Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
húúúúú



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
A snap után egyből csak futás jön, még csak nem is RPO.
Semmi. Csak egyből QB futás.
Ezt a playbookot mi is írhattuk volna. Ezért kár HC-t és OC-t tartani.

A baj, hogy simán meg is lehetett volna a meccs. Mert a Cicák tényleg le vannak pukkanva.
De hiába, meg a hazi pálya is, lehet kiéneklik a sajtot a szánkból.
Láttam már rossz meccseket, de ez..... ott van a top 5-ben.



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor gyakorlatilag megint kiadjuk a saját kezünkből a sorsunk...Szokás szerint.2 jó Veres passz azt már ki is szoptunk.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
de még ezt is elbasszák



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
futás negyedikre ha már ilyen tökösek



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
És elrúgjuk...Sírok
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
négy perc, félpálya majdnem.
futás futás lesz.... kevés. két first down kell....



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Pörgessük le
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Carr ma nagyot játszik



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
ááááááááááááááááááááá



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
false start, na gyerüüüüünk



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na akkor a D.Mindent vagy semmit
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
szép fumbli a folytatás.....



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Snead...a király
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Andrews segít 😀 szép elkapás. Végre. Bár mindenki tudta h két futás után 3 és 7re passz jön



több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
a jó öreg Suggs
Kájzerszóze
Mixon ra se mert nezni se.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
a jó öreg Suggs



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az a baj, hogy ha hátrányban leszünk a végén, csak futással nagyon lassan fogunk haladni. Nagyon kéne most a D mert itt nincs 2 min winning drive
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Edwards ma jól tolja
több mint 5 éve
gedam 5 692
edvárc
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
LJ The Future. 😊
KeyG
Tényleg tetszik? 😀 Van egy izlésed... 😊
LeviPoki
Én oda vagyok érte, 21 éves, első kezdő NFL meccse. Az a baj, h túl sokat vártok és túl előítéletesek vagytok vele szembe. Tud playmaker lenni, és lehet nem abban mint Mahomes, de ő is 2. évére érett be. Nem azt mondom h ő Mahomes, de közel sem olyan szar mint gondolják sokan. Jobb a ratingje első félidő alapján mint Daltonnak. Én tudom h minden Ravens szurkoló arra vár, h legyen egy Rodgersünk. De én azt szeretném h LJ beváljon. Ehhez idő kell, és meg is fogja kapni.
KeyG
hadd legyek az ördög ügyvédje: Mahomesnek is ez kb az első éve, de Mayfieldnek is......

A sok futás nem baj, de egyik futkosós irányító sem bírta sokáig, összetörnek, lassulnak, onnantól meg elvész az értéke, mert másra nem jó. Most gyengének mondják a drafton a QB felhozatalt. Átmeneti megoldásnak jó lehet LJ, de csak akkor, ha gyorsabb emberek lesznek a falban, akik jobban tudnak futást segíteni. Ott kicserélni mindenkit drága lesz.....
Mindent összevetve, szerintem LJ zsákutca. De ne így legyen. Saints-Ravens SB-t akarok látni még vagy 3-at egymás után 😀
Kájzerszóze
Egyre jobban vedik a Qb kat.
KeyG
Lamart kár védeni, neki a futáshoz kell segíteni. Hiába védik, ha homály a passzoláshoz.... már a draft előtt is ez szólt ellene, de ahogy látom, nem sokat javult a pontossága....
Kájzerszóze
Mahomes ellen is pont a pontatlansága szólt.
KeyG
Az hozzá tartozik, hogy Mahomes fejben sokkal erősebb. Szegény Lamar nem egy észlény, nézz csak még egy nyilatkozatát, azt pedig mondanom se kell, hogy ő nem a bajszos Andytől tanulja a szakmát.
cikesz
az arcából nem süt az ész, max a sötétség... tényleg. nem a bőrére célzok.



több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Reg 15 yard.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Kirkpatrick pedig továbbra is az egyik legnagyobb gyökér.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
LJ The Future. 😊
KeyG
Tényleg tetszik? 😀 Van egy izlésed... 😊
LeviPoki
Én oda vagyok érte, 21 éves, első kezdő NFL meccse. Az a baj, h túl sokat vártok és túl előítéletesek vagytok vele szembe. Tud playmaker lenni, és lehet nem abban mint Mahomes, de ő is 2. évére érett be. Nem azt mondom h ő Mahomes, de közel sem olyan szar mint gondolják sokan. Jobb a ratingje első félidő alapján mint Daltonnak. Én tudom h minden Ravens szurkoló arra vár, h legyen egy Rodgersünk. De én azt szeretném h LJ beváljon. Ehhez idő kell, és meg is fogja kapni.
KeyG
hadd legyek az ördög ügyvédje: Mahomesnek is ez kb az első éve, de Mayfieldnek is......

A sok futás nem baj, de egyik futkosós irányító sem bírta sokáig, összetörnek, lassulnak, onnantól meg elvész az értéke, mert másra nem jó. Most gyengének mondják a drafton a QB felhozatalt. Átmeneti megoldásnak jó lehet LJ, de csak akkor, ha gyorsabb emberek lesznek a falban, akik jobban tudnak futást segíteni. Ott kicserélni mindenkit drága lesz.....
Mindent összevetve, szerintem LJ zsákutca. De ne így legyen. Saints-Ravens SB-t akarok látni még vagy 3-at egymás után 😀
Kájzerszóze
Egyre jobban vedik a Qb kat.
KeyG
Lamart kár védeni, neki a futáshoz kell segíteni. Hiába védik, ha homály a passzoláshoz.... már a draft előtt is ez szólt ellene, de ahogy látom, nem sokat javult a pontossága....
Kájzerszóze
Mahomes ellen is pont a pontatlansága szólt.
KeyG
Az hozzá tartozik, hogy Mahomes fejben sokkal erősebb. Szegény Lamar nem egy észlény, nézz csak meg egy nyilatkozatát, azt pedig mondanom se kell, hogy ő nem a bajszos Andytől tanulja a szakmát.

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Top 5ös elkapás az egész szezonra