Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Megtörtént a keretszűkítés, és azért vannak érdekességek. Dez Fitzpatrick idén sem tudott feljavulni annyira, hogy beférjen az 53-as keretbe, de Larrell Murchisont, Chris Jacksont, az idén draftolt Theo Jacksont, és az idén szerződtetett Trenton Cannont is elküldtük. Mivel két QB lesz, így Logan Woodside is ment, bár ez várható volt. Két idei UDFA igazolás, RB Julius Chestnut és CB Tre Avery viszont ott van a rosteren. Racey McMath is befért az 53-ba, bár őt egyből IR-re tettük. Valószínűleg ez még nem végleges roster, például elkapó és linebacker is kéne így első ránézésre.

Music City Miracle
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Julius Chestnut is keretet fogott és bekerült az 53-ba. Nagyon jó kis RB volt ő a Sacred Heartban.
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Tegnap történt még elküldés. Érdekesebb, hogy a Raiderstől idecserélt Tyree Gillespie, és a veterán Adrian Colbert sem érte meg az 53-as rostert.

Music City Miracle
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csere!
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Egy újabb ikontól váltunk meg, Brett Kernt elküldtük. Nem mondom, hogy meglepődtem, mert már látszott tavaly, hogy romlik a teljesítménye. Idén így egy UDFA újonc lesz a punterünk.

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Csak módjával követem az előszezont, de azért legyen téma róla: érdekes helyzet állt elő RT poszton. Az újonc, 3. körben választott Nicholas Petit-Frere állítólag elég jól teljesít az edzéseken és a meccseken is, így nem lenne meglepő, ha ő lenne a nyitó heti kezdő. A tavalyi 2. körben választott, RT-nek szánt Dillon Radunzt a hétfői edzésen már guard poszton próbáltuk ki. NPF remeklése jó hír, de nem lenne baj, ha Radunz se lenne egy újabb elvesztegetett pick, és OG-ként tudnánk használni.

Közben Tyree Gillespie (őt a Raiderstől hoztuk el egy kondis '24-es 7. körért) után újabb DB-ért cseréltünk. Az Eagles küldi Ugo Amadit és egy '24-es 7. kört, mi adunk egy '24-es 6. kört. Itt is van érdekesség: Amadi kilenc napja cserével került a Seahawkstól az Eagleshöz, és már adták is tovább.

Plusz LB Monty Rice a tartalék/PUP-listára került, ami azt jelenti, hogy az első négy meccsen (vagy többen) nem játszhat. A másodéves játékos az első számú csere lehetett volna LB poszton, így az ST-ben jeleskedő Dylan Cole, az újonc 6. körös Chance Campbell vagy az UDFA újonc Jack Gibbens maradt beugrónak David Long és Cunningham mögött. Hát, nem túl acélos ez a cseresor, az tuti...

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Dupree a januári balhéban bűnösnek vallotta magát, és fél év próbaidőt kapott. Így kinéz neki pár meccses eltiltás a ligától. Egy valag pénzért igazoktuk, ami totál nem érte meg...

Music City Miracle
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Előszezonból bármiféle következtetést levonni f@szság szvsz, védelmek tövig nyalják a vaníliafagyit, a támadósorok meg a 3 évvel ezelőtti playbookbol használnak vmi random oldalt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
gedam 5 693
az idei draft legjobb qb-ját láttuk, de persze nem kezdőkaliber még, volt sok rossz döntése, amiből sack lett, de biztató volt.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól van, féltem, ha én írom le, hogy szerintem ez azért kérdéses, mert egy full üres elkaponak köszönhetően lett egyáltalán elkapas a sima td helyett, akkor jönnek a szokásos érvek 😊

Ettől még persze lehet jó, de nem emiatt a playtol lesz az

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szép dobás.

iktriad
Egyaltalan nem szep dobas. Csak osszejott. Koszonhetoen az elkaponak, akinek lassitania kellett, megtornie az utvonalat, es lassitas mellett meg oldalra is kimozognia, hogy ebbol sikeres catch lehessen.

Szoval azert elso blikkre rossz nem volt Willis, de ez a tulhype-olas gaz, amit kint minden ujonccal tolnak allandoan, ha volt ket sikeres passza, raadasul eloszezonban.

Willis hajnali jateka biztato, szar nem volt semmikepp, de azert erezheto az uj legkor, hogy nem allt ra arra az utemre es gyorsasagra, amit az NFL megkovetel. Jo lehet, de iden szvsz nem szabad kezdenie, es borzasztoan tudatos stab es rendszer kell azert neki. Nem dobnam be semmikeppen sem a mely vizbe, akkor sem, ha Tannehill szar lenne esetleg.

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Malik Willis szerintem rendben volt, adná magát Henryvel.
KeyG
Én csak az összefoglalóba tekergettem bele, ott volt sokyardos sikeres lézerpassz is meg pár yardra odalöbbölt sikertelen is. Alakul idővel, mint púpos gyerek a prés alatt... 😊
Reggio1914
Igen, én megpróbálnám addig amíg Henry a prime időszakát éli, mert addig brutális futógépezet lehetne itt. Szerintem RT tehetségének az egy szezonos plafonja már elmúlt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Malik Willis szerintem rendben volt, adná magát Henryvel.
KeyG
Én csak az összefoglalóba tekergettem bele, ott volt sokyardos sikeres lézerpassz is meg pár yardra odalöbbölt sikertelen is. Alakul idővel, mint púpos gyerek a prés alatt... 😊
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Malik Willis szerintem rendben volt, adná magát Henryvel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép dobás.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Nem okos, de legalább nagyot üt.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az újonc 2. körös cornerünket, McCrearyt eddig nagyon dicsérik, az edzéseken többször is megvillant már. Tegnapról itt egy videó róla, éppen Burks ellen.

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A tudósítások szerint Burks fogyott a nyár eleji "állapotához" képest, és jól is mutatkozott be a TC-n. Egyelőre nem jelentkeznek az asztma miatti kondicionális problémái, reméljük ez így is marad. Itt az egyik szép elkapása:

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ideje megtörni a csendet, mert elkezdődött a training camp! Az újoncok már 23-án találkoztak, de elvileg most már mindenki a fedélzeten, és holnap megtörténik az első közös edzés. Annyi változás van a keretben, hogy Buster Skrine visszavonult, illetve DB Josh Kalut újra szerződtettük. LB Monty Rice, TE Tommy Hudson, és K Caleb Shudak PUP-listára került, onnan a szezon kezdete előtt bármikor aktiválhatók. Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy Treylon Buks hogyan mozog, ugyanis a nyár eleji pár edzésen asztma gondok miatt többször is hiányzott. TitanUp!

Music City Miracle
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Titans szezonbeharangozója
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet Tannehillnek mégsem kell egyelőre aggódnia a csere QB-ja miatt?
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 és fél órányi Malik Willis college film elemzés.
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A draftoltak közül Burks, Okonkwo és Nicholas-Petit Frere is aláírt. Már csak Malik Willis és Roger McCreary szerződését kell megoldani.

Music City Miracle
több mint 1 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok!
Előző héten, Nándival, Rajnával és Karcsival vitattuk meg a FA piac és draft történéseit, döntéseit. Jó pár vélemény, érvek és ellenérvek, A.J Brown trade, na meg aminek jönnie kell. Köszönöm szépen srácok a közreműködést! 😉 Fogadjátok szeretettel! TitanUp!


Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks