Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Hopp megvan AJ elengedèsènek bűnbakja. Úgy sejtem rèszen ebbe bukott bele.


dande2
biztos szexualizált valakivel

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp megvan AJ elengedèsènek bűnbakja. Úgy sejtem rèszen ebbe bukott bele.


dande2
Nem hinném h csak a GM volt a bűnbak ott, mi a helyzet az edzői bandával pl?
Beki
Vrabelen tuti nem múlott.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Hopp megvan AJ elengedèsènek bűnbakja. Úgy sejtem rèszen ebbe bukott bele.


dande2
Nem hinném h csak a GM volt a bűnbak ott, mi a helyzet az edzői bandával pl?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp megvan AJ elengedèsènek bűnbakja. Úgy sejtem rèszen ebbe bukott bele.

több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
De jó lenne, ha Downing repülne...

Music City Miracle
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Burksnek gyógyulást!
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Sajnos ez csúnya vereség lett. Mindegy, valahogy jussunk el a PO-ig, az már pozitív lenne. Bár lenne több a csapatban, de valószínűleg nincs.

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Vajon ki fut vasárnap több yardot Henry vagy Hurts 😛? Tartok tőle mi nem leszünk olyan ügyesek Henryvel szemben mint a Bengals.
dande2
Ha Ben Jones tudna újra játszani, akkor ő azért dobna egy nagyot a futójátékunkon. Nektek is az OL-en fog sok múlni. A Cincinél elég jól dolgozott az ötös, és elég jól fogták a DL-ünket.

Music City Miracle
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vajon ki fut vasárnap több yardot Henry vagy Hurts 😛? Tartok tőle mi nem leszünk olyan ügyesek Henryvel szemben mint a Bengals.
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Robert Woods szerződését átalakítottuk, ezzel 2,6 milliót szabadítottunk fel a cap-ben. Nem hiszem, hogy bárkit igazolnánk, csak próbálunk spórolni, mert jövőre cudarul állunk a pénzzel.

A héten talán WR Kyle Phillips és ED Ola Adeniyi is visszatér, rá is férne mindkét posztra a mélyítés.

Az újonc cornert, Tre Averyt nagyon dicsérik. Remélhetőleg egy újabb UDFA gyöngyszemet találtunk.

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Úgy tűnik mumus lesz a Bengals... A futójátékot jól elvették tőlünk, mi viszont elég sok futott yardot benyeltünk és a nyomás is lehetett volna több Burrowon. De legalább Tannehillnek nem volt rossz mérkőzése, ami a PO meccs után nem utolsó szempont. A végén érdekes volt az LS elleni szabálytalanság, ilyet én még nem láttam, pedig jó pár éve nézem ezt a focit is. Na mindegy, az AFC első helyre amúgy se volt sok esélyünk, így ezt a vereséget fogjuk fel úgy, hogy tanulni kell belőle. TitanUp!

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jó meccs volt, legalábbis nekünk! 😊 Végre egy kreatív offenset láttam, és a 2. félidőben is tudtunk pontokat szerezni. A védelem csak a szokásos, ismét nagyszerűen játszottak Simmonsék. A futást újra jól fogtuk, én mondjuk erre számítottam. Az első hírek szerint Autry sérülése nem season ending, reméljük így is lesz, mert ő nagyon hiányozna. Most jön egy mini bye, ami kell is a sok sérült miatt. TitanUp!

Music City Miracle
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Titans OC Downing arrested for DUI, speeding after TNF win
 www.thescore.com/nfl/news/2469077
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 509 — Kinek mit intézett a kormánya
Gratu, ez a Tannehill passzol PA-ből ma nagyon működött.
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Cunningham nagyon fog hiányozni. A széthúzott védőfal mögött nagyon kellett ő, hogy elvegye a középső futásokat. Nélküle nem tudom meglesz-e a 'test' ott középen. Amúgy jár minden kredit a Bowen Schwartz duónak. Remek ez a defense. Úgy is, hogy Simmonson túl igazán sztárjátékos sincs benne. És hétvégén még ő se volt...
alatriste
Cunningham gyakorlatilag a szezon eleje óta sérült, kb a meccsek felén nem is volt. Szerintem eddig is jól tudtuk pótolni, Barkleyt leszámítva nem futottak szét minket. Ehhez kell a baromi jó DL, valamint az is, hogy a rendszerbe bárki könnyen beilleszthető. Dylan Cole ST playából lett kezdő LB, és igazából nem lóg ki a sorból. Egyébként a Cunningham-Simmons összevetésből egyértelműen Simmons lesz a nagyobb hiányzó, ha most sem tud játszani. Az ő pótlását sokkal problémásabbnak érzem, még ha a Denver ellen ez nem is jött ki annyira. Mondjuk Rodgerst levédekezni nehezebb is lesz, mint Wilsont, az OL is erősebb lesz, úgyhogy inkább a Packersre fogadnék. Rem tévedek. 😊
Nandito
Szerencsére tévedtem! 😊 Hajnalban nem tudtam nézni, majd ma később pótlom, utána írok többet is.

Music City Miracle
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Cunningham nagyon fog hiányozni. A széthúzott védőfal mögött nagyon kellett ő, hogy elvegye a középső futásokat. Nélküle nem tudom meglesz-e a 'test' ott középen. Amúgy jár minden kredit a Bowen Schwartz duónak. Remek ez a defense. Úgy is, hogy Simmonson túl igazán sztárjátékos sincs benne. És hétvégén még ő se volt...
alatriste
Cunningham gyakorlatilag a szezon eleje óta sérült, kb a meccsek felén nem is volt. Szerintem eddig is jól tudtuk pótolni, Barkleyt leszámítva nem futottak szét minket. Ehhez kell a baromi jó DL, valamint az is, hogy a rendszerbe bárki könnyen beilleszthető. Dylan Cole ST playából lett kezdő LB, és igazából nem lóg ki a sorból. Egyébként a Cunningham-Simmons összevetésből egyértelműen Simmons lesz a nagyobb hiányzó, ha most sem tud játszani. Az ő pótlását sokkal problémásabbnak érzem, még ha a Denver ellen ez nem is jött ki annyira. Mondjuk Rodgerst levédekezni nehezebb is lesz, mint Wilsont, az OL is erősebb lesz, úgyhogy inkább a Packersre fogadnék. Rem tévedek. 😊

Music City Miracle
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cunningham nagyon fog hiányozni. A széthúzott védőfal mögött nagyon kellett ő, hogy elvegye a középső futásokat. Nélküle nem tudom meglesz-e a 'test' ott középen. Amúgy jár minden kredit a Bowen Schwartz duónak. Remek ez a defense. Úgy is, hogy Simmonson túl igazán sztárjátékos sincs benne. És hétvégén még ő se volt...


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Lamboval mentek a Lambeau Fieldre. 😀

iktriad
Rengeteg a sérült nálunk is... Reméljük Lambóval azért nem lesz gond beugróként.

Itt megemlítem még, hogy Zach Cunningham és Caleb Farley is IR-re került, utóbbinak hátsérülése van és véget is ért neki a szezon. Sajnos Farley totál bust lett, ami így elég nagy pazarlás, hiszen egymás után két 1. körösünk ment a levesbe.

Music City Miracle
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lamboval mentek a Lambeau Fieldre. 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Izgi lesz a 2 csapat 2 meccse (sanszosan 2 Titans W-vel) pl emiatt.

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vrabel hatalmas mágus, A HC poszt itt van a legjobban megoldva a divízióban.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Na, az elkapóink mégis tudnak elszakadni. Ez már jobban néz ki, mint a Chiefs elleni.

Nandito
más meccs, más védelem, más CB-k, nyilván nehéz összehasonlítani...és egy valószínű a fal számára egyszerűbb RT, nem a futkosó, bujkáló QB a hátuk mögött, nyitott gameplan nélkül 😊
szép munka volt persze így is
több mint 1 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Kötelező győzelemnek kicsit necces volt, de kétségtelen, hogy bye-ból jött a Broncos, RT szerintem még nem volt 100%-os, a kezdő védelem fele(+) hiányzott, ráadásul szeretem a brusztolós punt háborúkat (Stonehouse 4 MVP -  sports.yahoo.com/nfl/stats/individual/?sortStatId=PUNT_YARDS_PER_PUNT&selectedTable=5 ), szóval jó meccs volt, nincs okom panaszra.
Én simán lehet, hogy elkezdenék a PO-ra készülni - értve ezalatt, hogy a sérültek ne sérüljenek rá egy rövid hetes Tundra viziten majd utána Bengals o., Eagles i. sorozatban.
Amit be kell húzni, az a két Jags meccs meg a Houston a divízióhoz. Ezzel 9-8 lennénk, amit a Colts (4-5-1) nem tud elérni (Eagles o., DAL i., MIN i., NYG i. - ezek közül kettőt nyerniük kellene, a többi fix mellett, hogy jobb mérlegük legyen).

Szóval gyógyuljanak a sérültek és ne legyenek újabbak; tartalékoljuk a play-book-ot (mondjuk ezeket a hülye Willis RPO-kat akár ki is dobhatjuk; de végülis gyakorolhatjuk is őket). Tavaly nem jött be az 1. kiemelés, hátha idén pont az kell, hogy göröngyösebb úton egészségesebb csapattal legyünk.

Azért persze, ha a csütörtökön nyerünk Green Bayben, akkor nem fogok megsértődni (összességében szerintem jobb esélyünk van ellenük, mint volt Kansas-ben, márpedig az is akár meglehetett volna).

Na mind1, nagyon húzós védelmünk van, ami még ezzel az időnként szerteszanaszétszaladó secondary-vel is kellemetlen ellenfél lesz mindenkinek; és a támadósor is lesz még eredményesebb.

TitanUP!

több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Na, az elkapóink mégis tudnak elszakadni. Ez már jobban néz ki, mint a Chiefs elleni.

Music City Miracle