2019 előszezon

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom a Challange figyelőknél is előszezon van. 😊 Ennél egyértelműbb fumblit elnézni......
dande
Pont akartam kérdezni hogy ez milyen ítélet volt mert nem értem
Rózsa Sándor (betyár)
Ez egy balfék ítélet volt 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom a Challange figyelőknél is előszezon van. 😊 Ennél egyértelműbb fumblit elnézni......
dande
Pont akartam kérdezni hogy ez milyen ítélet volt mert nem értem
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom a Challange figyelőknél is előszezon van. 😊 Ennél egyértelműbb fumblit elnézni......
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
elsőre azt hittem, kitörik Paxton Lynch nyaka
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát Sticktől sokkal többre számítottam, mit amit láttam.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
81 YARDS AT THE END OF THE HALF 😤😤😤
 www.thescore.com/s/11262086
dande
És természetesen egykori FCS ász futotta meg. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
81 YARDS AT THE END OF THE HALF 😤😤😤
 www.thescore.com/s/11262086
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ilyen jelenetekért érdemes az előszezont is nézni 😊
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerencsétlen Ryant szarrá verik 2 drive alatt
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Valaki linket tud dobni pls.?
Stoki
nem, mert jönnek az orosz botok Sanya betyár vezetésével
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Valaki linket tud dobni pls.?
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Lock egyelőre jobban fest, mint multheten. Ideje most lesz bizonyítani, Rypien kérdés, hogy fog-e játszani ma.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nem volt rossz első drive. Lindsay és Freeman állat továbbra is. Persze azért a RZ-ben jött a szokásos balfaszkodas 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na a 3. sor elég ócska 😊
Tomcsik
1 hónap múlva a többségük megy jogásznak, dokinak, kidobófiúnak...

Minden fontos, amit tudni kell a Jags mai estéjéről:
 twitter.com/AdamStites_/status/1159647072431333377
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Na a 3. sor elég ócska 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tanner Lee mit keres a keretünkön még mindig azt ne vágom. Mondjuk azt se, hogy picsába draftoltuk le ezt a pasast a 6. körben tavaly. Bencsics Márk ezerszer jobb QB, mint ő...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi meg nézhetünk új csereirányító után... Fsza
dande
Jövő héten megnézhetitek jacksonvilleben a régit. És ha gondoljátok tradeljetek érte. 😉
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Mi meg nézhetünk új csereirányító után... Fsza
dande
És mint tudjuk Wentz se egy életbiztosítás...

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi meg nézhetünk új csereirányító után... Fsza
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini, egy pick. A meccs Jagses fénypontja eddig.
iktriad
jobb szájízzel megyek aludni félidőben 😊 Remelem Minshewnek helyen vannak a tokei es nem veszti el minden onbizalmat.
winston
Nem olyan típusnak tűnik. A csávókám egy larger than life karakternek tűnik. Ez mondjuk komoly 'welcome to the NFL' pillanat volt neki.
 twitter.com/SharpFootball/status/1159625331491430402
Ja és ha visszajön még, valaki kösse be a sisakját rendesen, mert ez volt a 3. alkalom, amikor leesett róla.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rohadt hosszú első félidő volt pláne hogy előszezon...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na az szeép lesz ha Sudfeld megsérül...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
3xrra csak sikerült elfumblizni a labdát 😊
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nini, egy pick. A meccs Jagses fénypontja eddig.
iktriad
jobb szájízzel megyek aludni félidőben 😊 Remelem Minshewnek helyen vannak a tokei es nem veszti el minden onbizalmat.
winston
Barcsak elmentem volna aludni egybol..
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Fry extra pont. Hatalmas üdvrivalgással a lelátón 😀