkor emellé nem fog beférni egy sztár irányító évi 40 millás szerződéssel szerintem.

Az igaz, hogy a Bengals elleni szopórollerben RT főszerepet vállalt. De mondjuk én kicsit csalódott voltam, amikor látszódott, hogy Henry még kicsit rozsdás, bejött Foreman, szinte kivétel nélkül mind a három vagy nem tudom pontosan mennyi futása jó volt, és nem kapott több lehetőséget.
Duff
Tannehillnek évi 40 milliós fizetése van, és tök messze van a sztár kategóriától. Kapott egy nagyon jó védelmet, az offenseben minden nagy név játszott, csak nem kellett volna eladnia a labdát. Nem tudta megoldani, és nem először mond csődöt. Az se Garoppolón múlt, hogy NFC döntős a 49ers, de gondolom tudod azt is, hogy a 49ers nem vele tervezi a jövőt. Szerintem mindketten tudjuk a választ, hogy miért. Persze, Downing is rossz, mint playcaller, de az nem fogja megoldani a gondokat, ha őt cseréljük.
Amúgy tavaly a Ravens ellen is gyenge volt, két évvel ezelőtt pedig 72 és 88 yarddal vette ki a részét a két PO győzelemből. Ez édeskevés ennyi pénzért.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Én nem teljesen látom így. Azt értem, hogy Tannehill nem sztár kaliber, de ha a többi egység rendben van, akkor szerintem alkalmas lehet. Baszki, ha egy Garoppolo NFC Champ game-be tud menni, akkor Tannehill simán tud SB-be menni.

Ha meg itt akarunk tartani olyan játékosokat, mint Henry, Brown, Jones, Landry, Byard stb, akkor emellé nem fog beférni egy sztár irányító évi 40 millás szerződéssel szerintem.

Az igaz, hogy a Bengals elleni szopórollerben RT főszerepet vállalt. De mondjuk én kicsit csalódott voltam, amikor látszódott, hogy Henry még kicsit rozsdás, bejött Foreman, szinte kivétel nélkül mind a három vagy nem tudom pontosan mennyi futása jó volt, és nem kapott több lehetőséget.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ez is jó írás, és igaza is van, Tannehill nem alkalmas a céljainkhoz.

 atozsports.com/nashville/mike-vrabel-said-the-right-thing-after-the-titans-loss-to-bengals-but-that-doesnt-mean-hes-right/

"Vrabel has to know that he’s not winning a Super Bowl with Tannehill at quarterback. He simply doesn’t deliver in the biggest moments. Tannehill doesn’t have the “it” factor that championship quarterbacks have. He’s good enough to get the Titans to the playoffs, but he’s not good enough to get them to the Super Bowl.

...

The Titans had a championship defense this season. Their three-head monster of Henry/Brown/Jones was healthy at the right time. All the ingredients for a Super Bowl run were there.

All but one — the Titans didn’t have the quarterback to get it done.

Titans fans have to hope that Vrabel and general manager Jon Robinson understand what went unsaid on Saturday night — this team can’t win it all as long as Tannehill is under center."

Music City Miracle
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nagyon igaz, amit a szerző ír.
 www.musiccitymiracles.com/2022/1/23/22897583/maybe-the-titans-cant-win-super-bowl-with-ryan-tannehill
Nandito
Mondjuk a kétpontossal kapcsolatban is igaza van - tegnap én is megvédtem, de valójában a végén hiányzott (más lett volna az egész ha csak le kell futtatni az órát, de persze az egész meccs más lett volna. Azért hogy 3-ból 0 volt az egy yardot igénylő játékunk az is nagy gáz...).
És bár valóban felpattanó volt a 2. és 3. int, de az is igaz, hogy maga az eldobás is gáz volt.

Na majd egy év múlva...😉
Titans
Irigylem az optimizmusod. Nem látom, hogy jövőre miért tudnánk többet hozzátenni egy PO-hoz, feltéve ha eljutunk egyáltalán odáig...

Music City Miracle
több mint 2 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nagyon igaz, amit a szerző ír.
 www.musiccitymiracles.com/2022/1/23/22897583/maybe-the-titans-cant-win-super-bowl-with-ryan-tannehill
Nandito
Mondjuk a kétpontossal kapcsolatban is igaza van - tegnap én is megvédtem, de valójában a végén hiányzott (más lett volna az egész ha csak le kell futtatni az órát, de persze az egész meccs más lett volna. Azért hogy 3-ból 0 volt az egy yardot igénylő játékunk az is nagy gáz...).
És bár valóban felpattanó volt a 2. és 3. int, de az is igaz, hogy maga az eldobás is gáz volt.

Na majd egy év múlva...😉

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nagyon igaz, amit a szerző ír.
 www.musiccitymiracles.com/2022/1/23/22897583/maybe-the-titans-cant-win-super-bowl-with-ryan-tannehill

Music City Miracle
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Tannehill nagyon megszenvedte Arthur Smith tavozasat, ennel sokkal jobb volt az elozo titanses szezonjaiban, es ennel jobb is. Meg lehet nezni a QBR-jet smithel es nelkule.

Mindegy, legalabb szimpatikus csapat ellen estunk ki, jovore ujra meg lehet probalni, a csapat magjat egyben kell tartani. OL-t kene meg javitani, egy slot WR kene meg, illetve a pass D is lehetne jobb.
Duff
Tannehill már tavaly a Ravens elleni PO meccsen is szar volt, ez nem Arthur Smith hiányán múlt. Nincs benne több, egy átlag irányító, aki soha nem jut az SB közelébe. Nem vezér, és amikor elő kéne lépnie, akkor rendre csődöt mond. Simán ki kéne vágni, csak olyan a fizuja, hogy nem lehet megtenni. Így jövőre jöhet az újabb PO és első körös kiesés... Utána talán megszabadulunk tőle és kezdődhet újra a csapatépítés.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ezzel a védelemmel SB-t kellet volna nyernetek, kár hogy Tanne nem tudta átlépni az árnyékát...
ParadSEC
Ha nem is nyerni, de legalább ott lenni... Még mindig nem tudtam ezt megemészteni, SB-re ilyen esélyünk soha nem lesz.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nehéz.
Valahogy egész meccsen nem éreztem, hogy egyel több hibát követünk el, mint ami belefér.
Az ilyen meccseket a szezon során így-úgy de behúztuk. És pont a legfontosabbat mégse.
Persze az első int szarul nézett ki, de a másik kettő felpattanó labdából eshetett volna szerencsésen is - úgy látszik elfogyott a szerencsénk. Meg a 3&1, 4&1 - t meg kell tudni oldani, meg az 1/8 3rd down nyilván rendkívül gyenge mutató.
És nem hiszem el, hogy egy ilyen védőfal munka nem volt elég hozzá.
Nem hiszem el.
Nagyon hosszú holtszezon jön.
TitanUp!

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Tannehill nagyon megszenvedte Arthur Smith tavozasat, ennel sokkal jobb volt az elozo titanses szezonjaiban, es ennel jobb is. Meg lehet nezni a QBR-jet smithel es nelkule.

Mindegy, legalabb szimpatikus csapat ellen estunk ki, jovore ujra meg lehet probalni, a csapat magjat egyben kell tartani. OL-t kene meg javitani, egy slot WR kene meg, illetve a pass D is lehetne jobb.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Ezzel a védelemmel SB-t kellet volna nyernetek, kár hogy Tanne nem tudta átlépni az árnyékát...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Same old Titans... Soha nem fogunk mi SB-t nyerni, de még a közelébe se jutni. A védelem lerakott egy ilyen brutál teljesítményt, erre a támadók, és főleg Tannehill ezt elbalfaszkodja. Mérhetetlenül csalódott vagyok...
Nandito
Pedig ez egy nagyon jo csapat. (En LSU fankent nyilvan nem nektek szurkoltam. Bar Vrabelt imadom.) De lehetett volna ez egy siker, es akkor te is ugy latnad, hogy kozel lehet a SB is. Nem pedig soha.

Kar, hogy nincs ertelme egy Chiefs-Bills vesztese meccsnek a Titans ellen, de hogy en megneznem az tuti!
ulpianus
Mi értelme lenne ennek a meccsnek? Mivel tét nélküli, így biztos nyernénk, és el lehettne mondani, hogy mi aztán piszok jó csapat vagyunk. Nem, ez egyáltalán nem jó csapat. Max nagy küzdő. De azért még nem adnak semmit díjat, esetleg pár hátba veregetést.
Írtam a követőbe is, hogy velünk kevesen törődnek, de itt is ugyanolyan szívás a liga, mint a többi kedvelt csapatnál. Nekem speciel már elég, hogy 14 éve mindig csak kikapunk... Irigylem a KC-t, a Patset, a Ravenst, stb, mert a szurkolóik nézhették, hogy kedvenceik megnyerik az SB-t. Itt ez hiú remény, ábránd, egy kis csapat vagyunk, melynek nincs elég piaca, hogy bármire is vigye a ligában. A 32-es létszámhoz jók vagyunk, néha megzavarjuk az állóvizet, aztán minden megy tovább a maga útján. Na nekem egyelőre ennyi elég volt ebből az egészből.
Nandito
Csak, ha az a pick nincs a vegen, akkor a Titans rug FGt. Vagy TD, mindegy. A Bengals defense jo volt, de a Titans defense brutal volt. Azon agyaltam, ha ezek megtamadjak Mahomest, akkor vegunk van. Egy rohadt playen sok mulhat.
Anno Montana volt a Cheifs iranyitoja.Es egy tokeletes passzt dobott, de elejtettek az end zoneban, es azzal nyertunk volna. Nem lett SB. Akkor az egy rossz terv volt? Rossz csapat? Ha vesztesz semmi nem nyer ertelmet, ha nyersz, minden ertelmet nyer. Nagyon nehez elfogadni ,de nincs tuti csapat. Kell kis szerencse is. Nem en mondom, de Montana mondta, Marino, P. Manning.
ulpianus
Nekünk talán egy szerencsénk volt, az MCM, azóta semmi. Az SB-t is hogy vesztette el az a csapat. Bocs, de csak a keserűpirulát látom mindenben.

Music City Miracle
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Same old Titans... Soha nem fogunk mi SB-t nyerni, de még a közelébe se jutni. A védelem lerakott egy ilyen brutál teljesítményt, erre a támadók, és főleg Tannehill ezt elbalfaszkodja. Mérhetetlenül csalódott vagyok...
Nandito
Pedig ez egy nagyon jo csapat. (En LSU fankent nyilvan nem nektek szurkoltam. Bar Vrabelt imadom.) De lehetett volna ez egy siker, es akkor te is ugy latnad, hogy kozel lehet a SB is. Nem pedig soha.

Kar, hogy nincs ertelme egy Chiefs-Bills vesztese meccsnek a Titans ellen, de hogy en megneznem az tuti!
ulpianus
Mi értelme lenne ennek a meccsnek? Mivel tét nélküli, így biztos nyernénk, és el lehettne mondani, hogy mi aztán piszok jó csapat vagyunk. Nem, ez egyáltalán nem jó csapat. Max nagy küzdő. De azért még nem adnak semmit díjat, esetleg pár hátba veregetést.
Írtam a követőbe is, hogy velünk kevesen törődnek, de itt is ugyanolyan szívás a liga, mint a többi kedvelt csapatnál. Nekem speciel már elég, hogy 14 éve mindig csak kikapunk... Irigylem a KC-t, a Patset, a Ravenst, stb, mert a szurkolóik nézhették, hogy kedvenceik megnyerik az SB-t. Itt ez hiú remény, ábránd, egy kis csapat vagyunk, melynek nincs elég piaca, hogy bármire is vigye a ligában. A 32-es létszámhoz jók vagyunk, néha megzavarjuk az állóvizet, aztán minden megy tovább a maga útján. Na nekem egyelőre ennyi elég volt ebből az egészből.
Nandito
Csak, ha az a pick nincs a vegen, akkor a Titans rug FGt. Vagy TD, mindegy. A Bengals defense jo volt, de a Titans defense brutal volt. Azon agyaltam, ha ezek megtamadjak Mahomest, akkor vegunk van. Egy rohadt playen sok mulhat.
Anno Montana volt a Cheifs iranyitoja.Es egy tokeletes passzt dobott, de elejtettek az end zoneban, es azzal nyertunk volna. Nem lett SB. Akkor az egy rossz terv volt? Rossz csapat? Ha vesztesz semmi nem nyer ertelmet, ha nyersz, minden ertelmet nyer. Nagyon nehez elfogadni ,de nincs tuti csapat. Kell kis szerencse is. Nem en mondom, de Montana mondta, Marino, P. Manning.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Same old Titans... Soha nem fogunk mi SB-t nyerni, de még a közelébe se jutni. A védelem lerakott egy ilyen brutál teljesítményt, erre a támadók, és főleg Tannehill ezt elbalfaszkodja. Mérhetetlenül csalódott vagyok...
Nandito
Pedig ez egy nagyon jo csapat. (En LSU fankent nyilvan nem nektek szurkoltam. Bar Vrabelt imadom.) De lehetett volna ez egy siker, es akkor te is ugy latnad, hogy kozel lehet a SB is. Nem pedig soha.

Kar, hogy nincs ertelme egy Chiefs-Bills vesztese meccsnek a Titans ellen, de hogy en megneznem az tuti!
ulpianus
Mi értelme lenne ennek a meccsnek? Mivel tét nélküli, így biztos nyernénk, és el lehettne mondani, hogy mi aztán piszok jó csapat vagyunk. Nem, ez egyáltalán nem jó csapat. Max nagy küzdő. De azért még nem adnak semmit díjat, esetleg pár hátba veregetést.
Írtam a követőbe is, hogy velünk kevesen törődnek, de itt is ugyanolyan szívás a liga, mint a többi kedvelt csapatnál. Nekem speciel már elég, hogy 14 éve mindig csak kikapunk... Irigylem a KC-t, a Patset, a Ravenst, stb, mert a szurkolóik nézhették, hogy kedvenceik megnyerik az SB-t. Itt ez hiú remény, ábránd, egy kis csapat vagyunk, melynek nincs elég piaca, hogy bármire is vigye a ligában. A 32-es létszámhoz jók vagyunk, néha megzavarjuk az állóvizet, aztán minden megy tovább a maga útján. Na nekem egyelőre ennyi elég volt ebből az egészből.

Music City Miracle
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Same old Titans... Soha nem fogunk mi SB-t nyerni, de még a közelébe se jutni. A védelem lerakott egy ilyen brutál teljesítményt, erre a támadók, és főleg Tannehill ezt elbalfaszkodja. Mérhetetlenül csalódott vagyok...
Nandito
Pedig ez egy nagyon jo csapat. (En LSU fankent nyilvan nem nektek szurkoltam. Bar Vrabelt imadom.) De lehetett volna ez egy siker, es akkor te is ugy latnad, hogy kozel lehet a SB is. Nem pedig soha.

Kar, hogy nincs ertelme egy Chiefs-Bills vesztese meccsnek a Titans ellen, de hogy en megneznem az tuti!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Same old Titans... Soha nem fogunk mi SB-t nyerni, de még a közelébe se jutni. A védelem lerakott egy ilyen brutál teljesítményt, erre a támadók, és főleg Tannehill ezt elbalfaszkodja. Mérhetetlenül csalódott vagyok...

Music City Miracle
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a #D vmi elképesztő, sajna az #O annyira nem működött!
több mint 2 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
NAGYON FÁJ
Kivül-belől
leselkedő halál elől
(mint lukba megriadt egérke)
amíg hevülsz,
az asszonyhoz ugy menekülsz,
hogy óvjon karja, öle, térde.

Nemcsak a lágy,
meleg öl csal, nemcsak a vágy,
de odataszit a muszáj is -

ezért ölel
minden, ami asszonyra lel,
mig el nem fehérül a száj is.

Kettős teher
s kettős kincs, hogy szeretni kell.
Ki szeret s párra nem találhat,

oly hontalan,
mint amilyen gyámoltalan
a szükségét végző vadállat.

Nincsen egyéb
menedékünk; a kés hegyét
bár anyádnak szegezd, te bátor!

És lásd, akadt
nő, ki érti e szavakat,
de mégis ellökött magától.

Nincsen helyem
így, élők közt. Zúg a fejem,
gondom s fájdalmam kicifrázva;

mint a gyerek
kezében a csörgő csereg,
ha magára hagyottan rázza.

Mit kellene
tenni érte és ellene?
Nem szégyenlem, ha kitalálom,

hisz kitaszit
a világ így is olyat, akit
kábít a nap, rettent az álom.

A kultura
ugy hull le rólam, mint ruha
másról a boldog szerelemben -

de az hol áll,
hogy nézze, mint dobál halál
s még egyedül kelljen szenvednem?

A csecsemő
is szenvedi, ha szül a nő.
Páros kínt enyhíthet alázat.

De énnekem
pénzt hoz fájdalmas énekem
s hozzám szegődik a gyalázat.

Segítsetek!
Ti kisfiuk, a szemetek
pattanjon meg ott, ő ahol jár.

Ártatlanok,
csizmák alatt sikongjatok
és mondjátok neki: Nagyon fáj.

Ti hű ebek,
kerék alá kerüljetek
s ugassátok neki: Nagyon fáj.

Nők, terhetek
viselők, elvetéljetek
és sirjátok neki: Nagyon fáj.

Ép emberek,
bukjatok, összetörjetek
s motyogjátok neki: Nagyon fáj.

Ti férfiak,
egymást megtépve nő miatt,
ne hallgassátok el: Nagyon fáj.

Lovak, bikák,
kiket, hogy húzzatok igát,
herélnek, rijjátok: Nagyon fáj.

Néma halak,
horgot kapjatok jég alatt
és tátogjatok rá: Nagyon fáj.

Elevenek,
minden, mi kíntól megremeg,
égjen, hol laktok, kert, vadon táj -

s ágya körül,
üszkösen, ha elszenderül,
vakogjatok velem: Nagyon fáj.

Hallja, mig él.
Azt tagadta meg, amit ér.
Elvonta puszta kénye végett

kivül-belől
menekülő élő elől
a legutolsó menedéket.
több mint 2 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Szerintem az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, mert igazából nagyon kevesen hisznek bennünk. De nem baj, legalább a közvélemény nem rak túlzott győzelmi kényszert a csapatra. Henry lesz, ő hatalmas upgrade a támadóknak. A D-t is lebecsülik, de ha hozzák magukat, akkor nem lesz gond. Amúgy tavaly Cinciben kellemetlen vereséget szenvedtünk, azért ideje lenne visszavágni... TitanUp!
Nandito
Az a vicces, hogy mindkét oldalról így gondolják, hogy az "esélytelenek nyugalmával", vagy "innen minden már csak ajándék". Annyira hasonló a két csapat teljesítménye összességében, hogy nem tudom, mija*asz lesz... Egy dolgot tudok kiemelni, ami rohadt fontos lesz, az pedig a labdabiztonság. Vigyázni kell a labdára, mert a TO-k nem fognak beleférni. Ezen kívül annyi pro -és kontra van, annyi "ha", hogy számomra - objektíven nézve - eldönthetetlen, hogy ki nyer ma. Henry: ki tudja, hogy megy neki így visszatérve, Chase: neki is voltak már szar meccsei, Tanne: RPO rulez, teljes fegyverzettel, nem kellene, hogy probléma legyen, Burrow: szabadjára lett engedve + emotional győzelemből jönnek. A PO rutin/tapasztalat mellettünk, ha plafon teljesítményeket nézünk (és életkort), az mellettük. Én azt mondom, hogy a mérleg nyelve a mai meccsen a pass rush-unk lesz, és bízom benne, hogy Simmons-ék feltesznek egy olyan teljesítményt, mint a Rams ellen. Hogy hátrányból hogy tudnak játszani, őszintén szólva nem tudom, mi tudjuk hozni a sajátunkat, ha hátrányban vagyunk (sajnos előfordult már párszor, hogy hoztuk tovább az addigi semmit). Ebben a párosításban lebecsülve egyik oldalról sem lesz a másik, szóval szerintem "underdog előny", mondjon bárki bármit, itt most nem lesz.
Szóval legyen annyi, hogy a másik ágon lévő két "jobb" csapat herélje ki egymást a meccsükön, itt meg menjen tovább az, aki megérdemli, de az jusson is el a SB-ra.
Persze azért Titan Up!, legyen egy jó meccs... (persze ez már szubjektív, szóval dögunalmas meccsen is nyerhetünk, ha az van)
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szerintem az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, mert igazából nagyon kevesen hisznek bennünk. De nem baj, legalább a közvélemény nem rak túlzott győzelmi kényszert a csapatra. Henry lesz, ő hatalmas upgrade a támadóknak. A D-t is lebecsülik, de ha hozzák magukat, akkor nem lesz gond. Amúgy tavaly Cinciben kellemetlen vereséget szenvedtünk, azért ideje lenne visszavágni... TitanUp!

Music City Miracle
több mint 2 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=4875867552469864&id=1981938048529510&viewer=1981938048529510¬if_t=page_post_reaction¬if_id=1642860326686107&ref=m_notif

Egy kis szubjejtív felvezető. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 2 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Az első kiemelés lehetősége, a hazai pálya, a bye week, a visszatérő sértültek. Annyi minden van ami mellettünk szól, de volt már ilyen máskor is.
Ha Byard all-pro szinten játszik, akkor rendben leszünk, ha Simmons-Landry-Autrey-etc. hozza magát, akkor...
A támadók szerintem elég pontot fognak szerelni, a védelmünk lesz a kérdés.
Hosszú napunk lesz, ami bárhogy alakul is jó helyzet, ez a lényeg.
TitanUp!

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Henry kész újra játszani! 😊
 www.tennesseetitans.com/news/titans-rb-derrick-henry-i-am-ready-to-go-out-there-and-play

Nagy kedvencem, a szezon előtt visszavonult Jurrell Casey is szerepet kap a szombati felvezetésben: ő lesz a Titans 12. játékosa, aki a meccs előtt leszúrja a földbe a csapat kardját. TitanUp!

Music City Miracle